OH - Stolní tenis - Dvouhra (ženy) – semifinále -  ONLINE PŘENOS -  10. srpna 2016   15:05

Dvouhra (ženy) – semifinále

15:00 semifinále

To je ode mě pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezké odpoledne.
Obě favortiky tedy zvítězily a my se můžeme těšit od 02:30 na finále, které obstarají dvě Číňanky. V repríze londýnského finále se střetnou Li Siao-sia a Ting Ning. V Londýně se z vítězství radovala Li Siao-sia, kdo zvítězí tentokrát?
11-9
Je dobojováno! Ting Ning měla štěstí, míček se však otřel o hranu stolu a Číňanka se může radovat z postupu!
10-9
První mečbol Korejka odvrací, Ting Ning má ještě jednu příležitost.
10-8
Korejka zahrála příliš krátký obranný úder a musela se bránit drtivé útoku soupeřky, nakonec už nedokázala vráti míček na druhou stranu.
9-8
Číňanka zaváhala v útoku a bere si oddechový čas. Nyní se bude muset zkoncentrovat, aby úspěšně dotáhla zápas do vítězného konce!
9-7
Korejka úspěšná a ještě vykřesala jiskřičku naděje. Stav 9:7.
9-6
Chyba Korejky v obraně, Ting Ning získává třetí míček v řadě a je dva body od finále!
8-6
Číňanka získala dva důležité body za sebou a vede 8-6. Konec setu se blíží, napětí na obou stranách se stupňuje.
6-6
Korejka brání neskutečně, ta by mohla alespoň na chvíli nahradit funkci Velké čínské zdi, alespoň podle výkonu v dnešním zápase. Je srovnáno.
6-5
Opět přichází zasloužený aplaus pro obě aktérky! Neskutečná výměna, ve které byla trpělivější Číňanka a po zásluze získává bod.
5-5
Prasátko při forhendu cross, Korejka se omlouvá, nicméně to nic nemění na věci, že je srovnáno.
5-4
Korejka zvolila výpadový útok a přelstila soupeřku.
5-3
Číňanka si pomohla krátkým podáním, a pak zaútočila do zadní části stolu.
4-3
Chyba Ting Ning znamená snížení, míček letěl od síťky do autu.
4-2
To byla opět topspinová smršť od Ting Ning, jenže Korejka se ubránila, a po prvním kratším míčku soupeřky přešla do útoku a nemýlila se! Nádherná výměna a Korejka ještě klade odpor.
4-1
První výměnu po přestávce získává Číňanka a její náskok roste.
3-1
Ting Ning vytloukla bloky, Kim Song I posílá míček do zámezí. Korejka si vzápětí bere oddechový čas, potřebuje se zkoncentrovat a poradit s trenérem.
2-1
Útok do forhendu korejky přináší Ting Ning druhý bod v páté sadě.
1-1
Korejka se nezvdává a stále neskutečně bojuje, Ting Ning vyhrává druhý míček po urputném boji.
11-3
Ting Ning využívá už první setbol, hraje excelentně, chybuje pouze minimálně a vede 3:1 na sety.
10-3
Číňanka je v útoku přesná a má 7 setbolů.
9-3
Úder Korejky zastavila síťka. Stav 9:3 a čtvrtý set spěje do jasného konce.
8-3
Náskok Ting Ning roste a čtvrtý set se zatím vyvíjí jednoznačně.
7-3
Pravděpodobně nejdelší výměna zápasu! Korejka hrála jako zeď a vracela naprosto všechno, nakonec Ting Ning ukončila hru vítězným úderem.
6-3
Další úspěšný atak Číňanky, úder se spodní rotací od Kim Song I doletěl až za stůl.
5-3
Teď Korejka překvapila topspinem křížem a snižuje na 3:5.
5-2
Ting Ning útoky zvládá a vede 5:2.
3-2
Fantastická práce obou hráček! Číňanka topspinem skvěle zaútočila, Ting Ning se štěstím vrátila míček na druhou stranu, jenže Kim Song I přidala další výstavní úder a snižuje.
