OH - Stolní tenis - Dvouhra (muži) – 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  8. srpna 2016   17:00

Sangsu Lee (KOR) – Adrian Crisan (ROU) 3:4
Je konec! Bojan Tokić vítězí v posledním zápase 3. kola nad Apoloniou 4:1 na sety.
Konec ještě není, ale Bojan Tokić má dva mečboly.
Tokić je dva míčky od vítězství. Vede 9:6 v páté sadě.
Slovinec čtvrtý set získal! Vyhrál ho 11:7 a je tedy kousek od postupu!
Bojan Tokić vede ve čtvrté sadě už 9:3 a směřuje za vedením 3:1.
Tokić rozjel lépe i čtvrtý set. V něm vede 4:1.
Posledním duelem 3. kola mužské dvouhry je souboj Apolonii s Tokićem. Slovinec získal třetí set poměrem 11:6 a vede 2:1.
Rumun Adrian Crisan postupuje! Sedmý set proti Sangsu Leeovi získal výsledkem 13:11.
Sangsu Lee se nevzdává, srovnal na 11:11.
Crisan má mečbol proti Sangsu Leeovi!
Brit Drinkhall je dalším hráčem, který postupuje do 4. kola! Andreje Gacinu zdolal 4:2 na sety.
Paul Drinkhall má v duelu s Gacinou k dispozici dva mečboly!
Sangsu Lee a Adrian Crisan bojují o postup velmi tvrdě. Je to 6:6 v rozhodujícím setu.
Jak už napovídá předchozí příspěvek, Tiago Apolonia vyhrál druhý set s Tokićem. Získal ho poměrem 12:10.
Pokračují nám tři zápasy. Gacina – Drinkhall 2:3 a 5:7 v šestém setu, Lee – Crisan 3:3 a 4:4 v sedmém setu, Apolonia – Tokić 1:1.
Vladimir Samsonov plní roli favorita a postupuje do 4. kola po vítězství 4:2 nad Kristianem Karlssonem.
Samsonov má za stavu 10:8 v šestém setu dva mečboly!
Sangsu Lee a Adrian Crisan půjdou do sedmého setu! Rumun zvítězil v šesté sadě 11:6.
Samsonov vede nad Karlssonem 7:4 v šestém setu. Sangsu Lee prohrává ve stejné fázi zápasu s Crisanem 5:6.
A Chorvat dotáhl pátý set do konce. Paul Drinkhall musí o postup ještě bojovat.
Andrej Gacina rozhodně nechce prohrát. Nyní má pět setbolů na 2:3.
Bojan Tokić vstoupil lépe do duelu proti Apoloniovi. První set získal výsledkem 11:6.
Adrian Crisan snižuje na 2:3! Pátý set získal poměrem 12:10!
Vladimir Samsonov vítězí v pátém setu s Karlssonem 11:7 a celkově jde do vedení 3:2.
Také Adrian Crisan nechce skončit. V pátém setu odvrací porážku a stav je zatím nerozhodný 10:10.
Kristian Karlsson ještě bojuje, snížil až na 7:10, ale zkušený Bělorus má stále tři setboly.
Zahájen byl konečně také poslední zápas programu 3. kola mezi Portugalcem Tiago Apoloniou a Bojanem Tokićem. Prvně jmenovaný v úvodu vede 3:2.
Samsonov – Karlsson 9:3 v pátém setu.
A Brit čtvrtý set vyhrává 11:8 a také on je blízko postupu!
Paul Drinkhall má setboly na 3:1!
Vyrovnaný čtvrtý set mezi Gacinou a Drinkhallem. Skóre je nerozhodné, 7:7.
Sangsu Lee předvedl ve čtvrtém setu proti Crisanovi parádní obrat! Nakonec ho získal poměrem 12:10 a nachází se set od postupu.
Vladimir Samsonov vítězí ve čtvrté sadě 11:5. Stav utkání je tedy 2:2.
O vyrovnání na 2:2 usiluje Samsonov. Ten aktuálně vede nad Karlssonem ve čtvrté sadě 8:5.
Dmitrij Ovtcharov postupuje! Pátý hráč světa zdolal v rozhodující sadě Li Pinga 11:9!
