OH - Stolní tenis - Dvouhra (ženy) – 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  6. srpna 2016   16:15

Dvouhra (ženy) – 1. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, díky za pozornost. Další zápasy stolního tenisu pokračují tentokrát v mužské části. Onlajny u toho samozřejmě nebudou chybět!
1. kolo ženské dvouhry je tedy za námi. Těšit nás může postup české hráčky Ivety Vacenovské a Slovenky Barbory Balážové, naopak Matelová končí.

1. kolo žen právě skončilo!
Niová to nakonec zvládá! Vítězí v rozhodující sadě 14:12 a po výsledku 4:3 postupuje do druhého kola!
Niová nevyužila další mečbol, 11:11!
10:10!
9:9!
Niová dokázala vyrovnat na 7:7!
Stav je již jenom pouze 5:6 z pohledu Lucemburčanky.
Kumaharová vede v rozhodující sadě již 6:3. Překvapení ihned v prvním kole je na spadnutí!
Lucemburčanka Niová zvítězila i v šesté sadě a srovnala tak stav zápasu na 3:3!
Niová vítězí v pátém setu 11:8 a snižuje stav na 2:3.
Viktoria Pavlovičová poráží Edemovou 4:1 a také ona postupuje do dalšího kola.
Caroline Kumaharová se dostává do vedení již 3:1 proti Niové. To by bylo velké překvapení!
Také Slovenka Balážová postupuje do druhého kola, když poráží výsledkem 4:0 Silvaovou!
Nathana Komwongová poráží svojí soupeřku Meshrefovou 4:1 a postupuje dále!
Slovenská hráčka Barbora Balážová vede již 3:0 na sety a je jedinou sadu od postupu!
Běloruska Pavlovičová vede nad Edemovou 2:1 na sety. Favoritka tohoto utkání tak alespoň prozatím otočila stav zápasu na svojí stranu.
Komwongová vede nad Meshrefovou již 3:1 a kráčí tak pomalu ale jistě do druhého kola.
Kumaharová se dostává proti Niové do vedení 2:1!
Běloruska Pavlovičová srovnává stav zápasu proti Edemové na 1:1.
Komwongová se dostává do vedení 2:1 na sety, Barbora Balážová vede dokonce už 2:0 na sety!
Vyrovnat stav na 1:1 se podařilo Brazilce Kumaharové.
Barbora Balážová získává první set poměrem 12:10 proti Silvaové!
Edemová trochu překvapivě získává první set proti Bělorusce Pavlovičové!
Komwongová srovnává stav na 1:1 proti Meshrefové.
Už se rozehráli také zbývající dva zápasy prvního kola. Do zápasu vstoupila také slovenská hráčka Balážová.
První set už také dokázala vyhrát Meshrefová proti Komwongové.
Mezitím Niová vyhrála první set nad Kumaharovou 12:10.
Do druhého kola také postupuje Thajská stolní tenistka Sawettabutová, která poráží Hanovou 4:3 na sety!
Alexandra Privalová nakonec zvládla svůj sedmisetový souboj a poráží svojí soupeřku Nedu Shahsavariovou 4:3.
Zápas prvního kola již také rozehrála Lucemburčanka Niová, která vyzve Brazilku Kumaharovou.
Rozhodující set bude také k vidění v zápase Privalové proti Shahsavariové.
Sawettabutové se dokonce podařilo vyrovnat proti Hanové stav na 3:3. Rozhodnout tak bude muset až poslední set.
Do vedení 3:2 na sety se dostala také Běloruska Privalová.
Adriana Diazová je další postupující hráčkou do druhého kola, když dokázala porazit Olofunke Oshonaikeovou 4:2 na sety.
Za postupem už kráčí Kubánka Diazová, která vede 3:2 na sety a v šestém setu pak 7:1.
Sawettabutová se ještě nevzdává a snižuje stav proti Hanové na 2:3.
Do vedení 3:2 na sety se dostává Kubánka Diazová, která vyhrála pátou sadu proti Oshonaikeové 11:5.
Shahsavariová vítězí i ve čtvrtém setu a dokázala tak srovnat krok se svojí běloruskou soupeřkou!
Hanová se proti Sawettabutové dostává již do vedení 3:1 na sety, čtvrtý set dokázala vyhrát poměrem 11:8.
Adriana Diazová vítězí ve čtvrtém setu a srovnává tak krok s Oshonaikeovou na 2:2.
Petra Lovasová postupuje po výsledku 4:0 nad El-Dawlatlyovou do druhého kola!
Shahsavariová dokázala vyhrát třetí set proti Privalové a snížit tak stav z jejího pohledu na 1:2.
Hanová dokázala pro sebe urvat třetí sadu v souboji proti Sawettabutové.
