Tabulka Fortuna ligy 2018/2019 - tabulky fotbalové ligy | iSport.cz

Tabulka celkem

Zd V R P Skóre B
1. SK Slavia Praha 30 23 3 4 72:23 72
2. FC Viktoria Plzeň 30 21 5 4 47:27 68
3. AC Sparta Praha 30 17 6 7 52:27 57
4. FK Jablonec 30 15 6 9 53:26 51
5. FC Baník Ostrava 30 13 6 11 38:36 45
6. FC Slovan Liberec 30 11 9 10 33:28 42
7. FK Mladá Boleslav 30 11 9 10 52:44 42
8. SK Sigma Olomouc 30 12 4 14 37:43 40
9. FC Fastav Zlín 30 12 3 15 32:40 39
10. FK Teplice 30 10 6 14 32:42 36
11. Bohemians Praha 1905 30 8 10 12 29:37 34
12. 1.FC Slovácko 30 10 4 16 32:45 34
13. SFC Opava 30 9 6 15 39:49 33
14. 1.FK Příbram 30 8 7 15 33:63 31
15. MFK Karviná 30 8 5 17 39:53 29
16. FK Dukla Praha 30 5 5 20 25:62 20
  • Skupina o titul
  • Skupina o účast v EL
  • Skupina o záchranu

Tabulka doma

Zd V R P Skóre B
1. FC Viktoria Plzeň 15 14 1 0 30:7 43
2. SK Slavia Praha 15 12 2 1 40:11 38
3. AC Sparta Praha 15 10 3 2 30:13 33
4. FK Jablonec 15 10 2 3 33:13 32
5. FC Baník Ostrava 15 8 3 4 20:12 27
6. FC Slovan Liberec 15 7 5 3 20:10 26
7. FK Mladá Boleslav 15 7 5 3 28:15 26
8. FC Fastav Zlín 15 8 1 6 17:15 25
9. 1.FK Příbram 15 7 3 5 24:25 24
10. SFC Opava 15 7 2 6 25:20 23
11. SK Sigma Olomouc 15 7 2 6 19:23 23
12. FK Teplice 15 7 2 6 19:21 23
13. 1.FC Slovácko 15 6 3 6 15:18 21
14. MFK Karviná 15 6 2 7 23:25 20
15. FK Dukla Praha 15 4 3 8 18:31 15
16. Bohemians Praha 1905 15 2 8 5 10:15 14

Tabulka venku

Zd V R P Skóre B
1. SK Slavia Praha 15 11 1 3 32:12 34
2. FC Viktoria Plzeň 15 7 4 4 17:20 25
3. AC Sparta Praha 15 7 3 5 22:14 24
4. Bohemians Praha 1905 15 6 2 7 19:22 20
5. FK Jablonec 15 5 4 6 20:13 19
6. FC Baník Ostrava 15 5 3 7 18:24 18
7. SK Sigma Olomouc 15 5 2 8 18:20 17
8. FK Mladá Boleslav 15 4 4 7 24:29 16
9. FC Slovan Liberec 15 4 4 7 13:18 16
10. FC Fastav Zlín 15 4 2 9 15:25 14
11. FK Teplice 15 3 4 8 13:21 13
12. 1.FC Slovácko 15 4 1 10 17:27 13
13. SFC Opava 15 2 4 9 14:29 10
14. MFK Karviná 15 2 3 10 16:28 9
15. 1.FK Příbram 15 1 4 10 9:38 7
16. FK Dukla Praha 15 1 2 12 7:31 5

