OH - Stolní tenis - Dvouhra (ženy) – čtvrtfinále -  ONLINE PŘENOS -  9. srpna 2016   15:00

Dvouhra (ženy) – čtvrtfinále

15:00 čtvrtfinále

Ode mě je to tedy pro tuto chvíli vše, díky za pozornost a u dalších textových přenosů na počtenou!
Výsledky čtvrtfinále žen:
Liová (CHN) – Chengová (TPE) – 4:0
Fukuharová (JAP) – Fengová (SIN) – 4:0
Yuová (SIN) – Kimová (PRK)2:4
Dingová (CHN) – Hanová (GER) – 4:0
Čtvrtfinále žen právě skončilo!
Je konec! Dingová poráží svojí soupeřku Hanovou hladce 4:0 a stává se poslední semifinalistkou!
9:7, Dingová je dva míčky od postupu do čtvrtfinále.
Dingová ale opět zabrala, průběžný stav je 7.5 a vypadá to, že utkání spěje ke konci.
Hanová dokázala zabojovat a srovnat stav na 4:4!
3:1 ve čtvrtém setu, takové je momentální vedení Dingové.
Číňanka hraje prostě naprosto úchvatně. 11:3, vedení 3:0 na sety. Dingová spěchá do semifinále.
V jednoznačnou záležitost se proměňuje třetí set, Dingová vede již 6:0
4:0 vede již Dingová ve třetím setu.
11:5, ve druhé sadě nebylo co řešit. Číňanka Dingová ukazuje svojí kvalitu a ujímá se vedení 2:0 na sety.
Krásná výměna, kterou na své konto získává opět čínská hráčka, 8:4.
Dingová začíná jasně přebírat otěže zápasů. Ve druhém setu je ve vedení 6:3.
Dingová se ujímá vedení 4:2 ve druhé sadě.
11:8! To je výsledek první sady, po které je ve vedení čínská hráčka.
10:8 a dva setboly pro favoritku tohoto utkání, Dingovou.
Obě hráčky se zatím přetahují o každý bod, stav 7:7.
5:5 je momentální stav prvního setu.
Stav v první sadě zatím vyrovnaný 2:2.
4. čtvrtfinále právě začalo!
Je za námi třetí čtvrtfinále, na řadu už tak přijde poslední ženský zápas mezi Dingovou a Hanovou.
3. čtvrtfinále právě skončilo!
Yuová smečuje pouze do sítě, Kimová poráží svojí soupeřku 4:2 na sety a postupuje do semifinále Olympijských her!
10:6! Čtyři mečboly pro Kimovou!
Nyní jí od toho dělí už jenom dva balony, Kimová vede 9:5.
8:4 pro hráčku ze Severní Koreje, Yuová cítí, že se blíží její konec na turnaji.
Kimová jde do trháku už 7:2! Tohle si nejspíš korejská hráčka vzít nenechá.
Kimová si nyní dobrou obranou vypracovala vedení již 5:2!
2:2 je průběžný stav šestého setu.
Setbol využitý! Yuová čtyřmi míčky v řadě otáčí vývoj páté sady a snižuje na 2:3!
Je to setbol pro Yuovou, která vede 10:9!
9:9! Přijde mečbol nebo setbol?
9:8, Yuová ještě bojuje.
9:7, Kimová je opravdu blízko postupu!
A nyní už dokonce Kimová odskakuje na rozdíl dvou bodů! 8:6.
7:6 pro hráčku ze Severní Koreje.
V páté sadě srovnáno 5:5.
Yuová zabrala a srovnala stav páté sady na 3:3.
Yuová si bere za stavu 0:2 v páté sadě timeout, potřebuje se zápase něco udělat, ale proti výborné obraně Kimové se hraje strašně těžko.
Hned ten první hráčka ze Severní Koreje využívá, po čtvrtém setu jí tak dělí už jenom jedna sada od postupu mezi nejlepší čtyři! Momentálně vede 3:1!
10:6, Kimová disponuje hned čtyřmi setboly!
8:5, Kimová si jde cílevědomě za vedením 3:1 na sety.
Pořád je to o dva body, 7:5.
Stále si hráčka ze Severní Koreje drží náskok, momentálně vede 6:4.
Kimová chytila také začátek čtvrté sady, ve které nyní vede 2:0.
11:5! Třetí sada byla poměrně jasnou záležitostí pro Kimovou, která se dostává do vedení 2:1 na sety!
10:4 a je tu várka hned šestí setbolů pro Kimovou!
9:4, Kimová je blízko setbolům.
8:3, třetí sada je nejspíše rozhodnutá.
No, Kimová jde ve třetím setu do vedení již 6:3.
Kimová se dostává na začátku třetí sady do vedení 4:2.
Hned první z nich dokázala singapurská hráčka využít! Máme tedy srovnáno na 1:1!
10:6 a čtyři setboly pro Yuovou!
8:4, Yuová je blízko k vyrovnání setů.
7:3, vypadá to, že toto utkání bude jako první čtvrtfinále na více jak čtyři sety.
5:2 už vede hráčka ze Singapuru.
Yuová už začíná pomalu nalézat recept na tvrdou obranu soupeřky, na začátku druhé sady vede 3:1.
A hned ten první Kimová využívá a dostává se tak do vedení 1:0 na sety!
10:8 pro Kimovou, která tak má dva setboly!
Obě hráčky si nyní navzájem vrátili prasátka, 8:8.
Stále vyrovnaná je první sada, nyní je stav 6:6.
První set se nám posunul do stavu 4:4.
Yuová to bude mít v tomto utkání velmi těžké, Kimová je totiž výbornou obranářkou. Stav první sady je momentálně 2:2.
3. čtvrtfinále právě začalo!
Aktérky třetího čtvrtfinále právě přicházejí ke stolu, utkání tak po krátké rozehrávce bude moci začít.
