OH - Stolní tenis - Týmy (ženy) – 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  12. srpna 2016   15:00

Týmy (ženy) – 1. kolo

15:00 1. kolo

Dopolední část prvního kola právě skončila!
Suhová nakonec poráží Scozscovou 3:2 na sety! Jižní Korea – Rumunsko 3:2!
Rozhodující zápas mezi Suhovou a Szocsovou rozhodně až poslední pátý set!
Rumunkám se podařilo vyrovnat a o postupujícím rozhodne poslední zápas!
Dvojice Jižní Koreje dokázala vyhrát čtyřhru a dostala se tak do vedení nad Rumunskem 2:1!
Dalším postupujícím se stává také Severní Korea, která poráží Austrálii také 3:0 na zápasy.
Z postupu se již také raduje tým Singapuru, který vyřadil Egypt výsledkem 3:0!
Čína vítězí i ve čtyřhře a to znamená, že poráží tým Brazílie hladce 3:0!
Za vítězstvím také kráčí hráčky Singapuru, které vedou ve své čtyřhře 2:0 na sety.
Čínská dvojice se ujala vedení 2:0 na sety, na vedlejším stole ovšem zabojovaly Australanky, které vyrovnaly stav čtyřhry na 1:1 na sety.
Stejně tak dvojice Severní Koreji kráčí za třetím rozhodujícím bodem.
Číňanky Dingová s Liuovou získali první set poměrem 11:1! Vypadá to, že duel s Brazílií je rozhodnutý.
Třetími zápasy jsou na programu čtyřhry, které už ve třech případech mohou rozhodnout o vítězství. Akorát stav mezi Jižní Koreou a Rumunskem je vyrovnaný.
Rumunka Monteirová poráží Suhovou 3:0 na sety! jižní Korea – Rumunsko 1:1!
Suhová v souboji s Monteirovou prohrává 0:2 na sety.
Fengová poráží El-Dawlatlyovou 3:1! Egypt – Singapur 0:2!
Liová poráží Takahashiovou také 3:0! Čína – Brazílie 2:0!
Riová vítězí 3:0 na sety! Austrálie – Severní Korea 0:2!
Fengová nedopustila ve třetí sadě už další překvapení a ujímá se vedení 2:1 na sety.
Stejně tak Číňanka Liová nad Brazilkou Takahashiovou.
Riová se nad australskou stolní tenistkou Zhangovou dostává do vedení již 2:0 na sety.
El-Dawlatlyová dokázala srovnat stav proti Fengové na 1:1!
Rumunka Monteirová dokázala vyhrát první set nad Suhovou!
Riová ze Severní Koreje a Liová z Číny získávají první sety nad svými soupeřkami.
Fengová získává první set nad El-Dawlatlyovou. Singapur nejspíš nebude mít s Egyptem žádné větší problémy.
Na většině stolech se již rozehráli druhé zápasy.
O chvíli později už také ukončila svůj zápas Riová, která poráží stejným výsledkem 3:0 na sety Layovou! Austrálie – Severní Korea 0:1!
Jeonová poráží Rumunku Samarovou také hladce 3:0 na sety! Jižní Korea – Rumunsko 1:0!
Yuová poráží egyptskou stolní tenistku Meshrefovou také 3:0 na sety! Egypt – Singapur 0:1!
Liuová poráží Brazilku Guiovou hladce 3:0 na sety! Čína – Brazílie 1:0.
Do vedení 2:0 se již také dostala Riová ze Severní Koreje a z té Jižní vede 2:0 na sety Jeonová. První zápasy jsou zatím velmi jednoznačné.
Číňanka Liuová a Singapurka Yuová vedou ve svých zápasech již 2:0 na sety a mají nakročeno k zisku prvního bodu pro své týmy.
No a ve vedení je již také Korejka Jeonová, která vyhrála první set nad Samarovou poměrem 11:6.
Riová získává první sadu nad Australankou Layovou poměrem 11:8!
To samé se také podařilo singapurské stolní tenistce Yuové, která zatím v zápase proti Meshrefové jasně dominuje.
Liuová získala první set nad Guiovou v zápase Čína – Brazílie.