2-1
Korejka se zaskvěla útokem do forhendového rohu a snižuje. Toto je recept na Číňanku.
2-0
Koncentrovaný vstup Číňanku do čtvrté sady přináší vedení 2:0.
1-0
Korejka vrátí na druhou stranu velké množství útočných úderů, obrana však nemůže proti Číňance fungovat do nekonečna. Ting Ning totiž mnoho chyb v útoku nevyrobí.
11-6
Třetí set končí, Kim Song I se na závěr provinila chybou z podání a Ting Ning vede 2:1. Druhé utkání je zatím vyrovnanější a nabízí výborné výměny.
10-6
Výborný servis, který činil Korejce velké potíže a Číňanka má 4 setboly.
9-6
Tvrdě se bojuje o každý míček, Ting Ning to zatím zvládá a jen dva míčky jí chybí k vítězství v tomto setu.
8-6
Další nádherný výměna a zdvižená pěst Kim Song I na znamení zisku míčku! Perfektní útok, Korejka ukázala, že umí také zaútočit.
8-5
Misky vah se zase otáčejí, Číňanka je v tuto chvíli napřed.
7-5
Korejka byla velmi blízko vyrovnání, dostala se do ofenzivy, ale zariskovala a netrefila stůl.
6-5
Chyba Ting Ning z útoku a rozdíl je jen jednobodový.
6-4
Kim Song I se ještě ve teřtím setu nevzdává a snižuje.
6-3
Korejka převzala v této výměně iniciativu a útokem přelstila soupeřku.
6-2
Nyní měla Ting Ning štěstí, míček se odrazil od hrany stolu.
5-2
Forhend Ting Ning letí od síťky až do autu.
4-1
Úder Korejky byl krátký a Číňance nezbývalo nic jiného, než zaútočit do volné poloviny stolu.
3-1
Forhend křížem byl příliš tvrdým soustem pro Kim Song I.
2-1
To už je lepší! Korejka zahrála náramný topspin a snižuje.
2-0
Korejka obětavě brání, v další dlouhé výměně se však vyhazuje.
1-0
První bod ve třetí sadě získává hráčka na příjmu, tedy Ting Ning.
9-11
Korejka ve druhém setu zlepšila svůj výkon, nehraje tak nebojácně a osměluje se! Je srovnáno, začínáme v podstatě od nuly. Číňanka ztrácí první set na turnaji.
9-10
Číňanka trochu polevila ze svých topspinů, nicméně první setbol odvrací.
8-10
Kim Song I pomohla páska, Korejka přešla do útoku a má dva setboly!
8-8
Korejka však také na servisu získala dva body a srovnává. Druhý set je velmi dramatický.
8-6
Přímý bod z podání přišel v této fázi utkání vhod.
7-6
Číňanka získává čtvrtý míček za sebou.
6-6
Další výměna plná forhendových úderů, ve které tentokrát Korejka zachybovala a je srovnáno. V útoku se obě hráčky srovnávat nemohou.
5-6
Obranný úder Kim Song I byl příliš dlouhý, Ting Ning snižuje.
4-6
Ting Ning musí ve druhém setu dotahovat, momentálně ztrácí dva body.
3-6
To byla jedna z nejlepších výměn na letošních olympijských hrách! Obě hráčky hrály na hranici svých možností, Korejka se odhodlala k útoku po lajně a nemýlila se. Skvělá práce a oku lahodící hra.
3-5
Úspěšný přechod do ofenzivy od Korejky.
3-4
Číňanka srovnala, jenže Korejka začala více mixovat své údery, nehraje tak stereotypně, a to přináší zasloužené ovoce.
2-3
Ting Ning posílá míček za stůl a ve druhém setu zatím mírně ztrácí.
2-2
Korejka se nyní snaží více útočit a snad poprvé v utkání přetlačila ve výměně svou soupeřku.
2-1
Obraz hry je stále stejný, Číňanka útočí, Kim Song I s vypětím všech sil brání. Na konci výměny se pokusila přejít do útoku, jenže chybovala.
