Synot liga 2014/15 | 1. česká fotbalová liga | iSport.cz

Poslední zápasy

Tabulka střelců

Hráč Góly
1.  Nikolaj Komličenko Ml. Boleslav 20
2.  Jean-David Beauguel Plzeň 11
3.  Miroslav Stoch Slavia 11
4.  Guélor Kanga Sparta 10
5.  Benjamin Tetteh Sparta 10
6.  Martin Doležal Jablonec 9
7.  Jakub Hora Teplice 9
8.  Milan Škoda Slavia 8
9.  Tomáš Souček Slavia 8
10.  Michal Trávník Jablonec 8
11.  Tomáš Wágner Karviná 8
12.  Josef Hušbauer Slavia 7
13.  Michael Krmenčík Plzeň 7
14.  Nemanja Kuzmanović Ostrava 7
15.  Martin Nešpor Olomouc 7
16.  Tomáš Smola Opava 7
17.  David Vaněček Teplice 7
18.  Milan Baroš Ostrava 6
19.  Dame Diop Ostrava 6
20.  Lukáš Masopust Slavia 6
21.  Tomáš Poznar Zlín 6
22.  Lukáš Budínský Karviná 5
23.  Jan Chramosta Jablonec 5
24.  Vlastimil Daníček Slovácko 5
25.  Uroš Djuranović Dukla 5
26.  Antonín Fantiš Příbram 5
27.  Abdalláh Júsuf Hilál Bohemians 1905 5
28.  Jan Kuchta Teplice 5
29.  Jan Matoušek Příbram 5
30.  Peter Olayinka Slavia 5
31.  Roman Potočný Liberec 5
32.  Tomáš Přikryl Ml. Boleslav 5
33.  Roman Procházka Plzeň 5
34.  Pavel Vyhnal Zlín 5
35.  Tomáš Chorý Plzeň 4
36.  Dávid Guba Karviná 4
37.  Václav Juřena Opava 4
38.  Libor Kozák Liberec 4
39.  Tomáš Ladra Ml. Boleslav 4
40.  Pavel Moulis Teplice 4
41.  Jan Rezek Příbram 4
42.  Ivan Schranz Dukla 4
43.  Miroslav Slepička Příbram 4
44.  Nicolae Stanciu Sparta 4
45.  Ladislav Takács Ml. Boleslav 4
46.  Tomáš Zajíc Slovácko 4
47.  Jaromír Zmrhal Slavia 4
48.  Vladimír Coufal Slavia 3
49.  Martin Fillo Ostrava 3
50.  Michal Frydrych Slavia 3
51.  Tomáš Holeš Jablonec 3
52.  Patrik Hrošovský Plzeň 3
53.  Matěj Hybš Liberec 3
54.  Joel Ngandu Kayamba Opava 3
55.  Ondřej Kúdela Slavia 3
56.  Roman Květ Příbram 3
57.  Jakub Nečas Bohemians 1905 3
58.  Jakub Plšek Olomouc 3
59.  Jakub Považanec Jablonec 3
60.  Matěj Pulkrab Sparta 3
61.  Lukáš Sadílek Slovácko 3
62.  Ondřej Šašinka Ostrava 3
63.  Josef Šural Sparta 3
64.  Stanislav Tecl Slavia 3
65.  Adriel D´Avila Ba Loua Karviná 2
66.  Alexandru Baluta Slavia 2
67.  Lukáš Bartošák Zlín 2
68.  Vít Beneš Olomouc 2
69.  Ján Ďurica Dukla 2
70.  Pavel Dvořák Olomouc 2
71.  Šimon Falta Olomouc 2
72.  Martin Frýdek Sparta 2
73.  Martin Hašek Bohemians 1905 2
74.  Marek Havlík Slovácko 2
75.  Stanislav Hofmann Slovácko 2
76.  Daniel Holzer Ostrava 2
77.  David Houska Olomouc 2
78.  Lukáš Hůlka Bohemians 1905 2
79.  Jakub Janetzký Opava 2
80.  Lukáš Kalvach Olomouc 2
81.  Jan Kopic Plzeň 2
82.  Jan Kovařík Plzeň 2
83.  Daniel Krch Bohemians 1905 2
84.  David Lischka Jablonec 2
85.  Petr Mareš Ml. Boleslav 2
86.  Róbert Matejov Zlín 2
87.  Marek Matějovský Ml. Boleslav 2
88.  Muris Mešanović Ml. Boleslav 2
89.  Branislav Milošević Dukla 2
90.  Ruslan Mingazov Příbram 2
91.  Filip Oršula Liberec 2
92.  Jan Pázler Liberec 2
93.  Jakub Pešek Liberec 2
94.  Jakub Podaný Dukla 2
95.  David Puškáč Opava 2
96.  Eric Ramírez Karviná 2
97.  Jakub Řezníček Plzeň 2
98.  Martin Sladký Olomouc 2
99.  Vojtěch Smrž Karviná 2
100.  Bronislav Stáňa Opava 2
101.  Jiří Texl Olomouc 2
102.  Mick Van Buren Slavia 2
103.  Bogdan Vatajelu Jablonec 2
104.  Radek Voltr Příbram 2
105.  Tomáš Zahradníček Olomouc 2
106.  Petr Zapalač Opava 2
107.  Pavel Zavadil Opava 2
108.  Jan Záviška Bohemians 1905 2
109.  Patrik Žitný Teplice 2
110.  Rafael Acosta Jablonec 1
111.  Emmanuel Antwi Příbram 1
112.  Frederik Bilovský Dukla 1
113.  Jan Bořil Slavia 1
114.  Aleš Čermák Plzeň 1
115.  Alexandru Chipciu Sparta 1
