30. 7. • 15:00
Jihlava vs. Plzeň Jihlava vs. Plzeň Jihlava Jihlava
Jihlava
Jihlava
1:2
ONLINE
30. 7.
15:00
Koupit zápas
Plzeň
Plzeň
30. 7. • 20:15
Sparta vs. Slovácko Sparta vs. Slovácko Sparta Sparta
Sparta
Sparta
3:2
ONLINE
30. 7.
20:15
Koupit zápas
Slovácko
Slovácko
31. 7. • 16:30
Ml. Boleslav vs. Liberec Ml. Boleslav vs. Liberec Ml. Boleslav Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
3:0
ONLINE
31. 7.
16:30
Koupit zápas
Liberec
Liberec
31. 7. • 17:00
Bohem. 1905 vs. Hr. Králové Bohem. 1905 vs. Hr. Králové Bohem. 1905 Bohem. 1905
Bohem. 1905
Bohem. 1905
0:3
ONLINE
31. 7.
17:00
Koupit zápas
Hr. Králové
Hr. Králové
29. 7. • 18:00
Dukla vs. Teplice Dukla vs. Teplice Dukla Dukla
Dukla
Dukla
0:1
ONLINE
29. 7.
18:00
Koupit zápas
Teplice
Teplice
30. 7. • 17:00
Jablonec vs. Karviná Jablonec vs. Karviná Jablonec Jablonec
Jablonec
Jablonec
5:3
ONLINE
30. 7.
17:00
Koupit zápas
Karviná
Karviná
30. 7. • 17:00
Zlín vs. Příbram Zlín vs. Příbram Zlín Zlín
Zlín
Zlín
2:0
ONLINE
30. 7.
17:00
Koupit zápas
Příbram
Příbram
19. 10. • 18:00
Brno vs. Slavia Brno vs. Slavia Brno Brno
Brno
Brno
1:4
ONLINE
19. 10.
18:00
Koupit zápas
Slavia
Slavia