1-0
Exhibiční výměna jde za Ting Ning, která zahrál forhend po čáře a na tento útok již Korejka nezareagovala.
11-5
První setbol stihla Korejka ještě odvrátit, jenže v další výměně zahrála pouze do síťky a po šesti minutách hry prohrává 0:1.
10-4
Ting Ning má v prvním setu k dispozici šest setbolů, první set opět vypadá podobně, jako tomu bylo v prvním semifinále.
9-3
Obranný blok Kim Song I letí do zámezí.
8-3
Teď ji v obraně pomohlo druhé prasátko, vysoký míček se při dopadu slabě otřel o hranu stolu.
8-2
V první sadě má Ting Ning již šestibodový náskok, to se bude Kim Song I jen velmi těžko otáčet.
7-2
Velmi dlouhá výměna, ve které se Korejka statečně bránila, ale nakonec nestačila na křižný útok.
4-2
Druhý bod pro Korejku, která zatím hraje relativně přesně.
4-1
Ting Ning uspěla s útokem křížem, soupeřka z forhendu dělá chybu.
2-1
Další dvě výměny už však získává favoritky dnešního utkání, Korejka je výborná obranářka a často bude na soupeřku používat údery se spodní rotací.
0-1
První bod získává na své konto reprezentantka Severní Koreje po šťastném prasátku, které ji tentokrát pomohlo.
Druhý semifinálový zápas za malou chvíli začne, obě hráčky se již rozehrávají.
První semifinále trvalo jen 24 minut a do finále postupuje dle očekávání Li Siao-sia. Druhé utkání začne v 16:00, nyní nás tedy čeká přestávka, po které se Vám opět přihlásíme.
11-1
Je dobojováno! Fukuharová uhrála v celém semifinálovém zápase pouze devět bodů a čeká na ní souboj o třetí místo. Li Siao-sia prolétla zapásem, naprosto deklasovala soupeřku a může se těšit na noční finále.
10-1
Číňanka jednoznačně kráčí do finále!
8-1
Číňanka dělá chybu na příjmu a dovoluje alespoň jeden bod své soupeřce.
7-0
Výměna plná forhendových topspinů končí úderem Japonky do sítě.
6-0
Číňanka zvolila nádhernou kombinaci úderů a přetlačila soupeřku forhendem do protipohybu.
4-0
Dobrý přechod do útoku, Fukuharová se neubránila.
2-0
Další dva omyly od Japonky, Li Siao-sia začíná čtvrtý set opět dobře.
11-1
V tomto setu ztratila Li Siao-sia jen jedinou výměnu, Japonka zatím vyhrála za tři sety jen 8 míčků. Rozdíl v kvalitě hry je zde zřejmý, přestože se nejedná o třetí kolo, ale o semifinále. Číňanky jsou prostě ve stolním tenise jasně nejlepší.
9-1
Třetí set už také spěje do svého konce, to je zatím naprostá demolice pro Japonku.
7-1
Další dva body pro Číňanku, Fukuharová hledá cestu k bodům, jenže Li Siao-sia vrátí naprosto všechno.
5-1
Číňanka dobře rozmístila své údery a Fukuharová opět v obraně nestíhá. Není se čemu divit, útoky Li Siao-sia jsou skvostné.
4-1
Ani ve třetím setu se vývoj a obraz hry nemění, Číňanka hraje bezchybně a prokazuje světovou extratřídu. Japonka si vzala oddechový čas.
3-1
Neskutečný kontra útok forhendovým topspinem, Japonka neměla jedinou šanci!
2-0
Japonka zkouší změnit hru, pokouší se o útočné údery, jenže z toho pramení také chyby.
1-0
Fukuharová zvolila útok po čáře, míček letěl do zámezí.
11-3
11-4 a 11-3. První dva sety byly opravdu rychlé a Japonka tahá za kratší konec.
10-3
Fukuharová v obraně dělá chybu a výborně hrající Číňanka má i ve druhém setu jasný náskok.
9-3
To však Číňanku v žádném případě neznervoznilo, další přesný útok přináší zasloužené ovoce.
