OH - Stolní tenis - Týmy (muži) – čtvrtfinále -  ONLINE PŘENOS -  14. srpna 2016   20:00

Týmy (muži) – čtvrtfinále

20:00 čtvrtfinále

Známe tedy postupující čtyřku, která postupuje do semifinále. Pro tuto chvíli je to ode mě vše, již ale za nějakou hodinku a půl se s vámi budu těšit na první ženské semifinále. Do té doby vám přeji příjemný večer.
Čtvrtfinále týmy (muži):
Čína – Velká Británie 3:0
Švédsko – Jižní Korea 1:3
Japonsko – Hong Kong 3:1
Rakousko – Německo 1:3
Odpolední část právě skončila!
Maharu Yošimura vítězí nad Chun Ting Wongem ve čtvrtém setu poměrem 11:6 a posílá Japonsko do semifinále!
Yošimura a celé Japonsko už je opravdu hodně blízko, stav čtvrté sady je nyní 8:5 pro hráče ze země vycházejícího slunce.
Yošimurovi se ale daří bleskově vyrovnat na 4:4!
Hongkongský hráč se chytil! Start čtvrté sady patří jemu, neboť vede již 4:1!
Ještě nekončíme! Wong vítězí ve třetím setu nakonec poměrně jasně 11:5 a snižuje stav utkání na 1:2!
Wong se ale evidentně ještě nechce vzdát, ve třetím setu si dokázal vybudovat náskok 6:4.
Velmi blízko postupu do semifinále je již také Japonsko, jelikož Yošimura se v souboji s Wongem ujímá vedení již 2:0 na sety!
Bastian Steger to dokázal! Poráží svého rakouského soupeře Stefana Fegerla 3:0 na sety a zajišťuje Německu rozhodující postupový bod!
Steger jde ve třetím setu do vedení 4:1 a přibližuje Německo čím dál tím více k postupu. Na vedlejším stole je stav druhé sady mezi Yošimurou a Wongem srovnaný 7:7.
13:11! To je výsledek druhého setu, který opět vyhrává německá hráč Bastian Steger, Německo je tak už pouze jedinou sadu od postupu do semifinále.
Yošimura se po výsledku 11:8 v první sadě dostává do vedení 1:0 na sety a přiblížil tak Japonce k semifinále.
V duelu Japonska a Hong Kongu se odehrává také další zápas a to mezi Yošimurou, který nastupuje za japonský tým a Wongem, který hraje za hongkongský tým.
Druhá sada mezi Stegerem a Fegerlem je zatím velmi vyrovnaná, o jediný bod vepředu je ale německý hráč, 6:5.
Bastian Steger vítězí nad Fegerlem v prvním setu 11:8 a dostává se do vedení 1:0 na sety!
Japonci nakonec zvládají čtyřhru a jdou do vedení! Yošimura s Niwou dokázali porazit své soupeře Ho a Tanga 3:1 na sety! Japonsko – Hong Kong 2:1!
Další dvouhru v duelu Rakouska s Německem obstarají Stefan Fegerl, který se utká proti Bastianu Stegerovi.
Yošimura/Niwa se dostávají do vedení 2:1 na sety, když dokázali ovládnout třetí sadu výsledkem 11:8.
Je tomu skutečně tak! Rakouská dvojice Habesohn/Gardos dokázali porazit Steger s Bollem 3:2 na sety a vynutit si ještě další zápas! Rakousko – Německo 1:2!
Hongkongské dvojice Ho/Tang se podařilo zvítězit ve druhém setu výsledkem 11:8, díky kterému srovnávají stav zápasu na 1:1!
Pro vítězství alespoň ve čtyřhře si ale nejspíš dojde nakonec rakouská dvojice, která vede v rozhodující sadě již 6:3!
Ano, Steger s Bollem vítězí ve čtvrté sadě poměrem 11:6. O vítězi tak rozhodne pátý set. Mezitím se první set také povedl vyhrát japonské dvojici Yošimura/Niwa, která vyhrála 11:5.
Začala již čtyřhry mezi Japonském, za které nastoupila dvojice Yošimura/Niwa a Hong Kongem, za které nastupují Ho/Tang. Stav v prvním setu je 3:3. Vyrovnat na 2:2 na sety se nejspíše podaří německé dvojice, která vede ve čtvrtém setu 8:5.
Rakušané ale zatím německou dvojici dokonale překvapují! Po výsledku 11:8 se dostávají do vedení 2:1 na sety.
Jun Mizutani nakonec dokázal porazit svého soupeře Wonga výsledkem 3:2 a vybojoval pro Japonsko velmi důležitý vyrovnávací bod! Japonsko – Hong Kong 1:1!
Steger s Bollem ovládli druhou sadu poměrem 11:2 a srovnali stav na 1:1. Němci jsou i v této čtyřhře favority a dá se očekávat, že vybojují poslední, rozhodující bod.
Mizutani se ujal v posledním setu vedení už 7:3. Vypadá to, že Japonsko srovná stav zápasů na 1:1.
Habesohn s Gardosem dokázali ale vyhrát sedm následujících výměn a ovládnout tak první sadu 11:7! Stav pátého setu mezi Mizutanim a Wongem je 3:3.
Německá dvojice se mezitím ujala v prvním setu vedení 7:4.
