OH - Stolní tenis - Týmy (ženy) – čtvrtfinále -  ONLINE PŘENOS -  14. srpna 2016   00:33

Týmy (ženy) – čtvrtfinále

00:30 čtvrtfinále

To je ode mě pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji dobrou noc.
V semifinále doplní Čínu se Singapurem kromě Japonek také Němky. Han Ying dokázala v závěrečném duelu večera zdolat Tie Yanu a dokonala postup našich západních sousedů! Němky zvítězily 3:1 a budou bojovat o cenné kovy.
11:3
Nyní se už Han Ying nemílí a je rozhodnuto!
10:3
Ještě si bude muset Han Ying na oslavu počkat! První mečbol je odvrácen.
10:2
Opět Han Ying vytloukla bloky a má 8 mečbolů!
9:2
Úder se otřel o hranu stolu, Němce tam nyní padne úplně všechno.
8:2
Přesný útok do forhendové strany Tie Yany, pro Německo to již vypadá velmi dobře.
7:2
Han Ying dává najevo pozitivní emoce, po každém vyhraném míčku se velmi hlasitě raduje. Nyní je již na dobré cestě k vítězství.
6:2
Tie Yana opět chybuje po úderech s nízkou rotací od Němky a ztrácí 4 body.
5:1
Tie Yana se ještě nevzdává. Nádherný útok znamená snížení stavu.
5:0
Han Ying je teď na koni a ani oddechový čas na tom nic nemění! Němka je už docela blízko víězství.
4:0
Čtvrtý míček v řadě pro Tie Yanu a logicky přichází na řadu oddechový čas soupeřky.
3:0
Tie Yana už nehraje tak přesně jako ve druhé sadě a začíná ztrácet půdu pod nohama. Nyní prohrává už 0:3.
2:0
Přesný hřebík do rakve zasadila Han Ying své soupeřce. Nádherný útok po čáře.
1:0
Tie Yana opět trefuje síť, údery s nízkou rotací dělají hráčce Hong Kongu potíže.
Začíná čtvrtá sada, uvidíme, zda-li bude také sadou poslední.
11:7
Němka třetí set nakonec zvládá a vede 2:1.
10:7
Tie Yana setbol odvrací a snižuje na 7:10. Han Ying trefila síť.
10:6
Další prasátko hraje ve prospěch Hong Kongu. Míček se otřel o pásku a doletěl těsně na druhou stranu.
10:5
Nepřesný výpad Tie Yany, Han Ying má 5 setbolů.
9:5
Tie Yana ve dlouhé výměně neudržela nervy a posílá míček vedle.
8:5
Prasátko pomohlo Tie Yaně, míček se otřel o hranu stolu.
8:4
Tie Yana pomáhá soupeřce svou chybou, teď působila ve výměně nesoustředěně.
7:4
Tie Yana si rozběhala soupeřku, a pak zakončila tvrdým forhendem po čáře.
7:3
Němka se výborně ubránila a dočkala se chyby soupeřky.
6:3
Han Ying poslala bekhend až za stůl.
6:2
Němka si vypracovala ve třetí sadě slušný náskok. Tie Yana se zase začíná přizpůsobovat hře soupeřky, začíná to připomínat první sadu.
5:2
Přechod do útoku Němce čínského původu vyšel, Tie Yana byla zatlačena do defenzívy.
4:2
Jenže bekhendový atak je nepřesný. Han Ying vede 4:2.
3:2
Výměny se velmi prodloužily. Je to boj o každý míček. Tie Yana snižuje na rozdíl jednoho bodu.
3:1
Opět plno slajsovaných úderů z obou stran. Reprezentantak Hong Kongu v závěru výměnu trefuje síť.
2:1
Němka tentokrát obranu ustála. Křižný forhend Tie Yany se na stůl nevlezl.
1:1
Bekhendový topsinem byl příliš velkým soustem pro Han Ying.
1:0
Tie Yana si vybrala také kus smůly, míček se od pásky odrazil do zámezí.
5:11
Tie Yana ve druhém setu zpřesnila své útoky a srovnává na 1:1. Tento duel může být ještě velmi vyrovnaný a napínavý!
5:10
Další snížení přichází záhy, náskok Tie Yany je však stále komfortní.
