OH - Pozemní hokej (ženy) - Neznámý - Neznámý -  ONLINE PŘENOS -  2. srpna 2021   02:30

Německo – Argentina

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Ve fantastickém zápase nakonec Argentina vyhrála nad Německem 3:0 a zaslouženě postupuje do semifinále! Ve 27. minutě poslala hosty do vedení Albertarriová. O dvě minuty později zvýšila vedení Granattová. Následně se Němky sice snažily, ale Succiová dnes v bráně byla neprůstřelná a v 52. minutě pojistila výhru Argentinek Raposová.
V semifinále Argentina narazí na vítěze ze zápasu Austrálie – Indie.
60'
Konec utkání.
60'
Jedenáct vteřin před koncem si ještě Německo snažilo vymodlit trestný roh, ale po zhlédnutí videa nemělo důvod.
59'
Pokus o střelu ze strany domácích skončil jen v zámezí.
58'
Čas rychle prchá a Němky už ho moc nemají.
57'
Tentokrát ještě Pieperová zakončila vedle brány soupeře.
56'
Německo si sice chce vytvořit tlak, ale nemůže vstřelit ani první branku a Argentina je velice blízko k postupu do semifinále.
55'
Succiová si parádně poradila se střelou domácí Pieperové a následně ještě dorážkou Stapenhorstové!
54'
Německo už nemá čas na nic čekat a musí hrnout veškeré síly směrem dopředu, ovšem obrana Argentiny pracuje skvěle.
53'
Tentokrát už Němky otevřely zadní vrátka, ale zatím toho Argentina nevyužila.
52'
Argentina právě vstřelila branku!

VALENTINA RAPOSOVÁ se po trestném rohu dostala do zakončení, které fantasticky poslala k pravé tyči a dává uklidňující branku! – 0:3
51'
Tentokrát hosté získali trestný roh a mohou tak definitivně dostat soupeře do kolen.
50'
Zbývá posledních deset minut hry a Argentina stále vede o dvě branky a je blízko k semifinále!
49'
Hostující celek se snaží o držení míče a následné rychlé protiútoky, ovšem nynější přihrávka skončila jen v zámezí.
48'
Zelenou kartu tentokrát uviděla Delfina Merinová a dvě minuty tak nezasáhne do dění na hrací ploše.
47'
Argentina se opět dostala do brankoviště soupeře, kde následně střílela Julieta Jankunasová, ale její pokus byl tečován a skončil těsně vedle levé tyče!
46'
Čtvrtá čtvrtina začala.
45'
Třetí čtvrtina skončila.
45'
Míček zavítal jen do zámezí a Argentina také třetí část utkání doklepe bez obdržené branky.
44'
Ovšem ze strany domácích z toho nebylo nic nebezpečného a Argentina se znovu ubránila a dnes je lepším týmem.
43'
Argentinky se sice dostaly do protiútoku, ale následně přišly o míč a na druhou stranu může vyrazit Německo.
42'
Argentina se nyní moc nežene směrem dopředu a spíše se soustředí na defenzivní práci.
41'
Haueková si sbíhala po levé straně a nakonec dostala přihrávku, ovšem s míčkem si neporadila zrovna podle představ.
39'
Stapenhorstová chtěla snížit stav zápasu, ale její střela letěla pouze vedle svatyně Argentiny.
38'
Ovšem následná střela Lorenzové vyrazila brankářka Succiová do zámezí a podržela Argentinu.
37'
Německo nyní získalo trestný roh a má tak šanci snížit stav utkání.
35'
Argentina posléze měla k dispozici trestný roh, ale ten byl dnes zatím nejhůře zahrán, neboť nepřišla střela, ale přihrávka do zámezí.
34'
Ovšem také Němka Granitzkiová po malé chvíli viděla žlutou kartu a rozhodčí se toho ve druhé půli rozhodně nebojí!
33'
Trinchinettiová ovšem následně vidí žlutou kartu za svůj faul a 5 minut se nepodívá na hrací plochu. Tohle může být pro Argentinu problém.
32'
Raposová na začátku druhé poloviny zápasu uviděla zelenou kartu a dvě minuty tak nebude moct zasáhnout do hry.
31'
Třetí čtvrtina začala.
30'
Druhá čtvrtina skončila.
30'
Němky nyní ještě získaly trestný roh, ale ten nepřinesl nic vážnějšího.
29'

Trestný roh hostujícího celku je proměněn a hosté vedou 2:0! MARIA VICTORIA GRANATTOVÁ se totiž po rohu dostala do zakončení, které bylo tečováno a nakonec zapadlo k levé tyči! – 0:2
28'
Německo nyní nedokázalo získat míček na svou stranu a Argentina se posléze dostala k trestnému rohu.
27'

