OH - Pozemní hokej (muži) - Německo - Belgie -  ONLINE PŘENOS -  26. července 2021   02:30

Německo - Belgie

Belgie díky povedené první čtvrtině vyhrává tento duel proti Německu výsledkem 3:1. Dostává se tak do čela skupiny B.
60'
Utkání skončilo.
60'
Gaugnard nádherně oběhl hned dva protihráče a dostal se do zajímavé pozice! Jeho tvrdá rána ale těsně minula pravý roh branky.
59'
Belgie vybojovala trestný roh, tohle je to nejlepší, co mohl belgický výběr udělat. Luypaert prověřil pozornost Stadlera, ten míček vyrazil.
58'
Do konce zbývají už jen dvě minuty. Tohle bude pro Němce velmi obtížné.
57'
Závěr před belgickou brankou vyřešil pohotově opět Vanasch, který nohou vykopl ránu od Staiba.
56'
Briels z Belgie nedovoleně zastavil protihráče a uviděl zelenou kartu.
55'
Ovšem čas běží velmi rychle. Střelu Staiba zblokovali hráči Belgie. Ta by potřebovala, aby se více udržela na míčku...
54'
Německo nic nebalí. V další ideální možnosti byl Herzbruch, Belgii však podržel výborný Vanasch, jenž opět předvedl povedený zákrok.
53'
Hra má asi největší spád v celém utkání. Uvidíme ještě drama?
52'
Podobnou situaci vidíme i na druhé straně. Kina taktéž vidí žlutou.
51'
Bosserhoff podrazil protihráče a uviděl žlutou kartu.
51'
Německo právě vstřelilo branku!
Tak konečně se Němci dočkali, však si to také zasloužili! Třetí trestný roh po sobě je konečně využit. Haner vypálil a míček se skrz těla dostal až do branky.
51'
Ale Němci mají k dispozici další trestný roh. Rozehraný už byl o poznání lépe. Míček se vrátil k Wellenovi, jenž rozehrával, před ním už byla skoro prázdná branka, ale Vanasch zázračně zabránil brance.
50'
Ale roh se rozehrávat bude! Haner však trefil jenom protihráče.
50'
Němci mohou konečně snížit po trestném rohu. Belgie si ještě vyžádala video.
49'
Fuchs už byl kousek od brankáře a tím pádem ho jen trefil. Stále 3:0.
48'
Grosse se už vrátil na hřiště a obě mužstva jsou kompletní.
47'
Němci stále čekají na první branku v zápase. Už to budou mít opravdu velmi těžké, aby se zápasem ještě něco udělali.
46'
Začala čtvrtá čtvrtina.
45'
Třetí čtvrtina skončila.
45'
Německo mělo v posledních sekundách ještě výhodu trestného rohu. Střílel Haner, dokonce překonal belgického fantoma, ale míček na brankové čáře vyrazil jeden z hráčů Belgie!
45'
Nádherná akce Ruhra. Z levé strany se po individuální akci dostal ke střele, ale Vanasch se vyznamenal parádním zákrokem. Stav je stále 3:0 pro Belgii.
44'
Belgie kontroluje hru, ale o hrací předmět přichází. Hauke nepřesně nahrál.
43'
Grosse (NĚM) uviděl od rozhodčího žlutou kartu. Nevybíravým zákrokem poslal k zemi Wegneze.
42'
Němci pokračují v obléhání soupeřovy branky.
41'
Vanasch musel opět zasahovat proti tečované střele. Ale opět byl pozorný a nedovolil Němcům snížit.
40'
Belgii se poslední minuty až tolik nedaří, více ve hře jsou Němci.
39'
Nyní se ale opět Wellen dostal do lepší pozice. Podařilo se mu tečovat střelu jeho spoluhráče. Brankář Vanasch měl plné ruce práce, ale skákající míček dokázal vytěsnit.
38'
Wellen sice střílel, ale pouze do těla protihráče.
37'
Tentokrát o míček opět přišli, když se jim nepovedla nahrávka na útočné čtvrtině.
36'
Němci to budou mít už velmi těžké, s Belgií prohrávají o tři branky. Snahu sice mají, ale těžce se dostávají k přímému ohrožení soupeřova brankáře.