Tabulka střelců

Hráč Góly
1. Nikolaj Komličenko Ml. Boleslav 9
2. Guélor Kanga Sparta 7
3. Michael Krmenčík Plzeň 6
4. Jakub Mareš Teplice 6
5. Muris Mešanović Ml. Boleslav 6
6. Jakub Plšek Olomouc 6
7. Michal Škoda Příbram 6
8. Jan Kopic Plzeň 5
9. Libor Kozák Sparta 5
10. Jan Matoušek Jablonec 5
11. Roman Potočný Liberec 5
12. Tomáš Souček Slavia 5
13. Jan Sýkora Jablonec 5
14. Patrik Brandner Č. Budějovice 4
15. Pavel Bucha Ml. Boleslav 4
16. Josef Hušbauer Slavia 4
17. Peter Olayinka Slavia 4
18. Ondřej Šašinka Slovácko 4
19. Ivan Schranz Č. Budějovice 4
20. Tomáš Zajíc Slovácko 4
21. Lukáš Budínský Ml. Boleslav 3
22. Tomáš Chorý Plzeň 3
23. René Dedič Opava 3
24. Dame Diop Ostrava 3
25. Martin Doležal Jablonec 3
26. Adam Hložek Sparta 3
27. Vladimir Jovović Jablonec 3
28. Jan Kalabiška Slovácko 3
29. Nemanja Kuzmanović Ostrava 3
30. David Ledecký Č. Budějovice 3
31. Petar Musa Liberec 3
32. Martin Nešpor Olomouc 3
33. Jakub Pešek Liberec 3
34. Michal Petráň Karviná 3
35. Tomáš Poznar Zlín 3
36. Lukáš Provod Slavia 3
37. Tomáš Smola Ostrava 3
38. Benjamin Tetteh Sparta 3
39. Jan Vodháněl Bohemians 1905 3
40. Marko Alvir Příbram 2
41. Alexandru Baluta Liberec 2
42. David Bartek Bohemians 1905 2
43. Vladimír Coufal Slavia 2
44. Martin Fillo Ostrava 2
45. Martin Hála Olomouc 2
46. Martin Hašek Sparta 2
47. Milan Havel Bohemians 1905 2
48. Petr Hronek Bohemians 1905 2
49. Milan Jirásek Ostrava 2
50. Lukáš Kalvach Plzeň 2
51. Ibrahim Keita Bohemians 1905 2
52. Jan Kovařík Plzeň 2
53. Miloš Kratochvíl Jablonec 2
54. Jan Krob Jablonec 2
55. Tomáš Malinský Liberec 2
56. Dominik Mašek Zlín 2
57. Lukáš Masopust Slavia 2
58. Milan Petržela Slovácko 2
59. Jakub Podaný Bohemians 1905 2
60. Roman Procházka Plzeň 2
61. Michael Rabušic Č. Budějovice 2
62. Milan Rundić Karviná 2
63. Vojtěch Smrž Karviná 2
64. Nicolae Stanciu Slavia 2
65. Kamil Vacek Bohemians 1905 2
66. Dyjan Carlos de Azevedo Ostrava 2
67. Milan Baroš Ostrava 1
68. Jakub Brabec Plzeň 1
69. Martin Bukata Karviná 1
70. Aleš Čermák Plzeň 1
71. Jan Chramosta Jablonec 1
72. Benjamin Čolić Č. Budějovice 1
73. Vlastimil Daníček Slovácko 1
74. Murphy Dorley Liberec 1
75. Šimon Falta Olomouc 1
76. Jiří Fleišman Ostrava 1
77. Michal Frydrych Slavia 1
78. Dávid Hancko Sparta 1
79. Marek Hanousek Karviná 1
80. Lukáš Hejda Plzeň 1
81. Stanislav Hofmann Slovácko 1
82. Libor Holík Jablonec 1
83. Jakub Hora Teplice 1
84. Robert Hrubý Ostrava 1
85. Michal Hubínek Ml. Boleslav 1
86. Lukáš Hůlka Bohemians 1905 1
87. Jakub Janetzký Zlín 1
88. Václav Jemelka Olomouc 1
89. Petr Jiráček Zlín 1
90. Václav Jurečka Opava 1
91. Semih Kaya Sparta 1
92. Joel Ngandu Kayamba Plzeň 1
93. Jiří Kladrubský Č. Budějovice 1
94. Jiří Klíma Ml. Boleslav 1
95. Marek Kodr Příbram 1
96. Ondřej Kúdela Slavia 1
97. Tomáš Ladra Ml. Boleslav 1
98. David Limberský Plzeň 1
99. Kamso Mara Liberec 1
100. Petr Mareš Teplice 1
101. Jan Mikula Liberec 1
102. Gigli Ndefe Karviná 1
103. Costa Nhamoinesu Sparta 1
104. Luděk Pernica Plzeň 1
105. Václav Pilař Olomouc 1
106. Pablo Joaquin Podio Zlín 1
107. Erik Puchel Karviná 1
108. Jakub Rada Bohemians 1905 1
109. Rudolf Reiter Ostrava 1
110. Jan Rezek Příbram 1
111. Jakub Řezníček Teplice 1
112. Martin Šindelář Ostrava 1
113. Milan Škoda Slavia 1
114. Karel Soldát Příbram 1
115. Martin Sus Opava 1
116. Ivo Táborský Č. Budějovice 1
117. Ladislav Takács Ml. Boleslav 1
118. Alexej Tatajev Ml. Boleslav 1
119. Ibrahim Benjamin Traoré Slavia 1
120. Mick Van Buren Slavia 1
121. Radek Voltr Příbram 1
122. Tomáš Vondrášek Teplice 1
123. Tomáš Wágner Zlín 1
124. Tomáš Zahradníček Olomouc 1
125. Pavel Zavadil Opava 1
126. Jan Žídek Opava 1
127. Patrik Žitný Teplice 1
128. Jaromír Zmrhal Slavia 1

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v novém herním systému. Ligový titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.

Články odjinud


Články odjinud