OH - Pozemní hokej (muži) - Německo - Nizozemsko -  ONLINE PŘENOS -  12. srpna 2016   18:30

Německo - Nizozemsko

Z prvního místa ze skupiny B postupuje Německo, druhé postupové místo obsadilo právě Nizozemsko, které v tomto zápase neproměnilo zhruba sedm trestných rohů.
60:00
59:40
Němci zkušeně drží míček na polovině soupeře.
59:20
Němci jsou pod velkým tlakem, Nizozemsko se snaží o vyrovnání.
59:09
Dlouhý roh pro Nizozemsko.
59:03
Van der Weerden se opět dostal k zakončení, ale tentokrát byla jeho rána sražena.
58:58
Další trestný roh pro Nizozemce.
58:52
Van der Weerden měl další velkou šanci po trestném rohu, ale gólmana Jacobiho nepropálil.
58:50
Nizozemci jsou lepší a mají značně navrch, teď budou zahrávat trestný roh.
55:35
Blíže k prvnímu místu ve skupině B mají zatím vedoucí Němci. Nizozemec Mirco Pruijser mohl vyrovnat, jeho tvrdá střela ale do branky neprošla.
51:48
Van der Weerden se neprosadil. Gólman Německa začaroval a odrazil tvrdou ránu!
51:45
Trestný roh pro Nizozemsko.
50:00
Stav je stále 2:1, šance sledujeme na obou stranách, mírně aktivnější jsou ale stále Nizozemci.
Nizozemsko právě vstřelilo branku!
SEVERIANO VAN ASS si počíhal před brankou, kam mu spoluhráč naservíroval míček, a van Ass už neměl problémy dotlačit míček do poloprázdné branky.
40:30
Ruhr se octl v nadějné příležitosti, nedokázal však propálit obranný val soupeře.
36:10
Nizozemci měli obrovskou šanci! Kanonýr van der Weerden napřáhl ze středu a následně došlo k velkému závaru před německou brankou, Němci to ale ubránili!
35:54
Zelená karta pro Němce Moritze Fursteho.
32:11
Německo právě vstřelilo branku!
MATS GRAMBUSCH přesnou přízemní ranou z dálky z levé strany navyšuje náskok Němců!
29:55
Zelenou kartu dostal Nizozemec Mirco Pruijser.
29:10
Němci se minutu před koncem poločasu dostali k míčku, se kterým operují kolem půlící čáry.
26:57
Tyč! Nizozemci zahráli trestný roh opravdu povedeně a došlo ke střele ze středu hřiště, míček se však odrazil od konstrukce branky.
26:07
Němečtí hráči hrají převážně bez míčku a neustále čelí protiútokům soupeře. Nyní následuje trestný roh pro Nizozemsko.
24:04
Nizozemci sází jeden bekhend za druhým a německý gólman nemá chvíli klidu, tentokrát však projektil ze středu hřiště letěl příliš vysoko.
23:28
Nizozemsko hraje mnohem aktivněji a většinu času se hraje na polovině Německa. Obrana Německa je velmi koncentrovaná a daří se jí bránit útoky soupeře.
21:12
Nizozemci jsou mnohem aktivnější než v první části a na německou branku poslali další střelu.
19:23
Valentin Verga se po pěkné akci z pravé strany snažil pálit bekhendem, gólman Nizozemska ale zasáhl výtečně.
17:37
Němci několik vystřídali, Nizozemci se střídáním zatím počkají.
15:01
Začátek druhé čtvrtiny.
15:00
Konec první čtvrtiny.
11:59
Němec Wesley se dostal ke střele, ale gólmana Stockamanna nepropálil.
11:48
Nizozemec Stockmann si připsal další důležitý zákrok.
11:31
Tom Grambusch měl velkou šanci, ale náskok Němců nenavýšil.
11:25
Ke střeleckému pokusu se propracoval Němec Mats Grambusch, naneštěstí pro něj ale včas a přesně zasáhl připravený gólman Nizozemska Stockmann.
10:05
V úvodních deseti minutách jsme již byli svědky prvního gólu, který zařídili Němci. Nizozemští hráči by samozřejmě rádi odpověděli, Němci mají ale pevnou obranu a zatím odvrátili všechny dosavadní hrozby.
08:12
Severiano van Ass se dostal do pěkné šance, jeho rána byla však zblokována.
06:11
FLORIAN FUCHS otevřel skóre dnešního utkání střelou z bezprostřední vzdálenosti poté, co dostal dlouhý pas z pravého křídla, čímž posílá Němce do vedení!
05:03
Němci provádí další dvě střídání, ze hry odešli Mats Grambusch a Timur Oruz, místo nich přišli Niklas Wellen a Timm Herzbruch.
04:47
Butt jde ze hry, místo něj přišel Trompertz.
04:06
Vergu na hřišti nahradil Severiano van Ass.
04:01
Nizozemci střídají, Bakker nahradil Turkstra.
03:42
Nizozemce Sandera Baarta vystřídal Glenn Schuurman.
03:18
V nadějné příležitosti se octli Němci, Timur Oruz však branku netrefil a stav je tak stále bezbrankový.
02:55
Po necelých třech minutách poprvé střídají také Němci. Mathiase Mullera nahradil Tom Brambusch.
01:56
Nizozemci poprvé střídají, De Voogda nahradí Jorrit Croon.
01:00
Během první minuty se nic důležitého nestalo, důležité události tohoto klání však teprve přijdou.
00:00
Začátek zápasu.

Německo: Jacobi – Muller, Butt, Haner, Grambusch M., Wesley, Hauke, Ruhr, Furste (C), Fuchs, Oruz, Trompertz, Herzbruch, Grambusch T., Zwicker, Wellen

Trenér: Valentin Altenburg

Nizozemsko: Stockamann – Verga, Hertzberger, De Wijn, Baart, Kemperman, De Voogd, Hofman, Van der Horst (C), Turkstra, Van der Weerden, Schuurman, Bakker, Van Ass, Pruijser, Croon

Trenér: Max Caldas
Zápas v Olympic Hockey Centre začne v 18:30, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
Dobrý podvečer u pozemního hokeje. Dnes se společně podíváme na utkání turnaje mužů, kde se ve skupině B střetnou Německo a Nizozemsko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 18:30.