14. 9. • 18:00
Bohemians 1905 vs. Zlín Bohemians 1905 vs. Zlín Ďolíček, Praha-Vršovice Ďolíček, Praha-Vršovice
Bohemians 1905
Bohemians 1905
0:1
ONLINE
14. 9.
18:00
Zlín
Zlín
15. 9. • 17:00
Příbram vs. Olomouc Příbram vs. Olomouc Na Litavce, Příbram Na Litavce, Příbram
Příbram
Příbram
1:0
ONLINE
15. 9.
17:00
Olomouc
Olomouc
15. 9. • 19:00
Plzeň vs. Opava Plzeň vs. Opava Doosan Arena, Plzeň Doosan Arena, Plzeň
Plzeň
Plzeň
1:0
ONLINE
15. 9.
19:00
Opava
Opava
16. 9. • 15:00
Dukla vs. Liberec Dukla vs. Liberec Na Julisce, Praha-Dejvice Na Julisce, Praha-Dejvice
Dukla
Dukla
2:0
ONLINE
16. 9.
15:00
Liberec
Liberec
16. 9. • 15:00
Jablonec vs. Ml. Boleslav Jablonec vs. Ml. Boleslav Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou
Jablonec
Jablonec
0:3
ONLINE
16. 9.
15:00
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
16. 9. • 15:00
Teplice vs. Karviná Teplice vs. Karviná AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice
Teplice
Teplice
2:1
ONLINE
16. 9.
15:00
Karviná
Karviná
16. 9. • 18:00
Slovácko vs. Slavia Slovácko vs. Slavia Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště
Slovácko
Slovácko
1:3
ONLINE
16. 9.
18:00
Slavia
Slavia
17. 9. • 18:00
Ostrava vs. Sparta Ostrava vs. Sparta Městský stadion, Ostrava-Vítkovice Městský stadion, Ostrava-Vítkovice
Ostrava
Ostrava
0:1
ONLINE
17. 9.
18:00
Sparta
Sparta
Tabulka 2018/2019
Z V R P Skóre B
1.  Slavia 8 7 0 1 21:4 21
2.  Plzeň 8 7 0 1 14:6 21
3.  Sparta 8 6 2 0 15:4 20
4.  Zlín 8 6 1 1 15:5 19
5.  Ostrava 8 5 1 2 12:4 16
6.  Příbram 8 3 2 3 13:14 11
7.  Bohemians 1905 8 3 2 3 10:11 11
8.  Jablonec 8 3 1 4 11:10 10
9.  Liberec 8 2 4 2 8:8 10
10.  Ml. Boleslav 8 3 1 4 17:19 10
11.  Teplice 8 2 3 3 11:15 9
12.  Slovácko 8 3 0 5 10:15 9
13.  Karviná 8 2 0 6 10:18 6
14.  Opava 8 1 1 6 7:18 4
15.  Olomouc 8 1 0 7 8:18 3
16.  Dukla 8 1 0 7 6:19 3

