OH - Pozemní hokej (muži) - Německo - Nizozemsko -  ONLINE PŘENOS -  30. července 2021   13:45

Německo - Nizozemsko

Němci zvládli poslední zápas ve skupině a po vcelku dobrém výkonu poráží Nizozemsko 3:1. Nizozemci se v závěru zápasu snažili něco se zápasem udělat, ale na dnešní obrannou hru Němců nenašli příliš často recept.
60'
Poslední minuta patří Nizozemsku, ale Němci je drží daleko od své branky a jejich vítězství už je velmi blízko.
59'
Stadler nyní dobře zachytil střelu soupeře a zneškodnil tak dobře zahraný trestný roh svého soupeře.
59'
Nizozemci se připravují k zahrávání trestného rohu a mají velkou šanci ke kontaktní brance.
58'
Nizozemci to ještě určitě zkusí. Pruijser se nyní pokoušel probít obranou, ale neúspěšně.
57'
Nizozemsko právě vstřelilo branku!
Ovšem ještě se nám situace přece jen trochu komplikuje! Obrana Německa nyní trochu propadla a po odraženém míčku se před brankou ke střele dostal JEROEN HERTZBERGER, který tvrdou ranou pod břevno nedal brankáři šanci zasáhnout.
55'
Němci mají míček pod svou kontrolou a hlídají si své pohodlné vedení. To už by neměli ztratit a připsat si v posledním zápase ve skupině další body.
54'
Německo právě vstřelilo branku!
Grambusch ještě v pádu dokázal míček poslat od postranní brankové čáry zpět před branku, kde z bekhendu vystřelil ALEXANDER TIMM HERZBRUCH a nejspíše definitivně rozhoduje o vítězi dnešního utkání.
51'
Blaak nyní podržel svůj tým, když dokázal v krátké době za sebou vyrazit dvě jedovaté střely. Zvláště ta od Zwickera, která brankáře zasáhla do helmy!
50'
Zelená karta pro nizozemského hráče. Grosse zkoušel lobem někoho oslovit před brankou, ale provedení úderu nebylo zcela přesné.
49'
Wellen dostal míčkem někam do oblasti hlavy a byl trochu otřesen po této trefě. Nakonec vypadá, že bude vše v pořádku.
48'
Němečtí hráči nyní dobře blokují soupeřovu kombinaci a vůbec je nepouští na svou vlastní polovinu.
47'
Poslední část zápasu započali Nizozemci s míčkem na svých holích a uvidíme, zda se jim podaří dramatizovat koncovku duelu.
46'
Začátek čtvrté čtvrtiny.
Po bezbrankové druhé čtvrtině, se nám síť opět rozvlnila. Němci docílili své druhé trefy a jsou na dobré cestě k vítězství.
45'
Konec třetí čtvrtiny.
45'
Oruz ještě zkoušel štěstí, ale se svou střelou minul branku.
45'
Poslední minuta předposlední čtvrtiny a Němci jsou zatím blíže k dnešnímu vítězství.
44'
Grambusch až příliš moc nadzvedl míček, který zamířil nad horní tyč branky Nizozemska.
43'
Německu druhá branka pomohla a nyní kontrolují dění na hřišti. Nizozemci se spíše brání.
41'
CONSTANTIN STAIB se nacházel v těsné blízkosti branky a velmi dobře tečoval přihrávku z levého úhlu a posílá svůj tým do dvou brankového trháku.
39'
Ten nakonec nepřinesl nic nebezpečného a snaha Německa pokračuje v uctivější vzdálenosti od branky Nizozemců.
38'
I na druhé straně to vypadalo nebezpečně. A nejspíše ještě nebezpečí potrvá, neboť budou Němci zahrávat trestný roh.
37'
Němci si nyní příliš nerozuměli s rozehrávkou a spíše připravili dobrou šanci pro soupeře. Jeden z hráčů se dostal k nečekané ráně a míček skončil jen kousek vedle branky!
