OH - Pozemní hokej (muži) - Španělsko - Argentina -  ONLINE PŘENOS -  14. srpna 2016   15:00

Španělsko - Argentina

A je to jasné! Argentina postupuje do semifinále olympijského turnaje mužů v pozemním hokeji. Španělsko na cenný kov v tomto sportu nedosáhne. Španělské zklamání a radost na druhé straně.
58:33
Argentina právě vstřelila branku Argentina minutu a půl před koncem čtvrté čtvrtiny dává gól z trestného střílení. Prosazuje se JUAN GIDARDI.
58:28
Trestný roh pro Argentinu. Střela Gonzala Peillata končí v moci brankáře Španělska.
58:20
Nyní sledujeme velkou taktickou bitvu, ani jeden celek nechce udělat chybu.
57:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve čtvrté čtvrtině.
56:13
Španělsko právě vstřelilo branku! PAU QUWMADA se stává hrdinou. Tak dlouho bušili Španělé do obrany soupeře až tu skulinku našli.
56:10
Dva trestné rohy měli k dispozici hráči Španělska, nedokázali však proměnit ani jeden.
55:18
Oba týmy střídají.
53:14
Alvaro Iglesias vystřelil a míček dokázal chytiti brankář Argentiny.
51:50
Španělsko má územní převahu, ale vyrovnat se mu stále nedaří.
50:00
Deset minut do konce, střely na branku neregistrujeme.
47:36
Piera nyní zblokoval střelu protihráče, výborný defenzivní zákrok.
45:01
Začala čtvrtá čtvrtina.
45:00
Konec třetí čtvrtiny.
43:31
Pedro Ibarra měl na holi druhou branku svého týmu. Míček však končí malý kousek mimo tyče.
42:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí čtvrtině.
41:20
Šestý trestný roh pro Argentinu.
40:20
Trestný roh pro Argentinu. Ke střele se dostal Gonzalo Peillat, jehož zakončení chytil brankář.
49:50
Posledních pět minut třetí čtvrtiny se blíží.
38:20
Jorge Carrera se po trestném rohu dostal do zakončení, nicméně branku minul z dobré pozice.
38:12
Alex Casajas nyní výborně zblokoval střelu protihráče. Díky němu nejde Argentina do vedení o dva góly.
36:10
Španělsko se snaží hrát aktivně, brzdí to ale poměrně velké množství nepřesností.
34:50
Reprezentanté Španělska se snaží vyrovnat, nicméně nemohou zatím najít recept na obranu soupeře.
33:21
Argentinský tým se rozhodl pro střídání, Zazzilliho nahrazuje Paredes.
30:01
Začala třetí čtvrtina.
30:00
Konec druhé čtvrtiny.
28:47
Gonzalo Pellat se po trestném rohu dostal do zakončení, ale neproměnil svou šanci.
28:32
Argentinci mají momentálně převahu, která bude zesílena trestným rohem.
27:43
Vyloučený hráč se vrací do hry.
27:00
Probíhají poslední tři minuty prvního poločasu.
26:24
Argentinský hráč měl druhý gól svého celku na holi, nicméně gólman výborně zasáhnul.
25:43
Xavier Lleonart dostává zelenou kartu.
23:47
První střela v této části hry. Manuel Brunet se dostal do zakončení, míček dokázali obránci ztečovat mimo hrací plochu. Gólman Španělska zasahovat nemusel.
20:00
Dvacet minut zápasu je pryč, oba týmy se snaží hrát hodně aktivně. K vidění je spíše přetahovaná než nějaký parádní pozemní hokej. Jedná se o čtvrtfinále a jde o hodně.
17:15
Oba týmy se snaží hrát dobře defenzivně, nechtějí udělat chybu. Argentinci v poslední sekundě hry v první čtvrtině využili trestný roh a dostali se do vedení.
15:01
Začala druhá čtvrtina.
15:00
Konec první čtvrtiny.
14:59
Argentina právě vstřelila branku! V poslední sekundě hry v první čtvrtině dává gól GONZALO PEILLAT.
14:00
Právě začíná poslední minuta hry v první čtvrtině.
12:27
Oba týmy hrají v defenzivní části velmi zodpovědně, střeleckých pokusů je k vidění velmi málo. Gólmani mnoho práce nemají. To se první čtvrtina blíží ke svému konci.
09:40
V dosavadním průběhu zápasu jsme viděli jednu jedinou střelu na branku. Gólman Argentiny byl pozorný.
08:31
Optickou převahu mají hráči Španělska, nicméně Argentinci velmi dobře brání a nedávají mnoho prostoru pro zakončení.
06:42
V úvodu zápasu mnoho šancí nevidíme, oba týmy hrají hodně takticky a hlavním pokynem je neinkasovat.
04:38
Josep Romeu se po trestného rohu dostal do zakončení, jeho vyšší střelu dokázal Vivaldi vyrazit mimo branku.
04:34
Po střele Alvary Iglesiase dokázal brankář Argentiny zasáhnout.
04:13
Hned tři nové hráče posílá do hry Španělsko.
03:27
Argentinský tým se rozhodl pro střídání, do hry přichází Menini.
02:50
Sledujeme hodně vyrovnaný zápas, ani jeden tým nechce udělat chybu, která by vedla soupeře ke skórování.
Zápas za malý moment začne.
Sestavy obou týmů
Španělsko: Cortes – Perez pla, Delas, Quemada, Alegre, Oliva, LLeonart, Piera, Terreza, Romeu. Náhradníci: Ruiz, Iglesias, Carreta, Salles, Casasayes.

Argentina: Vivaldi – Peillat, Gilardi, Ibarra, Callioni, Peredes, Vial, Ortiz, Rey, Brunet, Rossi. Náhradníci: Rey, Menini, Lopez, Saladino, Mazzilli
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům pozemního hokeje. V tomto zápase olympijského turnaje mužů proti sobě nastoupí Španělsko a Argentina.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 15:00.