OH - Ragby - Dopolední skupinové zápasy -  ONLINE PŘENOS -  27. července 2021   02:00

Dopolední skupinové zápasy

04:54'
Dopolední program v Tokiu je za námi a ve skupinách je dobojováno! Pomyslný Černý Petr nakonec skončil v rukou Irska, které jako jediný tým z třetího místa nepostoupilo dále, a to díky horšímu skóre, což bylo hlavním kritériem při rovnosti bodů v tabulce. Odpoledne japonského času na osm týmů čeká čtvrtfinále (10:30 – 12:00), předtím ještě proběhnou dva zápasy o umístění na 9. – 12. místě.

Z mé strany je to vše, přeji vám krásné vstávání, pohodový pracovní týden a někdy příště se budu těšit u ragby napočtenou!
04:54'
V zápase, kde již o nic moc nešlo, nakonec bere výhru Jižní Afrika, která sice v úvodu ztrácela, nakonec se ale rozjela a vedla již 17:5. Ačkoliv ještě Státy zabojovaly a pokusily se o drama, JAR si celou situaci pohlídala a bezpečně dovedla zápas do vítězného konce. Společně se Zélandem a Fidži jsou to tak jediné neporažené týmy na turnaji.
04:51'
Konec zápasu
04:50'
Jižní Afrika – USA (14. minuta, 17:12)

Státy se ještě vrací lehce do hry, Thompson odmítl Selvyna Davidse, který pokračuje nadále v zápase, a dotlačil USA k druhé pětce v zápase. Konverzi pak proměnil Hughes.
04:49'
Jižní Afrika – USA (13. minuta, 17:5)

Tvrdý střet na středu hřiště odnesl jak Selvyn Davids, nejlepší hráč JAR v tomto zápase, tak i Leuta. Hůře je však na tom jihoafrický plejer, u něj to podle prvních záběrů vypadalo na problém s ramenem.
04:47'
Jižní Afrika – USA (10. minuta, 17:5)

A Springboks směřují za výhrou ve skupině. Přihrávku nezachytil Hughes a za ním stojící Angelo Davids plynule přehrál na Selvyna Davidse, který doběhl pro dalších pět bodů. Opět však nebylo prokopnuto háčko.
04:46'
Jižní Afrika – USA (10. minuta, 12:5)

USA měly mlýn u svého háčka, jenže neuvolnily míč a JAR mělo možnost rychle rozehrát. A toho taky využilo, Gans proběhl obranou a dává týmu vedení. Navíc Selvyn Davids proměnil konverzi.
04:42'
Začátek druhého poločasu
04:40'
Konec prvního poločasu
04:39'
Jižní Afrika – USA (7. minuta, 5:5)

JAR se povedlo srovnat v polovině předposlední minuty. Iosefo položil míč ve vlastní zóně při obraně a následoval tak mlýn na pěti metrech. Selvyn Davids vyběhl až k lajně na levé straně a položil. Konverze však taktéž nebyla proměněna.
04:37'
Jižní Afrika – USA (4. minuta, 0:5)

Státy měly ohromný tlak na obranu Springboks a byly velmi blízko další pětce, Barrett chytal míč kdesi na lajně, ale vzhledem k tomu, že šla přihrávka do předhozu, tak bylo veškeré další vzrušení zbytečné.
04:34'
Jižní Afrika – USA (2. minuta, 0:5)

USA na konci druhé minuty bere virtuálně první místo ve skupině, neboť Schroeder ustál dva pokusy o skládku na levém křídle a dostal šišku až do pětkové zóny. Následná konverze zůstala neproměněna.
04:33'
Poslední zápas dopoledního programu byl zahájen!
04:25'
Na programu dnešního dopoledního losu máme už jenom jeden zápas. A to zápas, ve kterém jde jenom o zisk prvního místa ve skupině. Jak JAR, tak USA mají po šesti bodech a postup mají zajištěný. Zápas začne o půl páté našeho času.
04:24'
A tak se i děje! Irsko už nestihlo navýšit skóre tak, aby postoupilo mezi poslední osmičku. Na hřišti tak máme zklamané oba týmy, Keňa se vrátila do zápasu pozdě, 10 minut nepředváděla vůbec světoborný výkon a Irsko mířilo za postupem. Právě pětka Onyaly a Taabuova konverze nakonec rozhodla o tom, že Irsko na šampionátu o medaile bojovat nebude, stejně tak jako africká země.
04:22'
Konec zápasu Keňa vs. Irsko
04:22'
Keňa vs. Irsko (14. minuta, 7:12)

