OH - Stolní tenis - Týmy (ženy) – čtvrtfinále -  ONLINE PŘENOS -  13. srpna 2016   15:00

Týmy (ženy) – čtvrtfinále

15:00 čtvrtfinále

Měli jsme možnost sledovat jasné vítězství Číny a poměrně komplikovaný boj Singapuru s Jižní Koreou. Dramatická podívaná se šťastným koncem pro Singapur je tedy posledním, co nabídlo čtvrtfinále od 15 hodin a další pokračování bude v 00:30. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.
Poslední set je minulostí a Singapur ho vyhrál 11:4, takže postupuje po tuhém boji do semifinále!
16:14 pro Singapur a zisk třetího setu, což znamená, že Singapuru chybí vyhrát jediný set k postupu dále.
I nadále je třetí set nesmírně vyrovnaný – 11:11.
Vyrovnáno na 6:6 a jedná se tedy o skutečně nervy drásající čtvrtfinálový souboj.
Korejská hráčka je ve formě a ve třetím setu zatím vede 5:3 nad singapurskou soupeřkou.
Druhou sadu ovládla Haeun Yang v poměru 11:9 a vyrovnává stav rozhodujícího zápasu na 1:1.
Korejka vede i nadále, i když teď už je to pouze 5:4.
Ve druhém setu začala lépe Korejka, která vede 3:1 a právě podává.
První set končí za pět minut a drtivě ho ovládla Tchien-wej Feng v poměru 11:3.
Singapurská hráčka si jde pro vítězství v prvním setu a vede 8:2.
V rozhodujícím utkání se proti sobě postaví Haeun Yang a Tchien-wej Feng.
Třetí set končí 11:8 pro Singapur a zápas 3:0, takže uvidíme rozhodující páté utkání čtvrtfinále!
Korejka trochu snížila, ale přesto je stále náskok pro hráčku ze Singapuru – 8:5.
Singapurská hráčka vede ve třetím setu již 7:2.
Zisk dvou bodů v řadě ukončuje druhý set ve prospěch singapurské hráčky, která v utkání vede 2:0 a je na nejlepší cestě k vyrovnání celkového stavu čtvrtfinále na 2:2.
Hráčka z Jižní Koreje dokázala vyrovnat stav druhého setu na průběžných 9:9!
Jenže Korejka se nevzdává a komplikuje soupeřce snadný zisk druhé sady. Skóre je 8:6 pro I-chan Čou.
Vstup do druhého setu perfektně vyšel hráčce ze Singapuru, která drtí soupeřku 5:1.
První sadu nakonec skutečně ovládla I-chan Čou v poměru 11:8.
Prozatím si lépe vede hráčka ze Singapuru, která vede nad svou soupeřkou v poměru 8:4.
Ve čtvrtém utkání mezi Jižní Koreou a Singapurem nastoupí Hyowon Suh a I-chan Čou.
Korejky nakonec dokázaly ovládnout důležitou pátou sadu v poměru 11:7 a vítězí ve třetím utkání, takže celkový stav je momentálně 2:1 pro Jižní Koreu.
Jižní Korea trochu zabrala, získala na podání soupeřek jeden bod, takže je to 8:6 a podávají Korejky.
Singapur snížil na 5:7 a momentálně se jeho reprezentantky chystají podávat.
Jihokorejky si berou nadějné vedení v rozhodujícím setu 6:2, což je pro Singapur hodně nepříznivá situace.
Ve čtyřhře uvidíme i pátý set, když Singapur vítězí ve čtvrté sadě v poměru 12:10.
Stav i průběh utkání je nadále vyrovnaný a ve čtvrtém setu je to již 9:9.
Singapur se opět dotáhnul a vyrovnal průběžný stav čtvrtého setu na 6:6.
Čtvrtá sada je poměrně vyrovnaná a momentálně v ní na rozdíl dvou bodů odskočila Jižní Korea, která vede 5:3.
Singapurská dvojice dotáhla třetí set do zdárného konce a vítězí v něm 11:4. Uvidíme tedy i čtvrtou sadu.
Třetí sada je i nadále v režii singapurského páru, který vede 7:3.
Dominance singapurských hráček v této sadě pokračuje a stav je již 5:1.
Na začátku třetí sady se opět o něco lépe vede Singapurkám (3:0), ale takový průběh měl i minulý set.
Jižní Korea ovládla i druhý set, kdy soupeřky rozdrtila 11:4 během pěti minut.
Singapurská dvojice zamrzla na začátku utkání a momentálně ve druhé sadě prohrává již 4:10.
Jihokorejky však zapnuly na vyšší obrátky a otočily průběžný stav utkání na 6:4 v jejich prospěch.
Dvojice Jü-Čou však výborně vstupuje do druhého setu a vede již 3:0.
Haeun Yang a Jihee Yeon si vedou velmi dobře a první set dokázaly získat v poměru 11:7 za sedm minut.
Jenže Jižní Korea bojuje a průběh otáčí třemi body v řadě na 6:4 ze svého pohledu.
Nyní se již můžeme soustředit jen na čtyřhru Singapuru s Jižní Koreou, kde zatím v první sadě vede Singapur 4:3.
Čína ovládla třetí set 11:3 a celkově vítězí na utkání 3:0, takže postupuje do semifinále.
Číňanky vstoupily výborně i do třetího setu a vedou v něm již 4:0, když jdou podávat.
Druhá sada míří za čínskými hráčkami, které vítězí 11:3 během čtyř minut. Utkání mezi Jižní Koreou a Singapurem začne za malou chvíli, přičemž proti sobě nastoupí Haeun Yang s Jihee Yeon a Meng-jü Jü a I-chan Čou.
