OH - Pozemní hokej (muži) - Německo - Velká Británie -  ONLINE PŘENOS -  27. července 2021   05:15

Německo - Velká Británie

Je konec! Německo zvládlo zápas proti Velké Británii, když vyhrálo hlavně díky brankám z trestného rohu 5:1. To je z mé strany vše a přeji hezký zbytek dne.
60'
60'
Německo právě vstřelilo branku! Po trestném rohu ještě upravuje skore dnešního utkání FLORIAN FUCHS – 5:1.
60'
Bude to ještě trestný roh pro Německo!
60'
V poslední minutě se nám zkoumá ještě video.
59'
Probíhají poslední dvě minuty čtvrté čtvrtiny.
58'
Německý tým i nadále drží míček a tohle už zvládne a připíše si cenné body za vítězství.
56'
Velké Británii se čas krátí, když se dostanou její hráči k míčku tak se nedokážou přes dobře bránící reprezentanty Německa dostat do zakončení.
55'
Další postupný útok německého týmu skončil po nepřesné přihrávce.
53'
Němci dál pokračují v náporu, daří se jim držet míček a kombinovat s ním.
51'
Německo právě vstřelilo branku!
Nejspíš máme rozhodnuto, když se dokázal prosadit před brankou Payneho skvělou tečí FLORIAN FUCHS – 4:1.
50'
Němci jsou teď aktivní a snaží se postupným útokem přidat další branku.
48'
Opět se nám hraje převážně ve středu hřiště, k vidění je dost nepřesností.
47'
Se střelou Ruhra si Payne poradil.
46'
Čtvrtá čtvrtina nám začala.
45'
Třetí čtvrtiná skončila.
45'
Probíhá poslední minuta třetí čtvrtiny.
44'
Hra se nám přelévá ze strany na stranu. Chybí tomu ale přesnější zakončení.
42'
Přichází ovšem trest na druhé straně a to v podobě dalšího gólu Německa, když se prosadil přesnou střelou JUSTUS WIGAND – 3:1.
40'
Reprezentanti Velké Británie jsou teď hodně aktivní, ale zatím všechny jejich pokusy končí na výborném Stadlerovi.
38'
Roper poslal tvrdou střelu, Stadlera ale nepřekonal.
36'
Hanerova střela ze střední vzdálenosti byla nepřesná.
36'
Další šance pro německý tým, bude to další trestný roh!
35'
Německý tým poměrně rychle trestá a to po rychlé kombinaci, kdy se prosazuje střelou pod horní tyč CHRISTOPHER JAN RUHR – 2:1.
35'
Ansell potrestnán zelenou kartou a vyloučen na dvě minuty.
33'
Kombinace německého týmu teď skončila po nepřesné přihrávce.
32'
Sledujeme teď klidnější pasáž hry bez nějaké větší šance na jedné či druhé straně.
30'
Začala nám třetí čtvrtina.
30'
Druhá čtvrtina nám skončila.
30'
Probíhá poslední minuta druhé čtvrtiny.
29'
Windfederova střela byla hodně nepřesná.
29'
Trestný roh pro Německo.
29'
Wellenova střela našla připraveného Payneho v bráně Británie.
28'
Opět se nám hraje přávžně ve středu hřiště s nepřestnostmi na obou stranách.
26'
Grambusch potrestán zelenou kartou. Vyloučen na dvě minuty.
26'
Video odhalilo že bylo vše v pořadku, trestný roh to nebude.
26'
Němci budou mít výhodu trestného rohu, bude se to ale ještě zkoumat přes video.
25'
Němci opět uzavřeli své soupeře před brankou Velké Británie a zkouší to postupným útokem.
23'
Hauke teď hledal před brankou své spoluhráče, s přihrávkou neuspěl.
22'
Oba týmy dál předvádí kombinační hru, snaží se přihrávkami dostat do zakončení. To je ale hodně nepřesné.
20'
Griffiths poslal tvrdou střelu, Stadler si s ní ale poradil.
20'
Zwicker uviděl zelenou kartu! Vyloučen na dvě minuty.
18'
Střelu Kaufmanna dokázal zlikvidovat brankář Payne.
16'
Úvod druhé čtvrtiny se nám odehrává převážně uprostřed hrací plochy. Oba týmy se snaží o kombinační hru.
15'
Druhá čtvrtina nám právě začala.
15'
První čtvrtina nám skončila.
15'
Prosadit se dokázal po rozehrávce trestného úderu a šikovné teči před brankou FLORIAN FUCHS – 1:1.
15'
V samotém závěru budou mít ještě Němci výhodu trestného rohu.
15'
Probíhá nám poslední minuta první čtvrtiny.
13'
Hra se nám teď přesunula do středu hřiště, k vidění jsou nepřesnosti.
12'
Ale ani oni nedokázali přesně zakončit.
11'
Trestný roh si teď vyzkouší i hráči z Velké Británie.
10'
Tentokrát se němečtí hráči k zakončení nedostali.
10'
Roh se ale ještě jednou bude opakovat.
9'
Opět němečtí hráči neúspěšní.
9'
Němci budou mít příležitost k vyrovnáni, mají výhodu trestného rohu.
9'
Proběhla rychlá kontrola videa, branka platí a hra pokračuje.
9'
Velká Británie právě vstřelila branku!
Prosadit se dokázal střelou z dálky tvrdou střelou PHILLIP ROPER, který svůj pokus umístil přesně k tyči – 0:1.
8'
Do kombinace se nám teď po delším čase dostali i hráči z Velké Británie, ale i oni mají problém se zakončením.
7'
Ke střele se dostal Weigand, který ale opět trefil jen brankáře soupeře.
7'
Němci budou zahrávat trestný roh.
8'
Opět se nám kombinuje před brankou Velké Británie.
6'
Wellenova střela našla připraveného brankáře Payneho, který jeho pokus zlikvidoval.
6'
Němci jsou stále aktivnější, ale zatím se nedokážou dostat do vážnějšího zakončení.
4'
Němci jsou u míčku a zkouší to dopředu kombinační hrou.
2'
Nepřesná přihrávka od Grambusch, k míči se tak dostal soupeř.
1'
Začátek zápasu je zatím hodně opatrný od obou týmů.
1'
Začala nám první čtvrtina tohoto zápasu.
Zahajovací sestavy:
Německo: Stadler – Windfeder, Haner, Furk, Bosserhoff – Grambusch, Hauke (C), Zwicker – Staib, Ruhr, Fuchs

Náhradníci: Mueller, Kaufmann, Wellen, Grosse, Weigand.

Velká Británie: Payne – Ames, Sanford – Draper, Sloan, Dixon (C) – Shipperley, Griffiths, Roper, Ansell, Wallace

Náhradníci:: Ward, Creed, Waller, Gall, Sorsby

Rozhodčí: Taylor a Kearns
.
Zápas začíná v 5:15 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Oba týmy se v letošním roce potkaly už dvakrát a v obou dvou případech zvítězili reprezentanti Velké Británie. Své soupeře porazili 3:1 a 5:3.
Německo se v průběžné tabulce skupiny B nachází na třetí pozici. Zatím jednou vyhrálo a jednou prohrálo. Velká Británie je první, když oba své dosavadní zápasy vyhrála. Čeká nás tak souboj třetího týmu s prvním.
Hezký den všem fanouškům podzemního hokeje. Vítáme vás u sledování online přenosu ze zápasu Skupiny B mezi Německem a Velkou Británie. Utkáním vás provede Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 05:15.