Keňa se ještě vrací do zápasu! Ačkoliv to dlouho nevypadalo, nakonec se povedlo rychle rozehrát po přestupku a Onyala to dotáhl až k pětce, Taabu proměnil konverzi. Tohle může Irsko stát postup!
04:14'
Keňa vs. Irsko (9. minuta, 0:12)

Conroy patří k nejlepším hráčům na hřišti a byl pár metrů od další pětky! Přesprintoval totiž úplně všechny, dokonce i posledního obránce. Ten se rozhodl v poslední možný moment skončit Conroyovi po nohách, čímž ho složil k zemi. Parádní obranný zákrok od Agera!
04:11'
Předhoz Onyaly ale ukončuje první poločas za stavu 0:12!
04:10'
Keňa vs. Irsko (8. minuta, 0:12)

V závěru první půle to Irové rozehráli nadějně opět přes pravou stranu, avšak předhoz od Horana celou akci poslal k ledu. Keňa bere mlýn u svého háčka a chce do konce poločasu rozhodně snížit.
04:07'
Keňa vs. Irsko (4. minuta, 0:12)

Do zóny se řítil Conroy podél lajny a už to vypadalo, že přinese Irsku dalších pět bodů, jenže v poslední chvíli byl zdvojen a poctivě složen. Útok Irů sice pokračuje, avšak ne v takové intenzitě.
04:05'
Keňa vs. Irsko (3. minuta, 0:12)

Takový vstup si Keňa asi moc nepředstavovala. Po ztrátě míče si udělal McNulty menší slalom a z vracejícího se Onyaly udělal poměrně slušný kužel. Dardis tentokrát konverzi proměnil a je to nadějné vedení 12:0!
04:04'
Keňa vs. Irsko (1. minuta, 0:5)

Po rozehrávce přestupku pozapomněla obrana na Lennoxe, který dostal míč v plném běhu do prostoru a je z toho hned první pětka zápasu v první minutě! Avšak bez proměněné konverze, z relativně těžké pozice Dardis výrazně minul.
04:02'
Začátek zápasu Keňa vs. Irsko
03:58'
Keňa s Irskem si to rozdají o poslední postupové místo do vyřazovacích bojů. Oba týmy musí bezpodmínečně vyhrát, v momentě, kdy se tak v případě Keni stane, postupuje na úkor Kanady mezi poslední osmičku. To platí i o Irsku, jenže musí vyhrát o více než sedm bodů, aby mělo lepší rozdíl ve skóre.
03:55'
Tohle bylo fantastické rugby a zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním dominovala Austrálie, čímž vzniklo vedení 12:0 a All Blacks měli co dělat, aby se do zápasu vrátili. Jenže to zvládli parádně, po devíti minutách hry to bylo o rozdíl jedné pětky a dvě minuty před koncem přišlo rozhodnutí od Knewstubba.

I přestože je Austrálie na třetím místě, postup má prakticky jistý. Předskočit totiž může Wallabies jenom jeden tým.
03:51'
Konec zápasu Nový Zéland vs. Austrálie
03:51'
Nový Zéland vs. Austrálie (14. minuta, 14:12)

Austrálie to už nezvládla! Kerevi 20 sekund před koncem nepřesnou přihrávkou vytvořil předhoz a Zélandu už jenom stačilo podržet míč do konce zápasu. To se i stalo a Austrálie sice nevyhrála, jde však dále ze třetího místa!
03:50'
Nový Zéland vs. Austrálie (12. minuta, 14:12)

Hraje se skutečně tvrdě, ze hry musí například s tržnou ránou na zápěstí odejít Anderson. Na jeho konto naskakuje právě zpátky do hry Kerevi, dokáže on strhnout zápas zpátky na stranu Wallabies?
03:48'
Nový Zéland vs. Austrálie (10. minuta, 14:12)

All Blacks jdou do vedení, a to navíc v oslabení! Tentokrát to byla práce Knewstubba, který dokonale rozhodil obránce proti sobě a vydal se do mezery, kterou proběhl zcela bez potíží a dostal se tak až k pětce. Konverzi navíc obstaral sám a je z toho průběžné vedení 14:12!
03:45'
Nový Zéland vs. Austrálie (9. minuta, 7:12)