4:10
První setbol Tie Yana nevyužila, Němka ještě bojuje.
3:9
Han Ying posílá míček do zámezí.
3:8
Němka by si měla vzít time-out a pořádně promyslet s trenérkou způsob hry, protože tato obrana zatím nikam nevede.
3:6
Po delším čase chybuje Tie Yana v útoku, Němka snižuje.
2:6
Další přesné zakončení výměny. Stav je 2:6.
2:5
Němka musí svou hru změnit. Tie Yana zpřesnila útoky a nyní je lepší.
2:4
Výměna plná úderů se spodní rotací končí ziskem bodu pro Němku.
1:3
Další útok reprezentatnky Hong Kongu. Han Ying bude muset častěji útočit.
1:2
Němka se příliš zatahuje do defenzivy, to může občas přinést bod, jenže po dobu celého utkání to nemůže vydržet.
1:1
Nyní však byla Tie Yana v útoku přesná a srovnává.
1:0
Han Ying hrála možná až příliš defenzivně, naštěstí pro ni udělala soupeřka další chybu.
11:5
Tie Yana končí set chybou z bekhendu a Němka se dostává do vedení 1:0 na sety.
10:5
Han Ying uspěla s dalším výpadem a má 5 setbolů!
9:5
Po dlouhé době bod proti Tie Yanu, Han Ying posílá míček do autu.
9:4
Tie Yana se nyní nemůže chytit a dělá zbytečné chyby.
8:4
Úspěšná série Němky pokračuje. Další bod znamená vedení 8:4.
7:4
Obě hráčky držely krok ve velmi dlouhé výměně, jako první se k útoku odhlodlala Tie Yana, ale posílá míček do sítě.
6:4
Němka vytloukla bloky a vede o dva body.
5:4
Němka si však bere vedení zpět, soupeřka se vyhazuje z bekhnedu.
4:4
Přesný útok Tie Yany.
4:3
Míček letí až za stůl, Němka je poprvé ve vedení.
3:3
Tie Yana dělá chybu po úderu se spodní rotací od Němky.
2:3
Němka snižuje po topsinovém forhendu.
1:3
Tie Yana zatím hraje výborně. Němka se musela bránit, nakonec však na jeden z útočných míčů nemohla dosáhnout.
1:2
První bod také pro Han Ying. Ta nyní převzala ve výměně iniciativu a získala bod.
0:2
Další tvrdy výpad Tie Yany znamená vedení 2:0.
0:1
Tie Yana čekala na optimální příležitost na útok, apk výměnu zakončila tvrdým forhendem.
Právě probíhá rozehrávka obou hráček, za malou chvíli půjdeme na věc. Tento duel Vám zprostředkujeme míček po míčku.
Ve čtvrtém duelu nastoupí Han Ying a Tie Yana. Jedná se o souboj sedmé se šestnáctou hráčkou žebříčku ITTF, protože můžeme očekávat velmi kvalitní stolní tenis.
Němky vítězí ve čtyřhře a dostávají se do vedení 2:1 na zápasy! Lee Ho Ching v poslední výměně nebyla dostatečně trpělivá a zasáhla síť. Němky se radují, Soljaová si může po více než hodině a půl boje odpočinout a přenechat místo kolegyni z reprezentace. Za chvíli se dozvíme, kdo nastoupí do čtvrtého duelu.
Opět je tu obrat. Soljaová zaútočila do bekhendu soupeřky a Němky vedou 11:10. JNa řadu přichází mečbol!
Tie Yana měla nalitý míček na forhendu, jenže dělá chybu a Němky srovnávají krok!
První setbol Němky odvrací. Soljaová zaútočila po čáře a nemýlila se. 9:10.
Jenže hráčky Hong Kongu nyní hrají přesněji a vedou 10:8. Na řadě jsou dva setboly.
Manko se podařilo částečně snížit. 8:9.
Jenže přichází další zaváhání Soljaové a Hong Kong je dva míčky od zisku setu. Šan Siao-na bude muset při svém podání získak alespoň jeden bod, pokud chtějí Němky uvažovat o výhře ve třetí sadě.
Přesný útok na hráčku, která zrovna nebyla na tahu, a proto se její úder samozřejmě nemůže počítat. 6:7.