Fantastická přihrávka z levé strany skončila na zadní tyči, kde dokázala zakončit AUGUSTINA ALBERTARRIOVÁ a hostující celek tak otevírá brankový účet zápasu! – 0:1
25'
Granitzkiová neposlala dvakrát dobrou přihrávku, po které skončil míček jen v zámezí a Argentina bude rozehrávat.
24'
Po chybě hostující hráčky se dopředu vydala Martensová, ale její přihrávka byla zblokována.
23'
Hra se nám momentálně trochu uklidnila a ani jeden celek nyní v tlaku.
22'
Gorzelanyová tentokrát uviděl od sudí zelenou kartu a půjde si odpočinout na dvě minutky.
21'
Nyní ale pokus o přihrávku Marii Jose Granattové z pravé strany skončil pouze mimo hrací plochu a Německo si může na chvíli odpočinout z tlaku soupeře.
20'
A opět to byly Argentinky, které se dostaly ve velké šanci do zakončení, ale to letělo jen pár centimetrů vedle levé tyče!
19'
Další velká šance hostujícího mužstva! Tečovaná střela z dálky orazítkovala levou tyč a následně byla Augustina Albertarriová připravená u zadní tyče, ale její zakončení vyrazila brankářka Sonntagová!
18'
Znovu se Argentina snažila něco vymyslet, ale po pravé straně tentokrát nebylo místo a k míčku se dostalo Německo.
17'
Nyní domácí hráčka Amelie Wortmannová uviděla od rozhodčí zelenou kartu a na dvě minuty si půjde odpočinout.
16'
Druhá čtvrtina začala.
15'
První čtvrtina skončila.
14'
Nyní se hraje především ve středu hrací plochy, ale ani jeden celek se nemůže dostat k míčku na delší dobu.
13'
Ovšem trestný roh se Němkám vůbec nepovedl a pokračuje se za bezbrankového stavu.
13'
Posléze svůj první trestný roh získává také Německo!
13'
Agustina Gorzelanyová se následně ujala střely po trestném rohu, ale její pokus letěl pouze do připravené brankářky Sonntagové!
12'
Následně Laurine Delforgeová ukazuje na trestný roh pro Argentinu!
12'
Po trestném rohu přišla střela, která byla zblokována a posléze ještě jedno zakončení. Argentina chce další trestný roh a rozhodčí pozastavuje hru a radí se s videorozhodčím.
11'
Posléze ovšem Argentinky získaly druhý trestný roh, když míček trefil do nohy Selin Oruzovou.
10'
Další nabídka hostující hráčky z pravé strany před domácí bránu, ale na tu nedosáhla Maria Trinchinettiová.
9'
Domácí Němky možná byly před zápasem o něco větším favoritem, ale aktuálně to na hrací ploše vypadá naopak a Argentina je aktivnější.
8'
Po jeho zahrání byl míček připraven pro Valentinu Raposovou, ale její zakončení zblokovala obrana Německa.
7'
Balónek se tentokrát dotkl jen nohy domácí hráčky a Argentina získala trestný roh!
6'
Tentokrát už se Argentině nepodařilo projít do zakončení a od úvodu zápasu se hraje velice aktivně.
5'
Mario Jose Granattová se ocitla v obrovské šanci před bránou, kde si zpracovala míček a následně z otočky zakončila, ale Sonntagová předvedla parádní zákrok!
4'
Nyní přišla nepřesná přihrávka domácího celku, která skončila pouze v zámezí za bránou Succiové.
3'
Tentokrát měly hostující hráčky velké problémy ve svém brankovišti, kde nakonec musela zasahovat také brankářka Succiová, ale nakonec pro Argentinu dopadlo vše dobře.
2'
Julieta Jankunasová z Argentiny se sice dostala ke střele, ale ta byla pouze zblokována domácí hráčkou.
1'
Zahajovací sestavy:

Německo: Sonntagová – Hornová, Oruzová, Zimmermannová, Huseová, Wortmannová, Lorenzová (C), Micheelová, Schroderová, Altenburgová, Pieperová
Náhradníci: Granitzkiová, Haueková, Fleschutzová, Stapenhorstová, Maertensová

Argentina: Succiová – Gorzelanyová, Raposová, Barrionuevová (C), Toccalinová, Alonsová, Sanchezová, Sauzeová, Trinchinettiová, Merinová, Jankunasová
Náhradníci: Costová, Reteguiová, Albertarriová, Granattová, M. J., Granattová M. V.

Rozhodčí: Delforgeová – Churchová
Německo skončilo ve skupině A na 2. místě se 12 body a skóre 13:7. Nejprve vyhrálo nad Velkou Británií těsně 2:1. Posléze porazilo Indii 2:0. Následně si poradilo také s Irskem a to 4:2 a s Jihoafrickou republikou 4:1. V posledním zápase o první místo ve skupině ale prohrálo s Nizozemskem 1:3.
Argentina se umístila ve skupině B na 3. pozici s 9 body a skóre 8:8. V úvodu turnaje prohrála s Novým Zélandem 0:3. Posléze ale stejným skóre vyhrála nad Španělskem. Poté vyhrála těsně nad Chile 3:2 a 2:1 porazilo Japonsko. Naposled ale prohrála s první Austrálií 0:2.
Ve čtvrtfinále žen se proti sobě utkají týmy Německo a Argentina. Naposled se spolu tato mužstva utkala před čtyřmi měsíci, kdy Němky zvítězily poměrem 3:1. Úvod dnešního zápasu je naplánován na 02:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 02:30.