OH - Stolní tenis - Dvouhra (muži) – 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  7. srpna 2016   00:00

Dvouhra (muži) – 1. kolo

00:00 1. kolo

Úvodní kolo mužů je za námi. Já Vás ale zvu na probíhající druhé kolo ženského turnaje. Hraje i Iveta Vacenovská!

Tsuboi (BRA) – Wang J.(CGO) 0:4
Yang Wang je ve 3. kole! Slovenský zástupce vítězí nad Madridem 4:1 na sety.
Yang Wang má k dispozici mečboly!
Yang Wang vede v pátém setu 6:3. Slovenský hráč se snaží zápas ukončit.
Marcos Madrid vyhrál čtvrtý set 11:5 a vynutil si minimálně ještě jednu sadu!
Marcos Madrid se nevzdává. Ve čtvrté sadě vede nad Wangem 5:3. Už začaly také zápasy 2. kola žen, sledovat můžete také Ivetu Vacenovskou.
Yang Wang vede už 3:0 na sety. Třetí sadu vyhrál 11:6.
Skončily také zápasy mezi Brazilcem Tsuboiem a Jianem Wangem – 0:4, a Ionescuem a Alamianem – 4:1.
Yang Wang jde do vedení 2:0 na sety! Slovenský reprezentant to má dobře rozehrané.
Paul Drinkhall postupuje do druhého kola! Aleksandara Karakaševiće přehrál v páté sadě 11:5 a celkově zvítězil 4:1.
Gustavo Tsuboi – Wang 11:11, čtvrtý set.
Slovák Yang Wang se ve druhém setu přetahuje s Madridem. Aktuálně je to 8:8.
Karakaševićovo olympijské účinkování se chýlí ke konci. Srbský hráč prohrává 1:3 na sety a 4:7 v páté sadě.
To Wang už otočil čtvrtý set proti Tsuboiovi. Vede v něm 9:8.
Iránec Nima Alamian setbol využil a snižuje proti rumunskému sokovi na 1:3 na sety.
Alamian a Tsuboi svým soupeřům komplikují čtvrtý set. Vedou 10:7, respektive 6:5.
Brit Paul Drinkhall vyhrává třetí set 11:8 a nad Aleksandarem Karakaševićem vede 3:1.
Slovensko reprezentující Wang to zvládl a ujímá se v duelu s Marcosem Madridem vedení.
Slovák Yang Wang má za stavu v 10:8 v prvním setu dva setboly!
3:0 vede také Jianan Wang, jenž ve třetí sadě vyučit Tsuboie poměrem 11:4.
Ale není mu to nic platné. Ovidiu Ionescu získal následující dva míče a vede 3:0.
Nima Alamian ve třetím setu proti Ionescovi bojuje. Je to 9:9.
Yang Wang vede v první sadě nad Madridem 6:4.
Brazilec Tsuboi zatím domácím fanouškům nedělá radost. Dobře to s ním nevypadá ani ve třetím setu, ve kterém prohrává 3:6.
A ten Brit využívá. Třetí set získal výsledkem 11:8.
Drinkhall útočí proti Karakaševićovi na vedení 2:1. Má setbol.
Také Wang už hraje. Stav je 2:2 v prvním setu.
Stále čekáme, až bude zahájeno utkání mezi Yangem Wangem ze Slovenska a Mexičanem Madridem.
2:0 na sety vede také Rumun Ionescu.
Wang, který reprezentuje Kongo, vede nad Brazilcem Tsuboiem už 2:0. Druhou sadu nad tímto soupeřem vyhrál 11:9.
Ovidiu Ionescu zatím dominuje také ve druhé sadě. V ní vede nad íránským soupeřem 8:3.
Paul Drinkhall srovnal s Karakaševićem na 1:1 na sety.