Jenže následuje chyba z bekhendu a stav je 5:6.
Krásný útok od Tie Yany, Hong Kong odskakuje o dva body.
Přesný bekhend do protipohybu. 4:5, Němky se stále s mírným odstupem drží.
Lee Ho Ching chtěla ukončit výměnu křižným winnerem, jenže zacílila pouze do zámezí. 3:4.
Šan Siao-na posílá v defenzivě míček za stůl. 2:4.
Nádherná výměna končí ziskem bodu pro dvojici z Hong Kongu. 1:3.
Úspěšná smeč Šan Siao-na. Němky snižují na 1:2.
Lepší start do třetí sady mají reprezentatnky Hong Kongu, síťku zasáhla také Soljaová. 0:2.
Šan Siao-na poslala míček pouze do zámezí.
Třetí sada začala, na podání německá dvojice.
Soljaová opět zaúřadovala z forhendové strany a Němky vedou 2:0! Druhý set trval šest minut a Němky jej ovládly v poměru 11:3.
10:3, Němky mají sedm setbolů.
9:3, druhý set je zatím jasnou záležitostí. Tie Yana posílá míček do autu.
Nyní už se můžeme naplno věnovat souboji mezi Německem a Hong Kongem. Němky ve čtyřhře zatím dominují, vedou 7:3 a jsou blízko zisku druhého setu.
A to se jim také daří! Japonky vítězí ve čtyřhře 3:1 na sety a poráží ve čtvrtfinále Rakousko! Souboj o medaile nezůstanou bez reprezentantek země vycházejícího slunce.
Rýsuje se velký obrat. Itová s Fukuharovou vedou 11:10 a mohou ukončit celý čtvrtfinálový duel!
Rakušanky nevyužily tři setboly a stav je 10:10.
Japonky dokázaly dva setboly odvrátit, ještě je tu však jedna hrozba. Dokází Rakušanky proměnit třetí šanci?
Jenže na konto Rakušanek přibyl další bod a jsou tu tři setboly.
Naděje umírá poslední. Japonky snižují na 7:9.
9:6 pro Rakousko, to už budou mít Japonky hodně složité.
Itová s Fukuharovou prohrávají ve čtvrté sadě 5:8, Rakušanky usilují o rozhodující set.
Němky už však dotáhly první sadu do úspěšného konce a po šesti minutách vedou 1:0.
Ještě mírné zdramatizování situace, stav 10:7.
První setbol zůstává nevyužit, stále jsou tu však další čtyři příležitosti.
Opět přesný útok Soljaové a Němky vedou 10:5.
Série německých bodů je ukončena, přesto vedou Němky již 9:5 a jsou blízko k zisku první sady.
To už je opravdu hodně špatná série pro Hong Kong. 8:4.
Pátý bod v řadě pro Němky přináší vedení 7:4.
Šan Siao-na zatím nechává ukončovat výměny svou spoluhráčku, Soljaová je zatím při čtyřhře spolehlivá. Němky vedou 6:4.
Němky snižují zásluhou útoku Soljaové. Ta má za sebou dlouhý, složitý a psychicky náročný zápas, uvidíme, v jaké pohodě se představí.
Dvojice z Hong Kongu jde na začátku duelu do vedení 4:2.
Němky mají v sestavě čtyřhry Petrissu Soljaovou a Šan Siao-na. Hong Kong nasadil dvojici Tie Yana, Lee Ho Ching.
Itová s Fukuharová to zvládají a vedou 2:1 na sety. My se nyní vracíme k utkání Německa s Hong Kongem, kde začíná za stavu 1:1 na zápasy čtyřhra.
První setbol Polcanovová s Li Čchiang-ping odvrací, ještě jsou tu však dvě další příležitosti pro Japonky.
10:6, čtyři setboly pro Itovou a Fukuharovou.
Japonky vedou 9:6, stále drží komfortní náskok tří bodů.
Itová s Fukuharovou vedou 8:4 a jsou blízko vedení 2:1 na sety. Připomínám, že Japonsku už chybí k postupu do semifinále jen jediný bod.
Třetí sadu však rozjely Japonky ve velkém stylu a vedou 7:3.