35'
Ruhr se nakonec nedostal před branku a byl nucen vrátit zpátečku. Nakonec dostal hru do kombinace a z levé strany následně přišlo nebezpečí, které řešil Blaak.
34'
Nyní operovali v daném půl kruhu před brankou Německa, ale přes hustě vystavěnou defenzívu se jim nepodařilo prosadit.
33'
Míček mají Nizozemci, kteří hledají nějakou cestu směrem k brance soupeře, což se jim zatím příliš nedaří.
32'
V před brankovém prostoru dokázal jeden z nizozemských obránců včas odehrát míček k postranní čáře a zažehnal nebezpečí.
31'
Začátek třetí čtvrtiny.
Nyní bude desetiminutový pauza, po které bude hra pokračovat dalšími dvěma čtvrtinami.
Ve druhé čtvrtině už jsme viděli vyrovnanou hru a nepřinesla nám tolik šanci, jako ta první, ve které zatím padla jedna jediná branka zápasu.
30'
Konec druhé čtvrtiny.
29'
Omlouváme se Vám za menší komplikace a to vinou krátké ztráty obrazu hry. Němci stále vedou těsným náskokem, který si vypěstovali v první čtvrtině zápasu.
25'
Oba celky se střídají na míčku a hra směrem na branky výrazně opadla a ani jeden celek se nemůže pořádně prosadit.
23'
Teď už však o míček přichází a Nizozemci se nyní pokusí o útočnou akci.
22'
Kapitán Hauke nedokázal zpracovat prudkou přihrávku, přesto se Německo ještě snaží něco před brankou soupeře vymyslet.
21'
Druhá čtvrtina nám zatím moc šancí nepřináší. Tu jednu velkou mělo Nizozemsko, které však zatím marně dotahuje náskok soupeře.
19'
A další zelená karta pro hráče Německa.
18'
Hertzberger se nyní dobře vytočil až k brance soupeře a zaměstnal brankáře Německa! Ten výtečně zasáhl a drží náskok pro svůj tým.
17'
Ruhr je tím potrestaným hráčem, který nyní sleduje své snažení spoluhráčů z trestné lavičky.
16'
Faul ze strany německého hráče a Nizozemci mohou pokračovat ve své snaze za vyrovnáním. Dokonce daný hráč dostal zelenou kartu a musí na dvě minuty opustit hrací plochu.
16'
Začátek druhé čtvrtiny.
V první čtvrtině byli Němci lepším celkem a zaslouženě zatím vedou těsným náskokem.
15'
Konec první čtvrtiny.
15'
Německo po delší době získalo míček více pod svou kontrolu a nejspíše už se pokusí dohrát tuto čtvrtinu v poklidu.
14'
Blíží se nám konec první čtvrtiny a sledujeme zatím poměrně rychlý a svižný duel.
12'
Herní útlum vedoucího celku a Nizozemci jsou nyní více na míčku. Na nějakou jejich první větší šanci však čekáme.
11'
Jejich soupeř se pokouší o rychlou odpověď, nicméně nejsou tak před brankou nebezpeční jako Němci.
10'
Lemke vyslal přízemní ránu, kterou v těsné blízkosti tečoval pod horní tyčku NIKLASS WELLEN a Německo se raduje ze své první trefy!
8'
Německý hráč se pokoušel o střelu, ale nakonec zvolil ještě přihrávku a Německo po své další kombinaci nakonec nedokázalo poslat míček na branku.
6'
Poprvé v zápase byla zaměstnána i obrana Německa, která nyní čelila snaze soupeře docílit první branky zápasu. Každopádně se Nizozemci nedostali k žádné střele.
5'
Kombinace Německa pokračuje a nyní kombinují na polovině Nizozemska.
4'
Německo je stále aktivní a tlačí se před branku svého soka. Nizozemská obrana je od začátku zápasu v permanenci.
3'
Z trestného rohu přišla střela, kterou vyrazil brankář Nizozemska.
2'
Dobrý průnik hráče Německa, který se dostal až před brankáře. Ten dokázal včas zasáhnout a pro Němce se nabízí trestný roh.