OH - Lukostřelba - Jednotlivci - odpolední kvalifikace (ženy) -  ONLINE PŘENOS -  28. července 2021   09:26

Jednotlivci - odpolední kvalifikace (ženy)

To je z mé strany pro dnešek vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Souboj Čchang – Marčenková skončil.
A pohlídala! Čchang trefila na závěr desítku a vítězí 7:1!
Osmička pro Ukrajinku! Tohle už si Korejka musí pohlídat.
Marčenková chybovala a trefuje jen šestku! Korejka odpovídá osmičkou a přibližuje se k postupu!
Čtvrtý set rozjely obě závodnice desítkou.
Korejka tentokrát odpověděla rovněž desítkou!
Marčenková trefuje desítku!
Ve třetí sadě je před posledním šípem vyrovnáno 19:19.
Ukrajinka trefila důležitou desítku, ale Korejka to zvládla také a vede už 4:0.
Stejný průběh jako první sada! Čchanová vede před posledními šípy 19:18.
Čchang posledním šípem trefila osmičku stejně jako její soupeřka. Čchang se ujímá vedení 2:0.
Korejka vede po dvou šípech 19:18.
Souboj Čchang – Marčenková začal.
Souboj Marčenková – Lei skončil.
Lei trefila posledním šípem jen osmičku a Marčenková si desítkou pojistila postup!
Před posledními šípy vede Marčenková 20:19.
Lei rozjela rozhodující sadu desítkou. Marčenková následně trefila také střed terče!
Marčenková získává čtvrtou sadu poměrem 26:24 a srovnává stav duelu na 4:4.
Marčenková druhým šípem zasáhla desítku, zatímco Lei trefuje jen osmičku.
Obě lukostřelkyně na úvod čtvrtého setu trefily osmičku.
Lei nakonec ve třetí sadě nasázela 28 bodů. Marčenková posledním šípem trefila jen devítku a o bod prohrává.
Lei vstoupila do třetí sady devítkou. Marčenková rychle odpovídá rovněž devítkou.
Marčenková ukončuje druhou sadu desítkou a srovnává stav utkání na 2:2.
Marčenková přidává devítku. Lei odpovídá stejným nástřelem.
Druhou sadu rozjela Marčenková desítkou. Soupeřka odpovídá jen osmičkou.
Lukostřelkyně z Tchaj-wanu ovládla první sadu poměrem 29:26 a vede 2:0.
Marčenková má po dvou šípech 16, zatímco Lei dokonce 19.
Souboj Marčenková – Lej začal.
Souboj Čchang – Espinosová skončil.
Espinosová posledním šípem trefila jen pětku. Její soupeřka si výstřel pohlídala a devítkou potvrdila postup!
Korejka opět odpovídá ránou do středu terče! Rozhodne poslední šíp!
Kolumbijka ale přidává desítku!
Espinosová si je vědoma důležitosti třetí sady a začíná devítkou. Čchang kontruje stejným nástřelem.
Kolumbijka na závěr trefila jen čtyřku, zatímco Čchang přidává další devítku a vede už 4:0!
Kolumbijka druhým šípem trefila jen sedmičku. Favoritka Čchang ale přidává devítku.
Druhou sadu začínají obě lukostřelkyně šípem do devítky.
Korejka nastřílela v prvním setu 29 bodů, zatímco soupeřka jen 22. Favoritka rychle vede 2:0.
Souboj Čchang – Espinosová začal.
Souboj Kumariová – Mucinová-Fernandezová skončil.
Kumariová nakonec v rozhodujícím setu nastřílela 26 bodů! Američanka musela posledním šípem trefit desítku, ale dala jen devět a prohrává!
V úvodu páté sady dala Američanka osmičku, zatímco soupeřka trefila devět.
Mucinová-Fernandezová nakonec ukončila čtvrtý set a srovnává na 4:4.
Američanka dává osm, zatímco Kumariová pouze šest! Obrovská šance na vyrovnání.
Američanka rozjela čtvrtou sadu devítkou. Světová jednička Kumariová odpovídá stejným způsobem.
Kumariová na závěr dala osm, zatímco soupeřka jen sedm. Indická lukostřelkyně se ujímá vedení 4:2.
Indická závodnice dala devět, ale Američanka trefuje desítku. Před posledními šípy vede Kumariová 19:18.
Kumariová opět začíná desítkou, zatímco její soupeřka trefila jen osmičku.
Kumariová ukončila druhou sadu další desítkou a srovnává stav utkání na 2:2.
Kumariová si pomohla desítkou, zatímco soupeřka trefila jen sedmičku.
Kumariová zahajuje druhou sadu osmičkou. Američanka na úvod vystřelila devítku.
Kumariová v první sadě nastřílela 25 bodů, ale Američanka přidala o bod lepší nástřel a vede 2:0!
Kumariová přidává devítku, ale Američanka trefuje střed terče!
Kumariová zahájila první sadu jen sedmičkou. Američanka odpovídá devítkou.
Souboj Kumariová – Mucinová-Fernandezová začal.
Souboj Pavlovová – Mucinová-Fernandezová skončil.
Mucinová-Fernandezová dává další devítku! Pavlovová dává osm, ale končí!