Jenže krátce po rozehrávce dostává Collier žlutou kartu za sestřelení protihráče ve vzduchu. Pro Zéland je to tak velké oslabení do dalších minut!
03:44'
Nový Zéland vs. Austrálie (8. minuta, 7:12)

Zéland hned na začátku druhé půle snižuje! Ng´Shiu nabral ohromnou rychlost na levém křídle a odmítl dva protihráče, v poslední chvíli předal na Colliera, který pohodlně doběhl pro pět bodů. Knewstubb navíc zvládl prokopnout háčko.
03:41'
Druhý poločas začíná!
03:40'
Za nebezpečnou skládku byli Novozélanďané potrestáni odebráním míče v nastavení, a tak Austrálie vede v poločase 12:0!
03:39'
Nový Zéland vs. Austrálie (6. minuta, 0:12)

Malone 61 sekund před koncem zakončil úspěšně dlouhý útok Austrálie, který ale nemusel ani být, neboť nepříliš přesný přehoz obrany chytal Baker. Na mokrém trávníku ale podklouzl a pro Malonea tak vznikla možnost na pětku, kterou nepohrdl. Navíc zvládl sám i konverzi.
03:38'
Nový Zéland vs. Austrálie (5. minuta, 0:7)

Tohle je však pro protinožce velká nepříjemnost! Kerevi musí vzhledem ke zranění střídat, na jeho místo jde Maurice Longbottom. Uvidíme tak, jak si s absencí klíčového hráče Australané poradí.
03:36'
Nový Zéland vs. Austrálie (4. minuta, 0:7)

Podle očekávání se hraje velmi atraktivní zápas. Chyba Nového Zélandu u vlastního háčka dala sice Austrálii možnost mlýnu, jenže to dokázali All Blacks ubránit a vytlačit Australany až kamsi na půlku.
03:33'
Nový Zéland vs. Austrálie (2. minuta, 0:7)

Na konci druhé minuty bere Austrálie vedení! Kerevi patří k tahounům Austrálie a jinak tomu není ani teď. Hutchinson byl při otočce sice složen, míč však dostal na Kereviho, který se rychlou kličkou do protipohybu uvolnil a skóroval. V kombinaci s prokopnutou konverzí Hollanda je to vedení 7:0.
03:31'
Souboj mezi Novým Zélandem a Austrálií začíná!
03:29'
Následuje tradiční bitva mezi Novým Zélandem a Austrálií. Vzhledem k tabulce týmů z třetích míst musí Austrálie pro jistotu postupu bodovat, aby jí nepředstihla Keňa, která se dvěma body ještě bojuje o čtvrtfinále. Zéland má naopak postup jistý bez ohledu na to, jak tento zápas dopadne.
03:22'
Tak se i stalo a po celých 14 minut Argentina jednoznačně ukazovala svoji dominanci. Korea nebyla vybavena tak dobře silově, což se ukazovalo při skládkách, navíc na Argentince ztrácela poměrně dost i po rychlostní stránce. Výhra 56:0 zajišťuje Jihoameričanům postup, o zbylé místo si to tak rozdají Nový Zéland s Austrálií.
03:20'
Konec zápasu Argentina vs. Korea
03:20'
Argentina vs. Jižní Korea (14. minuta, 56:0)

Demolice pokračuje. Do listiny se zapsal i další hráč, Mendy přesprintoval vracejícího se obránce a Revolova konverze zřejmě bude to poslední, co v tomto zápase uvidíme. 56:0.
03:19'
Argentina vs. Jižní Korea (12. minuta, 49:0)

Korea nestačí na Argentinu rychlostně, to je jednoznačně vidět. Revol se i po skládce dokázal vrátit zpátky a jako odměnu dostal míč na položení pětky. Střídající del Mestre pak zvládl trefit háčko.
03:16'
Argentina vs. Jižní Korea (10. minuta, 42:0)

Do hry se na startu druhé půle dostali i střídající plejeři. Schulz v prvním svém náběhu donesl míč až do pětkové zóny, v kombinaci s proměněnou konverzí Revola je to už vedení o 42 bodů. Argentina pravděpodobně bude moci po tomto zápase slavit postup bez ohledu na zápas Zélandu s Australany.
03:13'
Argentina vs. Jižní Korea (8. minuta, 35:0)

