Tabulka střelců | iSport.cz

Tabulka střelců - FORTUNA:LIGA 2019/2020

Hráč Góly
1. Lukáš Budínský Ml. Boleslav 10
2. Martin Doležal Jablonec 10
3. Guélor Kanga Sparta 10
4. Nikolaj Komličenko Ml. Boleslav 10
5. Michael Krmenčík Plzeň 10
6. Petar Musa Slavia 10
7. Pavel Bucha Plzeň 9
8. Roman Potočný Liberec 9
9. Libor Kozák Sparta 8
10. Muris Mešanović Ml. Boleslav 8
11. Ivan Schranz Č. Budějovice 8
12. Tomáš Souček Slavia 8
13. Tomáš Malinský Liberec 7
14. Jakub Plšek Olomouc 7
15. Jan Sýkora Jablonec 7
16. Tomáš Zajíc Slovácko 7
17. Dame Diop Ostrava 6
18. Lukáš Havel Č. Budějovice 6
19. Jan Kopic Plzeň 6
20. Nemanja Kuzmanović Ostrava 6
21. Jakub Mareš Teplice 6
22. Jan Matoušek Jablonec 6
23. Michal Škoda Příbram 6
24. Benjamin Tetteh Sparta 6
25. Jean-David Beauguel Plzeň 5
26. Patrik Brandner Č. Budějovice 5
27. Aleš Čermák Plzeň 5
28. Martin Hašek Sparta 5
29. Josef Hušbauer Slavia 5
30. Lukáš Juliš Olomouc 5
31. Lukáš Kalvach Plzeň 5
32. David Ledecký Č. Budějovice 5
33. Kamso Mara Liberec 5
34. Tomáš Poznar Zlín 5
35. Jakub Řezníček Teplice 5
36. Ondřej Šašinka Slovácko 5
37. Milan Škoda Slavia 5
38. Jan Vodháněl Bohemians 1905 5
39. Alexandru Baluta Liberec 4
40. Tomáš Chorý Plzeň 4
41. René Dedič Opava 4
42. Milan Havel Plzeň 4
43. Adam Hložek Sparta 4
44. Vladimir Jovović Jablonec 4
45. Jan Kalabiška Slovácko 4
46. Jiří Klíma Ml. Boleslav 4
47. Jan Kuchta Liberec 4
48. Ondřej Lingr Karviná 4
49. Peter Olayinka Slavia 4
50. Jakub Pešek Liberec 4
51. Lukáš Provod Slavia 4
52. Petr Ševčík Slavia 4
53. Tomáš Smola Ostrava 4
54. David Bartek Bohemians 1905 3
55. Vladimír Coufal Slavia 3
56. Antonín Fantiš Zlín 3
57. Petr Hronek Bohemians 1905 3
58. Václav Jemelka Olomouc 3
59. Lukáš Masopust Slavia 3
60. David Moberg Karlsson Sparta 3
61. Martin Nešpor Olomouc 3
62. Michal Petráň Karviná 3
63. Milan Petržela Slovácko 3
64. Jakub Pokorný Ostrava 3
65. Roman Procházka Plzeň 3
66. Matěj Pulkrab Bohemians 1905 3
67. Vojtěch Smrž Karviná 3
68. Nicolae Stanciu Slavia 3
69. Abdulrahman Taiwo Karviná 3
70. Stanislav Tecl Slavia 3
71. Kamil Vacek Bohemians 1905 3
72. Jan Žídek Opava 3
73. Marko Alvir Příbram 2
74. Tomáš Břečka Jablonec 2
75. Radim Breite Liberec 2
76. Patrik Čavoš Č. Budějovice 2
77. Jan Chramosta Jablonec 2
78. Benjamin Čolić Č. Budějovice 2
79. Adnan Džafić Zlín 2
80. Šimon Falta Olomouc 2
81. Martin Fillo Ostrava 2
82. Jiří Fleišman Ostrava 2
83. Martin Hála Olomouc 2
84. Kasper Hämäläinen Jablonec 2
85. Stanislav Hofmann Slovácko 2
86. Libor Holík Jablonec 2
87. Petr Jiráček Zlín 2
88. Milan Jirásek Ostrava 2
89. Semih Kaya Sparta 2
90. Ibrahim Keita Bohemians 1905 2
91. Marek Kodr Příbram 2
92. Jan Kovařík Plzeň 2
93. Miloš Kratochvíl Jablonec 2
94. Jan Krob Jablonec 2
95. Vojtěch Kubista Jablonec 2
96. Ondřej Kúdela Slavia 2
97. Tomáš Ladra Ml. Boleslav 2
98. Petr Mareš Teplice 2
99. Dominik Mašek Zlín 2
100. Ondřej Mihálik Plzeň 2
101. Matej Mršić Č. Budějovice 2
102. Luděk Pernica Plzeň 2
103. Dominik Pleštil Jablonec 2
104. Jakub Podaný Bohemians 1905 2
105. Michael Rabušic Č. Budějovice 2
106. Petr Reinberk Slovácko 2
107. Milan Rundić Karviná 2
108. Jan Shejbal Teplice 2
109. Dominik Simerský Zlín 2
110. Patrizio Stronati Ostrava 2
111. Ivo Táborský Č. Budějovice 2
112. Ladislav Takács Slavia 2
113. Ibrahim Benjamin Traoré Slavia 2
114. Tomáš Vondrášek Teplice 2
115. Tomáš Wágner Zlín 2
116. Patrik Žitný Teplice 2
