OH - Pozemní hokej (muži) - Brazílie - Velká Británie -  ONLINE PŘENOS -  9. srpna 2016   23:00

Brazílie - Velká Británie

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Zápas mezi Brazílií a Velkou Británií je u konce a z drtivé výhry se raduje favorit z Evropy. Brazílie sice od čtvrté minuty vedla, jenže poté se na hřišti objevila britská smršť a zanechala za sebou velkou spoušť. Celkem devět branek se dostalo za záda obou gólmanů Brazílie, takže konečný výsledek zní 1:9.
60:00
Utkání skončilo.
58:53
Po levé straně unikl Jackson, poslal před branku prudkou přihrávku a těsně před brankovou čárou tečoval a skóroval SAM WARD.
58:25
Catlinovi utekl míček do zámezí, Brazílie může vyrazit kupředu.
56:48
Amesova rána se do branky nevešla, pro Brazilce je to už ale i tak docela drsná lekce.
56:19
Míček si nachystal ASHLEY JACKSON, s ničím se nepáral a poslal míček do horní části branky – 1:8.
56:19
Rozhodčí zkoumali video s prohřeškem Brazilců a rozhodnutí bylo jednoznačné – penalta.
55:32
Po rychlém rozehrání si zpracoval MARK GLEGHORNE a zamířil k tyči. Bomfim se natahoval marně.
55:28
Rychlý přechod Britů byl přerušen technickým prohřeškem Brazílie, takže následuje opět trestný úder.
54:35
Brazílie se po hodně dlouhé době dostala na útočnou polovinu, jenže dlouhého trvání to nemělo, o míček Brazilci rychle přišli.
53:34
Je to 1:6. Nahození z dálky se v brankovišti odrazilo k BARRYMU MIDDLETONOVI a ten zblízka pohodlně skóroval.
53:06
Ani tato rozehrávka Jacksonovi nevyšla, svou střelou nepříjemně trefil bránícího Joaquina Lopeze.
53:01
A Bruno Mendonca navíc dostává zelenou kartu.
53:00
Je tu rohový úder pro Velkou Británii.
50:57
Sledujeme teď zápas prakticky na jednu branku. Střel na straně Velké Británie přibývá, další pokus si připsal Catlin. Míček šel vedle.
48:40
Ward je teď při chuti, další střela se mu ale mezi tři tyče nevešla.
46:42
Hned v úvodu závěrečné čtvrtiny skóroval SAM WARD, když si na středu našel prostor a tvrdou ranou se trefil k tyči.
Začala čtvrtá čtvrtina.
45:00
Skončila třetí čtvrtina.
44:47
A znovu... Faustino je tím, kdo drží skóre pro Brazílii na rozumné míře.
43:59
Jackson dnes nemá při zakončení z rohového úderu štěstí, opět ztroskotal na Faustinovi.
42:48
Na branku po rozehrání pálil Jackson, trefil však pouze hradbu těl před Faustinem.
42:45
Uvidíme další rohový úder v podání Velké Británie.
41:01
Aby střeleckých pokusů nebylo málo, další přidal Middleton. Mimo.
40:07
Po dalším rohovém úderu zakončoval Jackson, Faustino ataku odolal.
37:52
Mantell minul, převaha Británie je teď docela velká.
36:22
Teď už to ale Britům vyšlo. Nápřah HARRYHO MARTINA skončil v brance a stav je tedy 1:4.
36:18
Tři střely teď šly na Faustina, ale Gleghorne dvakrát a Lewers jednou na brankáře Brazílie nevyzráli.
35:08
Britové rozehráli rohový úder, do zakončení se dostal Jackson, ale ani on brankáře nepřekonal.
34:59
Britům vypršely tresty za zelené karty.
33:35
Aby těch karet nebylo málo, tak je tu jedna žlutá. Dostal ji Adam Imer z Brazílie.
33:11
Brazílie v útoku, Smith ovšem pohořel na brankáři.
32:56
A další zelená karta pro Brity. Spatřil ji Nickolas Catlin.
31:42
Je tu první zelená karta utkání, dostal ji Barry Middleton z Velké Británie.
31:06
Condon se svou střelou neuspěl.
Začala třetí čtvrtina.
Je za námi první poločas a byť se v úvodu Britové trápili a prohrávali, tak zvládli celou situaci otočit a do kabin jdou s vedením 3:1. Potvrzují tak svou roli favorita.
30:00
Skončila druhá čtvrtina.
28:45
Faustino teď řádí a likviduje jednu šanci Britů za druhou. Nyní lapil polovysokou střelu Ashleyho Jacksona.
28:38
Britové pokračují v útočné činnosti, je tu trestný roh.
27:53
Faustino si poradil i se střelou Jacksona.
27:08
Middleton pohořel na brankáři Brazílie. Teď je ale evropský tým jasně lepší.
26:55
Útok Britů po levé straně skončil u brankové čáry, ke střele, ani faulu nedošlo. Velká Británie pokračuje v útoku.
26:13
A je to 1:3. Tentokrát Britům rozehrávka vyšla podle představ a přízemní střela prošla do branky. Autorem gólu je ASHLEY JACKSON.
26:09
Rohový úder pro Velkou Británii. Opět.
24:17
Ani tento jim ale nevyšel, neboť Martinovu svižnou střelu zvládl Faustino zlikvidovat.
24:12
Další trestný roh pro Velkou Británii.
23:50
Catlin se snažil o střelu z levé strany, míček se ale k brankáři přes obránce vůbec nedostal.
22:17
Po rozehře se ke střele dostal Gleghorne, ale brazilskou branku minul.
22:13
Britové mají k dispozici trestný úder.
19:56
Nic zvláštního se neděje, pouze sledujeme svižná střídání obou týmů.
17:06
První vážnější okamžik druhé čtvrtiny, střelu Condona ale zvládl gólman Brazílie polapit.
Začala druhá čtvrtina.
15:00
Skončila první čtvrtina.
13:40
Opět tu máme trochu hlušší pasáž utkání bez střeleckého vyjádření.
11:13
A už i vedou. Skóre v jejich prospěch obrátil BARRY MIDDLETON.
10:34
Vypadá to, že se Velká Británie pouští do častějších útoků. Tato střela v podání Lewers se sice do brány nevešla, ale Britové hrozí.
08:01
A je to tady, stav je 1:1. Úspěšným střelcem se stal ADAM DIXON.
06:39
Britové podnikli další sérii střídání a určitě se pokusí o rychlé vyrovnání.
04:49
Sledujeme teď pasáž, které schází střelecká aktivita.
03:27
Brazilci rozehráli trestný roh a radují se z gólu! Přesnou trefu předvedl STEPHANE SMITH!
02:28
Je tu první várka střídání.
00:21
Velká Británie začala velice aktivně, hned v první minutě střílel Condon. Nepřesně.