Z výkopu Korey se ale toho moc nestalo. Ba naopak, Korejci míč ztratili hned z kopu, Isgro si v poklidu míč sebral, podél lajny oběhl na dlouhou kličku úplně posledního obránce a sám si prakticky došel pro pětku. O prokopnuté konverzi Marého není potřeba mluvit.
03:12'
03:11'
Konec prvního poločasu.
03:11'
Argentina vs. Jižní Korea (8+2. minuta, 28:0)

Další kombinace bodů 5+2. Pětku zajistil po rozehrávce nebezpečného zákroku Gonzalez, ten samý hráč pak i prokopl. Poločas 28:0 tak dává naprosto jednoznačně Argentině výhru v tomto zápase.
03:09'
Argentina vs. Jižní Korea (8+1. minuta, 21:0)

V samotním závěru se ještě Argentinci pokoušeli dalším nákopem za obranu přidat další bod, avšak neúspěšně. Mrzet je to tak úplně nemusí, po vysoké skládce přichází žlutá karta, kterou dostal Han. A Argentina zůstává na míči.
03:07'
Argentina vs. Jižní Korea (5. minuta, 21:0)

Tady je už rozhodnuto. Argentinci si zápas užívají, dlouhým pokopem doběhl míč před zónou Gonzalez a mohl již pokládat, místo toho ale počkal na dobíhajícího Marého, kterému velkoryse nahrál. Maré pak zvládl i konverzi přímo proti háčku.
03:05'
Argentina vs. Jižní Korea (3. minuta, 14:0)

Další snadné položení. Osadczuk naznačil klasicky nahrávku doleva, přitom nalétl do otevřeného prostoru a zajistil Argentině vedení již o 12 bodů. Ve spolupráci s kopajícím Marém je z toho vedení 14:0.
03:03'
Argentina vs. Jižní Korea (1. minuta, 7:0)

A Argentinci se do toho pořádně obuli! Všechno začalo parádní rozehrávkou, kterou obstaral Bazan a míč se mu vrátil zpátky. Byl úplně sám za obranou, pětku tak v pohodě doručil a Maré zvládl konverzi. Nemáme za sebou ani 30 sekund.
03:01'
Hongkongský rozhodčí zahajuje třetí zápas dnešního programu, výkop má Argentina!
02:56'
Po krátké pauze nás čekají souboje ze skupiny A. Argentina je proti Koree brána jako jasný favorit a vzhledem k boji o postup musí bezpodmínečně vyhrát. Nic jiného se fakticky ani nečeká.
02:52'
Svižný souboj o vítěze skupiny B nakonec opanovalo Fidži, které od první minuty rozjelo agresivní obranu a Británii důsledně dostupovalo. Ta sice do tohoto souboje neinkasovala ani jeden bod, teď to však bylo rovnou 33. Fidži bylo v tomto utkání jasně lepší, a tak jde dále z prvního místa.
02:51'
Konec zápasu Fidži vs. Velká Británie
02:51'
Fidži vs. Velká Británie (14+1. minuta, 33:7)

Z pokusu o odkop navíc vzniklo jenom nastřelení vybíhajícího hráče Fidži do bloku a následný sprint Tuimaby, který si počkal na položení až v nastaveném čase a po konverzi Nasoka tak končí tento svižný zápas.
02:49'
Fidži vs. Velká Británie (14. minuta, 26:7)

McFarland udělal dva dobré sidestepy, čímž se mu otevřel prostor, na sprint přes 40 metrů však ale nebyly síly. Fidži tak otáčí hru v posledních sekundách.
02:48'
Fidži vs. Velká Británie (12. minuta, 26:7)

Britové napadali soupeře vysoko, těsně před jeho čárou ohraničující zónu pro položení, jenže ten se z toho dokázal dostat a projít snadno až někam na 30 metrů od háčka Britů. To Fidži na výhru už stačit bude.
02:46'
Fidži vs. Velká Británie (11. minuta, 26:7)

I když to vypadalo na další předhoz ve fázi útoku, Britové dokázali udržet míč tak, aby nedošlo k porušení pravidel. Přenesení hry na Harrise pak bylo tím pravým, co dovedlo Británii k první pětce v utkání. Bibby následně prokopl.
02:43'
Fidži vs. Velká Británie (8. minuta, 26:0)