Japonky prohrály druhý set čtyřhry. Li Čchiang-ping se Sofii Polcanovovou srovnávají na 1:1.
Reprezentantka Hong Kongu ví, jak má naložit s nabídnutou příležitostí a ukončuje zápas! Souboj mezi Německem a Hong Kongem je tak vyrovnán na 1:1!
Situace se obrací! Mečbol má k dispozici Doo Hoi Kem. 12:13.
Ještě ne! Výměna plná bekhendů vyznívá lépe pro Doo Hoi Kem. Je srovnáno na 12:12.
Krátkým míčkem zmátla Němka svou soupeřku a má čtvrtý mečbol. Tak že by se konečně podařilo Soljaové ukončit utkání?
Bitva o rozhodující sadu pokračuje! Soljaová vůbec netrefila balónek a sama se připravila o velkou šanci. 11:11.
Další mečbol pro Soljaovou! Bekhnedový topspin letí až za stůl. 11:10.
I druhý mečbol Doo Hoi Kem útočnou hrou odvrací! 10:10. Němka bude muset ještě hodně bojovat.
Ještě však není konec. Soljaová posílá svůj úder daleko. 10:9.
Další bod pro Němku, která má k dispozici dva mečboly. Bekhend Doo Hoi Kem zastavila páska a Němka je v obrovské nejen psychické výhodě.
To je panečku obrat! Ani time-out Doo Hoi Kem nepomohl, Soljaová vede 9:8.
Bekhend Doo Hoi Kem končí v síti a je srovnáno. 8:8.
Němka ukončila výměnu vítězným úderem z forhendu. Už je to jen o bod. 7:8.
6:8 a time-out si nyní bere Doo Hoi Kem. Zatím se můžeme podívat na vedlejší stůl, kde ve čtyřhře bojují Japonky s Rakouskem. Itová s Fukuharovou vyhrály první set 11:5.
Němka ještě reaguje a snižuje na 5:8. Nechce ještě tento důležitý zápas vzdát.
Další problémy pro Němku! Doo Hoi Kem se zlepšila, hraje přesně a čeká na chyby soupeřky. Momentálně vede 8:4.
Němka byla v útoku, jenže dělá chybu. 4:7.
Trpělivost přinesla ovoce. Soljaová posílá míček až za stůl a bere si oddechový čas.
Reprezentantka Hong Kongu je zatím v rozhodující sadě o trochu napřed nyní vede 5:4.
Vysoký bekhend Doo Hoi Kem letí příliš daleko. Je srovnáno na 4:4.
Začala už také čtyřhra mezi Rakouskem a Japonskem, k tomuto zápasu se dostane za malou chvíli, nejdříve Vám však přiblížíme závěr tohoto duelu.
Vyrovnaný průběh pokračuje, zápas trvá již přes půl hodiny a v pátém setu je momentálně srovnáno na 3:3.
Doo Hoi Kem otáčí na 1:2. Němka si nedokázala poradit s vysokým forhendem.
Příjem Doo Hoi Kem končí v zámezí. První bod připadá na konto Němky.
Rozhodující pátá sada začíná, na podání Soljaová.
Forhend Soljaové zaplul do síťky a je srovnáno na 2:2!
Jenže Doo Hoi Kem chce zápas prodloužit a nyní má k dispozici setbol! 9:10.
To byla velmi důležitá výměna, kterou lépe ustála Němka a srovnává na 9:9! Dva míčky chybí Německu k zisku druhého bodu v souboji s Hong Kongem.
Němka s přehledem snižuje na 8:9.
Ovšem Doo Hoi Kem bojuje a dostává se opět do vedení o dva body. 7:9.
Další ztráta by mohla Soljaovou hodně mrzet, jenže Němka dobře zaútočila do bekhendu soupeřky a snižuje. 7:8.
Druhá chyba za sebou a to už vypadá pro Němku nebezpečně. Stav 6:8.
Němka chybuje při útoku o zrychlení, Doo Hoi Kem má jeden bod k dobru na svou soupeřku.
Soljaová srovnává díky výborné obraně. 6:6.
Doo Hoi Kem chybuje z příjmu, Němka snižuje na 5:6.
Němka zatím tahá ve čtvrté sadě za kratší konec, prohrává 4:6. Slavící Japonci momentálně ruší svým skandováním hráčky u druhého stolu.
