OH - Stolní tenis - Dvouhra (ženy) – 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  8. srpna 2016   21:00

Dvouhra (ženy) – 4. kolo

21:00 4. kolo

Němka zvládla napínavý set a postupuje do dalšího kola, celkově na sety vyhrála tento zápas 4:1.
Koncovka páté sady posledního hraného zápasu je velice napíváná, aktuální skóre je 11:11.
Kim Song I postupuje do dalšího kola, šestý set rozhodl, že tato korejská tenistka vyhrála 4:2.
Kim Song vede v následujícím setu 4:1, Xue Li hraje nerozhodně.
Singapurská hráčka postupuje do dalšího kola, výsledek utkání je 4:1 pro Yu Mengyu.
Hang Ying vede 3:1, protože ve čtvrté sadě porazila svoji soupeřku 11:2.
Kim Song I taktéž vede a dělí ji vyhraný set od postupu do dalšího kola.
Singapurská hráčka zvyšuje své vedení v zápase na 3:1.
Čtvrtý set zápasu mezi Li a Ying vyznívá lépe pro Němku, ta vede 5:0.
V evropském zápase bude ještě drama, Francouzka snižuje na rozdíl jediného setu.
Singapurská hráčka vede v zápase 2:1, ta z Taiwanu právě srovnala krok s Kim Son-I.
Vypadá to, že Chen Szu-Yu srovná stav zápasu 2:2. Momentálně předvádí vynikající tenis.
Korejská hráčka vede ve třetím dějství o tři body, celkem 7:4.
Němka stejným výsledkem získává i druhou sadu a vede 2:0.
Je konec, Ting Nig doslova přejela svoji soupeřku 4:0, v celém zápasu ji dovolila pouze 4 body na set v průměru.
Han Ying vede v zápase 2:0 a čínská hráčka je dva body od postupu.
Chen Szu-Yu snižuje stav utkání na 1:2 v její neprospěch.
Ting Nig vede ve čtvrtém setu 5:2, tento zápas byl už předem vyhraný.
Jeon Jihee srovnává stav utkání na 1:1.
Německá hráčka jde do mírného vedení, 5:3.
Francouzsko-německý zápas asi bude mít stejný průběh jako ten první, vyrovnanou hru až do konce.
Doo Hoi Kem má v průměru 4 body na set, a tak prohrává docela jednoznačně 3:0.
Aktuální sety posledních zápasů jsou stále vyrovnané, u obou stolů vidíme skóre 6:6.
Han Ying získává první set v poměru 11:8. Tento set trval skoro 15 minut.
Druhé dějství zápasu mezi Jihee a Mengyu je zatím vyrovnané, to samé platí u zápasu Szu-Yu a Song I.
Čínská tenistka i ve třetím setě jasně udává tempo hry a vede 4:0. evropský zápas se pomalu bíží do svého konce.
Evropský zápas je stále v první sadě, v tomto utkání padlo pouze 11 bodů.
Singapurská hráčka Mengyu otáčí nepříznivý průběh první setu a vede v zápase 1:0.
Ting vede v zápase 2:0, to samé je u Kim Song I. Ta ani ve druhé sadě nepřipustila komplikace.
Čínská hráčka míří k zisku druhé sadu, vede o tří body, 6:3. singapurská hráčka dotahuje nepříznivý výsledek v prvním setu.
Xue Li (FRA) – Han Ying (GER)
Evropský zápas vyznívá lépe zatím pro francouzskou hráčku, která vede 6:4.

Jeon Jihee (KOR) – Yu Mengyu (SGP)
Korejská hráčka se blíží k zisku první sady, chybí ji tři vítězné míčky.
Chen Szu-Yu (TWN) – Kim Song In (PRK) 0:1
Další zápas hlásí konec první sady, Songová získává tuto sadu v poměru 1:3.
Ting Nig (CHN) – Doo Hoi Kem (HKG) 1:0
Ting Nig získává první sadu v poměru 11:3.
Pomalé tempo zápasu můžeme vidět v zápase Francouzky proti Němce. Xue Li vede nad svou soupeřkou 4:3.