OH - Sportovní gymnastika - Kruhy (muži) - finále -  ONLINE PŘENOS -  15. srpna 2016   19:00

Kruhy (muži) - finále

19:00 finále
GRE 1. E. Petrounias
BRA 2. A. Zanetti
RUS 3. D. Abliazin

Z finále kruhů je to vše, díky za pozornost a za okamžik si nenechte ujít finále mužského přeskoku.
8. Dennis Goossens (BEL) 14,933
Zanetti obdržel 15,766 bodů a Eleftherios Petrounias vybojoval zlatou olympijskou medaili na kruzích! Brazilec je stříbrný a bronz vybojoval Rus Abljazin.
Vydařená náročná sestava se slušným doskokem a Zanetti útočí na medaili! Na zlatou ale asi ne.
Arthur Zanetti, obhájce zlaté medaile z Londýna, se v Riu specializuje jen na oblíbené kruhy.
15,466 a čtvrté místo.
Na konci velmi slušné sestavy předvedl výborný doskok! Zapíchnul téměř dokonale.
Ukrajinec Radivilov potřebuje zacvičit životní sestavu, jelikož jeho průměrné známky na kruzích by dnes na medaili nestačily.
Získal 15,233 bodů a je až předposlední.
Navíc menší náročnost, úkrok na doskoku...
Povedená sestava, ale na vedoucího Perouniase určitě nezaútočí.
Francouz Danny Pinheiro Rodrigues je prvním z nich.
Poslední tři gymnasté se chystají na svou sestavu.
Chyba na doskoku stojí Číňana mnoho, získal 15,6 bodů a je třetí za Abljazinem. Bez chyby na doskoku by atakoval druhé místo.
Zamíchat s pořadím bude chtít Číňan Jang, bronzový z posledního mistrovství světa.
Abljazin obdržel 15,700 bodů a jde na druhé místo.
Také bude mít srážku za doskok.
Rusa Abljazina dnes čeká kromě kruhů i finále na přeskoku. O medaili jde ale napřed bojovat právě na kruhy.
Goossens obdržel jen 14,933 bodů.
Goossensův výkon na Řeka rozhodně stačit nebude. Skvěle držel polohy, ale v sestavě se našly drobné chybičky a navíc úkrok na doskoku.
Belgičan Goossens se pokusí o odpověď.
Eleftherios Perounias obdržel 16 bodů rovných a jde jasně do vedení!
Perounias náročnou sestavu doplnil parádním zapíchnutím na doskoku a útočí na zlatou medaili! Řecký gymnasta právě na kruzích patří k nejlepším ve startovním poli.
Na řadě je Perounias z Řecka.
Známka za provedení je nižší, než by Chao potřeboval a se ziskem 15,400 bodů na medaili asi pomýšlet nemůže.
Závěr byl obtížný, ale Chaovi moc nevyšil. Po doskoku udělal výrazný úkrok do strany.
Kruhy jsou zejména na sílu v rukou velmi náročné, ale zároveň rozhodčí neradi vidí, když jsou cviky provádeny právě přes sílu, když nejsou plynulé.