Japonsko vede 2:0. Išikavová zdolala ve čtyřech setech Liou Ťia a nyní bude následovat čtyřhra.
Už jen jeden! Kasumi Išikavová má proti Liou Ťia tři mečboly!
Išikavová vede v souběžně hraném duelu 9:7 a je dva míčky od zisku druhého bodu pro Japonsko!
Soljaová ustála topspiny soupeřky, pak však netrefila míček. 2:5.
Teď však přichází chybný příjem Němky. 2:3.
Soljaová zatím hraje se svou soupeřkou 2:2 ve čtvrté sadě, nyní uspěla díky agresivnímu bekhendu na čáru.
Nyní se na chvíli zastavíme u souboje Rakouska s Japonskem. Liou Tia prohrává s Išikavovou ve čtvrté sadě 5:7.
Soljaové pomohla páska, nicméně ta je také součástí hry, a proto se Němka dostává do vedení 2:1!
Němka byla trpělivější a má setbol! 10:9.
Reakce přichází ihned, je srovnáno, o osudu třetího setu rozhodne několik následujících míčků. 9:9.
Doo Hoi Kem nezvládla příjem, míček končí daleko v autu. 9:8.
8:8, zápas je stále velmi vyrovnaný, nyní pomohla Doo Hoi Kem hrana stolu.
Jenže topspin Soljaové je příliš dlouhý, Doo Hoi Kem už chybí jen bod.
Přímý bod z podání pro Němku, která tak vede o dva body.
Němka zvolila ideální kombinaci úderů a zakončila bekhendem křížem – 7:6.
Utkání mezi Soljaovou a Doo Hoi Kem je aktuálně vyrovnané, stav je 6:6.
Išikavová využila hned první nabídnutou příležitost a dostává se do vedení 2:1 na sety.
Mezitím Išikavová vede v souboji s Rakušankou Liou Ťia 10:7 a má tři setboly!
Soljaová netrefila vysoký míček a bude muset dotahovat.
Doo Hoi Kem hrála daleko za stolem, z obrany však dokázala vytasit efektní úder a získává bod.
Soljaová byla ve dlouhé výměně trpělivější a dostává se do vedení 3:2.
Ve třetí sadě je momentálně srovnáno na 2:2.
Nádherná ukázková výměna končí ziskem bodu pro Němku, která posílala údery od jednoho rohu k druhému a nakonec ukončial výměnu bekhendem do protipohybu.
Išikavová hraje ve třetím setu s Liou Ťia zatím 4:3. Zde je průběh velice vyrovnaný.
I na tomto stole je srovnáno! Doo Hoi Kem zpřesnila hru a vítězí 11:3.
Další dva nepřesné údery od Soljaové, Doo Hoi Kem vede 10:3 a má k dispozici sedm setbolů!
Němka ihned reaguje snížením na 3:7, obě hráčky dělají velké množství chyb.
Petrissa Soljaová posílá svůj příjem do zámezí. Reprezentantka Hong Kongu vede již 7:2 a má nakročeno k zisku druhé sady.
Němce se ve druhém setu nedaří, soupeřka se dostala do tempa a vede 5:1.
Kasumi Išikavová mezitím na druhém stole srovnala na 1:1, druhý set skončil 11:5.
Forhendový topspin ulétl Němce. Doo Hoi Kem vede 3:1.
Němka trefila míček okrajem rakety a balónek vyletěl vysoko nad stůl.
Dlouhá výměna končí příliš dlouhým úderem Němky, je srovnáno.
My se však nyní vracíme k druhému setu utkání mezi Petrissou Soljaovou a Doo Hoi Kem. Němka získává po bekhendovém topspinu první bod.
Išikavová zatím ve druhé sadě dominuje a vede již 7:1, vyrovnání je blízko.
Bekhendový topspin Doo Hoi Kem byl příliš dlouhý, Soljaová získává první sadu poměrem 11:9!
První setbol Doo Hoi Kem odvrací, Soljaová posílá míček do síťky.
Jenže přeci jen je tu setbol pro Soljaovou za stavu 10:8.
V souboji Němky s Doo Hoi Kem už je to jen 9:8. Reprezentantka Hong Kongu se výrazně dotáhla na svou soupeřku.
