OH - Pozemní hokej (ženy) - Japonsko - Argentina -  ONLINE PŘENOS -  29. července 2021   13:45

Japonsko - Argentina

Je konec. Argentina dokázala vyhrát nad Japonskem 2:1 a připisuje si důležité body do tabulky.
60'
Konec utkání.
60'
Argentinky skvěle drží míček v rohu hrací plochy a Japonsko se nemůže dostat dopředu.
59'
Hosté skvěle zblokovali přihrávku na levé straně a ještě získali míček na svou stranu.
57'
Argentina má opět míček ve své moci a snaží se projít do brankoviště soupeře.
56'
Kana Nomurová se z ničeho nic dostala do šance po skvělé přihrávce spoluhráčky, ale Succiová si připisuje úspěšný zákrok!
55'
Zblokovaná přihrávka hostů a Argentina tak bude rozehrávat ze zámezí.
54'
Japonky nyní zkouší hrát bez brankářky!
53'
Po trestném rohu se dostala ke střele Delfina Merinová, ale její pokus vyrazila Asanová.
53'
Ano, rozhodčí ukazuje na trestný roh znovu!
53'
Trestný roh se bude opakovat, ale ještě vše přezkoumá videorozhodčí.
53'
Tentokrát trestný roh získala také Argentina!
53'
Asajová se po trestném rohu sice dostala ke střele, ale trefila jen svou spoluhráčku a míček následně skončil vedle.
52'
A je tomu tak! Japonky získávají trestný kop z levé strany.
52'
Nyní se přezkoumává situace v brankovišti Argentiny a Japonsko možná bude mít trestný roh.
51'
Nepříjemná střela ze strany Japonska prošla až na brankářku Succiovou, ale ta si poradila.
50'
Argentina se zkoušela dostat po levém křídle, ale tam nebylo místo.
49'
Domácí hráčka se dopustila faulu ve středu hrací plochy.
48'
Maho Segawová se ocitla ve velké šanci, ale Succiová předvedla velmi důležitý zákrok!
46'
Hostující mužstvo získalo míček na levou stranu.
Čtvrtá čtvrtina právě začala.
Třetí čtvrtina skončila.
45'
Argentina právě vstřelila branku!

Patnáct vteřin před koncem čtvrtiny jdou hosté do vedení! Delfina Merinová se dostala k míčku uvnitř brankoviště a následně viděla před bránou osamocenou MARII JOSE GRANATTOVOU, která zakončila do prázdné. – 1:2
44'
Ovšem střela po trestném rohu skončila jen vedle brány soupeře.
44'
Argentina získala další trestný roh!
43'
Trinchinettiová natáhla krok po pravé straně a získala pro svůj celek aut.
42'
Japonky se vydalo dopředu po levé straně, ale následná přihrávka byla zblokována.
41'
Maria Jose Granattová se sice opřela do míčku uvnitř brankoviště soupeře, ale minula svatyni Japonska.
40'
Utkání je nadále velmi vyrovnané jak se očekávalo, ale přece jenom má více ze hry Argentina.
39'
Argentinky sice získaly další trestný roh, ale střela Valentiny Raposové skončilo vedle brány.
38'
Ovšem po komunikaci rozhodčí s videorozhodčí se trestný roh ruší!
37'
Domácí hráčka schytala tvrdou střelu po trestném rohu a ten se tak bude opakovat.
37'
Hostující hráčka se z pravé strany dostala do šance, která sice neskončila brankou, ale následuje trestný roh.
36'
Domácí mužstvo v oslabení pouze odpálila míček přes celé hřiště a Argentina tak bude pokračovat v nátlaku.
35'
Posléze ale Juri Nagajová uviděla zelenou kartu a na dvě minuty si tak odpočine.
33'
Juri Nagajová se opět ocitla v šanci, ale její pokus vyrazila brankářka Succiová.
32'
Do obrovské šance se dostala Delfina Merinová, která si obehrála soupeřku, ale posléze zakončila těsně vedle brány Japonska!
Třetí čtvrtina právě začala
Druhá čtvrtina skončila.
30'
Posléze musela zasahovat brankářka Succiová, která skvělým zákrokem vyrazil pokus Asajové!
29'
Po střele Nagajové bude následovat další trestný roh, neboť míček trefil znovu soupeřky.
28'
Japonsko ovšem v přečíslení drží soupeře pod tlakem a následně získalo trestný roh!
27'
Další zelená karta, kterou tentokrát uviděla Trinchinettiová.
25'
Následně se dopředu sice dostala Argentina, ale nakonec je z toho pouze útočný faul.
24'
Segawové se nepodařila přihrávka na pravou stranu při přechodu přes polovinu hrací plochy.
22'
Jankunasová byla zfaulována na polovině soupeře a Argentina tak bude mít opět míček.
21'
Argentina si vypracovala velkou šanci po trestném rohu, ale střelu Victorie Sauzeové vychytala brankářka Asanová!
20'
Kimika Hošiová se dopustila faulu a Argentina tak získala trestný roh.
19'
Japonsko právě vstřelilo branku!

