OH - Stolní tenis - Dvouhra (ženy) – 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  8. srpna 2016   15:00

Dvouhra (ženy) – 3. kolo

15:00 3. kolo

To je z 3. kola dvou hry žen vše. Společně se mnou ale můžete už nyní sledovat zápasy mužského turnaje!

Tianwei Feng (SIN) – Ni Xia Lian (LUX) 4:2
Hotovo! I-Čing Čen vítězí v sedmém setu nad Viktorií Pavlovičovou jasně 11:2 a stává se tak poslední ženou, která postupuje do 4. kola.
I-Čing Čen vede 10:2 a má osm mečbolů! Pavlovičové by pomohl jen velký zázrak.
I-Čing Čen rozehrála rozhodující set fantastiky! Rychle získala vedení 6:0.
Viktoria Pavlovičová získala šestý set nad I-Čing Čen 11:7 a vynutila si tedy rozhodující sadu!
Viktoria Pavlovičová je blízko sedmému setu! V šestém vede 10:6!
I-Čing Čen – Viktoria Pavlovičová 4:5 šestá sada.
Zatím vyrovnaný set. Skóre je 3:3. Pavlovičová bojuje o to, aby si vynutila rozhodující sedmou sadu.
Začíná tedy šestý set posledního duelu programu 3. kola ženské dvouhry.
Viktoria Pavlovičová vítězí ve čtvrtém setu 11:8 a snižuje stav utkání na 2:3!
Už pokračuje pouze duel I-Čing Čen s Pavlovičovou. Běloruska bojuje a má dva setboly na 2:3 z jejího pohledu.
Jia Liu hned první využila a poráží tedy Jiao Li 4:1 na sety.
A Rakušanka Jia Liu má k dispozici hned pět mečbolů!
Jia Liu odskakuje do nadějného vedení 8:5. Pokud to dotáhne, postoupí.
Jia Liu vede v pátém setu nad Jiao Li 6:5. To I-Čing Čen hraje s Pavlovičovou 7:7.
Pokračují poslední dva zápasy 3. kola ženského singlu. Jia Liu i I-Čing Čen vedou nad svými soupeřkami 3:1 na sety.
Jia Liu vede 3:1 na sety. V tom čtvrtém zvítězila 11:9.
Tianwei Feng dnes sice prohrávala 0:2 na sety, nakonec ale tato velká favoritka postupuje. V šestém setu zvítězila nad Ni Xia Lian 11:4 a celkově zápas vyhrála 4:2.
I-Čing Čen jde v zápase s Viktorií Pavlovičovou do vedení 3:1 na sety. Čtvrtou sadu vyhrála 11:9.
Tianwei Feng míří za postupem do 4. kola. Za stavu 3:2 vede 9:4 v šestém setu.
I-Čing Čen má setbol. Dobře rozehrané to má ve čtvrtém setu také Jia Liu, která vede 8:6.
Vyrovnaný čtvrtý set mezi I-Čing Čen a Pavlovičovou. Stav je nerozhodný 8:8.
Tianwei Feng povolila v pátém setu Ni Xia Lian jen čtyři míčky. Singapurská stolní tenistka tak otáčí skóre z 0:2 na 3:2.
Konec! Petrissa Soljaová prohrává s Ri Mjong Sun překvapivě naprosto hladce, 0:4 na sety.
Ri Mjong Sun je míček od postupu! Soljaová čelí čtyřem mečbolům.
Tianwei Feng pokračuje v obratu. 8:4 v pátém setu.
Jia Liu nakonec získala třetí set výsledkem 15:13 a vede v zápase 2:1.
Výborný třetí set zápasu Jia Liu – Jiao Li. Prvně jmenovaná vede 13:12.
Vypadá to, že pohledem na atraktivní Němku Soljaovou se už diváci dlouho kochat nebudou. Ta prohrává ve čtvrté sadě s Ri Mjong Sun 4:7.
I-Čing Čen vyhrála druhý set s Pavlovičovou 11:7 a celkově vede 2:1.
Velmi vyrovnaný třetí set sledují diváci v souboji mezi Jia Liu a Jiao Li. Vypovídá o tom i skóre 9:9.
Využívá hned první a srovnává tedy na 2:2.
A už má dokonce za stavu 10:5 pět setbolů.
Tianwei Feng je zpět! Čtvrtá hráčka světového žebříčku vede ve třetím setu nad soupeřkou z Lucemburska 8:5.
Petrissa Soljaová je sice světovou patnáctkou a v souboji s Ri Mjong Sun byla favoritkou, ale nyní 22letá hráčka prohrává už 0:3. Ri získala třetí set poměrem 11:6.
Jiao Li parádně vstoupila do třetího setu. Nad Jia Liu vede 6:2.
Tianwei Feng odvrací v duelu s Ni Xia Lian překvapení. Třetí set získala poměrem 11:8 a snižuje na 1:2.
A ten je využit. Hráčka z Tchaj-wanu tak vyrovnává skóre zápasu.
I-Čing Čen má setbol na 1:1 proti Pavlovičové.
Jia Liu vyhrála druhý set nad Jiao Li 11:8 a srovnává stav zápasu na 1:1.
A severokorejská hráčka hned první využila. Mladá, ale velmi talentovaná, Němka tak prohrává 0:2 na sety.
Ri Mjong Sun si vytvořila tři setboly na vedení 2:0 na sety.
Ostatní druhé sety jsou zatím vyrovnané. Jia Liu z Rakouska vede 6:5 nad Jiao Li z Nizozemska, Pavlovičová nad I-Čing Čen 7:6 a Ri Mjong Sun aktuálně odskočila Soljaové na 9:7.
Tianwei Feng ztratila také druhý set, prohrála ho 5:11.
Daří se také Pavlovičové. Ta se ve druhé sadě zápasu s I-Čing Čen ujala vedení 5:2.
Tak už 8:3. Ni Xia Lian, která hraje v barvách Lucemburska, ji dokonale zaskočila.
Tianwei Feng se zatím vůbec nedaří. Také ve druhém setu prohrává 3:6.
Průběžné stavy:

Jia Liu (AUT) – Jiao Li (LUX) 0:1, 0:2
I-Čing Čen (TPE) – Viktoria Pavlovičová (BLR) 0:1, 1:1
Petrissa Soljaová (GER) – Ri Mjong Sun (PRK) 0:1, 3:1
Tianwei Feng (SIN) – Ni Xia Lian (LUX) 0:1, 3:6
Tianwei Feng nezvládla první set s Ni Xia Lian! Světová čtyřka ho prohrála 8:11.
Pavlovičová vyhrála první sadu 11:7. Do vedení jde také Jiao Li v souboji s Jia Liu.
A Ri už první set získala poměrem 11:5. Setboly má teď k dispozici také Viktoria Pavlovičová v duelu s I-Čing Čen.
Zatím nejblíže zisku prvního setu je Severokorejka Ri Mjong Sun, která vede nad Petrisspu Soljaovou 8:6.
Nejlepší hráčka mimo Čínu, Tianwei Feng ze Singapuru, vede 8:6 v prvním setu nad Ni Xia Lian. Ta reprezentuje Lucembursko.
Dobře rozjela své utkání Ri Mjong Sun. Ta vede nad Němkou Soljaovou 5:2.
Druhá várka zápasů byla zahájena.

První várka zápasů z tohoto bloku tedy skončila. 3. kolo turnaje žen zakončí další čtyři utkání, které začnou za malou chvíli.
A je konec! Čing Ho Lee využila hned první mečbol a vítězí nad Teťanou Bilenkovovou 4:1.
Čing Ho Lee vede v pátém setu 10:6 a má čtyři mečboly!
Čing Ho Lee se dostala do vedení 7:5.
Nyní tedy běží pouze utkání mezi Čing a Bilenkovovou. Skóre v pátém setu je nerozhodné 4:4. Hráčka z Hongkongu může zápas v této sadě ukončit.
Hjowon Suh je další postupující! Pátý set získala poměrem 11:6 a celkově Zhangovou přehrála 4:1.
Hjowon Suh – Lily Zhangová 3:1 a 8:5 v páté sadě.
Čing Ho Lee nakonec získává čtvrtý set poměrem 13:11 a nad nepříjemně hrající Bilenkovovou vede 3:1.
Bilenkovová zlikvidovala i třetí setbol. Za stavu 10:11 však čelí dalšímu.
Hjowon Suh si vypracovala proti Zhangové nadějné vedení 5:2 v pátém setu.
Bilenkovová zužitkovala servis a odvrací také druhý setbol soupeřky.
Ukrajinka bojuje a první odvrátila – 10:8.
Čing Ho Lee uhrála následující tři výměny a má k dispozici tři setboly!
Čing Ho Lee vs Teťana Bilenkovová 2:1 na sety a 7:7 ve čtvrté sadě. Zatím nejvyrovnanější zápas.
Hjowon Suh vítězí ve čtvrtém setu 4:1 a vede nad americkou soupeřkou 3:1.
Bilenkovová svou nepříjemnou obranou trápí favorizovanou Čing Ho Lee. Ta ale nyní dokázala srovnat čtvrtý set na 5:5.
Hjowon Suh má k dispozici čtyři setboly na vedení 3:1.
Nyní se tedy hrají dva zápasy. Hjowon Suh vede za stavu 2:1 na sety 7:5 ve čtvrté sadě a Teťana Bilenkovová vede ve čtvrtém setu nad Čing Ho Lee 4:2.
Jen jsem to dopsal, tak Li Xiaoxia završila svůj hladký postup přes Li Fen! Vítězí 4:0 na sety.
A Číňanka má k dispozici tři mečboly!
Nejblíže ukončení svého utkání je Li Xiaoxia. Ta vede 3:0 na sety a ve čtvrté sadě 9:7.
Také Teťana Bilenkovová se vrací do zápasu. Přemožitelka Ivety Vacenovské vyhrála třetí set 11:9.
Lily Zhangová to dokázala! V zápase s Hjowon Suh snižuje na 1:2.
Třetí set zápasu mezi Čing a Bilenkovovou je vyrovnaný. Hráčka z Hongkongu vede 8:7.
A Zhangová má dokonce čtyři setboly na 1:2!
Lily Zhangová se snaží zdramatizovat zápas proti Hjowon Suh. Ve třetím setu vede 8:5.
Získaný set od postupu se nachází Li Xiaoxia. Li Fen sice bojuje, ale světová pětka získala třetí sadu poměrem 11:8.
Ai Fukuharová si jako první zajistila postup do 4. kola. Čtvrtý set vyhrála drtivě – 11:1. Naprosto jednoznačný zápas.
