OH - Pozemní hokej (ženy) - Nizozemsko - Argentina -  ONLINE PŘENOS -  16. srpna 2016   01:30

Nizozemsko - Argentina

Z mé strany je to vše, dobrou noc!
Je dobojováno! Argentinské pozemní hokejistky sice ve druhé polovině utkání mocně dotahovaly a díky trefám Florencie Habifové a Delfiny Merinové se dostaly na dostřel jediného gólu, Nizozemky si už ale v závěru těsný náskok pohlídaly, a postoupily tak mezi nejlepší čtyřku.
60:00
58:46
Delfina Merinová míří něco přes minutu před koncem na plac, podaří se Argentinkám vyrovnat?
57:44
Komplikace pro Argentinu, opora Florencia Habifová dostává zelenou kartu.
55:40
Dva rohy v krátkém časovém sledu měly k dispozici Holanďanky, se střelami Peumenové i Dirkseové Van Den Heuvelové si ovšem argentinská gólmanka poradila.
55:14
Kelly Jonkerová prověřila pozornost Succiové, ta bez problémů zasáhla.
52:58
Trest Margot Van Geffenové už je rovněž u konce, nyní už jsou Holanďanky kompletní a ještě sedm minut budou muset hájit svůj náskok.
52:10
Tak ještě se nám rodí pořádné drama, už je to jen o gól! DELFINA MERINOVÁ nedala Sombroekové šanci střelou po trestném rohu.
47:45
Už i trest Naomi Van Asové je u svého konce.
47:09
Zuloagová se pokusila dostat Argentinky na dostřel, její střela ale vůbec neohrozila branku.
45:01
Čtvrtá čtvrtina začala.
45:00
Třetí čtvrtina skončila.
44:23
Žlutý trest pro De Goedeovou je u konce, suspendovány však ještě zůstávají další dvě Holanďanky.
42:59
Na hřišti se začíná přiostřovat, kartou žluté barvy byla potrestána také Van Geffenová.
42:42
Žlutou kartu vyfasovala i další Holanďanka, jedná se o Naomi Van Assovou.
40:22
Máme sníženo na rozdíl dvou branek, z trestného rohu se o to postarala FLORENCIA HABIFOVÁ! Nakopne to Argentinky?
39:06
No a pozor, je tu žlutá karta pro Evu De Goedeovou.
37:05
Dvojité střídání na straně Argentiny, do hry se dostanou Zuloagová a Merinová.
36:15
Možnost udeřit z rohu i na druhé straně, no a nizozemské hráčky s ní naložily na jedničku! KELLY JONKEROVÁ nedala přesnou střelou argentinské gólmance šanci.
32:50
Rebecchiová a Barrionuevová měly k dispozici dvě střely z trestných rohů v řadě, ani jedna z nich ale recept na Sombroekovou nenašla.
30:01
Druhý poločas začal.
Polovina čtvrtfinálového duelu mezi Nizozemskem a Argentinou je za námi. Holanďanky se ujaly vedeníuž v páté minutě a i nadále byly mírně lepší, což potvrdila ve 25. minutě další trefou Leurinková.
30:00
29:11
Ne, trest nizozemské hráčky už je u konce.
27:20
Eva De Goedeová (NED) vyfasovala zelenou kartu, využijí toho Argentinky?
24:05
LAURIEN LEURINKOVÉ se podařilo tom, co jejím dvěma spoluhráčkám před chviličkou ne, a Nizozemsko tak zvyšuje své vedení!
23:46
Lidewij Weltenová ale minula branku soupeře, Argentinky jsou tak stále na dostřel.
23:34
Kitty Van Maleová se svou střelou neuspěla, byla ale faulována, a tak z toho bude trestný roh ve prospěch Holanďanek.
21:27
Maria Barrionuevová ovšem ani napodruhé neuspěla, Sombroeková si připsala další úspěšný zákrok.
21:16
Uplynula jen chvilička a roh pro Argentinu se bude opakovat!
20:57
Nene, s pokusem Barrionuevové si Sombroeková dokázala poradit.
20:41
Následovat bude trestný roh pro Argentinky, dokáží této možnosti zužitkovat k vyrovnání?
20:05
Xan De Waardová pálila mimo, Succiová tentokrát nemusela zasahovat.
16:50
Hustý déšť v Riu situaci na hřišti pořádně komplikuje, hráčky ale bojují statečně. Lauren Leurinková se dostala ke střele, ale nebyla úspěšná.
15:01
Druhá čtvrtina začala.
15:00
První čtvrtina skončila.
14:36
Na sebe to vzala Maartje Paumenová, s jejím pokusem si ale argentinská brankářka poradila.
14:19
Hráčky Nizozemska budou zahrávat roh, vzejde z toho něco zajímavého?
12:15
Ze hry šly Jonkerová a Verschoorová, místo nich jdou na věc Paumenová a Van Maleová.
08:24
Ellen Hoogová prověřilo pozornost brankářky Succiové, ta si bez problémů poradila.
05:44
Oba týmy opět střídají, v dosavadním průběhu toho kromě gólové trefy Weltenové mnoho k vidění nebylo.
04:36
Tak to bylo rychlé, hned první střela Nizozemek končí v síti, o vedení Oranjes se v páté minutě postarala přesným pokusem LIDEWIJ WELTENOVÁ.
03:04
Dvojité střídání na straně Holanďanek, do hry jdou Dirkseová Van Den Heuvelová a Van Maasakkerová.
02:12
Florencia Habifová (ARG) hned ve třetí minutě vyfasovala zelenou kartu, výhoda pro Nizozemky.

Nizozemsko: Sombroeková – Van Maleová, Bosová, Keetelsová, Jonkerová, Weltenová, Paumenová "C", Van Asová, Hoogová, Van Geffenová, De Goedeová, De Waardová, Leurinková, Dirkseová Van Den Heuvelová, Verschoorová, Van Maasakkerová.

Argentina: Succiová, Mutiová – Rebecchiová "C", Merinová, A. Habifová, Granattová, F. Habifová, Sanchezová, Von Der Heydeová, Campoyová, Barrionuevová, Gomesová, Zuloagová, Cavallerová, Albertarriová, Agguireová.
Hezké dobré ráno všem příznivcům pozemního hokeje. Srdečně vás vítám u sledování textového přenosu ze čtvrtfinálového duelu žen, v němž změří síly Nizozemsko s Argentinou. Tak si to nenechte ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 01:30.