OH - Judo - Smíšené týmy - eliminace, ČF, opravy a SF -  ONLINE PŘENOS -  31. července 2021   04:00

10:00 O medaile (O 3. místo)

Souboje o medaile odstartují v 10 hodin středoevropského času a také tyto souboje můžete sledovat prostřednictvím našich online reportáží.
Smíšené týmy – utkání o medaile
O bronz A: Německo – Nizozemsko
O bronz B: Izrael – Sportovci ROV
O zlato: Japonsko – Francie
Dopolední boje zakončené semifinálovými souboji jsou u konce! Známe tedy smíšené týmy, které budou soupeřit o medaile!
SF'
Bronzová medailistka z individuálního závodu Romane Dicková uspěla i v semifinále smíšených týmů a Francii připsala čtvrtý bod! Francie postupuje do finále!
SF'
A další bod pro Francii! V kategorii do devadesáti kilogramů uspěl Axel Clerget! Je to již 3:0 a Francie je jeden bod od finále!
SF'
Také druhý souboj vyzněl pro Francii. Na body zvítězila Clarisse Agbegnenouová.
SF'
Semifinále mezi Francií a Nizozemskem přineslo na úvod souboj mužů do 73 kilogramů. Guillaume Chaine začal lépe a svému týmu zajistil první bod!
SF'
Na řadu nyní přichází poslední semifinále mezi Francií a Nizozemskem.
Máme za sebou také opravy. Jisté nyní je to, že po úspěchu v opravách si o bronzové mediale zabojují týmy Německa a Izraele.
Jisté je, že Izrael si to rozdá s ruskými sportovci, Němci si musí na svého soupeře ještě počkat.
SF'
Japonci v semifinále potvrdili roli favorita a nad ruskými sportovci vyhráli drtivým rozdílem 4:0. Poslední zápas vyhrála Akira Soneová nad Aleksandrou Babincevovou na Ippon.
SF'
Japonci v semifinále jasně dominují. Již třetí bod zaznamenal v kategorii do devadesáti kilogramů Šojchiro Mukai, který vyhrál nad Michailem Igolnikovem.
SF'
Druhý bod pro Japonsko získala v kategorii do sedmdesáti kilogramů Chizuru Araiová!
SF'
Šohej Ono vyhrál na Ippon nad Musou Moguškovem. Japonsko vede 1:0.
SF'
Semifinálové boje odstartovaly na tatimi číslo 1, kde je k vidění souboj Japonsko – Ruští sportovci. Na druhé žíněnce ještě probíhají opravy mezi státy Izrael a Francie.
OP'
Theresa Stollová dotáhla snažení Německa do úspěšného konce. Německo v opravách vyhrálo souboj s Mongolskem 4:2.
Složení dvojic pro semifinále:
Japonsko – Sportovci ROV
Francie – Nizozemsko
QF'
Známe poslední semifinalisty. Grol nakonec zvítězil nad Silvou a postup mezi nejlepší čtyři si tak zajistili Nizozemci.
OP'
Rozeběhly se nám také opravy. V nich je stav mezi Německem a Mongolskem nerozhodný 1:1.
QF'
Stéle sledujeme velmi tuhý čtvrtfinálový boj. Skóre je 3:2 pro Nizozemsko a teď sledujeme boj Rafaela Silvy proti Henku Grolovi.
QF'
Sanne van Dijde předvedla v prodloužení Ippon, a to znamená, že bod získává Nizozemsko – vede 2:1.
QF'
Také další čtvrtfinálový souboj Brazílie proti Nizozemsku musí rozhodnout prodloužení.
QF'
Daniel Cargnin z Brazílie v prodloužení uspěl a srovnal skóre souboje s Nizozemskem na 1:1.
QF'
Tak ruští sportovci to zvládli a po výsledku 4:2 postupují do semifinále. Jejich poslední bod získal Tamerlan Bašajev.
QF'
Ruští sportovci vedou 3:2 a zároveň první bod získalo také Nizozemsko.
QF'
Již se nám také rozeběhlo poslední čtvrtfinále mezi Brazílií a Nizozemskem.
QF'
Souboj ruských sportovců s Mongolskem se také protahuje. Čtvrtfinálové skóre je zatím 2:2.
QF'
Margaux Pinotová sedmý zápas souboj Francie vs. Izrael zvládla lépe než Gili Sharir a na Ipoon vyhrává Francouzka. Francie tak postupuje do semifinále.
QF'
Ruska Madina Tajmazovová vyhrála souboj do sedmdesáti kilogramů a sportovci z Ruska vedou 2:1.
QF'
Souboj Francie vs. Izrael nakonec dospěl do výsledku 3:3 a na řadu tak bude muset přijít rozhodující sedmý zápas.
QF'
Tsend-Ochir z Mongolska nakonec po tuhém boji vyhrál a souboj proti ruským sportovcům je srovnaný na 1:1.
QF'
Naopak velmi rychlý proces udělal Li Kochman se svým soupeřem Axelem Clergetem a Izrael vede již 3:1!
QF'
Velmi dlouhý souboj v kategorii žen do 70 kg nakonec vyhrála Gili Sharir. Je to její již třetí zápas, který dnes vyhrála. Izrael vede nad Francií 2:1.
QF'
Své čtvrtfinále začali lépe Sportovci z Ruska, když Daria Mezheckajaová získala první bod pro ruský tým.