116.  Jaroslav Diviš Slovácko 1
117.  Murphy Dorley Liberec 1
118.  Martin Dostál Bohemians 1905 1
119.  David Douděra Dukla 1
120.  Václav Drchal Sparta 1
121.  Adnan Džafić Ml. Boleslav 1
122.  Jiří Fleišman Ostrava 1
123.  Zoran Gajič Zlín 1
124.  Petr Galuška Karviná 1
125.  Vojtěch Hadaščok Dukla 1
126.  Filip Hašek Bohemians 1905 1
127.  Milan Havel Plzeň 1
128.  Matěj Helebrand Opava 1
129.  Adam Hložek Sparta 1
130.  Libor Holík Zlín 1
131.  Lukáš Holík Dukla 1
132.  Tomáš Hořava Plzeň 1
133.  Jan Hošek Teplice 1
134.  David Hovorka Jablonec 1
135.  Petr Hronek Zlín 1
136.  Robert Hrubý Ostrava 1
137.  Tomáš Jablonský Příbram 1
138.  Alexander Jakubov Zlín 1
139.  Adam Jánoš Ostrava 1
140.  Václav Jemelka Olomouc 1
141.  Michal Jeřábek Teplice 1
142.  Josef Jindřišek Bohemians 1905 1
143.  Petr Jiráček Zlín 1
144.  Vladimir Jovović Jablonec 1
145.  Václav Jurečka Opava 1
146.  Tomáš Jursa Opava 1
147.  Taras Kačaraba Liberec 1
148.  Ibrahim Keita Příbram 1
149.  Tiémoko Konaté Ml. Boleslav 1
150.  Martin Koscelník Liberec 1
151.  Matěj Koubek Bohemians 1905 1
152.  Antonín Křapka Ml. Boleslav 1
153.  Miloš Kratochvíl Jablonec 1
154.  Jan Krob Teplice 1
155.  Filip Kubala Slovácko 1
156.  Vojtěch Kubista Jablonec 1
157.  Tomáš Malinský Liberec 1
158.  Dominik Mašek Bohemians 1905 1
159.  Elvis Mashike Sukisa Liberec 1
160.  David Moberg Karlsson Sparta 1
161.  Jan Moravec Karviná 1
162.  Jan Navrátil Slovácko 1
163.  Aleš Nešický Liberec 1
164.  Costa Nhamoinesu Sparta 1
165.  Filip Panák Karviná 1
166.  Lukáš Pazdera Ostrava 1
167.  Milan Petržela Plzeň 1
168.  Srdjan Plavšić Sparta 1
169.  Václav Procházka Ostrava 1
170.  Uroš Radaković Sparta 1
171.  Petr Reinberk Slovácko 1
172.  Rudolf Reiter Bohemians 1905 1
173.  Radim Řezník Plzeň 1
174.  Michal Sáček Sparta 1
175.  Jakub Šašinka Ostrava 1
176.  Petr Ševčík Liberec 1
177.  Dominik Simerský Opava 1
178.  Martin Šindelář Ostrava 1
179.  Rudolf Skácel Příbram 1
180.  Eduard Sobol Jablonec 1
181.  Lukáš Štetina Sparta 1
182.  Patrizio Stronati Ostrava 1
183.  Jan Sýkora Slavia 1
184.  Daniel Tetour Dukla 1
185.  Daniel Trubač Teplice 1
186.  Kamil Vacek Bohemians 1905 1
187.  Michal Vepřek Olomouc 1
188.  Tomáš Vondrášek Teplice 1
189.  Vukadin Vukadinović Sparta 1
190.  Ondřej Zahustel Sparta 1
191.  Lukáš Železník Zlín 1
192.  Jan Žídek Opava 1

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci s novým herním systémem. Ligový titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky jsou Baník Ostrava a Příbram, nově mohou spadnout až tři týmy.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.

Tabulka 2014/2015
Z V R P Skóre B
1. Plzeň 30 23 3 4 70:24 72
2. Sparta 30 21 4 5 57:20 67
3. Jablonec 30 19 7 4 58:22 64
4. Ml. Boleslav 30 13 7 10 43:34 46
5. Příbram 30 12 7 11 40:45 43
6. Dukla 30 11 8 11 34:40 41
7. Teplice 30 9 11 10 41:37 38
8. Bohem. 1905 30 10 8 12 35:41 38
9. Slovácko 30 10 7 13 43:46 37
10. Jihlava 30 10 6 14 33:38 36
11. Slavia 30 9 7 14 40:45 34
12. Liberec 30 7 12 11 39:43 33
13. Ostrava 30 8 9 13 23:41 33
14. Brno 30 9 6 15 34:45 33
15. Hr. Králové 30 6 7 17 26:52 25
16. Č. Buděj. 30 5 7 18 29:72 22

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci s novým herním systémem. Ligový titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky jsou Baník Ostrava a Příbram, nově mohou spadnout až tři týmy.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.

Články odjinud


Články odjinud