Mezitím Liu Tia vyhrála první set nad Išikavovou 11:5 a vede 1:0 na sety.
Ani Němka se však nevyvaruje chyby a proto její soupeřka z Hong Kongu snižuje.
Pěkný výpad zakončený úspěšným bekhendem po čáře, Němka vede 9:4 a je blízko k zisku setu.
Soljaová vede po dalším zaváhání soupeřky už 8:4.
Doo Hoi Kem zahrál do bekhendového rohu soupeřky, Soljaová posílá míček až za stůl.
Německá tenistka vede již 6:3, soupeřka zatím hodně chybuje a daruje body soupeřce zadarmo.
Bekhendový topspin Soljaové byl úspěšný, soupeřka se s ním nedokázala vypořádat a chybuje.
Doo Hoi Kem posílá míček do autu, Soljaová srovnává.
Němka po ofenzivní výměně snižuje.
V prvním setu je stav 3:1 pro Doo Hoi Kem, která se snaží více útočit a nutí soupeřku k chybám.
Za malou chvíli začnou na obou stolech druhé zápasy, představí se Liou Ťia proti Išikavové. My budeme sledovat především utkání německé tenistky Soljaové proti Doo Hoi Kem.
Ve stejném okamžiku ukončila svůj zápas také Japonka Fukuharová, která rovněž zvítězila 3:0 na sety a přinesla svému týmu první bod.
Han Ying vítězí 11:4, celkově tedy 3:0 na sety a Němky se v souboji s Hong Kongem dostávají do vedení.
Han Ying je ve vedení 9:4 a první bod pro Německo je velmi blízko!
Náskok Fukuharové se ztenčil na jeden bod, Japonka vede 7:6.
Dva míčky v řadě však získala Němka.
Třetí set mezi Han Ying a Lee Ho Ching je zatím vyrovnaný, stav 4:4.
Fukuharová odskakuje na rozdíl tří bodů a zdá se, že má zápas pod kontrolou.
Třetí sada je zatím v obou případech vyrovnaná. Han Ying je o jeden míček napřed.
Chvíli poté získává set také Fukuharová, se svou soupeřkou měla menší potíže, přesto zvítězila 11:9. První zápasy zatím mají rychlý průběh.
Han Ying vyhrála za šest minut druhý set a vede 2:0.
Fukuharová otočila vývoj a momentálně jí schází jen dva míčky k zisku sady.
Lee Ho Ching získala dva body v řadě a ještě snižuje, žádný dopad by to však pro Němku mít nemělo.
Han Ying vede již 9:1, druhý set je jasnou záležitostí Němky.
Němka neohroženě kráčí za ziskem druhé sady, stav je již 6:0. Fukuharová už srovnala skóre ve druhém setu.
Han Ying začala dobře také druhý set, momentálně je ve vedení 4:0.
Ve druhé sadě vede Polcanovová 4:1, to je dobrý start do setu. Uvidíme, jak na to Japonka zareaguje.
Han Ying si také s přehledem pohlídala vývoj prvního setu a získala jej v poměru 11:6.
Fukuharová je v žebříčku o 47 míst výše než její soupeřka a v prvním setu se velký rozdíl začíná projevovat. Japonka vyhrála 11:5 a rychle se dostává do vedení.
Teď se však situace mírně změnila, Han Ying vede 7:5.
Lee Ho Ching se zatím drží své soupeřky, ještě ani jednou nebyl rozdíl větší než dva body.
Obě hráčky přidaly další bod na své konto, vyrovnaný průběh má také začátek prvního setu mezi Polcanovovou a Fukuharovou.
Sedmá hráčka světa Han Ying je v prvním utkání favoritkou, stav prvního setu je zatím 3:3.
V prvním duelu proti sobě nastoupí Han Ying a Lee Ho Ching. Souboj Rakouska s Japonskem zahájí Fukuharová s Polcanovovou. Za malou chvíli začínáme.

Rakousko – Japonsko
Dobrý večer, zdravím všechny příznivce stolního tenisu. Kdo doplní v semifinále týmové soutěže Čínu a Singapur? To se dozvíme dnes v noci. Na programu jsou totiž další dva čtvrtfinálové souboje žen.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 00:30.