Britové nedostali po výkopu ani metr prostoru navíc a ve vlastní dvaadvacítce míč ztratili. Proto nedělalo vůbec žádný problém nejblíže stojícímu Tuivuakovi zařídit pětku a Bolacovi konverzi!
02:41'
Rozehrou Fidžijců začíná druhá půle!
02:40'
Proměněná konverze navíc ukončuje první poločas souboje.
02:40'
Fidži vs. Velká Británie (7+1. minuta, 19:0)

V samotném závěru poločasu dostává Británie pořádnou dardu. Wainiqolo odstavil na půlce tělem protihráče a nasadil takové tempo, že jej nikdo nedokázal stihnout. V kombinaci s konverzí Bolacy je to vedení 19:0 do druhé půle!
02:38'
Fidži vs. Velká Británie (6. minuta, 12:0)

Na druhé straně to vzali Britové po pravé straně a vyměnili si ve dvou fázích útoku míč, jenže ta poslední výměna byla mimo rámec pravidel a je z toho nadbytečná ztráta míče. Fidží opět rozehrává kopem do autu.
02:37'
Fidži vs. Velká Británie (5. minuta, 12:0)

Po pěti minutách je vedení Fidži zase o sedm bodů větší. Maqala proklouzl okolo obránce, který vypadal, že má celou situace pod kontrolou. Možná i kvůli dešti však neměl a společně s prokopnutím háčka od Bolacy je to o 12.
02:36'
Fidži vs. Velká Británie (3. minuta, 5:0)

Britové poprvé inkasují pětku na turnaji! Na levém křídle vznikl velký prostor a Tuivuaka podél lajny došel pro vedoucí položení Fidži v tomto zápase. Zatím je to jenom 5:0, neboť nedošlo k prokopnutí.
02:34'
Fidži vs. Velká Británie (2. minuta, 0:0)

Ani Britové nedošli moc daleko. Agresivní obrana Fidži má za následek ofsajd a Melanésané berou zavděk rozehrávkou do autu, aby získali prostor blíže háčku.
02:32'
Fidži vs. Velká Británie (1. minuta, 0:0)

Prvních 17 sekund bylo poměrně divokých. Fidžijci nejprve získali míč a letěli s ním dopředu, jenže předhoz jejich choutky zastavil a Britové berou zavděk mlýnem.
02:32'
Zápas Fidži vs. Velká Británie zahájen, výkop mají Britové!
02:26'
V druhém utkání, které navíc zavře skupinu B, se utkají neporažené týmy ve skupině, ba co více, Británie za dva zápasy nedostala ani jeden bod! S Fidži je to tak pouze o tom, kdo půjde do vyřazovacích bojů z prvního místa.
02:25'
První zápas nabídl celkem jednostrannou podívanou. O všem podstatném rozhodla Kanada už v první půli, kdy si vytvořila náskok 19 bodů, který posléze ve druhé půlce udržovala. Po výhře 36:12 tak posílá pořadatelskou zemi do bojů o umístění a sama musí čekat na ostatní výsledky. S pěti body a skóre -14 musí čekat na ostatní výsledky.
02:22'
Konec zápasu Kanada vs. Japonsko
02:22'
Kanada vs. Japonsko (14. minuta, 36:12)

Přesto v závěru sympaticky Japonci korigují. Kapitán Matsui nasadil k dlouhému běhu přes půl hřiště, které dotáhl do pětibodového konce. Poslední body pak obstaral Goya prokopnutím háčka.
02:20'
Kanada vs. Japonsko (13. minuta, 36:5)

Kanada ve velkém stylu dohrává zápas, našla způsob na překonání japonské obrany. Ve čtvrté fázi útoku otevřela obranu na levé straně a Douglasův sprint na pár metrů definitivně rozhoduje o výhře Kanady. Navíc je to i s konverzí, kterou dal Kay.
02:19'
Kanada vs. Japonsko (11. minuta, 29:5)

Další přihrávka mířila vzduchem přes dva a v náběhu byl tentokrát Berna, který zajistil Kanadě pět bodů fakticky ze stejné pozice, jako se to povedlo Braidovi. Ani tentokrát ale nedošlo k prokopnutí, Hirayama se z pozic trápí.
02:17'
Kanada vs. Japonsko (10. minuta, 24:5)

Přihrávku přes hráče na pravou stranu zachytil Braid a pohodlně doručil kanadskému výběru pět bodů. I tady to vypadalo s konverzí nadějně, co se pozice týče, nakonec však zůstává skóre 24:5.
02:16'
Kanada vs. Japonsko (8. minuta, 19:5)

