OH - Pozemní hokej (ženy) - Japonsko - Nový Zéland -  ONLINE PŘENOS -  26. července 2021   13:45

Japonsko - Nový Zéland

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Je konec. Nový Zéland zvítězil nad domácím Japonskem poměrem 2:1. Všechny tři góly byly k vidění ve druhé čtvrtině. O rozhodující branku se postarala ve 28. minutě Ralphová.
60'
Konec utkání
60'
Následně se do útoku dostalo Japonsko, ale špatná přihrávka skončila jen v zámezí a to vypadá na konec nadějí pro domácí.
60'
Hostující hráčky se snaží držet míček v rohu na polovině soupeře, což se jim daří.
59'
Chyba v rozehrávce domácího mužstva a k míčku se dostaly Novozélanďanky, ovšem následná nabídka před bránu nebyla využita.
57'
Japonky musí zrychlit své tempo, protože se čas krátí velice rychle.
56'
Nový Zéland si sice vypracoval šanci, ale následná střela nebyla příliš nebezpečná.
54'
Po přezkoumání záběrů ale rozhodčí neukazuje na trestný roh a u míčku tak bude hostující celek.
53'
Opět se mělo jednat o přestupek Novozélanďanek a vše bude znovu řešit videorozhodčí.
53'
Ale tohle se domácímu celku vůbec nepovedlo a Nový Zéland se dostal do protiútoku, který ale neskončil brankou.
52'
Japonsko získává trestný roh a má velkou možnost srovnat stav zápasu!
51'
Rozhodčí přerušuje hru a videorozhodčí bude zkoumat situaci v brankovišti Nového Zélandu.
50'
Zbývá posledních deset minut základní hrací doby a Japonsku se nedaří vymyslet něco vážnějšího.
49'
Nepřesná přihrávka Japonek končí jen v zámezí a Nový Zéland tak bude mít míček ve své moci.
48'
Domácí mužstvo drží míček, ve středu hřiště a snaží se prokombinovat blíž k bráně Nového Zélandu.
47'
Nový Zéland nechce udělat chybu, ale následně ji hostující hráčka dělá a Japonky se málem dostaly k míčku v nebezpečné oblasti blízko branky.
46'
Čtvrtá čtvrtina právě začala!
45'
Třetí čtvrtina právě skončila.
44'
Liz Thompsonová uviděla žlutou kartu za nedovolený zákrok ve středu hracího pole a odpočine si na 5 minut.
43'
Nový Zéland si nakonec poradil s rozehrávkou při nátlaku soupeře.
42'
Střelu Šihori Okiawové vychytala brankářka O'Hanlonová a následně se Japonsko dopustilo přestupku.
41'
Další trestný roh pro japonský celek, který by jej už měl využít pokud chce srovnat před čtvrtou čtvrtinou.
39'
Japonsko si vypracovalo šanci, ale následná střela Mahy Segawové skončila vedle brány O'Hanlonové.
37'
Domácí celek získal další trestný roh, ale střela Ju Asajové těsně minula levou tyč.
36'
Katie Doarová se dopustila faulu, aby přerušila možný brejk soupeře a uviděla zelenou kartu, čímž je vyloučena na dvě minuty.
35'
Už to vypadalo na šanci Nového Zélandu, ale obrana Japonska se dostala k míčku.
34'
Ani další trestný roh Japonek nepřinesl srovnávací branku, protože se Novozélanďanky skvěle ubránily.
33'
Po zahrání rohu přišla střela Ju Asajové, která byla zblokována holí soupeřky do zámezí a následuje další trestný roh.
32'
Japonsko krátce po začátku třetí čtvrtiny získalo trestný roh.
31'
Třetí čtvrtina právě začala.
Máme za sebou polovinu utkání, ve kterém Nový Zéland dokázal otočit vývoj a vede 2:1.
30'
Druhá čtvrtina právě skončila.
29'
Znovu to byli hostující hráčky, které dobývaly území soupeře, ale tentokrát bez šance.
28'
Nový Zéland právě vstřelil branku!