QF'
Francie srovnala díky Guillaume Chainemu stav čtvrtfinále na 1:1.
QF'
Japonsko dokonalo jednoznačný obrat a čtvrtý bod pro kolébku juda získal Aaron Wolf.
QF'
V souboji Francie vs. Izrael začala lépe Timna Nelson Levyová a Izrael vede 1:0.
QF'
Akira Soneová také dokázala vyhrát svůj čtvrtfinálový souboj a Japonsko už vede 3:2.
QF'
Soichiro Mukai dokázal srovnat souboj s Německem na 2:2. Japonci tak začínají potvrzovat roli velkého favorita.
Henk Grol dokázal dokonat obrat a Nizozemci nakonec vítězí nad Uzbekistánem 4:3!
QF'
Velmi rychle snížila čtvrtfinálový souboj Chizuru Araiová. Japonsko snížilo na 1:2.
Guusje Steenhujs dokázala souboj s Uzbekistánem srovnat na 3:3 a rozhodne tak sedmý zápas! Ten se bude bojovat v kategorii nad devadesát kilogramů.
QF'
Německo šokuje kolébku juda, když se po vítězství Igora Wandtkeho dostává již do dvoubodového vedení!
Nizozemci se ale nevzdávají a Noel van T End dokázal snížit souboj s Uzbekistánem na 2:3.
QF'
V prvním čtvrtfinálovém souboji dokázala vyhrát Němka Theresa Stollová nad Japonkou Utou Abeovou a Německo tedy vede 1:0.
Uzbekové vedou již v souboji s Nizozemskem 3:1. K postupu do čtvrtfinále jim chybí bod.
Tým Mongolska dotáhl souboj s Koreou do vítězného konce, když čtvrtý bod získal Altanbagana Gantulga. Ve čtvrtfinále se Mongolsko střetne se Sportovci z Ruska.
Gankhaich Bold byla další úspěšnou judistkou Mongolska a stav souboje s Jižní Koreou je 3:1.
Nizozemka Sanne Verhagen dokázala srovnat souboj s Uzbekistánem na 1:1.
První bod pro Uzbekistán získal velmi rychle na Ippon Bekmurod Oltiboev.
Stále pokračuje souboj Mongolska s Koreou a zároveň se rozeběhne souboj Nizozemska s Uzbekistánem.
Gili Sharir nakonec vyhrála i svůj druhý souboj a pro Izrael tak zapsala rozhodující čtvrtý bod! Izrael postupuje do čtvrtfinále, kde se střetne s Francií!
Rozhodující souboj Marii Centracchio proti Gili Sharir stále vítězku nepřinesl. Je to opravdu dramatické vyvrcholení čtvrtfinále se vším všudy.
Tsend-Ochir z Mongolska zajistil svému týmu druhý bod a stav je tak 2:1 pro Monfolsko.
O srovnání na 1:1 se postarala Sumiya Dorjsuren, která porazila Kim Jisu.
Na druhém tatami zatím začal souboj mezi Mongolskem a Jižní Koreou. První bod si připsali Korejci, když v kategorii nad 90 kg vyhrál Kim Minjong.
Na řadu tak musí přijít sedmý rozhodující zápas. V něm se utkají v kategorii do sedmdesáti kilogramů Maria Centracchio proti Gili Sharir. První souboj vyhrála judistka Izraele.
Raz Hershko nyní dokázala ale vyhrát svůj souboj v kategorii nad sedmdesát kilogramů a je tak srovnáno na 3:3.
Christian Parlati zajistil v kategorii do devadesáti kilogramů Italům další bod. Stav souboje je tedy 3:2 pro tým z jižní Evropy.
Gili Sharir z Izraele dokázala vyhrát svůj souboj kategorie do sedmdesáti kilogramů a stav souboje proti Itálii je opět srovnaný.
Německo si díky čtyřem získaným bodům zajistilo postup do čtvrtfinále. Tam na něj bude čekat úplně jiný kalibr, domácí celek Japonska.
Stále o poznání vyrovnanější souboj mezi Itálii a Izraelem přinesl teprve třetí dokončený souboj. Po tuhém boji získal bod pro Itálii Fabio Basile. Italové se tak dostávají do vedení 2:1.
Již čtvrtý bod pro Německo zaznamenala v kategorii žen do 70 kg Martyna Trajdos.
Němci zatím jasně dominují a dostávají se již do vedení 3:0. Svou souboj totiž vyhrál také Igor Wandtke v kategorii do 73 kg.
V souběžně hraném souboji Itálie s Izraelem sledujeme zatím vyrovnanější průběh. Stav je zatím 1:1, když první souboj vyhrál izraelský judista Peter Paltchik a následně v kategorii do 57 kg vyhrála Italka Odette Giuffrida.
Německo se velmi rychle dostalo do dvoubodového vedení, když uspěli v kategorii do 90 kg Johannes Frey a zároveň následně Theresa Stoll v kategorii do 57 kg.
V prvním kole eliminací na dvou tatami proběhnou souboje Německa proti Uprchlickému olympijskému týmu a zároveň také Itálie proti Izraeli.
Hezké brzké sobotní ráno při sledování online reportáže ze soutěže smíšených týmů v judu v rámci olympijského turnaje v Tokiu. Čeká nás boj o medaile, který přinese velké množství soubojů mužů a žen napříč váhovými kategoriemi. Dnes se bude bojovat především za národy, nikoliv za jednotlivce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 04:00.