OH - Stolní tenis - Dvouhra (muži) – 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  7. srpna 2016   15:00

Chen Chien-an (TWN) – He Zhiwen (ESP) 4:2
Chen Chien-an nepřipustil žádné komplikace a koncovku si pohlídal, soupeře porazil celkově 4:2 na sety.
Chen Chien-an je bod o postupu do dalšího kola, jenže podávat bude jeho soupeř.
Šestý set zápasu mezi Chien-anem a Zhiwenem je velice vyrovnaný, ale stále vede španělský hráč.
Dalším postupujícím je Japonec Niwa, který porazil Toriolu 4:2.
He Zhiwen se nadechl k velkému obratu, v šesté sadě vede 6:4.
Katarský hráč Li Ping prošel druhým kolem velice snadno, čtvrtý set vyhrál poměrem 11:3. Celkově vyhrál 4:0 na sety.
He Zhiwen získává pátý set poměrem 11:8 a prohrává pouze o jeden set 3:2.
Japonský hráč začal šestý set výborně, vede 3:0.
Li Ping vede 8:3, tímpádem mu chybí tři body od postupu do dalšího kola.
He Zhiwen vede v pátém setu 8:5 a míří za druhou výhrou v zápase.
Eugene Wang si připisuje další výhru a hladce postupuje přes tureckého hráče Ahmeta Li, kterého porazil 4:0 na sety.
Koki Niwa zatím vede ve pátém setu 8:6 a Zhiwen taktéž v pátém 5:3.
Eugene Wang pomalu, ale jistě míří do dalšího kola. Do postupu mu chybí čtyři vítězné míčky.
Po třetím setu vede katarský hráč 3:0 na sety, Chien-an vede 3:1 po čtvrté sadě.
Koncovka třetího setu zápasu Pinga s Pattantýusem je vyrovnaná, zatím na tabuli vidíme 11:11.
Segun Toriola po výborném včerejším výkonu předvádí výborný tenis i dnes. Ve čtvrté sadě povolil svému soupeři pouze 4 body, stav utkání je nerozhodný, 2:2.
Li Ping taky míří za výhrou ve třetí sadě, chybí mu dva body.
Eugene Wang vyhrál i třetí set v poměru 11:7, v zápase vede jasně 3:0.
Segun Toriola odskakuje do tříbodového vedení, 7:4.
Pattantýus taky nechce dát zápas jen tak lehce a ve třetí sadě hraje nerozhodně 6:6.
Toriola se nevzdává a bojuje ve čtvrtém setu vede 6:4.
Zhiwen zažívá výborný start do další části zápasu, vzal totiž svému soupeře dvě podání a vede 2:0.
Japonec Niwa otáčí nepříznivý průběh zápasu a po třetím setu, který vyhrál 11:7 vede v zápase 2:1 na sety.
He Zhiwen získal třetí sadu v poměru 11:9 a snížil tak vedení svého soupeře na rozdíl jednoho setu.
Japonskému hráči chybí dva body k zisku třetí sady.
Li Ping vede v zápase nad maďarským soupeřem 2:0. stejným skóre vede i Wang proti Ahmetovi.
He Zhiwenovi chybí tři body k zisku třetí sady a snížení zápasu na 2:1.
Druhý set zápasu mezi Li a Wangem je vyrovnaný, stav je momentálně na 9:9.
Japonec Niwa odskočil svému soupeři na rozdíl dvou bodů a španělský hráč Zhiwen opět vede 7:4. Otázkou je, zda toto vedení dovede do zdárného konce.
Katarský hráč vede ve druhém dějství 4:0. Ahmet Li zatím srovnal stav druhého setu na 7:7.
Li Ping získal první sadu poměrem 13:11. Japonec Niwa vyhrál rozdílem čtyř bodů druhý set a Chien-an vede nad Zhiwenem 2:0.
Ve druhém dějství nigérijský hráč prohrává 6:3. Naopak na prvním stole vidíme zajímavou koncovku prvního setu. Pattantýus dotáhnul svého soupeře a srovnal na 10:10.
