OH - Stolní tenis - Týmy (muži) – o 3. místo -  ONLINE PŘENOS -  17. srpna 2016   16:00

Týmy (muži) – o 3. místo

S koncem čtvrtého zápasu je tady konec úplný, neboť Němci dokázali porazit Korejce 3:1 na zápasy. Zprvu se jako favorité jevili právě Korejci, ale z bronzové medaile se nakonec radují Němci.
Konec čtvrtého zápasu.
Timo Boll to dokázal a pro Německo to znamená bronz!
Německo má mečbol, a pokud promění, získá bronzovou medaili!
Právě začal třetí set.
Němec Boll vyhrává i druhý set, tentokrát 11:9.
Timo Boll vede 8:5 a je blízko k dalšímu vyhranému setu.
Právě probíhá druhý set a stav je vyrovnaný 2:2.
Timo Boll vyhrává první set poměrem 11:8!
Timo Boll vede nad Saehyukem Joo 5:4.
Začal čtvrtý zápas.
V dalším zápase na sebe narazí Saehyuk Joo a Timo Boll.
Konec třetího zápasu.
Němci přetavili mečbol ve vítězství a radují se z výhry 3:2 na sety!
Mečbol pro Německo! (10:9)
Rozhodující set je hodně napínavý, stav je nerozhodný 9:9!
V průběhu pátého setu vede německý tým 8:5!
Začíná pátý set, který rozhodne o vítězi čtyřhry.
Rozhodující pátý set čtyřhry začne za malou chvíli.
A je to 2:2 na sety, protože Lee s Jeoungem ovládli čtvrtou sadu poměrem 11:9!
V průběhu čtvrtého setu vede Německo jen těsně 4:3.
Němci vyhráli třetí set 11:7 a vedou tak 2:1 na sety!
Druhý set vyhrálo Německo poměrem 11:6.
Ve druhém setu se do vedení dostali Němci, kteří momentálně vedou 7:4.
První set vyhrála Jižní Korea poměrem 11:9.
Německo srovnává na 6:6!
Korejci vedou 6:4.
Na straně Korejců jsou ve čtyřhře Sangsu Lee a Youngsik Jeoung, na straně Německa to jsou Bastian Steger a Timo Boll.
Začal třetí zápas – čtyřhra.
Skončil druhý zápas.
Němec Ovčarov využil mečbol a poráží Korejce Saehyuka Joo po pěti setech! Na zápasy je to tedy mezi Německem a Koreou 1:1!
Je to 10:6! Německo má mečbol!
Ovčarov je zpátky ve vedení, tentokrát ale vede o tři body, konkrétně 8:5.
Saehyuk Joo dokázal vyrovnat na 5:5!
Ovčarov vede nad Korejcem 5:4!
Rozhodující set je tady, Němec Ovčarov vede 3:2!
Je to 2:2 na sety! Saehyuk Joo ovládl tuto sadu poměrem 11:2 a opět tak rozhodne pátý set.
Saehyuk Joo vede v průběhu čtvrtého setu 9:1!
Právě začala čtvrtá sada.
Saehyuk Joo vyhrál třetí set poměrem 11:8 a snižuje na 1:2 na sety!
Korejec vede 8:7, sledujeme hodně napínavou a vyrovnanou bitvu!
Saehyuk Joo vede 5:4.
Začíná třetí sada, tu musí Korejec za každou cenu vyhrát!
Dimitrij Ovčarov využil setbol a vede 2:0 na sety!
Ovčarov má setbol! (10:9)
Mezi Saehyuk Joo a Dimitrijem Ovčarovem je to vyrovnané, stav je 9:9.
Němec do toho buší hlava nehlava, ale korejský reprezentant číhá s klidnou hlavou a ve správný moment udeří – anebo udělá chybu sám Ovčarov. Skóre je momentálně 7:7.
Němec se dostal do vedení 4:3.
Začal druhý set, stav je vyrovnaný 1:1.
Ovčarov vyhrál první sadu 11:5!
Mezi Saehyukum Joo a Ovčarovem je to zatím vyrovnaná bitva, stav je 4:4.
Začíná druhý zápas.
První zápas vyhrála Korea 3:2, konkrétně se o to zasloužil Jeoung. Nyní přijde na řadu zápas mezi Saehyukem Joo a Dimitrijem Ovčarovem.
Konec prvního zápasu.
Youngsik Jeoung vyhrává první zápas pro Koreu! V neskutečně napínavé bitvě porazil Bastiana Stegera 3:2 na sety, přičemž zejména pátý set byla jedna velká vyrovnaná show, která nakonec skončila poměrem 13:11!
Youngsik Jeoung dokázal vyrovnat na 11:11!
11:10 pro Německo a třetí mečbol zároveň!
