|
||||
---|---|---|---|---|
Hráč | Góly | |||
1. | Václav Jurečka | Slavia | 15 | |
2. | Pavel Šulc | Plzeň | 15 | |
3. | Mojmír Chytil | Slavia | 14 | |
4. | Veljko Birmančević | Sparta | 13 | |
5. | Lukáš Haraslín | Sparta | 11 | |
6. | Marek Havlík | Slovácko | 11 | |
7. | Lukáš Juliš | Olomouc | 11 | |
8. | Ewerton Paixao da Silva | Ostrava | 11 | |
9. | Jan Kuchta | Sparta | 10 | |
10. | Daniel Fila | Teplice | 9 | |
11. | Tomáš Chorý | Plzeň | 8 | |
12. | Jan Chramosta | Jablonec | 8 | |
13. | Abdullahi Tanko | Ostrava | 8 | |
14. | Luka Kulenović | Liberec | 7 | |
15. | Tomáš Zlatohlávek | Pardubice | 7 | |
16. | David Buchta | Ostrava | 6 | |
17. | Kryštof Daněk | Pardubice | 6 | |
18. | Rafiu Adekunle Durosinmi | Plzeň | 6 | |
19. | Abdalláh Júsuf Hilál | Ml. Boleslav | 6 | |
20. | Lamin Jawo | Ml. Boleslav | 6 | |
21. | Vasil Kušej | Ml. Boleslav | 6 | |
22. | Daniel Mareček | Ml. Boleslav | 6 | |
23. | Erik Prekop | Bohemians | 6 | |
24. | Jan Suchan | Č. Budějovice | 6 | |
25. | Vukadin Vukadinović | Zlín | 6 | |
26. | Pavel Bucha | Plzeň | 5 | |
27. | Mohamed Jásir | Teplice | 5 | |
28. | Erik Jirka | Plzeň | 5 | |
29. | Miloš Kratochvíl | Jablonec | 5 | |
30. | Ladislav Krejčí ml. | Sparta | 5 | |
31. | Tomáš Ladra | Ml. Boleslav | 5 | |
32. | Zdeněk Ondrášek | Č. Budějovice | 5 | |
33. | Tom Slončík | Zlín | 5 | |
34. | Ľubomír Tupta | Liberec | 5 | |
35. | Mick Van Buren | Slavia | 5 | |
36. | Daniel Vašulín | Hr. Králové | 5 | |
37. | Conrad Wallem | Slavia | 5 | |
38. | Quadri Adediran | Ostrava | 4 | |
39. | Adeleke Akinyemi | Karviná | 4 | |
40. | Lukáš Budínský | Karviná | 4 | |
41. | Christian Frýdek | Liberec | 4 | |
42. | Daniel Horák | Hr. Králové | 4 | |
43. | Lukáš Hůlka | Bohemians | 4 | |
44. | Jakub Janetzký | Zlín | 4 | |
45. | Matěj Jurásek | Slavia | 4 | |
46. | Pavel Juroška | Slovácko | 4 | |
47. | Adam Karabec | Sparta | 4 | |
48. | Jakub Pokorný | Olomouc | 4 | |
49. | Matěj Pulkrab | Ml. Boleslav | 4 | |
50. | Martin Vitík | Sparta | 4 | |
51. | Jan Vodháněl | Olomouc | 4 | |
52. | Wale Musa Alli | Č. Budějovice | 3 | |
53. | Vachtang Čanturišvili | Jablonec | 3 | |
54. | Jakub Černín | Zlín | 3 | |
55. | Lukáš Červ | Liberec | 3 | |
56. | Štěpán Chaloupek | Teplice | 3 | |
57. | Matěj Chaluš | Liberec | 3 | |
58. | Juraj Chvátal | Olomouc | 3 | |
59. | Rigino Cicilia | Slovácko | 3 | |
60. | Vlastimil Daníček | Slovácko | 3 | |
61. | Carlos Eduardo Lopes Cruz | Plzeň | 3 | |
62. | Antonín Fantiš | Zlín | 3 | |
63. | Štěpán Harazim | Hr. Králové | 3 | |
64. | Filip Havelka | Teplice | 3 | |
65. | Lukáš Hejda | Plzeň | 3 | |
66. | Jakub Hora | Č. Budějovice | 3 | |