Je za námi i druhé čtvrtfinále, které dopadlo poměrně překvapivým vítězstvím Fukuharové, to třetí mezi Yuovou a Kimovou začne v 17:00.
2. čtvrtfinále právě skončilo!
11:5! To je výsledek čtvrtého a zároveň posledního setu! Japonská hráčka Ai Fukuharová postupuje mezi nejlepší čtyřku, když poráží favoritku tohoto utkání Fengovou 4:0 na sety!
10:4! Fukuharová má hned šest možností na postup do semifinále!
9:2, Fengová už to evidentně zabalila.
7:1! Vypadá to, že o osudu druhého čtvrtfinále je rozhodnuto!
A nyní je to už 5:1! Že by se schylovalo k obrovskému překvapení?
Fukuharová hraje opravdu velmi dobře, na začátku čtvrté sady se ujímá vedení 3:1!
Ai Fukuharová jde do vedení 3:0 na sety proti favorizované Fengové!
10:7 a tři setboly pro japonskou stolní tenistku!
9:7! Fukuharová je velmi blízko vedení již 3:0 na sety!
Fukuharová se dostává těsně před koncem sady do trháku 8:5!
Stav je momentálně 6:5 pro japonskou hráčku Fukuharovou.
4:4. Vypadá to zatím opět na vyrovnanou koncovku setu.
Opět je začátek sady velmi vyrovnaný, stav je momentálně 2:2.
Ihned ten první je využitý! Japonka Fukuharová se tak docela překvapivě dostává do vedení již 2:0 na sety!
10:8! Fukuharová má dva setboly!
Fengová nyní pomohlo i prasátko, díky kterému srovnává stav na 8:8!
Opět si Japonka dokázala udržet oba dva své servisy a jde tak do vedení 8:6.
Fengová ale bleskurychle srovnává na 6:6.
Fukuharová si teď udržela oba servisy a odskakuje Fengové na 6:4.
4:4, ani jedna z hráček nechce nyní tu druhou pustit do nějaké většího náskoku.
Stav druhé sady je zatím vyrovnaný 2:2.
A ten již Fukuharová využívá! Japonská hráčka se tak po výsledku 14:12 dostává do vedení 1:0 na sety!
Třetí setbol pro japonskou hráčku!
Ani ten ale není využitý! Sledujeme napínavou koncovku první sady! 12:12.
Druhý setbol pro Fukuharovou!
Fukuharová ale také dokázala setbol soupeřky odvrátit, 11:11.
K setbolu se nyní dostává singapurská stolní tenistka Fengová!
Fengová ale bojuje a setbol odvrací! 10:10.
Japonka má za stavu 10:9 první setbol!
Jenže Fukuharová opět bleskově srovnává! Stav 8:8.
Důležité dva servisy si nyní pohlídala Fengová, která tak odskakuje své soupeřce na 8:6.
Ovšem japonské hráčce Fukuharové se podařilo smazat ztrátu a srovnat na 6:6!
Hráčka Singapuru vede v první sadě již 6:3.
Fengová si nyní udržela oba servisy a ujímá se vedení 4:2.
Obě hráčky vstoupily do utkání hodně aktivně, stav je zatím vyrovnaný 2:2.
2. čtvrtfinále právě začalo!
Obě hráčky jsou již rozhodčími přiváděny ke stolu, po krátké rozehrávce se společně můžeme vrhnout na druhé ženské čtvrtfinále!
První čtvrtfinále je tedy za námi, v tom druhém, které začne v 16:00 se utkají Japonka Fukuharová proti Fengové, hráčce ze Singapuru.
1. čtvrtfinále právě skončilo!
Krásná výměna na závěr tohoto utkání! Číňanka Liová v něm poráží svojí soupeřku Chengovou jednoznačným výsledkem 4:0 a stává se tak první semifinalistkou těchto Olympijských her!
Chengová snižuje na 6:10. Stále ale zbývají čtyři mečboly.
10:4! Čínská hráčka disponuje hned šesti mečboly!
8:4, vypadá to, že je rozhodnuto.
Stav pokročil již na 7:4, čínská hráčka je už tak velmi blízko postupu.
Chengová chybuje, Liová se dostává do vedení 5:3.
Stav čtvrté sady je momentálně vyrovnaný 2:2.
11:6! To je celkový výsledek třetího setu. Xioaxia Liová je tak jediný set od postupu mezi nejlepší čtyři!
Čínská stolní tenistka dominuje v tomto zápase. Ve třetím setu vede již 7:3 a má nakročeno k vedení 3:0 na sety.
Liová zatím hraje lépe než její soupeřka. Stav třetí sady je prozatím 3:1.
Druhý set končí stejným výsledkem jako ten první, tedy 11:5 pro čínskou hráčku Liovou, která se tak ujímá vedení 2:0 na sety!
Liová ovšem třemi získanými body v řadě otáčí stav na 7:5.
Chengová se dokonce nyní dostala do vedení 5:4.
Chengové se ovšem velmi rychle podařilo srovnat na 3:3!
Také do druhé sady vstoupila lépe čínská hráčka, která momentálně vede 3:1.
11:5! To je výsledek první sady, po které jde Liová do vedení nad Chengovou 1:0.
10:4. Číňanka má k dispozici hned šest setbolů.
Stav první sady se posunul na 8:4. Liová si v klidu drží své vedení, které si vybudovala ihned na začátku setu.
Nyní už je stav 5:0. Číňanka kráčí za vítězstvím v první sadě.
Liová se ihned na začátku první sady dostala do vedení 3:0.