Do vedení 3:0 na sety se již dostala Maďarka Lovasová, která si tak jde pro postup do druhého kola.
Ano, Oshonaikeová dokázala vyhrát třetí set poměrem 11:4 a jde do vedení 2:1 na sety.
Olofunke Oshonaikeová teď totálně ničí Diazovou, stav třetí sady hovoří pro Nigérijku 7:1.
Druhý set už vyhrála také Běloruska Privalova, která tak jde do vedení 2:0.
Hanová dokázala otočit stav druhé sady z 8:10 na 12:10 a vyrovnat tak stav zápasu proti Sawettabutové na 1:1!
Naopak Diazová druhý set prohrála, Oshonaikeová tak dokázala vyrovnat na 1:1.
Lovasová dokázala vyhrát i druhý se a dostat se tak do dvousetového vedení!
První set zvládla také Běloruska Privalová, která vyhrála 11:8.
Stejně tak se dostává do vedení i Sawettabutová, který vyhrála první set nad Hanovou 11:9.
Diazová a Lovasová získali na svojí stranu první set a vedou tak 1:0.
Obě nyní vedou shodně 8:4. Diazová poté na vedlejším stole vede v prvním setu 6:5. Privalová svůj zápas teprve nyní začíná.
Sawettabutová i Lovasová kráčejí za vítězstvím v prvním setu. Obě vedou 5:1.
Pomalu se nám rozbíhají další zápasy 1. kola ženské dvouhry. Jako první začali hrát Diazová proti Oshonaikeové.
Dosavadní výsledky prvního kola:
První část 1. kola ženské dvouhry je za námi. Nás může těšit postup Ivety Vacenovské, naopak Hana Matelová a Slovenka Eva Odorová končí. Další zápasy prvního kola začnou zhruba za půl hodiny.
Slovenská stolní tenistka Eva Odorová prohrává v pátém setu 8:11 a to znamená, že do dalšího kola postupuje Američanka Wuová.
Eva Odorová prohrává v pátém setu již 4:8 a vypadá to, že její cesta ve dvouhře za malý okamžik skončí.
Slovenka Odorová prohrává i čtvrtou sadu, Američanka Wuová je tak jediný set od postupu do druhého kola.
Bohužel, slovenská stolní tenistka prohrává ve třetím setu 9:11, průběžný stav je tak z pohledu slovenské hráčky 1:2 na sety.
Australanka Layová je další postupující, když poráží Rusku Dolgichovou 4:3 na sety!
Australanka Layová je velmi blízko k postupu, v rozhodující sadě vede již 8:4!
Bohužel, slovenské hráčce se druhý set příliš nevyvedl, prohrává ho 5:11 a stav je tak vyrovnaný 1:1 na sety.
Odorová příliš nezvládá druhý set, prohrává 4:8.
Ruska Dolgichová vyrovnává stav na 3:3!
Slovenka Odorová vítězí v prvním setu 11:3!
Layová si jde také za postupem, vede 3:2 na sety a v šestém setu pak 4:1!
Slovenka Odorová vede v prvním setu již 8:2 a kráčí tak za vedením 1:0 na sety.
Odorová vstoupila do zápasu lépe, v první sadě vede 4:2.
Ke svému zápasu už také nastoupila Slovenka Odorová, doufejme, že se jí bude dařit.
Tak pozor! Australance Layové se podařilo otočit vývoj páté sady a je to ona, kdo jde do vedení 3:2 na sety!
Dolgichová vede 8:6 v pátém setu, vypadá to, že to bude ona, kdo bude mít výhodu náskoku v závěrečných fázích zápasu.
Polská stolní tenistka Grzybowska je další postupující do druhého kola, po výsledku 4:2 na sety poráží Indku Batraovou.
Na začátek svého zápasu pak stále ještě čeká Slovenka Odorová, proti které se postaví Američanka Wuová.
Jenže Grzybowska odvrací, 10:10.
Na stole číslo 2 se ještě Indka Batraová pokouší poslat zápas do rozhodující sedmé sady! Má setbol za stavu 10:9!
Lin Guiová vítězí v šesté sadě 11:6 a poráží tak Španělku Dvorakovou 4:2 na sety!
Brazilka Guiová je pouhé dva míče od postupu, vede 9:6!
Ruska Dolgichová dokázala smazat dvousetovou ztrátu a vyrovnat stav zápasu na 2:2!
Ano, Grzybowska vítězí v pátém setu a také jí dělí jediný set od postupu!
Polka Grzybowska si jde za vítězstvím v páté sadě, momentálně vede 8:3.
Brazilka Guiová je jedinou sadu od postupu do druhého kola! pátý set dokázala vyhrát 11:9 a vede tak 3:2 na sety!
Ruska Dolgichová vyhrála třetí set a snižuje na 1:2!