Brazílie: Faustino – Mendonca, Lopez, Imer, Patrocinio (C), Y. van der Heijden, Smith, Paixao, Paes, Rost-Onnes, P. van der Heijden. Trenér: Claudio Rocha.
Náhradníci: Bomfim – Borges, Steimbach, McPherson, Batista.

Velká Británie: Pinner – Ames, Jackson, Hoare, Ward, Dixon, Middleton (C), Condon, Lewers, Catlin, Fox. Trenér: Bobby Crutchley.
Náhradníci: Weir, Mantell, Martin, Gleghorne, Sloan.
Zápas se odehraje v Olympic Hockey Centre a začátek je naplánován na 23 hodin. Nechoďte tak spát a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
Brazílie se v úvodním utkání představili proti Španělsku a dle očekávání si připsali porážku. Ta byla dosti drtivá, Španělé totiž brazilské hokejisty rozebrali v poměru 7:0.

Velká Británie čelila v prvním utkání Belgii a do poločasu to byl vyrovnaný zápas. Po pauze ale Belgie přidala a třemi góly připravila Velké Británii porážku 1:4. Dnes jsou ale hokejisté Velké Británie velkými favority a neberou nic jiného, než dva body.
Dobrý večer u pozemního hokeje. Mužský turnaj dospěl k druhým zápasům v základních skupinách a my se dnes podíváme na duel ve skupině A, ve kterém se utkají domácí Brazílie a Velká Británie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 23:00.