OH - Pozemní hokej (ženy) - Jižní Korea - Čína -  ONLINE PŘENOS -  12. srpna 2016   15:00

Jižní Korea - Čína

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek pátečního podvečera a někdy příště opět na shledanou.
Dnešní utkání je za námi. Zápas byl velmi vyrovnaný. Číňanky v roli favoritek však předvedli svou skvělou hru až v poslední čtvrtině, což jim nestačilo a zápas tak nakonec skončil bezbrankovou remízou. Oba celky si tak připisují do tabulky po jednom bodu. Pro Jižní Koreu je to tak první bod na letošních Olympijských hrách.
60:00
59:59
V poslední sekundě dnešního utkání ještě vyfasovala od rozhodčí žlutou kartu Yuová.
59:00
Poslední minutka dnešního utkání!
57:30
Deová vyfasovala od rozhodčí žlutou kartu!
57:06
Do konce utkání zbývají necelé tři minutky! Dočkáme se ještě nějaké branky?
55:56
Trest Kimové Hyunji za zelenou kartu právě skončil.
55:26
Parková Seunga se snažila ohrozit branku soupeřek střelou z větší vzdálenosti, branku však minula.
54:05
Zhangová Xiaoxue vyslala na branku střelu, která však nijak neohrozila Jangovou Sooji.
53:53
Kimová Hyunji dostává zelenou kartu.
53:40
Wuová vyslala na branku střelu, té však dokázala jedna se soupeřek zabránit v cestě do branky.
53:31
Další trestný roh pro Číňanky, ty teď své soupeřky přehrávají.
53:17
Číňanky však tento trestný roh zahráli velmi špatně a na branku si ani nevystřelili.
53:06
Číňanky budou mít možnost vstřelit branku z trestného rohu.
50:25
Hongové vypršel trest za zelenou kartu. V průběhu jejího trestu se však na hřišti prakticky nic zvláštního nestalo.
48:15
Hongová dostává od rozhodčí zelenou kartu.
47:11
Ale ani tentokrát z toho není gól. Jangová Sooji dnes chytá velmi dobře.
47:03
Další trestný roh pro Číňanky.
46:47
Wangová vypálila nebezpečná na branku, Jangová Sooji tuto střelu však dokázala skvěle chytit.
46:41
Číňanky budou zahrávat trestný roh.
Závěrečná čtvrtá čtvrtina právě začala.
45:00
Třetí čtvrtina skončila.
44:30
Liangová se dostala ke střele ze zajímavé pozice, branku však minula.
44:00
Hromadné střídání obou celků.
42:32
Wangová však svou střelou trefila pouze jednu z protihráček.
42:24
Číňanky se budou moci dostat do vedení, budou totiž zahrávat trestný roh.
38:21
Zhaová se pokusila překvapit brankářku soupeřek střelou z velké dálky, to se jí však nepodařilo a míček tak skončil daleko vedle levé tyče.
37:13
Korejky tento trestný roh zahráli celkem překvapivě a ani nevystřelili na branku.
37:01
Korejky budou zahrávat trestný roh.
35:42
Ve třetí čtvrtině se hraje zatím prakticky stejný hokej, jako v té první a druhé čtvrtině.
33:44
Yuová vyslala na branku tvrdou střelu po zemi, Jangová Sooji si s ní však dokázala poradit.
33:37
32:12
Oba týmy začínají třetí čtvrtinu střídáním svých několika hráček.
Začala třetí čtvrtina.
Máme za sebou první polovinu utkání. Zápas je zatím velmi vyrovnaný, blíže k brance tak neměli ani jedni z dnešních soupeřek. Uvidíme, zda se dočkáme ve zbylých dvou čtvrtinách nějaké branky.
30:00
Druhá čtvrtina skončila.
28:46
Druhá čtvrtina se nám pomalu, ale jistě chýlí ke konci a stav utkání je stále bezbrankový.
28:30
Deové vypršel trest za zelenou kartu.
27:27
Kimová Hyunji se dostala k nebezpečné střele z dobré pozice, její první pokus však dokázala Liová vyrazit zpět k ní, druhou střelu však poslala Kimová Hyunji vedle pravé tyče.
26:24
Zelenou kartu vyfasovala Číňanka Deová.
25:08
Oba týmy momentálně houfně střídají své hráčky.
21:57
Cheonová vystřelila na branku z dobré pozice, Liová však její pokus dokázala chytit.
20:39
Zhangová Xiaoxue zkusil vystřelit z větší vzdálenosti, trefila však pouze jednu z před sebou stojících soupeřek.
18:57
Utkání je stále velmi vyrovnané, na úvodní gól zatím čekáme.
16:47
Korejky momentálně drží míček na svých holích a kombinují s ním na polovině soupeřek.
Začala druhá čtvrtina.
15:00
Konec první čtvrtiny.
14:01
Stále se na hřišti velice často střídá, k žádné větší šanci to však zatím nevede, oba týmy hrají velmi vyrovnaně.
13:00
Po úvodních cca třinácti minutách jsme zatím nebyli svědky žádné nebezpečné šance.
10:27
Další houfné střídání obou týmů.
09:23
Liangové vypršel trest za zelenou kartu.
07:52
Kimová Jongeun vyslala na branku nebezpečnou střelu, tu však dokázala Liová vyrazit, ale pouze k Parkové Kiju, která se ihned pokusila překonat Liovou, ale ani ona to nedokázala.
07:45
06:37
Liangová vyfasovala od rozhodčí zelenou kartu.
05:11
Momentálně na hřišti můžeme vidět několik střídání v řadě, žádnou větší šanci jsme však zatím neviděli.
02:19
Číňanky střídají: Ze hřiště odchází Cuiová a místo ní přichází Liová Jiaqi.
00:46
Hanová poslala na branku první střelu tohoto utkání, míček však skončil zhruba metr vedle pravé tyče.
Začala první čtvrtina.
Jižní Korea se momentálně nachází v tabulce skupiny A na poslední příčce, když ze tři odehraných zápasů nezískala ani bod a její skóre činí 1:10!

Čína se momentálně nachází v tabulce na čtvrté příčce se čtyřmi body. Po třech odehraných zápasech si připsali na své konto 1 výhru, 1 remízu a 1 porážku. Jejich skóre činí 3:2.

V dnešním utkání jsou jasnými favoritkami Číňanky, tak uvidíme jak nakonec dnešní zápas dopadne.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky pozemního hokeje. Dnes jsou na programu čtvrté zápasy skupin. My se dnes v tomto onlajnu zaměříme na zápas Jižní KoreaČína.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 15:00.