OH - Pozemní hokej (muži) - Německo - Irsko -  ONLINE PŘENOS -  9. srpna 2016   17:30

Německo - Irsko

60:00
Zápas končí a Německo se raduje z výhry 3:2. Zápas to byl dramatický až do samého konce.
5837
Irsko právě vstřelilo branku!
MICHAL DARLING dává gól a Irsko snižuje na rozdíl jediné branky. Otázkou je, zda stihne vyrovnat.
58:00
Hra se odehrává na polovině hrací plochy, zápas míří ke svému konci.
55:24
Zápas se v poklidném tempu dohrává.
54:01
K vidění není mnoho zajímavých hokejových momentů, týmy hodně kombinují, střel je k vidění málo.
51:55
Irsko posílá do hry Kyleho Gooda, místo něho míří na střídačku Peter Caruth.
50:15
Dostáváme se do posledních deseti minut zápasu, Německo do této části hry vstupuje s vedením o dva góly.
47:18
Irský reprezentant Alan Sothern dostává zelenou kartu.
46:52
Irsko bude mít k dispozici trestný roh. Ke střele se dostal John Jermyn, jehož zakončení bylo snadnou prací pro brankáře Německa.
45:32
Moritz Furste se dostal jako první hráč v této části hry do zakončení, jeho střelu chytal brankář Irska. Následná rána Floriana Fuschse končí mimo branku.
45:01
Začala čtvrtá čtvrtina.
45:00
Konec třetí čtvrtiny.
44:00
Probíhá poslední minuta hry ve třetí čtvrtině.
41:23
Německo právě vstřelilo branku!NIKLAS WELLEN dostal hodně prostoru pro zakončení. Gólman Irska byl bez šance a Německo druhou brankou rychle po sobě upravuje stav zápasu na 3:1.
40:59
Irsko střídá, do hry míří Paul Gleghorne, nahrazuje Jonathana Wellena.
38:27
Německý tlak pokračoval dál, ke střele se dostal Christopher Ruhr, jehož rána končí ve výstroji brankáře Irského celku.
37:58
Německo právě vstřelilo branku! Německý tým měl k dispozici trestný roh. Následně se ke střele dostal MORITZ FURSTE, jehož střelecký pokus končí přesně v brance.
35:27
Moritz Trompertz se dostal do zakončení, jeho střelecký pokus končí mimo.
29:23
Jonathan Bell se dostal do dobré pozice, na branku mířil přes obránce. Ten míček tečoval mimo hrací plochu.
28:00
Probíhají poslední dvě minuty hry v prvním poločase, respektive ve druhé čtvrtině.
27:41
Po dlouhé době registrujeme střelu na branku, jejím autorem je Florial Fusch, nicméně branku Irského celku neohrozil.
25:23
Irsko dává branku!EUGENE MAGEE dává gól a po velkých šancích Německa vyrovnává stav zápasu na 1:1
23:15
Německé neproměněné šance je mohou mrzet, protože nyní už Německo takový tlak nemá.
20:29
Další německý trestný roh. I tentokrát se reprezentace českého sousedního státu dostala do zakončení. Druhý gól kvůli skvělému zásahu brankáře Německo nepřidalo.
18:59
Německý trestný roh rozehráli hráči velmi dobře, došlo ke střele Moritze Furstehho. Irský brankář připraven a dokázal si poradit i s následující střelou Floriana Fusche.
18:20
Irský hráč se dostal do zakončení, jeho střelecký pokus byl velmi nepřesný. O ránu se pokoušel Shane ODonoghue.
16:23
Německý brankář chytil střelu Kyleho Gooda.
13:47
Vyloučený německý hráč se vrací do hry.
12:48
Německo právě vstřelilo branku! Po trestném rohu se prosazuje MORITZ FURSTE.
12:42
Německo rozehrává trestný roh.
11:47
Zelenou kartu dostává Němec Timm Herzbruch.
11:33
Do zakončení se dostal Christopher Wesley, nicméně jeho střelecký pokus se mezi tři tyče nevešel.
10:57
V končící jedenácté minutě registrujeme první střelecký pokus. Němec Martin Zwicker se dostal do zakončení, se kterým si brankář Irska dokázal výborně poradit.
07:23
Německo znovu střídá, na hrací ploše má momentálně více odpočinutých hráčů, což by mohlo vést k přečíslení soupeřů. Irově totiž vystřídali jen jednou.
05:46
Takřka šest minut hry a na první střelu na branku stále ještě čekáme.
05:07
Po pěti minutách střídají Irové. Sothern nahradil Maggeho a Shimmins přenechal své místo v sestavě ODonoghuesovi.
04:45
Máme tu první střídání, ze hry odchází Němec Timur Oruz, jeho místo v sestavě Německa zaujme Moritz Trompertz.
00:01
Zápas právě začal.
Zápasu pochopitelně předcházel slavnostní úvod, oba týmy si vyslechly státní hymny.
Zápas za malý moment začne.
V úvodním zápase porazilo Německo celkem s přehledem Kanadu 6:2 a Irsko nestačilo 0:5 na Nizozemsko.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům pozemního hokeje. V tomto zápase mužského turnaje proti sobě v rámci skupiny B nastoupí Německo a Irsko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 17:30.