Omar Assar vítězí v šestém setu nad Afanadorem jasně 11:4 a postupuje do druhého kola, přestože prohrával už 0:2 na sety!
Paul Drinkhall se rozehrál a ve druhé sadě má setbol.
Rumun Ovidiu Ionescu vyhrál první set s Iráncem Alamianem 11:7.
Omar Assar vede 8:4 v šesté sadě a je blízko postupu přes Afanadora.
Paul Drinkhall prohrál první set s Aleksandarem Karakaševičem 10:12. Také Brazilec Tsuboi už první sadu ztratil.
Slovenský Číňan Yang Wang čeká na konec zápasu mezi Assarem a Afanadorem.
Zahájen byl i také duel Ionescu – Alamian. Stav 4:4 v prvním setu.
Už začaly další dva zápasy úvodního kola. Brit Drinkhall hraje se Srbem Karakaševičem 9:9 v první sadě. To domácí Tsuboi čelí za stavu 7:10 setbolu Španěla Wanga.
Omar Assar otočil duel s Afanadorem ze stavu 0:2 na 3:2. Pátý set vyhrál 11:9.
Ze zápasů, které začaly v půlnoci, už bojuje pouze dvojice Assar – Afanador. Stav pátého setu je v tuto chvíli 4:2 pro druhého jmenovaného.
Pro Inda Achantu Olympiáda končí. Adrian Crisan vyhrál pátý set 11:8 a celkově zvítězil 4:1.
Adrian Crisan má mečboly v duelu proti Achantovi!
Zápas mezi Omarem Assarem a Brianem Afanadorem je zatím nejvyrovnanější. Egypťan srovnal na 2:2 na sety.
Sharath Kamal Achanta zápas proti Crisanovi nevzdává. Ind otočil v páté sadě skóre z 1:5 na 7:6!
Assar bojuje proti Portoričanovi Afanadorovi o vyrovnání. Ve čtvrtém setu vede 7:5.
Crisan – Achanta 5:1 v páté sadě. Rumun směřuje za postupem.
Bojan Tokić se stává dalším postupujícím do druhého kola! Pátou sadu vyhrál 11:9 a zápas celkově 4:1.
Tokić ale otáčí skóre na 10:9 a má mečbol!
Noshad Alamiyan v pátém setu trápí Slovince Tokiće. Vede 9:7 a usiluje o snížení na 2:3 na sety.
Adrian Crisan vyhrál čtvrtý set a vede nad Achantou 3:1.
Omar Assar snižuje na 1:2 na sety. Třetí nad Afanadorem vybojoval výsledkem 13:11!
Prvním postupujícím do druhého kola se stává Jakub Dyjas. Ten vítězí nad Aguirrem 4:0 na sety.
Jakub Dyjas se jako první dostal k mečbolům. Ve čtvrté sadě vede 10:7.
Omar Assar má ve třetím setu s Afanadorem setbol. Vede 10:9.
Assar O. (EGY) – Afanador (PUR) 0:2 – 8:8
Dyjas (POL) – Aguirre (PAR) 3:0 – 8:5
Tokič (SLO) – Alamiyan (IRI) 3:1 – 3:0
Achanta (IND) – Crisan (ROU) 1:2 – 3:3
Sharath Kamal Achanta vítězí ve čtvrtém setu s Crisanem 11:9 a ještě prodloužil zápas!
Bojan Tokić jde do vedení 3:1 na sety. Čtvrtý uhrál poměrem 11:5.
Assar hraje s Afanadorem vyrovnaný třetí set. Zatím je to 5:5.
Bojan Tokić navýšil své vedení ve čtvrtém setu na 7:3. To Achanta zabojoval a srovnal čtvrtý set s Crisanem na 9:9.
Tokić – Alamiyan 4:2 ve čtvrté sadě.
A ten také využil. Polák kráčí za postupem, od kterého ho dělí jediný set.
Adrian Crisan vede ve třetí sadě nad Achantou 8:3. To Jakub Dyjas má v duelu s Aguirrem setbol na 3:0.
A Slovinec třetí sadu získává a ujímá se vedení 2:1.
Bojan Tokić má ve třetím setu setbol. Vede 10:4.
Také Afanador druhou sadu ukončil a vede 2:0 na sety.
Na třech stolech se už hrají třetí sety. Jen Omar Assar s Brianem Afanadorem ještě bojují o ten druhý. Afanador vede 10:9.
Adrian Cisan vede 2:0 na sety. Rumun získal druhou sadu poměrem 14:12.
Tu ale nevyužil, pokračuje se. Přetahovaná je to také mezi Assarem a Afanadorem. Portoričan vede 8:9.
Ind Achanta má setbol a výhodu podání.
Achanta s Crisanem se o druhý set přetahují. Aktuální stav je 11:11.
To Noshad Alamiyan naopak zápas s Tokićem vyrovnal. Druhý set vyhrál 7:11.
Jakub Dyjas získal také druhý set a nad Aguirrem vede 2:0.
Druhé sety jsou na třech stolech hodně vyrovnané. Tokić – Alamiyan 6:6, Dyjas – Aguirre 9:8, Achanta – Crisan 8:6. Jen Assar vede nad Afanadorem o tři míčky – 5:2.
Nyní však Dyjas srovnal na 7:7.
Polák Dyjas prohrává ve druhé sadě proti Paraguayci Marcelovi Aguirrovi 5:7.
Také Adrian Crisan vyhrál první set 11:8. Ve druhém ale zatím prohrává 2:3.
Brian Afanador přehrál v úvodním setu 11:7 Egypťana Omara Assara.
První set má za sebou také Bojan Tokić. Slovinec ho vyhrál nad iránským soupeřem 11:8.
Další průběžné výsledky. Tokič – Alamiyan 9:7, Assar – Afanador 6:7 a Jakub Dyjas již vyhrál úvodní set nad Aguirrem poměrem 11:5.
Rumun Adrian Crisan začal zápas proti Indovi Achantovi lépe. Vede 8:6 v prvním setu.
První čtyři zápasy druhého bloku 1. kola začínají.
Z turnaje už bohužel vypadli oba čeští muži. Lubomír Jančařík prohrál s Uzbekem Kenjajevem a Dmitrij Prokopcov nestačil na 42letého Nigérijce Toriolu.