Tabulka střelců

Hráč Góly
1.  David Lafata Sparta 15
2.  Milan Škoda Slavia 15
3.  Muris Mešanović Slavia 12
4.  Michael Krmenčík Plzeň 10
5.  Michal Škoda Brno 10
6.  Jan Chramosta Ml. Boleslav 9
7.  Davis Ikaunieks Jihlava 9
8.  Marek Bakoš Plzeň 8
9.  Martin Doležal Jablonec 8
10.  Martin Fillo Teplice 8
11.  Golgol Mebrahtu Ml. Boleslav 8
12.  Tomáš Pilík Příbram 8
13.  Lukáš Budínský Karviná 7
14.  Jan Holenda Dukla 7
15.  Ondřej Mihálik Jablonec 7
16.  Jakub Řezníček Brno 7
17.  David Vaněček Teplice 7
18.  Tomáš Wágner Karviná 7
19.  Jaromír Zmrhal Slavia 7
20.  Haris Harba Zlín 6
21.  Lukáš Hejda Plzeň 6
22.  Tomáš Hořava Plzeň 6
23.  Mirzad Mehanović Jablonec 6
24.  Michael Ngadeu Slavia 6
25.  Peter Olayinka Dukla 6
26.  Josef Šural Sparta 6
27.  Stanislav Tecl Slavia 6
28.  Roger Néstor Albiach Dukla 5
29.  Milan Baroš Liberec 5
30.  Dame Diop Zlín 5
31.  Jakub Hora Teplice 5
32.  Jan Pázler Hr. Králové 5
33.  Tomáš Přikryl Ml. Boleslav 5
34.  Jan Rezek Příbram 5
35.  Tomáš Zajíc Slovácko 5
36.  Antonín Barák Slavia 4
37.  Daniel Bartl Liberec 4
38.  Marek Červenka Teplice 4
39.  Bořek Dočkal Sparta 4
40.  Pavel Dvořák Jihlava 4
41.  Ubong Moses Ekpai Liberec 4
42.  Michal Frydrych Slavia 4
43.  Marek Havlík Slovácko 4
44.  Marek Janečka Karviná 4
45.  Milan Kerbr Liberec 4
46.  Lukáš Magera Ml. Boleslav 4
47.  Tomáš Malinský Hr. Králové 4
48.  Roman Potočný Liberec 4
49.  Matěj Pulkrab Sparta 4
50.  Petr Schwarz Hr. Králové 4
51.  Jean-David Beauguel Zlín 3
52.  Patrik Brandner Příbram 3
53.  Radim Breite Liberec 3
54.  Douglas Da Silva Ml. Boleslav 3
55.  Jaroslav Diviš Slovácko 3
56.  Michal Ďuriš Plzeň 3
57.  Petr Hronek Jihlava 3
58.  Josef Hušbauer Slavia 3
59.  Andreas Ivanschitz Plzeň 3
60.  Michal Jeřábek Teplice 3
61.  Jakub Jugas Zlín 3
62.  Lukáš Juliš Sparta 3
63.  Pavol Jurčo Karviná 3
64.  Michal Kadlec Sparta 3
65.  Václav Kadlec Sparta 3
66.  Vjačeslav Karavajev Sparta 3
67.  Nikolaj Komličenko Liberec 3
68.  Francis Koné Slovácko 3
69.  Petr Mareš Ml. Boleslav 3
70.  Dominik Mašek Bohem. 1905 3
71.  Ruslan Mingazov Slavia 3
72.  Jan Navrátil Slovácko 3
73.  Filip Panák Karviná 3
74.  Jakub Přichystal Brno 3
75.  Jan Šisler Karviná 3
76.  Jan Suchan Příbram 3
77.  Michal Trávník Jablonec 3
78.  Radek Voltr Liberec 3
79.  Jan Vošahlík Teplice 3
80.  Vukadin Vukadinovič Zlín 3
81.  Lukáš Železník Ml. Boleslav 3
82.  Robert Bartolomeu Zlín 2
83.  Vít Beneš Jablonec 2
84.  Tomáš Berger Bohem. 1905 2
85.  Pavel Černý Hr. Králové 2
86.  Vlastimil Daníček Slovácko 2
87.  Pavel Dreksa Karviná 2
88.  Martin Frýdek Sparta 2
89.  Tomáš Hájek Zlín 2
90.  Martin Hašek Bohem. 1905 2
91.  Milan Havel Bohem. 1905 2
92.  Josef Hnaníček Zlín 2
93.  Lukáš Holík Zlín 2
94.  Lukáš Hůlka Hr. Králové 2
95.  Marko Jordan Zlín 2
96.  Mihailo Jovanović Karviná 2
97.  Jevgenij Kabajev Bohem. 1905 2
98.  Jan Kalabiška Karviná 2
99.  Stanislav Klobása Ml. Boleslav 2
100.  Miloš Kopečný Zlín 2
101.  Jan Kopic Plzeň 2
102.  Martin Kouřil Liberec 2
103.  Daniel Krch Bohem. 1905 2
104.  Tomáš Kučera Teplice 2
105.  Ondřej Kušnír Dukla 2
106.  Miroslav Marković Bohem. 1905 2
107.  Ladislav Martan Hr. Králové 2
108.  Jan Mikula Liberec 2
109.  Branislav Milošević Dukla 2
110.  Milan Petržela Plzeň 2
111.  Jan Polák Brno 2
112.  Jakub Považanec Dukla 2
113.  Tomáš Poznar Zlín 2
114.  Dominik Preisler Dukla 2
115.  Erik Puchel Karviná 2
116.  Michael Rabušic Jihlava 2
117.  Jakub Rada Ml. Boleslav 2
118.  Jakub Šípek Hr. Králové 2
119.  Michal Šmíd Bohem. 1905 2
120.  Lukáš Štetina Dukla 2
121.  Veliče Šumulikoski Slovácko 2
122.  Jan Sýkora Slavia 2
123.  Jaroslav Tregler Příbram 2
124.  Pavel Zavadil Brno 2
125.  Lukáš Zoubele Jihlava 2
126.  Adam Zreľák Jablonec 2
127.  Gino van Kessel Slavia 2
128.  Michal Bezpalec Dukla 1
129.  Jiří Bílek Slavia 1
130.  Frederik Bílovský Dukla 1
131.  Jan Bořil Slavia 1
132.  Aldin Čajić Dukla 1
133.  František Čech Hr. Králové 1
134.  Aleš Čermák Sparta 1
135.  Milan Černý Hr. Králové 1
136.  Eldar Civič Slovácko 1
137.  Tomáš Čížek Bohem. 1905 1
138.  Simon Deli Slavia 1
139.  Josef Divíšek Příbram 1
140.  Martin Dostál Bohem. 1905 1
141.  Patrik Dressler Karviná 1
142.  Emmanuel Edmond Dukla 1
143.  Pavel Eismann Karviná 1
144.  Tomáš Fabián Ml. Boleslav 1
145.  Zdeněk Folprecht Liberec 1
146.  Jakub Fulnek Jihlava 1
147.  Petr Galuška Karviná 1
148.  Marek Hanousek Dukla 1
149.  Filip Hlúpik Slovácko 1
150.  Tomáš Holeš Hr. Králové 1
151.  Libor Holík Karviná 1
152.  Daniel Holzer Sparta 1
153.  Jan Hošek Karviná 1
154.  David Hovorka Liberec 1
155.  Jakub Hromada Plzeň 1
156.  Patrik Hrošovský Plzeň 1
157.  Alois Hyčka Brno 1
158.  Adam Jánoš Ml. Boleslav 1
159.  Jiří Janoušek Hr. Králové 1
160.  Petr Jiráček Jablonec 1
161.  Martin Jiránek Příbram 1
162.  Milan Jirásek Bohem. 1905 1
163.  Jan Juroška Dukla 1
164.  Štěpán Kacafírek Příbram 1
165.  Tiémoko Konaté Sparta 1
166.  Štěpán Koreš Dukla 1
167.  Tomáš Košút Slovácko 1
168.  Jan Kovařík Plzeň 1
169.  Vojtěch Kubista Jablonec 1
170.  Davor Kukec Příbram 1
171.  Jan Kysela Ml. Boleslav 1
172.  Vladislav Levin Ml. Boleslav 1
173.  Zdeněk Linhart Příbram 1
174.  Admir Ljevakovič Teplice 1
175.  Michael Lüftner Teplice 1
176.  Milan Lutonský Brno 1
177.  Aidin Mahmutovič Příbram 1
178.  Tomáš Majtán Příbram 1
179.  Marek Matějovský Ml. Boleslav 1
180.  Ondřej Mazuch Sparta 1
181.  Jaroslav Mihalík Slavia 1
182.  Jan Mudra Hr. Králové 1
183.  Zinedin Mustedanagič Dukla 1
184.  Jakub Nečas Ml. Boleslav 1
185.  Alves Freitas Santos Nivaldo Teplice 1
186.  Petr Pavlík Brno 1
187.  Luděk Pernica Jablonec 1
188.  Pavel Pilík Příbram 1
189.  Marek Plašil Hr. Králové 1
190.  Jakub Podaný Dukla 1
191.  Marin Popović Jihlava 1
192.  Martin Pospíšil Jablonec 1
193.  Tomáš Rada Slovácko 1
194.  Michal Smejkal Dukla 1
195.  David Štípek Zlín 1
196.  Ladislav Takács Ml. Boleslav 1
197.  Boris Tašči Brno 1
198.  Borys Tašči Brno 1
199.  Benjamin Tetteh Slovácko 1
200.  Tomáš Ťok Slovácko 1
201.  Jozef Urblík Jihlava 1
202.  Yani Urdinov Jihlava 1
203.  Adam Vlkanova Hr. Králové 1
204.  Tomáš Vondrášek Teplice 1
205.  Lukáš Vraštil Brno 1
206.  Egon Vůch Liberec 1
207.  Jaroslav Zelený Karviná 1