Jeoung trefil hranu stolu a srovnává na 10:10!
Korejec si počínal famózně a dokázal vykřesat naději! (10:9 pro Německo)
Německo má dva mečboly! (10:8)
Sledujeme neskutečně vyrovnanou bitvu, kde je každý bod velmi cenný. Němec právě vede 10:8!
Jeoung poslal míček do sítě a je to 8:8.
Německo si vzalo oddechový čas.
Tentokrát chtěl Němec Jeounga překvapit, ale vyslal projektil příliš daleko a netrefil tak stůl. Korejec vede 8:7!
Steger trefil síť a rázem je zase vyrovnáno! 7:7.
Korea si vzala oddechový čas.
Němec Steger vede 7:6!
Youngsik Jeoung vedl 6:4, ale Steger se dokázal vytáhnout zpátky a vyrovnal na 6:6!
Steger předvedl další chybu, když se mu nepodařilo trefit míček ideálně, a tak Korejec vede 5:3.
Na obou stranách se chybuje, momentálně je to 3:3.
Tak to byla famózní podívaná! Steger předvedl neuvěřitelnou obranu, když to na něj rozjetý Jeoung solil jako z děla, ale všechny smeče dokázal Němec odvrátit a vyrovnal na 1:1!
Němec udělal chybu a Jeoung se tak dostává do vedení 1:0!
Začíná rozhodující set prvního zápasu!
A je to tak, Němec vyhrál tento set poměrem 11:6 a o vítězi prvního zápasu rozhodne pátý set.
Setbol pro Stegera, který právě vede 10:6!
9:5, Steger je jediný míček od setbolu.
Vypadá to, že o zápasu rozhodně pátý set, protože Steger momentálně vede 8:4 a má nakročeno k vyrovnáno na 2:2 na sety.
Pro Jeounga to bude hodně těžké, Němec vede 7:3.
Steger vede 6:2!
Steger na to ale myslí a drží si vedení 4:1.
Čtvrtá sada bude zajímavá, Bastian Steger musí v každém případě vyhrát, jinak se vítězem prvního zápasu stane Korejec Jeoung.
Čtvrtý set je zatím šťastnější pro Němce, který vede 2:0.
Youngsik Jeoung končí třetí set za stejného stavu, jakým prohrál ten druhý – 11:6. Korea se tak dostává do vedení 2:1 na sety.
Korejec v této sadě jednoznačně dominuje a vede 9:5.
Bastian Steger ztrácí už šest bodů! Jeoung vede 8:2.
Po třech minutách si stále drží vedení Jeoung, který momentálně vede 5:2.
Youngsik Jeoung při svém podání získal první bod ve třetí sadě a vede 1:0.
Hráči si oddychli a pomalu se chystají započít třetí sadu.
Bastian Steger vyhrál druhý set poměrem 11:6! Na sety je to tak 1:1.
Německému hráči se daří a vede na Korejcem 10:5!
Jeoung snižuje na 3:5.
Druhý set začal úplně opačně, Bastian Steger se totiž dostal do vedení 4:1!
Korejský hráč využil setbol a ovládl první sadu poměrem 12:10.
Jeoung nejprve vyrovnal a následně se mu podařilo vzít si zpět vedení, nyní je to 11:10 a Korejec má setbol!
Tak pozor, Němec se po osmi minutách poprvé dostává do vedení! 10:9 pro Stegera.
A je to 9:9! Stegerovi se konečně podařilo vyrovnat.
Korejský hráč aktuálně vede jen těsně 9:8!
Po šesti minutách zápasu se zatím Němec Steger nedostal do vedení, naopak Jeoung si jistí své vedení. Momentálně vede Korejec poměrem 8:6.
Bastian Steger snížil na 5:6, záhy ale opět bodoval Jeoung, který si tak zatím drží dvoubodový náskok za stavu 7:5.
Korejec Jeoung se po čtyřech minutách dostává do vedení 6:3.
V prvním utkání na sebe narazí Jeoung Youngsik a Bastian Steger.

Čína – Japonsko
Příjemné středeční odpoledne, srdečně vás vítám u sledování textového online přenosu ze stolního tenisu. Olympijský boj o bronz svedl cesty Jižní Koreji a Německa, kteří si to o třetí místo rozdají právě v tomto utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 16:00.