Máme srovnáno na 1:1! Domácí hráčka poslala míček před bránu z levé strany a následně se snažila zakončit KANON MORIOVÁ, která nejprve nastřelila brankářku Succiovou, ale z dorážky už byla úspěšná.
18'
Po faulu budou Japonky rozehrávat na polovině soupeře.
17'
Victoria Sauzeová uviděla zelenou kartu, což znamená stop na 2 minuty.
16'
Argentina drží míček na své polovině a snaží se prokombinovat obranou.
Druhá čtvrtina začala.
První čtvrtina skončila.
15'
Ovšem Japonky nedokázaly využít ani další roh, když pálila Šihori Oikawová.
15'
Japonsku se trestný roh bude opakovat, jelikož míček opět trefil hostující hráčku do nepovoleného místa.
15'
Následně se Jukari Manová snažila projít středem, kde nastřelila nohu soupeřky a Japonsko tak získalo trestný roh.
14'
Po technické chybě hostů získalo Japonsko míčem na své polovině.
13'
Další nebezpečný míček před bránu Asanové, ale žádná z argentinských hráček nedokázala zakončit.
12'
Argentina sice rozehrávala aut z levé strany, ale do zakončení se nedostala.
11'
Japonsko chce co nejrychleji odpovědět, ale přihrávka na pravou stranu skončila jen u soupeřek v modrobílém.
10'

Trestný roh byl zahrán na Victorii Sauzeovou, která připravila míček pro AUGUSTINU GORZELANYOVOU a její zakončení po zemi k levé tyči skončilo v bráně. – 0:1
9'
Šance pro Argentinu, když se míček uvnitř brankoviště odrazil k Micaele Reteguiové, která sice dává branku, ale už předtím bylo pískáno a následuje trestný roh.
8'
Rocio Sanchezová dává míč před bránu, ale tam jej odkopla brankářka Asanová.
7'
Argentina drží míček na polovině soupeře, ovšem stále je to spíše defenzivní.
6'
Zatím toho až na jeden trestný roh k vidění příliš není.
5'
Tentokrát domácí celek získal aut na své polovině.
4'
Zatím je zápas velice vyrovnaný a Japonky budou rozehrávat na polovině soupeře.
3'
Tentokrát se domácí celek dostal dopředu, ale nabídka před bránu skončila pouze u Argentinek.
2'
Ovšem pokus o střelu z hokejky Granattové byl zblokovaný. Argentina ale zůstává v tlaku.
2'
Tentokrát hostující celek získal trestný roh a má šanci na úvodní branku.
1'
Argentinky se snažily dostat míček z pravé strany před bránu, ale tam ho zachytil soupeř.

Japonsko: Asanová – Asajová, Hošiová, Nišikoriová, Oikawová, Kozuková, Macumotová, Manová (C), Nagajová H., Segawová, Omotová, Nomurová, Nagajová J., Torijamová, Jamadová, Micuhašiová, Moriová, Tanaková

Argentina: Succiová – Gorzelanyová, Raposová, Forcheriová, Barrionuevová (C), Costová, Toccalinová, Alonsová, Sanchezová, Sauzeová, Trinchinettiová, Reteguiová, Maccariová, Albertarriová, Granattová M. J., Merinová, Granattová M. V., Jankunasová

Rozhodčí: Hudsonová – Mc Cleanová
Ve 4. kole skupiny B se proti sobě utkají týmy Japonsko a Argentina. Naposled se spolu tato mužstva utkala před třemi lety, kdy Argentinky zvítězily 4:0.
Aktuálně je Japonsko až na 6. místě bez bodu a se skóre 4:7. Argentinu najdeme na 3. pozici se 6 body a skóre 6:5.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 13:45.