67. | Robin Hranáč | Plzeň | 3 | |
68. | Ladislav Krobot | Pardubice | 3 | |
69. | Filip Kubala | Ostrava | 3 | |
70. | Jakub Kučera | Hr. Králové | 3 | |
71. | Jakub Martinec | Jablonec | 3 | |
72. | Amar Memić | Karviná | 3 | |
73. | Rajmund Mikuš | Karviná | 3 | |
74. | Jhon Mosquera | Plzeň | 3 | |
75. | Victor Olatunji | Sparta | 3 | |
76. | Václav Pilař | Hr. Králové | 3 | |
77. | Michael Rabušic | Liberec | 3 | |
78. | Tomáš Rigo | Ostrava | 3 | |
79. | Marek Suchý | Ml. Boleslav | 3 | |
80. | David Tkáč | Zlín | 3 | |
81. | Daniel Trubač | Teplice | 3 | |
82. | Matěj Valenta | Slovácko | 3 | |
83. | Tomáš Wiesner | Sparta | 3 | |
84. | Ondřej Zmrzlý | Olomouc | 3 | |
85. | Lukáš Bartošák | Zlín | 2 | |
86. | Vít Beneš | Olomouc | 2 | |
87. | Jan Bořil | Slavia | 2 | |
88. | Filip Čihák | Hr. Králové | 2 | |
89. | Lukáš Čmelík | Hr. Králové | 2 | |
90. | Denis Darmovzal | Pardubice | 2 | |
91. | Mohamed Doumbia | Liberec | 2 | |
92. | Václav Drchal | Jablonec | 2 | |
93. | Sampson Dweh | Plzeň | 2 | |
94. | Ahmad Ghali | Liberec | 2 | |
95. | Martin Hála | Bohemians | 2 | |
96. | Patrik Hellebrand | Č. Budějovice | 2 | |
97. | Michal Hlavatý | Pardubice | 2 | |
98. | Stanislav Hofmann | Slovácko | 2 | |
99. | Tomáš Holeš | Slavia | 2 | |
100. | Filip Horský | Liberec | 2 | |
101. | Marek Icha | Pardubice | 2 | |
102. | Alex Iván | Karviná | 2 | |
103. | Kaan Kairinen | Sparta | 2 | |
104. | Jan Kalabiška | Slovácko | 2 | |
105. | Lukáš Kalvach | Plzeň | 2 | |
106. | Jiří Klíma | Ostrava | 2 | |
107. | Jan Kliment | Plzeň | 2 | |
108. | Jan Knapík | Teplice | 2 | |
109. | Dominik Kostka | Ml. Boleslav | 2 | |
110. | Jan Kovařík | Bohemians | 2 | |
111. | Matyáš Kozák | Bohemians | 2 | |
112. | Martin Králik | Č. Budějovice | 2 | |
113. | Dávid Krčík | Karviná | 2 | |
114. | Ladislav Krejčí st. | Hr. Králové | 2 | |
115. | Matouš Krulich | Jablonec | 2 | |
116. | Marek Matějovský | Ml. Boleslav | 2 | |
117. | Jan Matoušek | Bohemians | 2 | |
118. | Idjessi Metsoko | Plzeň | 2 | |
119. | Jan Navrátil | Olomouc | 2 | |
120. | Filip Novák | Olomouc | 2 | |
121. | Pavel Osmančík | Č. Budějovice | 2 | |
122. | Jakub Pešek | Sparta | 2 | |
123. | Dominik Preisler | Liberec | 2 | |
124. | Lukáš Provod | Slavia | 2 | |
125. | David Puškáč | Bohemians | 2 | |
126. | Jan Shejbal | Bohemians | 2 | |
127. | Samuel Šigut | Č. Budějovice | 2 | |
128. | Dominik Simerský | Zlín | 2 | |
129. | Matěj Šín | Ostrava | 2 | |
130. | John Solomon | Ml. Boleslav | 2 | |
131. | Karel Spáčil | Hr. Králové | 2 | |
132. | David Štěpánek | Jablonec | 2 | |
133. | Martin Suchomel | Ml. Boleslav | 2 | |
134. | Nemanja Tekijaški | Jablonec | 2 | |
