OH - Stolní tenis - Dvouhra (ženy) – 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  7. srpna 2016   23:00

Dvouhra (ženy) – 3. kolo

23:00 3. kolo

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového týdne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou!
Výsledky:

Jie Li (NED) – Xue Li (FRA) 3:4 (11:8, 14:12, 8:11, 9:11, 7:11, 11:6, 8:11)
Ying Han (GER) – Nanthana Komwongová (THA) 4:0 (11:2, 11:4, 11:4, 11:3)
Mengyu Yu (SIN) – Jian Fang Lay (AUS) 4:0 (11:9, 11:9, 11:6, 12:10)
Melek Hu (TUR) – Szu-Yu Chen (TPE) 0:4 (10:12, 6:11, 7:11, 8:11)
Francouzská hráčka Xue Li nakonec zvítězila v rozhodujícím setu 11:8 a vítězí tak v zápase 4:3 na sety a postupuje do osmifinále!
Také v sedmém setu pokračuje vyrovnaná partie. Aktuální skóre je 5:5.
Půjde se do sedmého setu! Jie Li získala šestou sadu v poměru 11:6 a o postupu tak rozhodne až rozhodující set.
Jie Li ale nic nevzdala a v šesté sadě vede 5:0!
Francouzská hráčka Xue Li otáčí vývoj zápasu na svoji stranu. V pátém setu vítězí 11:7 a vede 3:2 na sety.
Xue Li se blíží k obratu zápasu, jelikož se ujala vedení 8:6.
Vyrovnaný souboj pokračuje i nadále, v pátém setu je skóre 5:5.
V zápase mezi naturalizovanými Asiatkami je srovnáno na 2:2! Xue Li vyhrála čtvrtý set v poměru 11:9.
Nyní už se tedy hraje jediný zápas, a to mezi Jie Li a Xue Li. Nizozemka vede 2:1 na sety, k zisku čtvrté sady má ale blíže reprezentantka Francie, která vede 8:4.
Ying Han získala svůj postup do osmifinále za minimální čas strávený u stolu. Thajku Komwongovou vyprovodila jednoznačně 4:0 na sety, v tom posledním 11:3!
I ve čtvrtém setu zápasu Han – Komwongová se nic nemění, Němka vede již 4:0.
Minulostí je už i třetí set v zápase Jie Li – Xue Li. Francouzka snižuje stav zápasu na 1:2, když sadu vyhrála v poměru 11:8.
Německá hráčka Ying Han získává třetí sadu v poměru 11:4 a ujímá se vedení už 3:0 na sety!
Ying Han směřuje suverénně k zisku dalšího setu, nad thajskou hráčkou vede už 6:1.
Nejvíce vyrovnaný duel v druhé várce utkání dnešního programu se hraje mezi Jie Li a Xue Li. Nizozemka sice vede 2:0 na sety, Francouzka ovšem má blíže k zisku třetí sady, vede 7:5.
U konce je už i zápas mezi Melek Hu a Szu-Yu Chen. Tchajwanka zvítězila ve čtvrtém setu 11:8 a v celém utkání suverénně 4:0!
Německá hráčka Han Ying pokračuje ve své krasojízdě a už vede 2:0 na sety! Druhou sadu vyhrála v poměru 11:4.
Singapuranka Mengyu Yu postupuje suverénně do dalšího kola! Svou soupeřku Lay z Austrálie vyřídila jednoznačně ve čtyřech setech, v tom posledním 12:10!
Han Ying vyřídila svou soupeřku z Thajska v prvním setu během neuvěřitelných dvou minut! Němka vyhrála 11:2.
Jie Li nakonec získává druhý set v poměru 14:12 a ujímá se vedení 2:0 na sety.
Ying Han vede už na startu prvního setu rychle 7:1, vyrovnanou koncovku druhého setu má naopak zápas mezi Jie Li a Xue Li.
Stejně jako Yu ze Singapuru směřuje za hladkým postupem do osmifinále také Szu-Yu Chen, která získává třetí sadu v zápasu s Melek Hu v poměru 11:7 a celkem už vede 3:0.
Právě se rozběhl i poslední zápas dnešního programu 3. kola dvouhry žen, a to mezi Němkou Han a Komwongovou z Thajska.
Mengyu Yu směřuje suverénně za postupem do osmifinále. Třetí set získává na Jian Fang Lay v poměru 11:6 a celkově už vede 3:0 na sety!
Szu-Yu Chen získává druhou sadu nad Melek Hu v poměru 11:6 a vede již 2:0 na sety.
Výsledky:

Ning Ding (CHN) – Elizabeta Samaraová (ROM) 4:0 (11:5, 11:8, 11:5, 11:2)
Hoi Kem Doo (HKG) – Georgina Potaová (HUN) 4:2 (8:11, 9:11, 14:12, 11:8. 11:9, 11:8)
Jihee Jeon (KOR) – Matilda Ekholmová (SWE) 4:1 (11:2, 11:3, 3:11, 11:4, 11:2)
Kasumi Ishikawaová (JPN) – Song I Kim (PRK) 3:4 (11:7, 11:7, 9:11, 9:11, 11:9, 9:11, 8:11)
Vynikající zápas je u konce! Kim za obrovského ohlasu arény slaví vítězství 11:8 v rozhodujícím sedmém setu!
Strhující koncovku nabízí utkání Ishikawaová – Kim. Japonka i přes zdravotní indispozice stahuje náskok soupeřky. Kim má ovšem nyní k dispozici dva mečboly!
Mengyu Yu vítězí i ve druhém setu stejně jako v první sadě 11:9 a ujímá se vedení 2:0 na sety.
U konce jsou už první sety dalších zápasů. Tchajwanka Chen přehrála Melek Hu z Turecka 12:10. Nizozemka Jie Li pak jsou jmenovkyni Xue Li z Francie 11:8.
Kasumi Ishikawaová si poranila zřejmě lýtkový sval, její zápas s Kim se neustále prodlužuje.
Song I Kim je na dobré cestě k postupu do osmifinále. V rozhodujícím sedmém setu se ujala vedení 5:2.
Mengyu Yu získává první set v zápase proti Jian Fang Lay v poměru 11:9!
Mezitím už pokročily další zápasy. Mengyu Yu směřuje za vítězstvím v prvním setu, začal také zápas dvou jmenovkyň z Nizozemska a Francie – Jie Li proti Yue Li, a také utkání Turkyně Hu proti Chen z Tchajwanu.
Song I Kim získává šestý set v poměru 11:9 a srovnává tak stav zápasu s Ishikawaovou na 3:3! Rozhodne sedmý set.
Kim je blízko zisku šestého setu, vede totiž 10:7.
I přes ještě nedohraný zápas mezi Ishikawaovou a Kim už začínají další utkání. První body už byly rozdány v zápase mezi Yu ze Singapuru a Lay z Austrálie.
Hoi Kem Doo nakonec dokonala obrat z 0:2 na 4:2 v zápase s Potaovou, když šestý set vyhrála 11:8!
Doo je dva míčky od vítězství v zápase, vede v šestém setu 9:7. Slibně má nakročeno také Ishikawaová.
Kasumi Ishikawaová nakonec získává pátý set 11:9 a ujímá se důležitého vedení 3:2 na sety!
Hoi Kem Doo směřuje za vítězstvím, na startu šesté sady se ujala vedení už 3:0.
Vyrovnanou koncovku páté sady má zápas mezi Ishikawaovou a Kim. Aktuální stav je 8:8.
Doo z Honkongu dokázala obrátit nepříznivý stav zápasu proti Potaové a už vede 3:2! Pátý set získala v poměru 11:9.
Hoi Kem Doo zatím pokračuje ve velkém obratu, v pátém setu vede 7:4. V druhém zápase má zatím v páté sadě více navrch Japonka.
A srovnáno je také i v druhém hraném zápase! Song I Kim vítězí ve čtvrtém setu opět 11:9.
U konce je čtvrtý set zápasu Doo – Potaová. Hráčka z Honkgongu srovnává stav zápasu na 2:2, když sadu vyhrála 11:8.
Hoi Kem Doo je blízko k zisku čtvrtého setu a srovnání na 2:2, aktuálně vede nad Potaovou 8:4.
Ze čtyř zápasů tak už pokračují jen dva a oba jsou velice vyrovnané. Na koně se nyní dostávají obě zatím prohrávající hráčky – Doo a Kim.
Rázný konec dostal zápas mezi Jeon a Ekholmová. Korejka vyhrála pátý set jednoznačně 11:2 a celý zápas pak 4:1 na sety a postupuje do osmifinále!
U konce je také třetí set v utkání Doo – Potaová. Hráčka z Honkongu rovněž snižuje na 1:2, když set vyhrála v poměru 14:12.
Ishikawaová koncovku třetího setu nezvládla, Kim snižuji na 1:2, když sadu vyhrála 11:9.
Za vítězstvím míří i Korejka Jeon, která v páté sadě vede už 4:0. Do potíží se naopak dostala Ishikawaová, která za stavu 9:10 bude odvracet setbol Kim.
První zápas 3. kola je u konce! Ning Ding ovládla čtvrtý set v zápase s Elizabetou Samaraovou jednoznačně 11:2 a celý zápas pak suverénně 4:0 na sety!
Nejvyrovnanější je nadále duel mezi Doo z Hongkongu a Potaovou, kde je aktuální skóre ve třetím setu 10:10.
Za chvilku nám skončí první zápas. Číňanka Ding totiž ve čtvrtém setu vede nad Samaraovou z Rumunska již 8:2.
Jihee Jeon získává čtvrtý set v zápase s Matildou Ekholmovou v poměru 11:4 a ujímá se vedení 3:1 na sety.
Favoritky z Asie si jdou za vítězstvím. Ding vede ve čtvrtém setu 4:1, Korejka Jeon pro změnu 9:3.
Korejka Jihee Jeon ve čtvrtém setu opět zabrala a vede nad Ekholmovou 5:1.
U konce je třetí set v zápase mezi Ding z Číny a Samaraovou z Rumunska. Číňanka si jde suverénně za vítězstvím, nyní sadu ovládla 11:5.
Famózní podívanou přináší utkání mezi Ishikawaovou a Kim. Hráčka z KLDR prokazuje vynikající defenzivní schopnosti, Japonka zase baví diváky svými útoky.
Matilda Ekholmová nakonec potvrdila výborný vstup do třetí sady a překvapivě ovládla set na Korejkou Jeon jednoznačně 11:3 a snižuje tak stav zápasu na 1:2.
Máme u konce zbývající druhé sety:

Ishikawaová – Kim 11:7 (na sety 2:0)
Doo – Potaová 9:11 (na sety 0:2)
Švédka Ekholmová vstoupila výborně do třetího setu proti Jeon a vede zatím 4:2. Zcela vyrovnaný souboj nadále panuje v utkání Doo s Potaovou.
Druhý set je u konce také v zápase Ding se Samaraovou. Rumunská hráčka sice vedla už 6:0 a poté 7:1, i tak sadu ovládla favoritka z Číny v poměru 11:8 a ujímá se tak vedení 2:0 na sety.
Korejka Jihee Jeo získala už druhý set v zápase se Švédskou Ekholmovou, tentokrát v poměru 11:3 a míří si suverénně za postupem do osmifinále.
Ding už otočila vývoj druhého setu se Samaraovou, vyrovnaná partie pokračuje v duelu Doo – Potaová.
Zatím zřejmě nejzábavnější zápas přináší Japonka Ishikawaová s Kim ze Severní Koreje. Číňanka Ding mezitím už stáhla náskok Rumunky. Zatím nejjistěji si za vítězstvím míří korejka Jihee Jeon.
Překvapivý výsledek v podání Rumunky Samaraové, která právě vede ve druhém setu na Ding z Číny vysoko 7:1!
Kasumi Ishikawaová se sice dostala v závěru prvního setu do menších potíží, nakonec jej ale dovedla do vítězství v poměru 11:7.
Maďarka Georgina Potaová nakonec získává první sadu nad Hoi Kem Doo v poměru 11:8.
Blízko k zisku prvního setu je také Japonka Ishikawaová, která vede nad Kim 10:6.
Ning Ding získává první set proti Samaraové v poměru 11:5, Jihee Jeon doslova rozdrtila Švédku Ekholmovou 11:2.
První sety už pomalu míří ke svému konci, nejvyrovnanější je zatím duel mezi Hoi Kem Doo z Hongkongu a Potaovou z Maďarska.
Číňanka Ding se podle předpokladů dostala v zápase s Rumunkou do jasného vedení. Výborně si zatím vede také Ishikawaová v zápase proti Kim z KLDR.
Zápasy právě začaly!
První čtveřice zápasů se už za malou chvilku rozehraje. Hráčky už jsou u stolů a rozehrávají se.
Dnes budeme sledovat celkem osm utkání, tedy polovinu celého 3. kola ženské dvouhry. Čtyři zápasy začnou ve 23:00, další čtveřice pak přesně o půlnoci našeho času.
Program zápasů:

23:00
Ning Ding (CHN) – Elizabeta Samaraová (ROM)
Hoi Kem Doo (HKG) – Georgina Potaová (HUN)
Jihee Jeon (KOR) – Matilda Ekholmová (SWE)
Kasumi Ishikawaová (JPN) – Song I Kim (PRK)

0:00
Jie Li (NED) – Xue Li (FRA)
Ying Han (GER) – Nanthana Komwongová (THA)
Mengyu Yu (SIN) – Jian Fang Lay (AUS)
Melek Hu (TUR) – Szu-Yu Chen (TPE)
Třetí kolo se už dnes bohužel obejde bez českých hráček. Hana Matelová se totiž poroučela už v prvním kole s Kanaďankou Zhangovou, Iveta Vacenovská pak nestačila ve druhém kole na Ukrajinku Bilenkovou.
Do 3. kola bylo přímo nasazeno 16 nejvýše postavených hráček světového žebříčku, kteří se utkají s postupujícími z předešlého kola. Celkem tedy uvidíme 16 zápasů. Do 2. kola byly předtím přímo nasazeny hráčky na 17. až 32. místě žebříčku. Ostatní musely bojovat v kole prvním včetně našich nadějí Matelové a Vacenovské.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky olympijského sportu! Hry v brazilském Riu jsou již v plném proudu, dnes v noci se odehrajé také zápasy 3. kola stolních tenistek. První souboje začnou ve 23:00!
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 23:00.