Čínský tenista ve španělským službách se jen tak nedá, ve druhém setu vede o dva body, 8:6.
Li PIng vede těsně nad maďarským hráčem 9:6, tento zápas bude určitě vyrovnaný.
A hned prvním bodem získává set v poměru 11:7.
Eugene Wang je jeden bod od zisku prvního setu.
Toriola vede nad japonským hráčem v zápase 1:0. Odehrál totiž velice působivý set.
Chien-an nedal svému soupeři v prvním setu šanci, povolil mu pouze tři body.
I zápas mezi Niwou a Toriolou je poměrně vyrovnaný, zatím je to 5:5.
Turecko-kanadský zápas je v prvním setu velice vyrovnaný, zatím na tabuli vidíme skóre 4:4.
Chen Chien-an vstoupil do svého zápasu výborně, v první sadě vede 5:1.
Hugo Calderano zvládnul velice těžký pátý set v poměru 13:11. Tímpádem postupuje do dalšího kola.
Za malou chvíli nám začnou další čtyři zápasy dopoledního programu.
Koncovka pátého setu je nesmírně zajímavá, protože stav je zatím vyrovnaný, 9:9.
Pátý set se pomalu blíží ke svému konci, momentálně je v mírném vedení domácí hráč.
Švédský hráč dorovnal ztrátu a v pátém dějství, to zatím je 5:5.
V pátém setu vede o 2 body brazilský hráč, 4:2.
Pär Gerell získal čtvrté dějství v poměru 11:9 a celkově snížil vedení svého soupeře na 3:1. Míříme do pátého setu.
Brazilec Calderano dotáhnul ztrátu a skóre ve čtvrté sadě je zatím nerozhodné, 7:7.
Jonathan Groth připustil svému soupeři pouze tři body a ve čtvrtém setu ho porazil 11:3.
Jonathanovi Grothovi chybí 4 body do postupu.
Dánský tenista si zatím vede ve čtvrtém setu výborně, vede 5:2 a míří za výhrou. Naopak Calderano bude mít ještě co dělat, zatím ve čtvrtém setu hraje nerozhodně 2:2.
Pitchford následuje řeckého tenistu a postupuje do dalšího kola. Uzbeckého hráče, který v prvním kole porazil našeho tenistu porazil 4:1 na sety.
Britský tenista Liam Pitchford je tři body od postupu.
Ani na třetí pokus švédský hráč nezískal set a prohrál 11:7. Zápas jde do čtvrté sady.
Liam Pitchford si vede na výbornou protože v dalším setu vede zatím 5:0 a nedává svému soupeři šanci.
Calderano je tři body od zisku třetí sady.
Jonathan Groth – Benedek Olah 3:0, třetí set vyhrál Dán v poměru 12:10.
Hugo Calderano zatím svému soupeři dovolil ve třetím setu pouze tři body a vede 6:3.
Třetí set severského zápasu mezi Grothem a Olahem má zajímavou koncovku, stav je momentálně 10:10.
Liam Pitchford je taky na dobré cestě k postupu, čtvrtý set vyhrál 11:7 a je jeden set od třetího kola.
Řecký hráč Panagiotis Gionis postupuje do dalšího kola. Svému soupeře nedaroval žádný set a jasně vyhrál 4:0.
Calderano zažil výborný start do nového setu, nad svým soupeřem vede 4:1.
Jak Pitchford, tak Kenjaev si drží svá podání a tímpádem je čtvrtý set stále vyrovnaný.
Zatímco Fin Olah drží vedení o 3 body, 7:4.
Uzbek Kenjaev se po ospalém začátku probral a s Britem hraje vyrovnanou partii.
Řecký hráč je 4 body od postupu do třetího kola olympijského turnaje.
Calderano získal i druhou sadu nejtěsnějším rozdílem, 11:9. V zápase vede 2:0.
Gionis vede ve svém čtvrtém setu 4:1 a pomalu se blíží do finiše a postupu do dalšího kola.
Fin Olah zažil dobrý vstup do třetího setu a získal vede o 2 body, 4:2.
Kenjaev získává třetí set v poměru 11:8.