Průběžné výsledky:
Li Xiaoxia (CHN) – Li Fen (SWE) 2:0, 9:6
Hjowon Suh (KOR) – Lily Zhangová (USA) 2:0, 3:2
Ai Fukuharová (JPN) – Daniela Monteirová Dodeanová (ROU) 3:0, 8:1
Čing Ho Lee (HKG) – Teťana Bilenkovová (UKR) 2:0, 3:2
Obranářka Bilenkovová měla ve druhém setu své šance, ale nakonec ho ztratila. Čing Ho Lee nad ní vede 2:0.
Daniela Monteirová Dodeanová zatím na Fukuharovou nemá. Japonka ji ve třetí sadě povolila pouze čtyři míčky.
Hjowon Suh vede 2:0 na sety. To Čing otáčí druhou sadu s Bilenkovovou a při vedení 11:10 má setbol ona.
A Ukrajinka má dva setboly. Podobněje na tom také Hjowon Suh, která má tři setboly ve druhé sadě s Lily Zhangovou.
Ai Fukuharová kráčí za postupem. Ve třetím setu vede nad Monteirovou Dodeanovou už 5:1. To Bilenkovová se ujala ve druhé sadě nadějného vedení 9:7.
Zlatá medailistka z Londýna Li Xiaoxia získala i druhý set výsledkem 11:7.
Obranářka Bilenkovová se snaží Čing Ho Lee co nejvíce znepříjemnit situaci. Zatím ale prohrává 6:5 ve druhém setu.
Li Xiaoxia vede ve druhém setu nad Li Fen 8:6.
Ai Fukuharová pokračuje v krasojízdě. Druhou sadu vyhrála poměrem 11:6 a vede 2:0 na sety.
Fukuharová zatím přehrává rumunskou soupeřku i ve druhé sadě. Vede v ní 8:5.
Také Hjowon Suh a Čing Ho Lee už ukončily úvodní sety shodným skóre 11:8.
Hjowon Suh zatím nemůže ukončit první sadu. Zhangová odvrátila už tři setboly! Setboly má také Čing Ho Lee.
Li Xiaoxia vykročila za obhajobou zlata ziskem prvního setu. Švédsko reprezentující Li Fen udolala 11:7.
Japonka Ai Fukuharová už získala první set s Monteirovou Dodeanovou. Vyhrála ho 11:5.
Hjowon Suh má proti Američance Zhangové hned sedm setbolů!
Li Fen dramatizuje první set proti Li Xiaoxia. Ta už vede jen 6:5.
A už se začíná. Li Xiaoxia – Li Fen 6:2, Hjowon Suh – Lily Zhangová 8:2, Ai Fukuharová – Daniela Monteirová Dodeanová 5:5, Čing Ho Lee – Teťana Bilenkovová 3:5.
Zatím čekáme na start zápasů dnešního programu 3. kola žen.
V první várce zápasů, které odstartují za malou chvíli, budeme moci sledovat také Ukrajinku Teťanu Bilenkovovou. 32letá stolní tenistka vyřadila ve 2. kole poslední českou zástupkyni Ivetu Vacenovskou.
Program zápasů:

15:00
Li Xiaoxia (CHN) – Li Fen (SWE)
Hjowon Suh (KOR) – Lily Zhangová (USA)
Ai Fukuharová (JPN) – Daniela Monteirová Dodeanová (ROU)
Čing Ho Lee (HKG) – Teťana Bilenkovová (UKR)

16:00
Jia Liu (AUT) – Jiao Li (LUX)
I-Čing Čen (TPE) – Viktoria Pavlovičová (BLR)
Petrissa Soljaová (GER) – Ri Mjong Sun (PRK)
Tianwei Feng (SIN) – Ni Xia Lian (LUX)
Největšími hvězdami dopoledního programu zápasů (od 15:00 našeho času) budou Číňanka Li Xiaoxia, která je pátou hráčkou světového rankingu a držitelkou olympijského zlata z Londýna, a ještě o příčku lepší je Tianwei Feng ze Singapuru. To je také nejlepší stolní tenistka světa mimo Čínu.
Vítám tu všechny fanoušky stolního tenisu! Olympijský turnaj v Riu dospěl už do 3. kola. Pondělní program zahájí ženy a my samozřejmě budeme jejich zápasy sledovat prostřednictvím liveblogu, kde se zaměříme na to nejdůležitější. Do této fáze turnaje se už zapojí i všechny elitní hráčky včetně světové dvojky Ding Ning.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 15:00.