Hostující celek otáčí vývoj zápasu a vede 2:1! Tentokrát byla střela po trestném rohu zblokována, ale Merryová vrátila míček na zadní tyč brány, kde byla osamocená HOPE RALPHOVÁ, která jen nastavila hokejku a dává gól.
28'
Faul Sakuraky Omotové znamená trestný roh pro Nový Zéland!
26'

Trestný rohový kop skončil na holi Rose Keddellové, která zastavila míček pro OLIVII MERRYOVOU a její následná prudká rána skončila u pravé tyče! Hostující celek tak srovnává na 1:1!
26'
Nový Zéland vybojoval trestný hod a může tak odpovědět nad branku Oikawové.
25'
Kelsey Smithová se řítila dopředu po levé straně, ale její následné zakončení nebylo úspěšné.
24'
Nepřesná přihrávka na straně Japonska a Nový Zéland může rozehrát útočnou akci ze své poloviny.
22'
Juri Nagajová se ocitla ve velmi dobré šanci, ale její zakončení uvnitř brankoviště skončilo těsně vedle pravé tyče!
21'
Nebezpečný pokus z hole Novozélanďanky, který ale zblokovala domácí hráčka.
20'
Smithová se snažila najít na středu hrací plochy svou spoluhráčku, ale k míčku se nakonec dostalo Japonsko.
19'
Domácí celek se znovu snažil prodrat k míčku a narušit rozehrávku Nového Zélandu, ovšem hostující hráčky jej neztratily.
18'
Japonsko právě vstřelilo branku!

Trestný roh byl zahrán na hůl ŠIHORI OIKAWOVÉ, která vystřelila k levé tyči, kdy byl ještě míček lehce tečován soupeřkou a Japonky tak otevírají brankový účet zápasu.
17'
Ella Gunsonová se ocitla v úzkých ve svém brankovišti a posléze Japonsko získalo trestný roh!
16'
Japonky se sice snažily projít z levého křídla, ale k míčku se dostal soupeř.
Začala druhá čtvrtina!
První čtvrtina je u konce a branky jsme se zatím nedočkali.
15'
Po porušení pravidle na straně Japonska se může o něco pokusit v poslední půl minutě první čtvrtiny Nový Zéland.
13'
Nepřesná útočná akce Nového Zélandu, když Merryová čekala přihrávku na křídlo, ale míček letěl jen do zámezí.
12'
Nakonec ale z toho nebude nic a Nový Zéland se postará o rozehrávku na své polovině.
11'
Po rohovém kopu se měla hostující hráčka dopustit faulu a vše bude zkoumat videorozhodčí.
10'
Tentokrát Japonky získaly roh z pravé strany.
9'
Hostující hráčka zakopla a Japonsko se dostalo do rychlého brejku, ovšem následná přihrávka byla nepřesná a skončila pouze za svatyni O'Hanlonové.
8'
Znovu záložnice Japonska nepustily soupeře do zakončení, ovšem Nový Zéland je častěji u míčku a vyvíjí si tlak.
7'
Ani jeden tým nechce udělat nějakou zbytečnou chybu a tak se úvod utkání odehrává především ve středu hřiště.
5'
Rose Keddellová tentokrát pálila v brankovišti bekhendem, ale jen metr vedle japonské svatyně.
4'
Novozélanďanky se snažily vymyslet útočnou akci po levé straně, ale následná střela skončila jen vedle brány Asanové.
3'
Zatím nebylo k vidění nic vážnějšího, jelikož ani jeden celek se nedostal blíž k bráně soupeře.
2'
Nový Zéland sice držel míček ve středu hrací plochy, ale následně se k němu dostaly Japonky, kteří kombinují na polovině soupeře.
1'
Zápas právě začal
Zahajovací sestavy:
Japonsko: Asanová – Asaiová, Hošiová, Oikawová, Kozuková, Manová (C), Nagajová H., Segawová, Nagajová Y., Torijamová, Moriová
Náhradníci: Nišikoriová, Nomurová, Macumotová, Jamadová, Omotová

Nový Zéland: O'Hanlonová – Daviesová, Gunsonová, Thompsonová, Hullová, Doarová, Keddellová, Smithová, Michelsenová (C), Shannonová, Merryová
Náhradníci: Daveyová, Ralphová, Kingová, Charltonová, Dickinsová

Rozhodčí: Presenquiová – Rostronová
Ve 2. kole skupiny B se proti sobě utkají týmy Japonsko a Nový Zéland. Naposled se spolu tato mužstva utkala před třemi lety na Mistrovství světa, kde Japonky vyhrály 2:1. Dnes se bude hrát na Oi Hockey Stadium North Pitch v Tokiu. Utkání budou řídit rozhodčí Presenquiová a Rostronová. Začátek je naplánován na 13:45.
Japonsko v prvním zápase narazilo na Čínu, se kterou nakonec prohrálo těsně 3:4. Nový Zéland se utkal s Argentinou a vyhrál celkem jednoznačně 3:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 13:45.