Batraová dokázala dotáhnout čtvrtý set do vítězného konce a srovnává tak stav zápasu na 2:2!
Dolgichová – Layová 5:4, třetí set.
Grzybowska – Batraová 7:7, čtvrtý set.
Jako na houpačce je zatím zápas Brazilky Guiové se Španělkou Dvorakovou, nyní je to zase Brazilka, která má blíže k vítězství v setu, vede 5:2.
Španělce Dvorakové se podařilo vyrovnat stav zápasu na 2:2, když vyhrála čtvrtý set lehce 11:3!
Australanka Layová vyhrála druhý set na Ruskou Dolgichovou 11:7. Vede tak 2:0 na sety!
Polka Grzybowska vítězí ve třetí sadě a dostává se tak o jednu vyhranou sadu do vedení!
Brazilka Guiová vyhrála druhý set nad Španělkou Dvorakovou a vede tak 2:1 na sety!
Layová vítězí nad Ruskou Dolgichovou v prvním setu 11.6 a ujímá se tak vedení 1:0 na sety!
Ano! Vacenovská vítězí ve čtvrtém setu 11:8 a celkově tak vyhrává 4:0 na sety! Iveta se tak může radovat z postupu do druhého kola!
Iveta Vacenovská vede 9:7 a je dva míčky od postupu do druhého kola!
Grzybowska prožívá set hrůzy. Ve třetí sadě prohrává již 0:6.
Australanka Layová vede nad Ruskou soupeřkou v prvním setu 4:2.
A teď už je Iveta dokonce ve vedení 7:6!
Vacenovská bojuje, její ztráta činí již pouze jediný bod! 5:6.
Svůj zápas rozehrála také již Ruska Dolgichová, která změří síly s Australankou Layovou.
To samé se podařilo také Španělce Dvorakové, která zvítězila ve druhé sadě 11:5. I zde je stav zápasu 1:1 na sety.
Polka Grzybowska vyhrála druhý set 11:6 a srovnala tak stav zápasu na 1:1!
Čtvrtý set zatím Češce ale příliš nevychází, Vacenovská prohrává 0:4.
Ano! Iveta Vacenovská vítězí ve třetí sadě 11:7 a je tak již jedinou sadu od postupu do druhého kola!
Dva míče dělí Vacenovskou od vedení 3:0!
Grzybowska vede nad Batraovou ve druhé sadě 6:2.
Iveta vede ve třetí sadě již 7:3 a kráčí za vedením 3:0 na sety!
Vacenovská zatím pokračuje v dobrém výkonu. Ve třetím setu vede 4:2.
Brazilka Guiová prolétla prvním setem jako uragán, po výsledku 11:2 se ujímá nad Dvorakovou vedení 1:0 na sety.
Indka Batraová dokázala otočit první set proti Grzybowské a vede tak 1:0 na sety!
Bohužel cesta Hany Matelové končí. Matelová nezvládla rozhodující sadu, kterou prohrála 3:11 a s turnajem se tak alespoň ve dvouhře loučí.
Iveta Vacenovská vyhrála druhý set suverénně 11:2 a vede již 2:0 na sety!
Hana Matelová prohrává 2:6 a je blízko k vyřazení.
Iveta Vacenovská vede již 9:0!
Konečně se ke stolu také dostala dvojice Dvoraková – Guiová, které tak začínají svůj souboj prvního kola.
Matelová – Zhangová 1:5, sedmý set.
Naopak Vacenovská vede ve druhém setu již 5:0!
Matelové bohužel nevyšel vstup do rozhodující sady, prohrává 0:3!
Grzybowská mezitím vede v první sadě nad Batraovou 7:4.
Iveta Vacenovská také zvládla svojí úvodní sadu, kterou vyhrála poměrem 11:8 a ujímá se tak vedení!
A ten je využitý! Matelová tak srovnává stav zápasu na 3:3 a posílá zápas do rozhodující sady!
Hana Matelová má za stavu 10:9 setbol!
Matelová – Zhangová 9:9
Vacenovská – Ruanová 7:7.
Také Polka Grzybowska rozehrála svůj zápas. Soupeřkou jí je Indka Batraová. Stav první sady je 2:3.
Obě Češky nyní mají své sady vyrovnané, Matelová 8:8, Vacenovská 6:6.
Matelová bojuje a srovnává na 6:6!
Vacenovská zatím hraje velmi slušně, vede 5:3 v první sadě.
Matelová musí dohánět ztrátu v šestém setu. Prohrává 4:5.
Svůj zápas rozehrála také již Iveta Vacenovská, která hraje proti Ruanové. Stav první sady je 2:2!
Po prvních šesti míčkách je stav vyrovnaný 3:3.