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci s novým herním systémem. Ligový titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky jsou Baník Ostrava a Příbram, nově mohou spadnout až tři týmy.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.

Tabulka 2016/2017
Z V R P Skóre B
1.  Slavia 30 20 9 1 65:22 69
2.  Plzeň 30 20 7 3 47:21 67
3.  Sparta 30 16 9 5 47:26 57
4.  Ml. Boleslav 30 13 10 7 47:37 49
5.  Teplice 30 13 9 8 38:25 48
6.  Zlín 30 11 8 11 34:35 41
7.  Dukla 30 11 7 12 39:35 40
8.  Jablonec 30 9 12 9 43:38 39
9.  Liberec 30 10 9 11 31:28 39
10.  Karviná 30 9 7 14 39:49 34
11.  Slovácko 30 6 14 10 29:38 32
12.  Brno 30 6 14 10 32:45 32
13.  Bohem. 1905 30 7 7 16 22:39 28
14.  Jihlava 30 6 9 15 26:47 27
15.  Hr. Králové 30 8 3 19 29:51 27
16.  Příbram 30 6 4 20 29:61 22

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci s novým herním systémem. Ligový titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky jsou Baník Ostrava a Příbram, nově mohou spadnout až tři týmy.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.








Klasická verze
Mobilní verze