Další výstřelel americké lukostřelkyně končí v devítce, Pavlovová dává jen osm.
Američanka na úvod rozhodující sady trefila osmičku, Pavlovová odpovídá také šípem do osmičky.
Pavlovová trefila devítku, kterou vyrovnává stav duelu na 4:4. Američanka kontrolovala také devítkou, ale ta jí zkrátka nestačila.
Před poslední sérií šípů vede Ukrajinka 17:12 a je velmi blízko k vyrovnání stavu utkání.
Čtvrtou sadu zahájila Pavlovová devítkou. Američanka trefuje pouze dvojku! To je obrovský zkrat!
Další desítka pro Ukrajinku! Pavlovová tak snižuje stav duelu na 2:4!
Pavlovová navíc přidává desítku, zatímco Američanka pouze osm bodů.
Třetí sadu zahájila Ukrajinka devítkou. Rozjetá Američanka odpověděla jen sedmičkou.
Posledním výstřelem poslala Ukrajinak šíp do desítky. Američanka ale také dává deset a vítězí v setu 26:25.
Druhým šípem zasáhla Pavlovová devítku. Mucinová-Fernandezová tentokrát jen šest.
Pavlovová zahájila druhou sadu jen šestkou. Američanka vzápětí trefila desítku a vylepšuje si pozici.
Američanka zakončila úvodní sadu desítkou. Pavlovová dala jen osm a prohrává první sadu 26:27.
Druhý šíp poslala americká lukostřelkyně do sedmičky. Pavlovová dává další devítku a vede 18:17.
Američanka zahájila první sadu desítkou. Pavlovová trefila na úvod devítku.
Souboj Pavlovová – Mucinová-Fernandezová začal.
Souboj Kumariová – Karma skončil.
Karma sice trefila desítku, ale Kumariová přidává osmičku a vítězí 6:0.
Kumariová je blízko k postupu. Před posledními šípy třetí sady vede 19:14.
Kumariová si opět pohlídala koncovku druhého setu a s přehledem vede 4:0.
Karma ve druhé sadě trefila zatím dvě sedmičky. Kumariová vede 17:14.
Indická lukostřelkyně ovládla s přehledem první sadu a vede 2:0.
První sada nabízí zatím vyrovnanou podívanou. Kumariová vede před posledními výstřely 17:14.
Začal souboj Kumariová – Karma.
Duel Browneová – Lung skončil.
Číňanka sice trefila další desítku, ale Američanka si devítkou pojistila postup.
Před poslední sérií výstřelů vede Browneová 20:18.
Číňanka bojuje o přežití. Na úvod třetí sady trefila desítku, ale Američanka kontruje stejným nástřelem.
Číňanka posledním šípem trefila devítku a dostala se na 26. Američanka ale také dává desítku a má 27. Browneová vede 4:0.
Lung zahájila druhou sadu osmičkou, zatímco Browneová devítkou. Američanka je zatím o něco šťastnější.
Američanka v prvním setu nastřílela 27 bodů. Číňanka končila jen šestkou a má bodů 22.
Brownová zahájila úvodní sadu desítkou. Lung kontrolovala rovněž středem terče.
Začal souboj Brownová – Lung.
MacKenzie Brownová se právě s Číňankou Lung utká za patnáct minut ve druhém kole.
Duel Amaistroaieová – Lung skončil.
Rumunka nakonec nastřílela 22 bodů. Číňanka trefila posledním šípem devítku a srovnává. Díky bodu však Číňanka postoupí.
Čtvrtou sadu neodstartovala ani jedna ze závodnic úplně skvěle. Pětka pro Rumunku, šest pro Číňanku.
Jenže rumunská závodnice chybovala posledním šípem a celkem nastřílela 25 bodů. Číňanka trefuje devítku a vítězí v setu 26:25.
Rumunka vlétla do třetí sady desítkou, zatímco Číňanka Lung jen osmičkou.
Číňanka posledním šípem trefila devítku, zatímco soupeřka nepřesným výstřelem jen čtyřku. Lung se dostává do vedení.
Stav druhé sady je zatím 16:15 pro Rumunku.
Rumunka nastřílela 9, 9 a 7. Číňanka měla stejný zisk. Obě závodnice tak na úvod bodují.
Začal duel Amaistroaieová – Lung.
Duel Brownová – Schwarzová skončil.
Američanka zastřílela v tomto duelu mnohem lépe a poráží Charline Schwarzovou 6:2.
Browneová ve třetím setu nastřílela 29, zatímco Němka pouze 24. Američanka tak vede 4:2.
Němka vedla 2:0, ale Američanka zabrala, ve druhém setu nastřílela 27 bodů, zatímco soupeřka jen 21.
Za malou chvíli započne odpolední část ženského programu. Jako první budeme sledovat souboje mezi dvaatřicítkou nejlepších.

MacKenzie Brownová (USA) – Charline Schwarzová (GER)
Madalina Amaistroaieová (ROM) – Lung Siao-čching (CHN)
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům sportu! Vítejte u sledování textového přenosu z lukostřelby na olympijských hrách v Riu. Společně se podíváme na odpolední vyřazovací souboje žen.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 09:00.