135. | Muhamed Tijani | Slavia | 2 | |
136. | Michal Tomič | Slavia | 2 | |
137. | Ibrahim Traoré | Plzeň | 2 | |
138. | Tadeáš Vachoušek | Teplice | 2 | |
139. | Filip Vecheta | Slovácko | 2 | |
140. | Matěj Vydra | Plzeň | 2 | |
141. | Christos Zafeiris | Slavia | 2 | |
142. | Filip Žák | Zlín | 2 | |
143. | Jan Žambůrek | Liberec | 2 | |
144. | Alexis Alégué | Jablonec | 1 | |
145. | Ladislav Almási | Ostrava | 1 | |
146. | Nojus Vytis Audinis | Teplice | 1 | |
147. | Daniel Bartl | Karviná | 1 | |
148. | Michal Beran | Bohemians | 1 | |
149. | Michal Bílek | Teplice | 1 | |
150. | Filip Blažek | Ostrava | 1 | |
151. | Alexandr Bužek | Zlín | 1 | |
152. | Patrik Čavoš | Karviná | 1 | |
153. | Martin Cedidla | Zlín | 1 | |
154. | Michal Černák | Jablonec | 1 | |
155. | Pavel Černý | Pardubice | 1 | |
156. | Hélio Alberto Delgado | Karviná | 1 | |
157. | Joss Didiba | Zlín | 1 | |
158. | Malick Diouf | Slavia | 1 | |
159. | Martin Doležal | Karviná | 1 | |
160. | Merchas Doski | Slovácko | 1 | |
161. | Lucky Ezeh | Karviná | 1 | |
162. | Jan Fortelný | Olomouc | 1 | |
163. | Michal Fukala | Liberec | 1 | |
164. | Jakub Fulnek | Ml. Boleslav | 1 | |
165. | Adam Gabriel | Hr. Králové | 1 | |
166. | Lukáš Havel | Č. Budějovice | 1 | |
167. | Dominik Hollý | Jablonec | 1 | |
168. | Daniel Holzer | Slovácko | 1 | |
169. | Vojtěch Hora | Č. Budějovice | 1 | |
170. | David Huf | Bohemians | 1 | |
171. | Kenneth Ikugar | Zlín | 1 | |
172. | Robert Jukl | Teplice | 1 | |
173. | Petr Juliš | Hr. Králové | 1 | |
174. | Jan Juroška | Ostrava | 1 | |
175. | Ondřej Karafiát | Ml. Boleslav | 1 | |
176. | Sung-pin Kim | Slovácko | 1 | |
177. | Daniel Köstl | Bohemians | 1 | |
178. | Matěj Koubek | Hr. Králové | 1 | |
179. | Nedeljko Kovinić | Zlín | 1 | |
180. | Patrick Kpozo | Ostrava | 1 | |
181. | Antonín Křapka | Bohemians | 1 | |
182. | Nemanja Krsmanović | Teplice | 1 | |
183. | Qazim Laçi | Sparta | 1 | |
184. | Michal Leibl | Hr. Králové | 1 | |
185. | Ondřej Lingr | Slavia | 1 | |
186. | Jakub Matoušek | Pardubice | 1 | |
187. | Ondřej Mihálik | Slovácko | 1 | |
188. | Jan Mikula | Liberec | 1 | |
189. | Martin Minčev | Sparta | 1 | |
190. | Sebastián Nebyla | Jablonec | 1 | |
191. | Filip Panák | Sparta | 1 | |
192. | David Pavelka | Sparta | 1 | |
193. | Nicolas Penner | Liberec | 1 | |
194. | Ondřej Petrák | Bohemians | 1 | |
195. | Milan Petržela | Slovácko | 1 | |
196. | Dominik Pleštil | Jablonec | 1 | |
197. | Martin Pospíšil | Olomouc | 1 | |
198. | Marios Pourzitidis | Liberec | 1 | |
199. | Filip Prebsl | Liberec | 1 | |
200. | Angelo Preciado | Sparta | 1 | |
201. | Andrija Ražnatović | Karviná | 1 | |