Na Trainora byl vyvíjen tlak a nakonec kanadský plejer neudržel šišku v rukou. Proto došlo k laciné ztrátě na hranici dvaadvacítky a přečíslení dotáhl do prvního položení v zápase Hano. Japonci se však musí spokojit s pěti body, Bourke ze solidní pozice neprokopl.
02:14'
Druhý poločas zahajují výkopem Kanaďané!
02:12'
Po předhozu Braida nám končí první poločas za stavu 19:0 pro Kanadu, která tímto položila jasný základ výhře.
02:11'
Kanada vs. Japonsko (7. minuta, 19:0)

Zvláště v tom momentu, kdy si snadno došel Sauder pro hrací předmět, využil přečíslení a zapsal třetí pětku Kanady v zápase. Hirayama poté neměl problém s proměněním prakticky z osy hřiště.
02:10'
Kanada vs. Japonsko (6. minuta, 12:0)

Ačkoliv to pětka po konzultaci s videem nakonec není, pro Japonsko je to další nepříjemnost. Jose Seru za nebezpečnou skládku na Fuailefaua dostává žlutou kartu a Kanada směřuje za vítězstvím v zápase.
02:08'

Mike Fuailefau zanedlouho došel pro další pětku, jenže o tom se bude muset australský rozhodčí poradit s videem. Ani lajnový si totiž není jist, zda předtím objem míče nepřešel přes autovou čáru.
02:06'
Kanada vs. Japonsko (5. minuta, 12:0)

Fudžita neustál souboj s Braidem, který se proti němu nezpevnil a víceméně odlétl metr od něj. A protože už tam nebyl nikdo, kdo by dokázal Braida zastavit, je z toho vedení 12:0. Tak to i zůstane, neboť nedošlo k úspěšné konverzi.
02:05'
Kanada vs. Japonsko (3. minuta, 7:0)

A Kanada nakonec z mlýnu boduje! Connor Braid křížem přeběhl po výměně míče skoro půl hřiště, dostal se však nakonec až k úspěšnému položení. Hirayama posléze prokopl z těžké pozice háčko.
02:03'
Kanada vs. Japonsko (2. minuta, 0:0)

Nadějný brejk Japonska, který se rozbíhal přes pravou stranu, končí nařízeným mlýnem, neboť došlo k předhozu na křídelního hráče.
02:01'
Zápas Kanada vs. Japonsko začíná!
02:01'
Stylové autíčko dovezlo do středu hřiště míč, teď se jenom čeká na nástup obou týmů, a to Kanady s Japonskem. U nich je boj o postup spíše v rovině teorie, k tomu, aby se to povedlo, tak by musel jeden z nich vyhrát vysokým rozdílem, aby alespoň částečně zmírnil vysokou ztrátu ve skóre.
4:30 (sk. C) Jižní Afrika – USA
Ještě v rychlosti přiblížím pravidla sedmičkového rugby. Sedmičkové ragby se hraje na stejném hřišti jako to velké. Rozdíl je především v počtu hráčů a hracím čase. Na hřišti se prohání dva sedmičlenné týmy po dobu dvakrát sedm minut, taktéž platí stejné schéma hracího času (tj. zjednodušeně do té doby, než nedojde k přerušení hry).

Bodování je stejné jako v patnáctkovém. Položení míče do brankoviště je za pět bodů, následná proměněná konverze je za dva body. Trestný kop, nebo kop ze hry na háčko je oceněn třemi body.
Krásné úterní ráno všem příznivcům sedmičkového rugby! Dopolední zápasy ve skupinách ukončí boj mezi týmy o to, kdo vlastně postoupí dále, včetně dvou šťastlivců ze druhých míst.

Na tokijském stadionu se tak odehraje celkem šest soubojů, přičemž některé budou pro další dění na olympijském turnaji klíčové. Mezi atraktivní souboje se zajisté řadí i tradiční bitva Nového Zélandu s Austrálií, kde nemají Australané vůbec nic jistého a na dálku budou bojovat s Argentinou o přímý postup z druhého místa.

Podobně na tom je i Keňa s Irskem a Kanada s Japonskem, jenom připomínáme, že v případě rovnosti bodů je rozhodujícím faktorem rozdíl ve skóre. Čeká nás každopádně velmi zajímavý program, který začíná ve 2:00 našeho času, příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 02:00.