OH - Pozemní hokej (muži) - Neznámý - Neznámý -  ONLINE PŘENOS -  3. srpna 2021   03:30

Indie – Belgie

Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
Dnešní nesmírně dramatický duel je u konce. Reprezentanti Indie dlouho drželi krok s favorizovanou Belgií a určitou část dokonce vedli, ovšem v závěrečné čtvrtině jim došly síly a nakonec prohrávají po výsledku 2:5. Hrdinou tohoto střetnutí se stal Alexander Robby Hendrickx, který dvakrát skóroval z trestného rohu a pak definitivně rozhodl proměněným trestným úderem. Indie ale nemusí smutnit, pokud totiž uspěje v boji o bronz, tak získá medaili v pozemním hokeji po více jak čtyřiceti letech. Belgičané se naopak po pěti letech znovu dostávají do olympijského finále a o úplný vrchol si to rozdají s lepším z dvojice Austrálie – Německo.
60'
Zápas právě skončil.
60'
Belgie právě vstřelila branku!

Osm vteřin před koncem se trefuje do prázdné branky JOHN-JOHN DOHMEN a Belgičané tak podle předpokladů postupují do finále – 2:5!
59'
Indie hraje na obrovské riziko a tohle už asi pro ní nedopadne dobře!
58'
A je tomu tak, místo Parattua Raveendrana přichází do hry jako další hráč v poli Dilpreet Singh!
57'
Indii se hodně krátí čas a zřejmě zkusí hru bez brankáře!
56'
Definitivní pojistku teď mohl přidat Charlier, avšak indickou branku těsně minul!
55'
Outsider tohoto utkání má posledních pět minut a tohle už pro něj nevypadá dobře.
54'
Indie se snaží zakončit, jenomže stále se jí to nedaří.
53'

Belgičané už jsou hodně blízko k obhajobě pět let starého olympijského finále! K trestnému úderu se postavil ALEXANDER ROBBY HENDRICKX a svým krásným gólem kompletuje hattrick! – 2:4
53'
Nyní předčasně vyběhl z čáry jeden z indických hráčů a Belgie může rozhodnout z trestného úderu!
53'
Trestný roh Belgie se opakuje již počtvrté!
52'
Vzápětí navíc mohou rozhodnout, jelikož budou rozehrávat trestný roh!
51'
Belgičané teď rozhodně nemusejí nikam spěchat a hlídají si pohodlný náskok.
50'
Indie je kompletní a má zhruba deset minut na to udělat něco s výsledkem.
49'

Trestný roh se musel opakovat, avšak poté se opřel do míčku ALEXANDER ROBBY HENDRICKX a svým parádním druhým gólem v zápase přibližuje Belgii k postupu do finále! – 2:3
49'
Nyní po střele Boccarda zahrál jeden z indických hráčů nohou a následuje tedy trestný roh pro Belgii!
48'
Indie byla aktivnější, jenomže teď vidí zelenou kartu Manpreet Singh a to je pro Indii obrovská nepříjemnost!
47'
V tuto chvíli je na obou výběrech nesmírně znát, že ani jeden nechce udělat chybu.
46'
4. čtvrtina začala.
45'
3. čtvrtina skončila.
44'
Třetí čtvrtina se už spíše dohrává a nyní se taktizuje.
43'
To se nakonec povedlo zásluhou van Aubela, avšak jeho pokus se mezi tři tyče přeci jen nevešel!
42'
Belgičané teď vyrazili do útoku a snaží se zakončit rychlou střelou.
41'
Obrázek hry se nemění, míček se spíše nachází v blízkosti půlící čáry.
40'
Indie je teď momentálně opatrnější a vůbec nikam se netlačí.
39'
Tak teď byla Indie hodně blízko! Po trestném rohu vystřelil Harmanpreet Singh a orazítkoval bližší tyčku!
38'
Indie teď bude zahrávat trestný roh po nedovoleném zásahu van Dorena, což potvrdilo i video!
37'
To platí i v tomto případě, výborný obranný zákrok předvedl Kina a Belgie může vyrazit do útoku.
36'
Hra teď hodně rychle plyne a na rozdíl od úvodního poločasu se téměř nepřerušuje.
35'
Belgičané se snažili kroužit kolem obranného území Indie, ovšem ke kýžené střele se nedostali.
34'
Manpreet Singh se snažil protlačit po levé straně, avšak narazil jen do gólmana Vanasche a o míček vzápětí přišel.
33'
Na začátku druhého poločasu spíše sledujeme opatrnější bitvu a žádný celek se nika netlačí.
32'
Ve velmi nadějné pozici se nyní zjevil Kina a indickou branku minul jen o několik decimetrů!
31'
Belgičané jsou v úvodu druhého dějství přeci jen aktivnější a tlačí se do zakončnení.
31'
3. čtvrtina začala
První poločas je za námi a zatím sledujeme vyrovnané střetnutí, Belgičané mají s indickou hrou značné problémy. Druhý poločas začne přibližně ve 4:27.
30'
2. čtvrtina skončila.
30'
V samém závěru prvního poločasu ještě zahrozil Denayer, avšak branku soupeře výrazně míjí!
29'
Houževnatí Indové po zásahu Boccarda zahrávaly trestný roh, jenže střela Harmanpreeta Singha letí hodně mimo!
29'
Nyní sledujeme hru nahoru – dolů, Indie je přeci jen aktivnější.
28'
Belgičané však svou příležitost nevyužili a po chybě při rozehrávce přicházejí o míček.
27'
Výbornou práci odvedl Gougnard a trefil nohu Kumara, Belgie tak má k dispozici další trestný roh!
26'
Belgičané se přeci jen osmělili a v závěru úvodního poločasu se snaží tlačit.
25'
Indie se teď dožadovala trestného rohu, ale rozhodčí ji tentokráte nedali za pravdu.
24'
Až teď se dostal ke střele Mandeep Singh a belgickou branku jen těsně minul.
23'
To samé platí i pro tento okamžik, Indie dotírá na Vanasche a snaží se vzít zpět ztracený náskok.
22'
Obrázek hry se prakticky nemění, Belgičané se spíše brání a mají problémy s přechodovou fází.
21'
Indie se usadila na polovině protivníka a vůbec k ničemu ho nepouští.
20'
Ve velmi slibné pozici se teď zjevil Dockier, nicméně branku protivníka těsně netrefil.
19'