Zatím nejvyrovnanější zápas je mezi Gerrellem a Calderanem. Brazilec vede 8:6 ve druhé sadě.
Brit Pitchford se zatím ve třetím setu trápí a se soupeřem hraje nerozhodně 8:8.
Jednoznačný zápas vidíme mezi Gionis a Padasakem. Řek ovládnul i třetí sadu v poměru 11:5 a je jeden set od postupu do dalšího kola.
Jonathan Groth vyhrál i druhý set a vede v zápase 2:0
Třetí set mezí Britem a Uzbekem je zatím velice vyrovnaný, stav setu je 5:5.
Vraťme se aspoň na chvílí ke stolu, kde své utkání hraje domácí hráč. Ten ve druhém setu vede 5:2 a je na podání.
Gionis dnes opravdu předvádí špíčkový tenis, ve třetím setu vede o 4 body, 6:2.
Fin Olah zatím ve druhém setu získal pouze jeden bod a prohrává 8:1.
Řek Panagiotis Gionis taky nepřipouští žádná překvapení a vede 4:0, momentálně má k dispozici 2 podání.
Groth zatím vládne ve druhém setu, protože vede 6:0.
I Kenjaev převedl ve druhém dějství zlepšený výkon, jenže ani ten nestačil a o druhou sadu přišel v poměru 12:10.
Groth vede ve druhém dějství 4:0, na podání míří jeho soupeř.
Calderano otočil koncovku setu ve svůj prospěch a vyhrál 13:11.
I přes zlepšený výkon thajského soupeře se Gionis ujímá vedení 2:0 v zápase.
Jenže Brazilec se jen tak nevzdá a srovnává na 11:11.
Pära Gerella dělí jeden bod o získání první sady.
Groth se ujímá vedení v zápase 1:0 první set vyhrál poměrem 11:8.
Gionis si vede poměrně dobře i ve druhé sadě, vede totiž 5:2.
Groth vzal oba servisy svému soupeři a míří za vítězstvím v prvním setu, potřebuju proměnit oba své podání.
Gionis vede v zápase 1:0 na sety, soupeře z Thajska porazil v první sadě 11:7.
Zatím nejvyrovnanější set vidíme v zápase Groth-Olah. Dán vede těsně 7:6.
Řek Gionis taktéž míří za výhrou v první sadě.
Sen se stal skutečnosti, Brit opanuje první set výsledkem 11:3
Liama Pitchforda dělá od vítězství v prvním setu dva vítězné servisy.
Řek Gionis vede nad svým soupeřem 6:2 v prvním setu.
Pitchford otáčí stav prvního setu z 0:2 na 5:2.
Domácí Calderano vede nad Švédem 3:1 v prvním setu.
Brit Pitchford si bere své podání zpět, začínáme od začátku.
Kenjaev začal zápas výborně, soupeři sebral obě jeho podání, teď na řadu přichází jeho servis.
Stolní tenis – Dvouhra (muži), 2.kolo

15:00
Jonathan Groth (DNK) – Benedek Olah (FIN)
Liam Pitchford (GBR) – Zochid Kenjaev (UZB)
Pär Gerell (SWE) – Hugo Calderano (BRA)
Panagiotis Gionis (GRC) – Padasak Tanviriyavechakul (THA)

16:00
Li Ping (QAT) – Ádám Pattantýus (HUN)
Ahmet Li (TUR) – Eugene Wang (CAN)
Koki Niwa (JPN) – Segun Toriola (NGA)
Chen Chien-an (TWN) – He Zhiwen (ESP)
Přeji příjemné nedělní odpoledne a zároveň vás vítám u první části 2. kola mužského stolního tenisu. V první části uvidíme 8 zápasů, 4 zápasy začnou v 15 a 4 utkání v 16. Bohužel budeme pokračovat bez české účasti, protože čeští zástupci vypadli už v prvním kole. Lubomír Jančařík prohrál se Zochidem Kenjaevem, ten se utká s Britem Pitchfordem. Přemožitel Dimitrije Prokopceva, Segun Toriola z Nigérie se utká s Japoncem Kokim Niwou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 15:00.