35'
Belgie právě vstřelila branku!
Ale trestný roh se opakoval a tentokrát dopadl skvěle. Opět to byl Hendrickx, který poslal míč nádherně do pravé šibenice. Brankář byl bez šance.
35'
Ale rozehraný nebyl nakonec nejlépe. Míč směřoval rovnou na Hendricke, jenž trefil jen protihráče.
34'
Tentokrát je na tahu Belgie, která vybojovala trestný roh!
33'
Německo je na úvodu třetí čtvrtiny velice aktivní. Jeden z hráčů ale trefil pouze svého spoluhráče a domácí o míč přišli.
32'
Herzbruch se po povedené kombinaci dostal je střele, ale branku pouze minul.
31'
Začala třetí čtvrtina.
Oba celky už nastupují na hrací plochu, za chvíli pokračujeme. Dokážou se Němci vrátit do hry?
30'
Skončila druhá čtvrtina.
30'
Více se toho ve druhé čtvrtině už nestane.
30'
Belgie ještě mohla zvýšit náskok, ale sražená rána končí vedle branky.
29'
Sledujeme spíš nepřesnosti na obou stranách.
29'
Kina už je zase zpátky na hrací ploše, Belgie je u míčku.
27'
Wegnez se dostal ke střele, ale brankář Německa včas zasáhl.
26'
Kina (BEL) obdržel zelenou kartu.
24'
Belgický Gaugnard byl zbaven míčku. Ale hosté mohou pokračovat ve hře.
22'
Němci přerušili rychlý protiútok Belgie.
21'
Německý útok byl zastaven před útočnou čtvrtinou.
20'
Belgie svou kombinaci sice zvládla, ale střela byla následně zblokována.
20'
Zkoumalo se video a bude to trestný roh pro Belgii!
19'
Herzbruch se dostal do zajímavé pozice, ale jeho střela skončila mimo tři tyče.
17'
Němci se ihned snaží o snížení, dostali soupeře pod tlak.
16'
Začala druhá čtvrtina.
15'
Skončila první čtvrtina.
15'
Teď už je Hauke ale zpátky ve hře.
13'
Domácí Hauke (NĚM) obdržel zelenou kartu.
11'
Německo se pustilo do protiútoku, ale ten úspěšný nakonec nebyl.
9'
Belgie opět dobývá branku soupeře.
7'
Hosté jdou do dvoubrankového vedení. A opět se o to postaral Charlier, který opět překonal Stadlera.
6'
Hostující Briels opět pálil na branku, ale gólman Německa byl pohotový.
6'
Němci se pokoušejí odpovědět, jsou v držení hracího předmětu.
5'
Hosté jdou po právu do vedení.
Charlier si počínal nejlépe před brankářem a zakončil zcela přesně!
3'
Hosté se dostávají do tlaku.
2'
Belgičané začali o něco lépe, první střelu si připsal Briels a domácí brankář musel poprvé zasahovat.
1'
Utkání začalo.
Zahajovací sestavy:
Německo: Stadler – Grambusch, Windfeder, Haner, Wellen, Grosse, Herzbruch, Hauke (C), Ruhr, Fuchs, Furk.
Náhradníci: Mueller, Staib, Zwicker, Bosserhoff, Okruz.

Belgir:Vanasch – van Doren, van Aubel, Dockier, Boccard, de Kerpel, Denayer (C), Gaugnard, de Sloover, Luypaert, Wegnez.
Náhradníci: Dohmen, Charlier, Hendrickx, Briels, Kina.
Belgičané a Němci na sebe letos ještě nenarazili ani v rámci přípravy. V minulém roce se oba soupeři utkaly třikrát. A výsledek? Dvě výhry pro Německo (12:1 a 2:1) a jeden triumf pro Belgii (6:1). Jak dopadne jejich první vzájemný duel v tomto roce?
Oba celky mají za sebou už jedno utkání a oba ho dokázaly vyhrát. Belgie si poradila s Nizozemskem 3:1 a Němci nasázeli Kanadě hned sedm branek a vyhráli 7:1.
Hezký den všem. V dnešním online přenosu vám přiblížíme zápas skupiny B mezi Německem a Belgií.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 02:30.