Čínské hráčky vedou ve druhém setu čtyřhry již 6:2 a kráčí si za pohodlným ziskem této sady.
Š'-wen Liou a Ning Ting zvládly první set čtyřhry poměrně jednoduše a ovládly ho v poměru 11:7.
Čínská dvojice zatím vede 6:4, ale podávají soupeřky ze Severní Koreje.
Číňanky Š'-wen Liou a Ning Ting rozehrály třetí utkání proti dvojici Song I Kim a Myong Sun Ri. Zápas mezi Jižní Koreou a Singapurem začíná s menším zpožděním.
Jihokorejka dokázala ovládnout čtvrtou sadu v poměru 11:6, vítězí ve svém zápase a srovnává celkový stav utkání mezi Jižní Koreou a Singapurem na 1:1.
Čtvrtá sada je zatím vyrovnaná a stejně tak vypadá i stav, který je právě 3:3.
Meng-jü Jü ze Singapuru zabojovala a třetí set ovládla v poměru 11:9!
Singapurka však zabojovala a sebrala své soupeřce obě podání, takže máme stav 7:7.
Jižní Korea kráčí k vyrovnání stavu na jedna jedna, jelikož Jihee Jeon vede ve třetím setu 7:5 a podává.
Třetí sadu získává opět Čína, takže vede nad Severní Koreou celkově již 2:0 na zápasy.
Během šesti minut je dohrána druhá sada utkání mezi Jižní Koreou a Singapurem se stavem 11:4, takže Jihokorejky vedou již 2:0 v tomto utkání.
Jihee Jeon vede přesvědčivě i ve druhém setu a ukazuje, že její vítězství v první sadě nebyla náhoda.
Š'-wen Liou ovládla naprosto jasně druhou sadu v poměru 11:5. Jižní Korea vede se Singapurem 3:1, nicméně podávat jde Meng-jü Jü.
Úvodní set mezi Jižní Koreou a Singapurem ve druhé dvouhře trval osm minut a nakonec ho pro sebe získala Jihee Jeon poměrem 11:8. Mezitím směřuje Čína k výhře ve druhé sadě, protože vede 8:4.
Duel mezi Jižní Koreou a Singapurem je nesmírně vyrovnaný a skóre je momentálně 7:7 v prvním setu. Čína se Severní Koreou 3:3 ve druhé sadě.
Čínská reprezentantka dovedla první set do úspěšného konce a vítězí v něm 11:4. Singapur a Jižní Korea stále vyrovnané – 3:3.
Š'-wen Liou zřejmě kráčí k zisku první sady a vede již 8:3. Zápas Singapuru s Jižní Koreou je rozehrán a stav je 1:1.
Číňanka již odstartovala svůj zápas a zatím vede 5:3. Druhý zápas ještě rozehrán nebyl.
Před námi je druhé utkání ve dvouhře, kde se utkají Š'-wen Liou z Číny a I Song Kim ze Severní Koreje. Druhé čtvrtfinále poběží ve složení Meng-jü Jü ze Singapuru a Jihee Jeon z Jižní Koreje.
Singapurská hráčka zajistila svému celku první bod ve dvouhře, když soupeřku z Jižní Koreje porazila 11:2, 11:9 a 12:10.
Číňanka nakonec došla k vítězství jako první po setech 11:8, 11:6 a 11:8.
Singapurka Tchien-wej Feng vede celkem v poklidu 8:4, zatímco Číňanka také kráčí k zisku třetí sady, když je stav 8:6 a Siao-sia Li podává.
I ve třetím setu pokračuje poměrně vyrovnané klání mezi Severní Koreou a Čínou, kde je stav 5:5. Singapurská hráčka vede 5:2.
Čína vede 2:0 na sety, když druhý set Siao-sia Li ovládla 11:6. Singapurská hráčka doservírovala druhou sadu a zvítězila 11:9, takže též vede 2:0.
Tchien-wej Feng se přiblížila zisku druhé sady a vede již v poměru 9:7. Podobně je na tom čínská hráčka, jež vede 9:6.
Jihokorejka se trochu vzpamatovala a snížila již na 5:7. Severní Korea drží vyrovnaný stav 5:5 ve druhém setu.
Singapurská hráčka dominuje i ve druhé sadě a vede již 5:1, přičemž jde servírovat. Číňanka hraje vyrovnané klání a momentálně je skóre 4:2 pro Mi Gyong Ri.
I Číňance se podařilo dovést svojí první sadu do vítězného konce v poměru 11:8. Singapurka mezitím zdárně vstoupila i do druhého setu, kde vede 2:0 a podává.
Tchien-wej Feng ze Singapuru hraje skvěle a první set ovládla naprosto jasně 11:2. Číňanka Siao-sia Li se dostala do vedení 9:8 v první sadě.
Velmi dobře si zatím vede zástupkyně Singapuru, která v prvním setu vede přesvědčivě 6:1. To Číňanka má trochu překvapivě potíže a prohrává 3:7.
První singlová utkání ženských týmových čtvrtfinále jsou rozehrána.
Proti sobě nastoupily Siao-sia Li (Čína) s Mi Gyong Ri (Severní Korea) a Hyowon Suh (Jižní Korea) s Tchien-wej Feng (Singapur).
Všechno se nám již pomalu připravuje ke startu prvních utkání ve dvouhře.
Za Čínu nastoupí Ning Ting, Siao-sia Li a Š'-wen Liou. Severní Korea do boje posílá trojici I Song Kim, Myong Sun Ri a Mi Gyong Ri.
Jižní Korea nasazuje Jihee Jeon, Hyowon Suh a Haeun Yang. Dres Singapuru oblékají Tchien-wej Feng, Meng-jü Jü a I-chan Čou.