Češi na ZOH

Nikol Kučerová
Skikros
Martina Dubovská
Slalom
Týmová soutěž
Obří slalom
Jan Zabystřan
Superobří slalom
Týmová soutěž
Obří slalom
Slalom
Superkombinace
Sjezd
Gabriela Capová
Slalom
Týmová soutěž
Obří slalom
Ondřej Berndt
Superobří slalom
Týmová soutěž
Obří slalom
Slalom
Superkombinace
Sjezd
Jan Hudec
Superobří slalom
Sjezd
Filip Forejtek
Superobří slalom
Týmová soutěž
Obří slalom
Slalom
Superkombinace
Sjezd
Adam Kotzmann
Slalom
Obří slalom
Ester Ledecká
zlato: Superobří slalom
Obří slalom
Kateřina Pauláthová
Superobří slalom
Sjezd
Superkombinace
Týmová soutěž
Obří slalom
Petr Knop
Štafeta 4 × 10 km
15 km volně
50 km klasicky
Skiatlon
Michal Novák
Štafeta 4 × 10 km
15 km volně
Sprint klasicky
Kateřina Beroušková
10 km volně
Týmový sprint
Štafeta 4 × 5 km
Skiatlon
Sprint klasicky
30 km klasicky
Petra Nováková
10 km volně
Týmový sprint
Štafeta 4 × 5 km
Skiatlon
Karolína Grohová
Štafeta 4 × 5 km
Sprint klasicky
Martin Jakš
Štafeta 4 × 10 km
15 km volně
50 km klasicky
Týmový sprint
Skiatlon
Miroslav Rypl
50 km klasicky
Sprint klasicky
Aleš Razým
Štafeta 4 × 10 km
50 km klasicky
Týmový sprint
Skiatlon
Sprint klasicky
15 km volně
Barbora Havlíčková
10 km volně
Štafeta 4 × 5 km
Skiatlon
Petra Hynčicová
30 km klasicky
10 km volně
Skiatlon
Sprint klasicky
Markéta Davidová
Sprint 7,5 km
Štafeta 4 × 6 km
Závod s hromadným startem 12,5 km
Stíhací závod 10 km
Vytrvalostní závod 15 km
Smíšená štafeta 2 × 6 + 2 × 7,5 km
Jaroslav Soukup
Štafeta 4 × 7,5 km
Eva Puskarčíková
Sprint 7,5 km
Štafeta 4 × 6 km
Stíhací závod 10 km
Vytrvalostní závod 15 km
Michal Šlesingr
Vytrvalostní závod 20 km
Štafeta 4 × 7,5 km
Sprint 10 km
Adam Václavík
Vytrvalostní závod 20 km
Sprint 10 km
Jessica Jislová
Sprint 7,5 km
Štafeta 4 × 6 km
Stíhací závod 10 km
Vytrvalostní závod 15 km
Veronika Vítková
bronz: Sprint 7,5 km
Štafeta 4 × 6 km
Závod s hromadným startem 12,5 km
Stíhací závod 10 km
Vytrvalostní závod 15 km
Smíšená štafeta 2 × 6 + 2 × 7,5 km
Veronika Zvařičová
Michal Krčmář
Stíhací závod 12,5 km
Závod s hromadným startem 15 km
Vytrvalostní závod 20 km
Štafeta 4 × 7,5 km
stříbro: Sprint 10 km
Smíšená štafeta 2 × 6 + 2 × 7,5 km
Ondřej Moravec
Stíhací závod 12,5 km
Závod s hromadným startem 15 km
Vytrvalostní závod 20 km
Štafeta 4 × 7,5 km
Sprint 10 km
Smíšená štafeta 2 × 6 + 2 × 7,5 km
Jan Vrba
Dvojbob
Čtyřbob
Jan Stokláska
Čtyřbob
Dominik Dvořák
Dvojbob
Čtyřbob
David Egydy
Čtyřbob
Dominik Suchý
Čtyřbob
Jan Šindelář
Čtyřbob
Jaroslav Kopřiva
Čtyřbob
Jakub Havlín
Dvojbob
Čtyřbob
Jakub Nosek
Dvojbob
Čtyřbob
Michal Březina
Jednotlivci
Martin Bidař
Sportovní dvojice
Anna Dušková
Sportovní dvojice
Cortney Mansourová
Taneční páry
Michal Češka
Taneční páry
Ondřej Němec
Jan Kolář
Dominik Kubalík
Michal Vondrka
Tomáš Zohorna
Lukáš Radil
Martin Růžička
Pavel Francouz
Jan Kovář
Tomáš Kundrátek
Michal Řepík
Dominik Furch
Martin Erat
Petr Koukal
Ondřej Vitásek
Michal Birner
Roman Červenka
Jakub Nakládal
Michal Jordán
Tomáš Mertl
Jiří Sekáč
Roman Horák
Adam Polášek
Česká hokejová reprezentace
Turnaj mužů
Vojtěch Mozík
Karolína Erbanová
1000 m
bronz: 500 m
Nikola Zdráhalová
1000 m
Závod s hromadným startem
1500 m
3000 m
Martina Sáblíková
stříbro: 5000 m
3000 m
Matěj Kvíčala
Dvojice
Jaromír Kudera
Dvojice
Tereza Nosková
Individuální závod
Týmová štafeta
Lukáš Brož
Dvojice
Týmová štafeta
Antonín Brož
Dvojice
Týmová štafeta
Ondřej Hyman
Individuální závod
Týmová štafeta
Lukáš Daněk
Individuální závod - skoky, velký můstek
Individuální závod - skoky, střední můstek
Týmový závod - skoky, velký můstek
Individuální závod - běh na lyžích, 10 km
Týmový závod - běh na lyžích, štafeta 4 x 5 km
Ondřej Pažout
Individuální závod - skoky, velký můstek
Individuální závod - skoky, střední můstek
Týmový závod - skoky, velký můstek
Individuální závod - běh na lyžích, 10 km
Týmový závod - běh na lyžích, štafeta 4 x 5 km
Miroslav Dvořák
Individuální závod - skoky, velký můstek
Individuální závod - skoky, střední můstek
Týmový závod - skoky, velký můstek
Individuální závod - běh na lyžích, 10 km
Týmový závod - běh na lyžích, štafeta 4 x 5 km
Tomáš Portyk
Individuální závod - skoky, velký můstek
Individuální závod - skoky, střední můstek
Týmový závod - skoky, velký můstek
Individuální závod - běh na lyžích, 10 km
Týmový závod - běh na lyžích, štafeta 4 x 5 km
Michaela Sejpalová
1500 m
Čestmír Kožíšek
Individuální závod střední můstek
Individuální závod velký můstek
Týmový závod velký můstek
Viktor Polášek
Individuální závod střední můstek
Individuální závod velký můstek
Týmový závod velký můstek
Vojtěch Štursa
Individuální závod střední můstek
Týmový závod velký můstek
Lukáš Hlava
Individuální závod velký můstek
Roman Koudelka
Individuální závod střední můstek
Individuální závod velký můstek
Týmový závod velký můstek
Kateřina Vojáčková
Big Air
Vendula Hopjáková
Snowboardcross
Šárka Pančochová
Slopestyle
Big Air
Jan Kubičík
Snowboardcross
Kateřina Louthanová
Petr Horák
Slopestyle
Big Air
Eva Samková
bronz: Snowboardcross
Ester Ledecká
zlato: Paralelní obří slalom







Klasická verze
Mobilní verze