OH - Stolní tenis - Dvouhra (ženy) – 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  9. srpna 2016   01:30

Dvouhra (ženy) – 4. kolo

01:30 4. kolo

Z ženské části je to tedy dnes vše, poslední blok 4. kola již ale odstartoval také v mužské části, budu rád, když u toho budete se mnou. Pokud ne, tak vám přeji dobrou noc!
Výsledky 4. kola žen:
Liová (CHN) – Leeová (HKG) – 4:0
Suhová (KOR) – Chengová (TPE)3:4
Fukuharová (JAP) – Riová (PRK) – 4:0
Liuová (AUT) – Fengová (SIN)1:4
4. kolo žen právě skončilo!
Chengová vítězí 11:7 v rozhodující sadě a stává se tak poslední čtvrtfinalistkou!
Chengová vede v rozhodující sadě 8:6 a je blízko postupu!
Suhová zvládá dramatickou koncovku šesté sady a vyrovnává stav zápasu na 3:3! O vítězce tak rozhodne až poslední sedmý set!
Poslední zápas 4. kola už se tak dohrává mezi Suhovou a Chengovou, stav šesté sady je zatím nerozhodný 5:5.
Žádné větší komplikace nepřipustila Fengová, která tak po výsledku 4:1 doplňuje sestavu čtvrtfinalistek!
No pozor! Korejka Suhová vyhrává i v páté sadě a stav zápasu je tak už jenom 2:3 z jejího pohledu!
Další postupující do čtvrtfinále se stává Japonka Fukuharová, která poráží výsledkem 4:0 na sety Riovou!
Také Rakušance Liuové se daří snížit stav na 1:3 proti Fengové!
Korejce Suhové se podařilo zvítězit ve třetí sadě a snížit tak stav zápasu na 1:3 proti Chengové!
Tak tohle byla jasná záležitost! Čínská hráčka Liová poráží svojí soupeřku Leeovou jednoznačně 4:0 a postupuje tak do čtvrtfinále Olympijského turnaje!
Fukuharová ve třetí sadě doslova zničila Riovou výsledkem 11:1 a také jí už dělí jediný set od postupu!
3:0 na sety již také vedou Chengová a Fengová, poslední blok 4. kola má zatím jasný průběh, favoritky své zápasy zvládají výborně.
Liová zatím ve svém zápase jasně dominuje, 11:4 vyhrála tato Číňanka třetí set a je tak jedinou sadu od postupu do čtvrtfinále!
No a to samé se povedlo i Japonce Fukuharové, na všech stolech je tak stav 2:0 na sety pro favoritky.
Chengová dokázala otočit vývoj druhé sady a také se dostat do vedení 2:0 na sety!
Ano, Liová a Fengová vítězí shodně 11:6 ve druhém setu a ujímá se tak vedení 2:0.
Lliová a Fengová si jdou za vedením 2:0 na sety, naopak na zbylých dvou stolech to vypadá na vyrovnaný stav po dvou sadách.
I Japonka Fukuharová se dostává do vedení 1:0 na sety proti Riové.
Stejně tak hráčka Singapuru Fengová, ta vítězí v prvním setu 11:6, Chengová poté dokonce 11:5.
Číňanka Liová jako první zvládá úvodní set nad Leeovou, který vyhrává 11:5.
Fengová vede již 5:1, Liová poté 4:2.
Do vedení 3:1 se dostala Fengová.
Zápasy už se pomalu rozbíhají, Číňanka Liová vede 2:0 v prvním setu,
4. kola právě začalo!
Všechny hráčky jsou již u stolů, poslední blok 4. kola se za chvíli rozběhne.
01:30
Liová (CHN) – Leeová (HKG)
Suhová (KOR) – Chengová (TPE)
Fukuharová (JAP) – Riová (PRK)
Liuová (AUT) – Fengová (SIN)
Krásné i když poměrně brzké úterní ráno všem sportovním fanouškům. Turnaj stolních tenistek pokročil již do svého čtvrtého kola, společně nyní budeme sledovat poslední blok těchto osmifinálových utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 01:30.