OH - Stolní tenis - Dvouhra (muži) – 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  8. srpna 2016   22:15

Dvouhra (muži) – 4. kolo

22:00 4. kolo

Je konec, Japonec zvládnul koncovku setu a porazil svého soka 4:2 na sety.
Koncovka posledního zápase je velice napínavá, aktuálně je stav 10 oba.
Ma Long je třetím postupujícím, Korejce porazil 4:2 na sety.
Japonec taky zvládnul pátý set a jde do vedení 3:2.
Číňan jde do trháku a v záapse vede 3:2.
Poslední dva zápasy jsou stále na sety 2:2.
Němec Boll nedokázal srovnat a šestém setu prohrává 9:11 a celkem 2:4.
Ma Lung dokonal obrat a ve čtvrtém setu vyhrál 11:1, stav utkání je 2:2.
Boll snižuje na 2:3 a zápas jde do šesté sady.
Boll zažívá výborný comeback a má nakročeno k zisku druhé sady, uvidíme jestli to výjde.
Freitas je prvním postupujícím v tomto programu. Svého soupeře porazil jednoznačně 4:0.
Calderano a Lung snižují nepříznivé stav jejich zápasů.
Ani Kou Lei se zápasu jen tak nechce vzdát a ve čtvrtém setu drží se soupeřem krok.
Teprve dvě minuty trvá čtvrtý set zápasu Bolla s Arunou. Němec ho vyhrál s přehledem 11:3.
Koncovku setu zvládnul lepším způsobem Korejec Young-sik, který v zápase vede 2:0.
Timo Boll ztrácí i třetí set v poměru 5:11 už v zápase prohrává 0:3 na sety. To samé můžeme říct o Portugalci Freitasovi, který taky vede 3:0 v zápase.
Koncovka druhého setu čínsko-korejského zápasu je vyrovnaný, 10:10.
Japonec Mizutani vyhrál druhý set poměrem 11:6 a v zápase vede už 2:0.
Aruna Quadri dnes hraje fantastický tenis, ve třetím setu vede 7:5 a k dispozici má stále své dvě podání.
V druhém setu zápasu Calderano-Mizurati vidíme vyrovnaný tenis na obou stranách, aktulní výsledek je 6:6.
Naopak Ma Longovi chybí 4 body k dotažení nepříznivého výsledku v zápase, vede 7:4.
Marcos Freitas vede v zápase 2:0.
Naopak Freitasovi chybí k zisku druhé sady jeden bod. Calderano odskočil svému soupeři ve druhém setu o tři body.
Quadri ale zažívá skvělé probuzení v koncovce setu, který vyhrál 12:10 a tímpádem vede 2:0 na sety.
Druhý set zápasu Boll – Quadri bude mít velice zajímavý, protože Boll dorovnal ztrátu a aktulní stav u stolu je 10:10.
I Japonec má první set za sebou, vyhrál ho poměrem 11:6.
Freitas s Nigérijcem Quadrim míří za ziskem druhého dějství.
Ma Lung (CHN) – Jung Young-sik (KOR) 6:11 v prvním setu.
Freitas vzal Leiovi dvě podání a odskočil mu do vede 4:2.
Němec Boll se snaží vyrovnat stav utkání. ale zatím ve druhé sadě hraje se soupeřem 4:4.
U zbylých dvou stolů se taktéž hraje. Japonec Mizani vede na začátku setu 3:1 a Korejec Young-sik zatím remizuje v první sadě 6:6.
Quadri opanuje první set výsledkem 12:10. V tomto setu jsme mohli vidět vyrovnaný tenis od obou hráčů. U druhého stolu si Marcos Freitas připsal taktéž vítězný set, který vyhrál v poměru 11:8.