8-3
Prasátko pomohlo Fukuharové, míček se odrazil od hrany stolu.
7-2
Dvakrát za sebou trefila Fukuharová síťku a prohrává již o pět bodů.
5-2
Li Siao-sia odskakuje na rozdíl tří bodů a má herně navrch.
4-2
Japonka předvedla dobrou práci v obraně, ale ofenzivní úder letí příliš daleko.
3-2
Útoky Li Siao-sii jsou smrtící, Fukuravová to už mnohokrát v dnešním zápase pocítila.
2-1
Skvělý úder Číňanky po lajně, Fukuharová vůbec nezareagovala, čekala totiž forhend křížem.
1-1
Po dlouhé době byla také Číňanka aktivní hrou soupeřky donucena k chybě, druhý set je zatím vyrovnaný.
11-4
První set je za námi, trval pouze pět minut a Li Siao-sia jej ovládla v poměru 11:4. Zatím je to jednoznačné utkání, Číňanka prakticky nechybuje.
10-4
První setbol se ještě Japonce podařilo odvrátit, avšak stále je od úspěchu v první sadě daleko.
10-3
Těsný aut a Li Siao-sia má k dispozici setboly.
9-3
Tak konečně se do toho opřela také Japonka, rozpochybovala Číňanku a forhendem ukončila výměnu.
9-1
Excelentní bekhendové představení koncentrované Číňanky, která nedává Fukuharové šanci na přechod do útoku.
7-1
Další dva body pro Číňanku a první set má zatím naprosto jednoznačný vývoj.
5-1
Pátý bod v řadě pro Li Siao-siu, Japonka zatím nedokáže adekvátně reagovat na přesné údery Číňanky.
4-1
Krásná práce Číňanky, náramný bekhend po lajně, na který neměla Fukuharová šanci reagovat.
3-1
Číńanka se zaskvěla křižným bekhendem do růžku a vede 3-1.
1-1
Dnes nám zřejmě čeká velmi ofenzivní představení, první set slouží spíše k rozehrání, uvidíme, jak se oběma hráčkám bude dařit.
Utkání mezi Li Saio-siou a Fukuharovou už začalo, pojďme se tedy tomuto zápasu naplno věnovat.
Dobré odpoledne, aktérky prvního semifinále se již rozehrávají, za malou chvíli můžeme začít.
Program semifinálových bojů

15:00
Li Siao-sia (CHN) – Ai Fukuharová (JAP)

16:00
Ting Ning (CHN) – Kim Song I (PRK)
Čínská tenistka Ting Ning je na olympijském turnaji nejvýše nasazenou hráčkou, světová jednička Liu Shiwen totiž neuspěla v čínské kvalifikaci a v Riu se představí pouze v soutěži družstev.
Opět může dojít na reprízu londskýnského finále s Li Siao-siou, předpokladem je výhra obou Číńanek, které budou v dnešních semifinálových zápasech velkými favoritkami.
V turnaji už se však událo několik velmi překvapivých výsledků. Ve čtvrtfinále nečekaně vypadla čtvrtá hráčka světa, singapurská hvězda Feng Tianwei. Nejvíce však svou hrou zaujala Kim Song I ze Severní Koreje, které patří v žebříčku až padesátá pozice, přesto se dokázala probojovat přes výše postavené hráčky až do medailových bojů. Nechme se překvapit, jak si povede v zápase s o poznání zkušenější Ting Ning.
Na každý pád, semifinálové souboje zcela jistě nabídnou fantastickou podívanou, tak se rozhodně nezapomeňte dívat.
Dobré odpoledne, turnaje jednotlivců ve stolním tenise se mílovými kroky blíže ke svému vyvrcholení.
Ve středu od 15:00 se ohehrají dva semifinálové duely, finálové souboje pak přijdou na řadu v noci ze středy na čtvrtek.
Boje o titul se především v ženské části proměnily v čistě asijskou záležitost, což jednoznačně dokazuje dominanci nejlidnatějšího světadílu v tomto sportu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 15:00.