OH - Box - Do 60 kg - odpolední předkola (muži) -  ONLINE PŘENOS -  6. srpna 2016   22:45

Do 60 kg - odpolední předkola (muži)

22:45 Odpolední předkola

Opravdu slaví Junusov a já se s vámi loučím u kategorie do 60 kilogramů a pojďme na program váhové kategorie do 81 kilogramů, který hned bude následovat.
Anvar JUNUSOV (TJK) vs. ŠAN Ťün (CHN)
na body
Pravdu nám ale za malou chvíli odhalí až rozhoddčí.
Nakonec ale asi bude slavit úspěch spíše Junusov, který dokázal být přesnější a často využíval Šanovi slabé obrany při jeho zběsilých útocích.
3. kol
Utkání právě skončilo.
3. kol
Ve druhém kole byl dle rozhodčích mírně lepší Tádžik, nicméně jak uragán vtrhl do třetího Šan a znovu ostře zasypal Junusova ranami.
3. kol
Třetí kolo právě začalo.
2. kol
Druhé kolo právě skončilo.
2. kol
Druhé kolo právě začalo.
Máme za sebou úvodní kolo zápasu a je jasné, že uvidíme zase zajímavé utkání. Šan měl sice část kola, kdy byl lepší, ale Junusov dokázal v tom zbytku času zdatně kontrovat.
1. kol
První kolo právě skončilo.
1. kol
Číňan zasypal soupeře sprchou úderů, ten jen těžce hledal cestu z provazů ven.
1. kol
První kolo utkání právě začalo.
Anvar Junusov v červeném rohu, Číňan Šan Ťün nastupuje do modré části ringu.
UTKÁNÍ: Anvar JUNUSOV (TJK) vs. ŠAN Ťün (CHN)
A nás čeká další zápas, mezi Tádžikem Junusovem a Číňanem ŠAN Ťün.
Postupuje Brit, byť z hlediště lze slyšet nevoli publika!
Charly C. SUAREZ (PHI) vs. Joseph CORDINA (GBR)
na body
Tak kdo bude slavit výhru? Hodně vyrovnaný duel teď nalezne rozluštění.
3. kol
3. kol
Tak na závěr utkání ještě Suaréz zatančil před Cordinou a sklidil ovace, ale bude slavit i postup?
3. kol
Jenže nezdá se, že by některý z boxerů měl být aktivnější.
3. kol
Třetí kolo utkání právě začalo.
Nicméně podle verdiktu rozhodčích je teď zápas zcela vyrovnaný. Takže co přinese třetí kolo?
2. kol
Druhé kolo utkání právě skončilo.
2. kol
Druhá polovina kola je už ze strany Brita lepší a má na kontě několik velmi dobrých útoků.
2. kol
Ve druhém kole zatím Filipínec přidal a je lepším boxerem. Teď je hra přerušena, Brit má rozvázánu tkaničku.
2. kol
Druhé kolo utkání právě začalo.
Máme za sebou úvodní tři minuty zápasu a přesnější byl v úderech Cordina, byť opravdu velmi těsně. Zápas zůstává otevřený.
1. kol
První kolo utkání právě skončilo.
1. kol
Filipínec zatím staví výkon na velmi dobré obraně, ze které vyráží do rychlých výpadů.
1. kol
Halou se nese bouřlivé "Suaréz, Suaréz", v ringu mezitím velmi vyrovnané a opatrné soupeření.
1. kol
UTKÁNÍ: Charly C. SUAREZ (PHI) vs. Joseph CORDINA (GBR)
V modrých barvách dnes Joseph Cordina z Velké Británie.
V červeném rohu bude Charly Coronel Suarez, který má na tribuně početnou skupinu bouřlivých fanoušků.
Teď nás čeká filipínsko-britský souboj Suaréz – Cordina.
Huršid TOJIBAJEV (UZB) vs. Hakan ERESKER (KAT)
na body
Tenhle zápas pravda diváky moc ze sedadel asi nezvedl, ale co je to platné, i takové jsou k vidění. Pravda je, že Tojibajev byl lepší a nejspíš to bude on, kdo postoupí dál.
3. kol
3. kol
Nic nenasvědčuje tomu, že by Eresker dokázal odvrátit porážku.
3. kol
A stejně to vidí i rozhodčí, Uzbek má blíže k postupu.
Znovu se zdálo, že lepším mužem byl Tojibajev.
2. kol
2. kol
Že bychom tedy viděli nějak atraktivní box, to se moc říci nedá, byť teď se tempo zápasu mírně zvýšilo.
2. kol
Uzbek reaguje na výpady Ereskera dobrou obranou a přesnými kontry.
2. kol
V úvodních třech minutách jsme určitě neviděli žádnou výraznější převahu některého z borců, mírně navrch měl možná Tojibajev, což zohlednili i rozhodčí.
1. kol
1. kol
Vyrovnaný a opatrný souboj obou borců.
1. kol
První kolo právě začalo.
Do prvního utkání vstoupí v červeném rohu Uzbek Tojibajev, v modrém Katařan Eresker.
UTKÁNÍ: Huršid TOJIBAJEV (UZB) vs. Hakan ERESKER (KAT)
Po protažení zápasů do 49 kilogramů za malou chvíli začne program i do 60 kilogramů.
PŘEHLED ZÁPASŮ

22:45, Huršid TOJIBAJEV (UZB) vs. Hakan ERESKER (KAT)
23:00, Charly C. SUAREZ (PHI) vs. Joseph CORDINA (GBR)
23:15, Anvar JUNUSOV (TJK) vs. ŠAN Ťün (CHN)
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA

Z českých či slovenských boxerů se naposledy představil v této váhové kategorii do 60 kg Jaroslav Konečný v roce 1996 v Atlantě, když český boxér v prvním kole porazil Irissu Kaboreho z Burundi (16:6 na body), ale v následném osmifinále jej vyřadil Thajec Pongsith Wiangwiset.
POSLEDNÍ VÍTĚZ

Posledním olympijským vítězem v této váhové kategorii se stal Ukrajinec Vasil Lomačenko, který je nyní navíc i mistrem světa v profi ringu. To znamená jediné, v Riu jej obhajovat zlato neuvidíme.
Dámy a pánové, vítám vás u sledování programu lehké váhové kategorie v boxu, která pojímá váhové rozpětí od 56 do 60 kilogramů.

Jak je u amatérského boxu zvykem, zápasy se budou konat na tři kola po třech minutách, vždy s minutovou přestávkou. Samozřejmě vítězem bude muž s vyšším bodovým ziskem či ten, kdo druhého soupeře udolá ještě před vypršením limitu, například na KO.

U sledování odpoledního programu předkola kategorie do 60 kg vás zdraví Jaroslav Svoboda.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 22:45.