Po nešťastném zásahu Hardika Singha zahrála Belgie další trestný roh a ten dokázal s přehledem proměnit ALEXANDER ROBBY HENDRICKX, stav tohoto zápasu je proto srovnán – 2:2!
18'
Parattu Raveendran předvedl dva vynikající zákroky, ovšem pak trestný roh se musel hned dvakrát opakovat. Nakonec se dostal ke střele Luypaert a mířil příliš vysoko!
17'
Briels teď vybojoval pro svůj celek trestný roh!
16'
Indie je i v úvodu druhé čtvrtiny aktivnější a snaží se dostat do zakončení.
16'
2. čtvrtina začala.
15'
1. čtvrtina skončila.
15'
Úvodní dějství se už pouze dohrává a zřejmě se v něm nic nestane.
14'
Belgie předvedla hezkou akci po pravé straně, ovšem do zakončení se nedostala!
13'
Indie nepouštěla soupeře na vlastní polovinu, ovšem Belgičané teď přeci jen vyrážejí do útoku.
12'
Vanasch nyní zaznamenal velmi důležitý zákrok, když vychytal střelu Rupindera Pala Singha!
11'
Teď si nedovoleně počínal Hendrickx a Belgie bude čelit dalšímu trestnému rohu!
10'
Belgičané jsou tímto vývojem opaření a vůbec k ničemu se nemohou dostat.
9'
Belgičané se snaží okamžitě odpovědět a tlačí se na útočnou polovinu.
8'
Indie právě vstřelila branku!

No tak tohle je velké překvapení! Po dobré přihrávce z pravé strany vypálil z otočky MANDEEP SINGH a brankář Vanasch je podruhé v zápase překonán! – 2:1
7'

Mírný outsider ale okamžitě srovnává stav. Po trestném rohu se dostal ke střele HARMANPREET SINGH a trefuje se přímo k tyči! – 1:1
7'
Indie si nyní vzala videochallenge a ta odhalila hraní nohou následuje tedy trestný roh.
6'
Belgičané opět kontrolovali hru, ovšem o míček vzápětí přišli a nyní musí spěchat dozadu.
5'
Belgie krouží kolem území soupeře a v tomto utkání zatím dominuje.
4'
Belgičané nyní s přehledem kontrolují hru a nikam se netlačí.
3'
Indie se snaží odpovědět, ale v útoku nyní přišla o míček.
2'

A po něm se Belgičané okamžitě dostávají do vedení! Po hezké přihrávce okamžitě vystřelil LOICK FANNY LUPAERT a překonává brankáře Raveendrana! – 0:1
2'
Na druhé straně se dostal k zajímavé střele kapitán Denayer (BEL) a jeho střela skončila vedle. Následovat však bude trestný roh!
2'
Indie se snažila vstoupit do zápasu aktivněji, ale na levé straně se neprosadila.
1'
1. čtvrtina začala.

Indie: Parattu Raveendran – Dilpreet Singh, Rupinder Pal Singh, Surender Kumar, Manpreet Singh (C), Hardik Singh, Mandeep Singh, Harmanpreet Singh, Sharma, Shamsher Singh, Rohidas

Náhradníci: Gurjant Singh, Upadhyay, Sumit, Varun Kumar, Prasad

Belgie: Vanasch – van Doren, van Aubel, Dockier, Boccard, de Kerpel, Denayer (C), de Sloover, Kina, Luypaert, Wegnez, Boon

Náhradníci: Dohmen, Charlier, Hendrickx, Briels, Gougnard

Rozhodčí: Gontgen (NED) – van Bunge (NED)
Já Vás ke sledování tohoto přenosu srdečně zvu a přeji příjemnou zábavu.
Nevyzpytatelná Indie prošla mezi osmičku nejlepších s jedinou porážkou a poté dokázala porazit Velkou Británii shodným poměrem 3:1. Za mírné favority budou považováni Belgičané, ale spíše se dá očekávat vyrovnaný duel. Indie je s osmi zlatými medailemi vůbec nejúspěšnější mužskou zemí historie OH, avšak naposledy získala medaili na OH před více jak čtyřiceti lety v Moskvě z roku 1980 (zlato). Belgičané obhajují z Ria stříbrné medaile.
Turnaj pouemních hokejistů se přehoupl do vyřaovací fáze, v tomto duelu mezi Belgií a Indií půjde o postup do finále. Země Beneluxu zatím předvádí vynikající výkony, v základní skupině A jen jednou remizovala a hned čtyřikrát vyhrála a do čtvrtfinále s přehledem postoupila z prvního místa. V něm narazila na houževnaté Španělsko a udolala ho po výsledku 3:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 03:30.