OH - Box - Do 51 kg - finále (ženy) -  ONLINE PŘENOS -  20. srpna 2016   19:00

GBR 1. N. Adamsová
FRA 2. S. Ourahmouneová
CHN 3. C. Ren
COL 3. I. Valenciová Victoriová

Z této váhové kategorie je to vše, díky za pozornost a do ringu nyní vstoupí muži do 56 kilogramů.
Stříbro bere Sarah Ourahmouneová. Bronz, již po prohrách v semifinále, získaly Číňanka Ren a Kolumbijka Valenciaová.
Ze zlaté olympijské medaile se raduje Britka Nicola Adamsová, která za čtvrté kolo získala tři desítky a finále tak vyhrála 3:0 na body!
Utkání skončilo!
Mnohem přesnější je Adamsová, Francouzka mnohokrát ve čtvrtém kole promáchla.
Adamsová na středu ringu minutu před koncem tvrdě trefuje soupeřku do obličeje.
Vyhrává ho Francouzka, které se kolo opravdu vyvedlo, ač schytala několik hodně tvrdých úderů.
Třetí kolo skončilo.
Francouzka jde agresivně na soupeřku a zasypává ji ranami. Ale Adamsová výborně kontruje.
Druhé kolo opět připadlo na konto Adamsové, která dalšími třemi desítkami vykračuje za ziskem zlaté olympijské medaile!
Adamsová zahnala soupeřku do provazů!
Ourahmouneová se snaží být aktivnější, ale schytává od Adamsové tvrdé direkty do hlavy.
Získala ho pro sebe třemi desítkami Britka Adamsová.
První kolo se neslo spíše v opatrném duchu.
Boxuje se na čtyři kola po dvou minutách. Střed ringu drží Francouzka a před jejími výpady Britka uskakuje.
Utkání zahájeno!
Finalistky přichází do ringu!
Britka Adamsová se do finále probojovala ve čtvrtfinále po výhře 3:0 nad Ukrajinkou Kobovou a své schopnosti prokázala i v semifinále v duelu s Číňankou Ren, kterou rovněž porazila 3:0 na body.

Na druhé straně Ourahmouneoá z Francie ve čtvrtfinále 3:0 na body porazila Kazašku Šekerbekovovou a v semifinále udolala 2:0 na body Kolumbijku Valenciaovou.
Ve váhové kategorii do 51 kilogramů žen, tedy ženské muší váze, se střetne Britka Nicola Adamsová proti Francouzce Sarah Ourahmouneové.
Boxerský ring na olympijských hrách v Riu čeká předposlední den soutěží, během něhož budou rozdány tři sady medailí. Tři finálové bitvy, tři vítězové, tři poražení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 19:00.