Sangsu Lee prohrával ve čtvrtém setu s Asrianem Crisanem už 0:6, ale teď dokázal snížit až na 6:7!
Brit Drinkhall jde do vedení 2:1 na sety. Ve třetím přehrál Gacinu 11:9.
Průběžné výsledky:

Dmitrij Ovtcharov (GER) – Li Ping (QAT) 3:3, 7:4
Andrej Gacina (CRO) – Paul Drinkhall (GBR) 1:1, 8:7
Vladimir Samsonov (BLR) – Kristian Karlsson (SWE) 1:2, 0:0
Sangsu Lee (KOR) – Adrian Crisan (ROU) 2:1, 0:6
Kristian Karlsson trápí Samsonova. Legendu stolního tenisu přehrál ve třetí sadě 11:8 a vede 2:1 na sety.
Ovtcharov rozjel rozhodující set s Li Pingem nadějně. Nad Katařanem v něm vede 5:2.
A využívá hned první. Korejec tedy vede.
Sangsu Lee má pět setbolů na vedení 2:1 proti Crisanovi!
Li Ping využil svůj setbol a vynutil si proti evropské jedničce rozhodující sedmý set!
Paul Drinkhall vyhrál druhý set s Chorvatem Gacinou 12:10 a také on vyrovnává na 1:1.
Li Ping dramatizuje duel s Ovtcharovem. Má setbol na 3:3!
Gacina – Drinkhall 10:10 ve druhé sadě!
Vladimir Samsonov vyhrál druhý set nad Kristianem Karlssonem 11:7. Na 1:1 na sety srovnal i Andrian Crisan, Rumun nakonec udolal ve druhé sadě Sangsu Leeho 13:11.
Vladimir Samsonov si už vypracoval tři setboly! Naopak Sangsu Lee svou šanci s Crisanem nevyužil a teď s ním hraje ve druhé sadě 10:10.
Samsonov bojuje o vyrovnání zápasu s Karlssonem. Ve druhé sadě vede 7:4.
Dmitrij Ovtcharov se snaží ukončit duel proti bojovnému Li Pingovi. v šestém setu si vypracoval vedení 6:3.
Kristian Karlsson překvapivě získal úvodní sadu proti Samsonovovi. Ten ji prohrál 9:11!
Také Andrej Gacina se ujímá vedení. V prvním setu zvítězil 11:8.
Gacina má dva setboly. První set už ale má za sebou Sangsu Lee, který v něm zdolal 11:9 Adriana Crisana.
V dalších zápasech je nejblíže zisku první sady Chorvat Andrej Gacina. Ten vede nad Drinkhallem 9:7.
První využil a je jeden získaný set od vítězství.
Dmitrij Ovtcharov má pět setbolů na 3:2!
Svůj zápas rozehrál také již 40letý Vladimir Samsonov. Někdejší světová jednička vede nad Karlssonem 6:5.
Ovtcharov velmi dobře rozjel pátý set, v němž vede 5:2.
Zmíněné duely právě odstartovaly. Jen Apolonia s Tokićem musejí čekat na skončení souboje Ovtcharov – Li Ping.
Za malou chvíli odstartují také další tři zápasy. Z úvodního bloku se stále dohrává souboj Ovtcharova s Li Pingem.
Li Ping hned první využil a srovnal stav zápasu na 2:2.
Dmitrij Ovtcharov nyní čelí třem setbolům katarského soupeře.
Li Ping hraje ve čtvrtém setu výborně! Vede v něm už 9:4.
Li Ping odskočil do vedení 6:3. Německý hráč to dnes nemá lehké.
Ve čtvrtém setu zápasu mezi Ovtcharovem a Li Pingem je stav zatím nerozhodný 3:3.
Favorizovaný Ovtcharov se ujímá vedení 2:1 na sety. Třetí sadu získal v poměru 11:9.
Nyní se hraje pouze zápas mezi Ovtcharovem a Li Pingem, ve třetím setu spolu hrají oba borci nerozhodně 7:7. Další várka duelů začne v 18:00.
Skončil také zápas mezi Kokim Niwou a Stefanem Fegerlem. Japonec vyhrál v pátém setu 11:5 a celkově zvítězil 4:1.