117. Dyjan Carlos de Azevedo Ostrava 2
118. Emmanuel Antwi Příbram 1
119. Milan Baroš Ostrava 1
120. Vít Beneš Olomouc 1
121. Michal Beran Liberec 1
122. Jakub Brabec Plzeň 1
123. Martin Bukata Karviná 1
124. Mojmír Chytil Olomouc 1
125. Vlastimil Daníček Slovácko 1
126. Bořek Dočkal Sparta 1
127. Bojan Dordić Opava 1
128. Murphy Dorley Liberec 1
129. Soufiane Dramé Příbram 1
130. Ubong Moses Ekpai Č. Budějovice 1
131. Martin Frýdek Sparta 1
132. Michal Frydrych Slavia 1
133. Jakub Fulnek Ml. Boleslav 1
134. Pablo González Olomouc 1
135. Dávid Hancko Sparta 1
136. Marek Hanousek Karviná 1
137. Filip Havelka Č. Budějovice 1
138. Marek Havlík Slovácko 1
139. Lukáš Hejda Plzeň 1
140. Patrik Hellebrand Slovácko 1
141. Adam Hloušek Plzeň 1
142. Tomáš Holeš Slavia 1
143. Jakub Hora Teplice 1
144. Tomáš Hořava Plzeň 1
145. David Houska Olomouc 1
146. Robert Hrubý Ostrava 1
147. Michal Hubínek Ml. Boleslav 1
148. Lukáš Hůlka Bohemians 1905 1
149. Marek Janečka Karviná 1
150. Jakub Janetzký Zlín 1
151. Adam Jánoš Ostrava 1
152. Petr Javorek Č. Budějovice 1
153. Lamin Jawo Zlín 1
154. Josef Jindřišek Bohemians 1905 1
155. Václav Jurečka Opava 1
156. Václav Juřena Opava 1
157. Jan Juroška Slovácko 1
158. Abdalláh Júsuf Hilál Slavia 1
159. Adam Karabec Sparta 1
160. Joel Ngandu Kayamba Plzeň 1
161. Jiří Kladrubský Č. Budějovice 1
162. Jan Knapík Teplice 1
163. Jakub Kolář Zlín 1
164. Martin Koscelník Liberec 1
165. Daniel Krch Bohemians 1905 1
166. Tomáš Kučera Teplice 1
167. David Limberský Plzeň 1
168. Róbert Matejov Zlín 1
169. Jan Mikula Liberec 1
170. Karol Mondek Opava 1
171. Gigli Ndefe Karviná 1
172. Jakub Nečas Bohemians 1905 1
173. Costa Nhamoinesu Sparta 1
174. Adam Petrák Příbram 1
175. Václav Pilař Olomouc 1
176. Srdjan Plavšić Sparta 1
177. Pablo Joaquin Podio Zlín 1
178. Matěj Polidar Příbram 1
179. Erik Puchel Karviná 1
180. Kristi Qose Karviná 1
181. Jakub Rada Bohemians 1905 1
182. Rudolf Reiter Ostrava 1
183. Jan Rezek Příbram 1
184. Michal Sáček Sparta 1
185. Lukáš Sadílek Slovácko 1
186. Till Schumacher Bohemians 1905 1
187. Patrik Šimko Slovácko 1
188. Martin Šindelář Ostrava 1
189. Tomáš Sivok Č. Budějovice 1
190. Karel Soldát Příbram 1
191. Martin Sus Opava 1
192. Jaroslav Svozil Ostrava 1
193. Alexej Tatajev Ml. Boleslav 1
194. Daniel Trubač Teplice 1
195. Mick Van Buren Slavia 1
196. Antonín Vaníček Bohemians 1905 1
197. Michal Vepřek Olomouc 1
198. Andreas Vindheim Sparta 1
199. Radek Voltr Příbram 1
200. Tomáš Zahradníček Olomouc 1
201. Ondřej Zahustel Slovácko 1
202. Pavel Zavadil Opava 1
203. Jaromír Zmrhal Slavia 1

Základní část 2019/2020

Z V R P Skóre B
1. Slavia 27 21 4 2 55 :8 67
2. Plzeň 26 17 5 4 54 :22 56
3. Liberec 27 14 3 10 47 :34 45
4. Jablonec 27 12 7 8 43 :37 43
5. Ostrava 26 11 7 8 37 :28 40
6. Sparta 26 10 8 8 47 :35 38
7. Slovácko 26 10 8 8 31 :30 38
8. Ml. Boleslav 27 11 5 11 44 :46 38
9. Č. Budějovice 26 11 3 12 41 :42 36
10. Olomouc 26 7 12 7 32 :31 33
11. Bohemians 1905 26 9 6 11 32 :39 33
12. Teplice 26 6 10 10 23 :41 28
13. Karviná 26 5 9 12 21 :34 24
14. Zlín 27 6 6 15 24 :43 24
15. Opava 26 4 7 15 13 :43 19
16. Příbram 27 4 6 17 17 :48 18
  • Skupina o titul
  • Skupina o účast v EL
  • Skupina o záchranu

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v novém herním systému. Ligový titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.

Články odjinud


Články odjinud