OH - Pozemní hokej (muži) - Indie - Austrálie -  ONLINE PŘENOS -  25. července 2021   11:30

Indie - Austrálie

S konstatováním že Austrálie zápas proti Indii zvládla a zvítězila vysoko 7:1 se s vámi loučím a přejí hezký zbytek dne.
60'
Zápas nám skončil.
59'
Probíhají poslední dvě minuty tohoto zápasu.
57'
Zápas se nám teď nejspíš už jen dohrává, v zakončení to vázne.
56'
Australskému týmu teď rozhodčí odpískali útočný faul.
55'
K vidění jsou teď opět nepřesnosti na obou stranách.
53'
Sharp teď mohl přidat další branku, ale na brankáře Parattu teď nevyzrál.
52'
Indie to ještě nevzdává a snaží se kombinační hrou dostat na dostřel soupeřovi brány.
51'
Austrálie právě vstřelila branku!
Po rychlém přechodu a kličce proti gólmanovi se prosazuje střelou do odkryté části brány TIM BRAND – 1:7.
48'
Opět se nám hraje převážně ve středu hřiště.
47'
Brandovu střelu gólman Indie Parattu kryl.
46'
Začala čtvrtá čtvrtina.
45'
Třetí čtvrtina skončila.
45'
Probíhá poslední minuta třetí čtvrtiny.
44'
Beale Daniel James vidí zelenou kartu.
44'
Australští hráči pokračují dál v náporu.
42'
A ten je opět úspěšný. Střelou z dálky k tyči se prosazuje opět BLAKE GOVERS – 1:6.
42'
Ten se bude ještě jednou opakovat.
42'
Další trestný roh pro Austrálii.
40'
Z penalty se prosazuje střelou do protipohybu gólmana BLAKE GOVERS. – 1:5.
41'
Opět v akci video.
40'
Amit Rohidas nezakončil přesně, míček minul branku.
40'
Bude to další penaltový roh pro Indii.
40'
Hra je zastavena, posuzje se video.
39'
Střelu M. Singha teď austrálský gólman kryl.
38'
Stále se nám hraje převážně ve středu hrací plochy, bez nějakého toho zakončení.
37'
Opět se nám množí nepřesnosti na obou stranách ve finálních přihrávkách.
36'
Audstralští hráči teď zakládají další akci kombinační hrou z vlastní poloviny.
35'
Hráči Indie teď ožili a jsou aktivní.
34'
Indie právě vstřelila branku!
Šikovnou tečí před brankou se prosazuje DILPREET SINGH, který sám před brankou nohou tečoval míček do protipohybu brankáře. – 1:4.
33'
Penaltový roh se nakonec opakoval, ale ani z druhého pokusu k zakončení nedošlo.
33'
A opět bez zakončení, výborný blok hráčů v žlutých dresech.
32'
Zalewski vyloučen na dvě minuty, vidí zelenou kartu. Bude to další penaltový roh.
32'
Ten ale indičtí hráči nezahráli vůbec dobře, do zakončení se nedostali.
32'
Uvidíme další penaltový roh, který budou opět zahrávat hráči Indie.
31'
Začala nám třetí čtvrtina.
30'
Skončila nám druhá čtvrtina tohoto zápasu.
30'
D. Singh uviděl zelenou kartu.
27'
Australští hráči jsou i nadále aktivnější.
26'
Po další kombinaci ze strany se prosazuje střelou k tyči JOSHUA BELTZ, který dělovkou propálil vše co mu stálo v cestě. – 0:4.
25'
Stále se nám teď hraje uprostřed hrací plochy, vázne to v zakončení na obou stranách.
24'
23'
Austrálie tentokrát přidává další branku ze hry, kdy se prosadil po rychlém přechodu před branku ANDREW FLYNN OGILVIE – 0:3.
21'
I druhý gól přichází po této standandardní situaci, když se tentokrát prosadil střelou z dálky JEREMY THOMAS HAYWARD – 0:2.
20'
Hra rukou indického hráče, uvidíme další penaltový roh od australských hráčů.
19'
Hraje se nám převážně ve středu hřiště, bez nějaké té větší šance na jedné či druhé straně.
17'
Hra se nám teď přelévá ze strany na stranu. Sledujeme hodně rychlou hru.
16'
Začala nám druhá čtvrtina tohoto zápasu.
15'
První čtvrtina skončila.
15'
Probíhá poslední minuta první čtvrtiny.
13'
Hra se nám teď přesunula do středu hřiště, aktivnější jsou stále hráči Austrálie. Vázne to v zakončení.
11'
Austrálie teď dál pokračuje v náporu a kombinuje před brankou Indie.
10'
Tak jsme se konečně dočkali, o úvodní branku se postaral šikovnou tečí a s pomocí teče po standardní situaci JACOB THOMAS WHETTON, který nehlídaný jemně tečoval míček a poslal ho přesně k tyči, od které se pak odrazil do brány. – 0:1
9'
Něčeho podobného se teď dopustili na druhé straně i hráči Austrálie. Hra se nám teď těmito fauly zbytečně kouskuje.
8'
Indie teď měla výhodu standardní situace, ale nic z toho nakonec není, neboť se při tom dopustili její hráči útočného faulu.
6'
Hraje se nám převážně ve středu hřiště, na nějakou větší akci si zatím musíme počkat. K vidění je dost nepřesností při finální přihrávce před branku.
5'
Australským hráčům teď byl při kombinaci odpískán útočný faul.
4'
Hayward zkusil vypálit z dálky, ale branku kterou brání Parattu netrefil.
2'
Aktivnější jsou hráči Indie, kterým se daří drže míček na svých hokejkách. Zatím se ale nedokážou dostat do zakončení.
1'
Začátek zápasu je zatím takový oťukávácí z obou stran.
1'
Začala nám první čtvrtina tohoto zápasu.
Zahajovací sestavy:

Indie: Parattu – P. Singh, Kumar, H. Singh, Rohidas – M. Singh (C), H. Singh, Sharma – D. Singh, Mandeep Singh, S. Singh.
Náhradníci: G. Singh, Upadhyay, Sumit, Lakra, Prasad.

Austrálie: Charter – Dawson, Ockenden, Simmonds, Hayward – Whetton, Zalewski (C), Beale, Mitton – Wickham, Brand.
Náhradníci: Craig, Govers, Martin, Howard, Ogilvie.

Rozhodčí: Gonthen (GER) a Grochal (POL)
Indie v prvním zápase porazila Nový Zéland 3:2, když o svém vítězství rozhodla v první části, kterou ovládla 2:1, v té druhé pak oba týmy přidaly po jednom gólu na každé straně.

Austrálie porazila v prvním zápase Japonsko v přestřelce 5:3 a to hlavně díky zlepšené hře ve druhé části, ve které otočila nepříznivý výsledek 2:3 třemi góly.
Hezký den všem fanouškům pozemního hokeje. V dnešním online přenosu vám přiblížíme zápas skupiny A mezi Indii a Austrálii. Zápasem vás provede od 11:30 Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 11:30.