A je to tu! Jeden z favoritů her, Jike Žang, vítězí ve čtvrtém setu 4:0. Při svém vstupu do turnaje tak neztratil ani sadu.
Niwa vede už 8:3. O svém postupu se snaží ve čtvrtém setu rozhodnout Jike Žang, který vede nad Čien-An Čenem 8:5.
Koki Niwa vede v páté sadě nad Fegerlem 6:1 a vypadá to, že by mohl ukončit zápas.
Dmitrij Ovtcharov zabral a druhý set nad Li Pingem ovládl v poměru 11:4. Němec tedy srovnal stav zápasu.

Dmitrij Ovtcharov (GER) – Li Ping (QAT) 0:1, 7:3
Stefan Fegerl (AUT) – Koki Niwa (JPN) 1:3, 0:3
Jike Žang (CHN) – Čien-An Čen (TPE) 3:0, 2:0
Jike Žang směřuje za postupem. Čien-An Čen sice bojuje, ale třetí set prohrál 10:12.
Stefan Fegerl získal čtvrtý set proti Niwovi 11:4 a snižuje tak na 1:3.
Další dva míčky však uhrál Čun Ting Wong, který tak po vítězství 4:0 na sety postupuje.
Také Eugene Wang bojuje. 9:9 čtvrtý set.
Stefan Fegerl vede ve čtvrtém setu nad Kokim Niwou 7:4. Rakušan se snaží odvrátit konec zápasu.
Li Ping uhrál proti Ovtcharovi sedm míčků v řadě a úvodní set získává poměrem 11:8!
Čien-An Čen nechce favorizovanému Žangovi prodat kůži lacino. Ve třetí sadě s ním drží krok, o čemž svědčí i skóre 8:8.
Dmitrij Ovtcharov v úvodní sadě odskočil Li Pingovi na 8:5.
A ten je využit. Japonský hráč se nachází sadu od postupu do 4. kola.
Koki Niwa si nyní vypracoval setbol. Má nakročeno k vedení 3:0.
Fegerl s Niwou hrají vyrovnaný třetí set. Skóre je nerozhodné 8:8.
A Čun Ting Wong vede 3:0 na sety. Ve třetí sadě povolil Wangovi pět výměn.
Čun Ting Wong dominuje v utkání s Eugenem Wangem. Ve třetí sadě si vypracoval náskok 7:2.
Zahájen byl také duel mezi evropskou jedničkou Dmitrijem Ovtcharovem a Li Pingem, který reprezentuje Katar.
Jike Žang setbol využil a výsledným skóre 13:11 se dostává do vedení 2:0 na sety.
Velké drama ve druhém setu mezi Jikem Žangem a Čien-An Čenem. Číňan vede 12:11.
Ovtcharov s Li Pingem stále čekají na začátek svého zápasu. Stůl se už ale uvolnil, začít by se tedy mělo každou chvíli.
To Čen komplikuje situaci Žangovi. Ve druhé sadě srovnal na 9:9.
Stefan Fegerl ztratil v zápase s Kokim Niwou i druhou sadu. Prohrává tedy 0:2.
2:0 už vede Čun Ting Wong. Ten získal druhý set nad Wangem poměrem 11:8.
Jike Žang vede ve druhé sadě nad Čien-An Čenem 8:6. Uvidíme, zda se dostane do vedení 2:0 na sety.
Japonec Koki Niwa vstoupil lépe do souboje s Rakušanem Fegerlem. Úvodní sadu získal v poměru 11:7.
Čun Ting Wong vyhrál první set nad Kanaďanem Wangem 11:9. 1:0 na sety už vede také Jike Žang, který získal první sadu poměrem 11:5.
Žang a Čun Ting Wong už mají dokonce setboly.
Obhájce olympijského zlata Jike Žang ukazuje své kvality. V první sadě s Čien-An Čenem si vypracoval vedení 8:2.
Rozehráli také Jike Žang s Čien-An Čenem. Naopak Ovtcharov s Li Pingem musejí čekat na konec posledního zápasu ženského programu.
Jako první byly zahájeny zápasy Čun Ting Wong – Eugene Wang a Stefan Fegerl – Koki Niwa
Za malou chvíli odstartuje poslední blok zápasů 3. kola mužské dvouhry.