Chun Ting Wong dokázal odvrátit mečbol Mizutaniho a vyhrát čtvrtou sadu 12:10! Utkání tak jde do rozhodujícího pátého setu!
Rozjela se už čtyřhra v utkání mezi Rakouskem a Německem. Na rakouské straně nastoupila dvojice Habesohn/Gardos, na té německé Steger/Boll.
Mizutani se dostal ve čtvrté sadě do vedení 5:4.
Hongkongskému hráči Wongovi se náramně povedl třetí set, kdy nedal Mizutanimu vůbec žádnou šanci, vyhrál 11:3 a snížil stav zápasu na 1:2.
Dmitrij Ovtcharov vítězí ve třetím setu 11:8 a to znamená, že po výhře 3:0 na sety vybojoval pro Německo druhý bod! Rakousko – Německo 0:2!
Mizutani si na své konto připisuje i druhou sadu a jde do vedení 2:0. Za vítězstvím už kráčí Ovtcharov, který vede ve třetím setu 5:3.
Ovtcharov dokázal ve druhém setu odvrátit čtyři setboly soupeře a vyhrát druhou sadu 12:10, po které se dostává do vedení již 2:0! Na druhém stole je ve druhé sadě ve vedení 7:6 Wong.
Jun Mizutani se po prvním setu, který vyhrál poměrně hladce 11:5 dostává do vedení 1:0. Stav druhé sady mezi Fegerlem a Ovtcharovem je srovnán na 6:6.
Ovtcharov přeci jenom prokázal ke konci setu své umění a dokázal vyhrát první sadu poměrem 11:7. Už se také rozehrál druhý zápas na vedlejším stole, který obstará Jun Mizutani, kterému se postaví Chun Ting Wong. Mizutani vede v první sadě 3:0.
Ovtcharov s Fegerlem zatím mají stav prvního setu vyrovnaný 5:5.
Ihned ten první dokázal Tang využít! Tomu se tak povedlo otočit utkání ze stavu 0:2 na 3:2 a získat pro svůj tým první bod! Japonsko – Hong Kong 0:1!
Obě dvě podání si ale také dokázal udržet Tang, který tak má k dispozici dva mečboly!
Niwa ovšem dokázal udržet oba dva své servisy a srovnal na 8:8!
Tang si stále drží dvoubodové vedení a je blízko k prvnímu získanému bodu pro Hong Kong!
Druhý zápas duelu mezi Rakouskem a Německem obstarají Stefan Fegerl, který bude mít za soupeře Dmitrije Ovtcharova.
Tang si nyní dokázal vypracovat nadějné vedení 6:4, uvidíme, jak na to zareaguje Niwa.
Stav pátého setu je zatím vyrovnaný 3:3. Oba hráči tak mají stejně daleko k vítězství.
Rozhodující set bude muset určit vítěze v zápase mezi Japoncem Niwou a jeho soupeřem z Hong Kongu Tangem!
Timo Boll vítězí ve třetím setu 12:10 a v utkání pak celkově 3:0 na sety! Rakousko – Německo 0:1!
Ano, Tang vítězí ve třetím setu 11:9 a snižuje stav zápasu na 1:2. Mezitím se do vedení 7:4 ve třetí sadě dostal Timo Boll, který je tak blízko k vítězství v celém zápase.
Vypadá to, že Tangovi se podaří snížit stav zápasu na 1:2, ve třetí sadě totiž vede již 9:6. Timo Boll pomalu kráčí za prvním bodem pro Německo, třetí set zatím vyznívá lépe pro něj, Timo vede 4:2.
11:8! To je výsledek druhé sady, po které se dostává německá hráč Timo Boll do vedení již 2:0 na sety! Ve druhém duelu se dostal ve třetí sadě do vedení 6:3 hráč Hong Kongu, Tang.
Koki Niwa dokázal čtyřmi míčky v řadě otočit vývoj druhé sady, po které se ujímá vedení již 2:0! Na vedlejším stole je stav druhé sady vyrovnaný 6:6.
Stavy na obou dvou stolech jsou nyní vyrovnány. V utkání mezi Niwou a Tangem je stav 10:10, Timo Boll to má 3:3.
Timo Boll nakonec dokázal vyhrát úvodní sadu poměrem 14:12!
Stav prvního setu mezi Bollem a Gardosem je vyrovnaný 12:12, na druhém stole je poté stav druhé sady mezi Niwou a Tangem 5:5.
Koki Niwa vítězí v první sadě poměrem 11:8! Japonec se tak dostává do vedení 1:0 na sety.
Koki Niwa disponuje třemi setboly, Timo Boll se mezitím dostal do vedení 8:6.
Timo Boll vstoupil do svého zápasu velkým stylem, v první sadě vede již 5:1. Na vedlejším stole je ve vedení japonský hráč, stav 5:3.
Za Japonce nastoupí Koki Niwa, který se utká proti Peng Tangovi.
Na rakouské straně se v prvním zápase představí Robert Gardos, který se postaví proti bývalé světové jedničce Timu Bollovi.
Odpolední část právě začala!
15:00

20:00
Japonsko – Hong Kong
Rakousko – Německo
Příjemný nedělní podvečer všem příznivcům stolního tenisu. Olympijský turnaj týmů pokročil v mužské kategorii již do své čtvrtfinálové části, která je rozdělena na dopolední a odpolední část. V každé části se vždy zaměříme na dva duely.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 20:00.