Je tomu tak! Matelová prohrává v pátém setu 6:11! Doufejme, že se ještě Češka vzchopí a pokusí se o obrat!
Vypadá to, že Hana Matelová ztratí pátou sadu, prohrává již 5:8.
Matelová mezitím trošku ztrácí, prohrává 4:6.
Monteiro-Dodeanová vítězí ve čtvrté sadě 11:3 a bez ztráty jediného setu poráží Indku Dasovou a postupuje do další fáze turnaje!
Matelová – M.Zhangová 3:3, pátý set.
Dodeanová v klidu kráčí do druhého kola. Ve čtvrté sadě vede již 8:2.
Na start zápasu stále ještě čeká dvojice Dvoraková – Guiová.
Ano! Matelová dokázala vyhrát čtvrtý set 11:6 a srovnat tak stav zápasu na 2:2!
Hana Matelová se nyní ve čtvrté sadě rozehrála ke skvělému výkonu! Šesti míčky v řadě otočila stav ve svůj prospěch na 8:5.
Monteiro-Dodeanová vede 3:0 na sety a je tak blízko k tomu, aby postoupila přes Indku Dasovou do druhého kola.
Skvěle! Matelové se podařilo smazat ztrátu a srovnat na 5:5!
Matelová – M. Zhangová 2:5, čtvrtý set.
Za vítězstvím ve třetí sadě kráčí Dodeanová, vede 9:6.
Matelová opět ztrácí na začátku setu. Stav je nyní ve čtvrté sadě 1:4.
Monteiro-Dodeanová mezitím vede ve třetí sadě 4:3.
Bohužel na vedlejším stole prohrála Hana Matelová třetí set 8:11, celkově je pak stav na sety 1:2 z pohledu české hráčky.
Lily Zhangová neponechala nic náhodě, otočila čtvrtý set ze stavu 5:7 na 11:7 a po výsledku 4:0 na sety se může radovat z postupu do druhého kola!
Hana Matelová prohrává ve třetí sadě 6:8, dvakrát teď ale půjde podávat česká hráčka.
Lily Zhangová srovnala stav na 7:7.
Dodeanová vítězí nad Dasovou ve druhém setu 11:7 a vede již 2:0 na sety!
Arvelová komplikuje Zhangové situaci ve čtvrtém setu, když vede 7:5.
Kanaďanka teď trochu odskočila Matelové, 3:5.
Souboj Češky s Kanaďankou je zatím velmi vyrovnaný. Stav ve třetím setu je 3:3.
Výborně! Matelová vítězí v druhém setu 16:14 a srovnává tak stav na 1:1!
Lily Zhangová vyhrála třetí set poměrem 11:5 a je tak už jedinou sadu od postupu do druhého kola!
Matelová opět nevyužila několik setbolů. Stav druhé sady je vyrovnaný 14:14.
Dodeanová prolétla prvním setem jako uragán a po výsledku 11:2 vede 1:0 na sety.
Matelová odvrátila dva setboly a srovnala na 10:10! Mezitím už rozehrála svůj zápas také Dodeanová, které se do cesty postaví Dasová.
Matelová se ještě ve druhém setu nevzdává. Češka dokázala snížit na 7:9.
Lily Zhangová vítězí ve druhém setu 11:5 a dostává se tak do vedení 2:0 na sety! Zbylé dva zápasy se zatím ještě nerozehrály.
Na druhém stole se do vedení 8:5 ve druhé sadě dostala Lily Zhangová.
Ne, Matelové se ve druhém setu nedaří. Prohrává již 2:6.
Matelové se příliš nepovedl start do druhé sady. Velmi rychle prohrává 0:3.
Zhangová – Arvelová 4:4, druhý set.
Bohužel! Hana Matelová měla tři šance, ale ani jednu nevyužila, zatímco její soupeřka se první šance ihned chopila a vyhrála první set 14:12!
Ani do třetice se Haně Matelové nepodařilo ukončit set! Stav je 12:12.
Ani druhý setbol Matelová nevyužila. 11:11.
Mezitím vyhrála první set Lily Zhangová 11:3 nad Arvelovou.
To je škoda, Matelová měla setbol, ale nevyužila. 10:10.
Stav utkání české hráčky je v první sadě 9:9. Matelová má ale výhodu dvou servisů!
Zatím vyrovnaný první set hraje česká hráčka, momentálně je stav 7:7. L. Zhangová vede na vedlejším stole 5:3.
Matelová – M.Zhangová 5:5, první set.
Zápas už také rozehrála Lily Zhangová, která vede v první sadě nad Arvelovou 2:0.
Výborně! Matelové se podařilo vyrovnat na 3:3 a sama ještě půjde dvakrát podávat!
Jako jediná zatím rozehrála zápas Hana Matelová, která zatím prohrává v prvním setu 1:3