202. | Martin Regáli | Karviná | 1 | |
203. | Matúš Rusnák | Ostrava | 1 | |
204. | Matěj Ryneš | Sparta | 1 | |
205. | Asger Sørensen | Sparta | 1 | |
206. | Lukáš Sadílek | Sparta | 1 | |
207. | Ondřej Šašinka | Hr. Králové | 1 | |
208. | Tomáš Schánělec | Zlín | 1 | |
209. | Ivan Schranz | Slavia | 1 | |
210. | Michal Ševčík | Sparta | 1 | |
211. | Petr Ševčík | Slavia | 1 | |
212. | Vlasij Siňavskij | Slovácko | 1 | |
213. | Ebrima Singhateh | Olomouc | 1 | |
214. | Jiří Skalák | Č. Budějovice | 1 | |
215. | Cheick Souaré | Plzeň | 1 | |
216. | Michal Surzyn | Pardubice | 1 | |
217. | Jaroslav Svozil | Karviná | 1 | |
218. | Daniel Tetour | Ostrava | 1 | |
219. | Emil Tischler | Pardubice | 1 | |
220. | Aboubacar Traore | Karviná | 1 | |
221. | Ivan Varfolomejev | Liberec | 1 | |
222. | Denis Ventúra | Olomouc | 1 | |
223. | Pavel Zifčák | Olomouc | 1 | |
224. | Petr Zíka | Č. Budějovice | 1 | |
225. | Filip Zorvan | Olomouc | 1 |
Z | V | R | P | Skóre | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sparta | 29 | 23 | 4 | 2 | 66 :25 | 73 | |
2. | Slavia | 29 | 21 | 6 | 2 | 60 :22 | 69 | |
3. | Plzeň | 29 | 18 | 5 | 6 | 64 :33 | 59 | |
4. | Ostrava | 29 | 13 | 5 | 11 | 46 :37 | 44 | |
5. | Ml. Boleslav | 29 | 12 | 7 | 10 | 49 :45 | 43 | |
6. | Slovácko | 29 | 11 | 7 | 11 | 37 :38 | 40 | |
7. | Liberec | 29 | 10 | 9 | 10 | 44 :44 | 39 | |
8. | Olomouc | 29 | 10 | 7 | 12 | 39 :41 | 37 | |
9. | Hr. Králové | 29 | 9 | 10 | 10 | 31 :36 | 37 | |
10. | Teplice | 29 | 9 | 9 | 11 | 31 :37 | 36 | |
11. | Bohemians | 29 | 7 | 11 | 11 | 27 :39 | 32 | |
12. | Jablonec | 29 | 6 | 11 | 12 | 34 :44 | 29 | |
13. | Pardubice | 29 | 7 | 7 | 15 | 28 :40 | 28 | |
14. | Zlín | 29 | 5 | 10 | 14 | 36 :60 | 25 | |
15. | Č. Budějovice | 29 | 6 | 5 | 18 | 32 :60 | 23 | |
16. | Karviná | 29 | 5 | 7 | 17 | 29 :52 | 22 |
Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA i v sezoně 2023/2024 pokračuje v herním systému s nadstavbou. Ligový titul získala Sparta Praha, do první nejvyšší soutěže se vrací Karviná.
Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.
Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí. Mistra a druhý tým čeká kvalifikace o Ligu mistrů. Třetí tým si zahraje předkolo Konferenční ligy. Tým na 4. místě čeká zápas o Evropu s vítězem skupiny o Evropu
Skupina o Evropu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o účast v Konferenční lize. Tato skupina se hraje vyřazovacím způsobem, 7. vs 10. a 8. vs 9. tým dvoukolově. Vítězové pak hrají finále také na dva zápasy. Vítěze čeká dodatečný zápas o Evropu se 4. týmem skupiny o titul.
Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.