Tabulka střelců

Hráč Góly
1.  Nikolaj Komličenko Ml. Boleslav 8
2.  Michael Krmenčík Plzeň 7
3.  David Vaněček Teplice 5
4.  Jean-David Beauguel Zlín 4
5.  Dame Diop Ostrava 4
6.  Martin Doležal Jablonec 4
7.  Guélor Kanga Sparta 4
8.  Jan Matoušek Příbram 4
9.  Miroslav Slepička Příbram 4
10.  Milan Baroš Ostrava 3
11.  Josef Hušbauer Slavia 3
12.  Tomáš Poznar Zlín 3
13.  Ivan Schranz Dukla 3
14.  Milan Škoda Slavia 3
15.  Josef Šural Sparta 3
16.  Ladislav Takács Ml. Boleslav 3
17.  Stanislav Tecl Slavia 3
18.  Benjamin Tetteh Sparta 3
19.  Tomáš Wágner Karviná 3
20.  Lukáš Bartošák Zlín 2
21.  Lukáš Budínský Karviná 2
22.  Vladimír Coufal Slavia 2
23.  Vlastimil Daníček Slovácko 2
24.  Stanislav Hofmann Slovácko 2
25.  Jakub Hora Teplice 2
26.  David Houska Olomouc 2
27.  Ondřej Kúdela Slavia 2
28.  Nemanja Kuzmanović Opava 2
29.  Roman Květ Příbram 2
30.  Tomáš Ladra Ml. Boleslav 2
31.  Róbert Matejov Zlín 2
32.  Martin Nešpor Olomouc 2
33.  Jan Pázler Liberec 2
34.  Jakub Plšek Olomouc 2
35.  Roman Potočný Liberec 2
36.  David Puškáč Opava 2
37.  Eric Ramírez Karviná 2
38.  Jakub Řezníček Plzeň 2
39.  Ondřej Šašinka Ostrava 2
40.  Tomáš Souček Slavia 2
41.  Miroslav Stoch Slavia 2
42.  Abdulla Yusuf Helal Bohemians 1905 2
43.  Patrik Žitný Teplice 2
44.  Emmanuel Antwi Příbram 1
45.  Adriel D´Avila Ba Loua Karviná 1
46.  Alexandru Baluta Slavia 1
47.  Alexandru Chipciu Sparta 1
48.  Jan Chramosta Jablonec 1
49.  Uroš Djuranović Dukla 1
50.  David Douděra Dukla 1
51.  Pavel Dvořák Olomouc 1
52.  Antonín Fantiš Příbram 1
53.  Martin Fillo Ostrava 1
54.  Martin Frýdek Sparta 1
55.  Zoran Gajič Zlín 1
56.  Filip Hašek Bohemians 1905 1
57.  Martin Hašek Bohemians 1905 1
58.  Matěj Helebrand Opava 1
59.  Tomáš Holeš Jablonec 1
60.  Lukáš Holík Dukla 1
61.  Daniel Holzer Ostrava 1
62.  Tomáš Hořava Plzeň 1
63.  Jan Hošek Teplice 1
64.  Petr Hronek Zlín 1
65.  Patrik Hrošovský Plzeň 1
66.  Alexander Jakubov Zlín 1
67.  Josef Jindřišek Bohemians 1905 1
68.  Joel Ngandu Kayamba Opava 1
69.  Tiémoko Konaté Ml. Boleslav 1
70.  Filip Kubala Slovácko 1
71.  Jan Kuchta Slovácko 1
72.  David Lischka Jablonec 1
73.  Tomáš Malinský Liberec 1
74.  Dominik Mašek Bohemians 1905 1
75.  Elvis Mashike Sukisa Liberec 1
76.  Lukáš Masopust Jablonec 1
77.  Marek Matějovský Ml. Boleslav 1
78.  Jan Navrátil Slovácko 1
79.  Jakub Nečas Bohemians 1905 1
80.  Peter Olayinka Slavia 1
81.  Filip Oršula Liberec 1
82.  Filip Panák Karviná 1
83.  Jakub Považanec Jablonec 1
84.  Tomáš Přikryl Ml. Boleslav 1
85.  Roman Procházka Plzeň 1
86.  Rudolf Reiter Bohemians 1905 1
87.  Radim Řezník Plzeň 1
88.  Lukáš Sadílek Slovácko 1
89.  Petr Ševčík Liberec 1
90.  Rudolf Skácel Příbram 1
91.  Martin Sladký Olomouc 1
92.  Tomáš Smola Opava 1
93.  Vojtěch Smrž Karviná 1
94.  Nicolae Stanciu Sparta 1
95.  Jan Sýkora Slavia 1
96.  Michal Trávník Jablonec 1
97.  Tomáš Vondrášek Teplice 1
98.  Vukadin Vukadinović Sparta 1
99.  Jan Záviška Bohemians 1905 1
100.  Lukáš Železník Zlín 1
101.  Jaromír Zmrhal Slavia 1

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci s novým herním systémem. Ligový titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky jsou Baník Ostrava a Příbram, nově mohou spadnout až tři týmy.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.








Klasická verze
Mobilní verze