OH - Stolní tenis - Dvouhra (muži, ženy) - čtvrtfinále -  ONLINE PŘENOS -  28. července 2021   08:00

Dvouhra (muži, ženy) - čtvrtfinále

Konec utkání.
4.set'
Je hotovo! Sun Jing-šan zvítězila ve 4. setu 11:6 a celkově tedy poráží Chan Jing 4:0 a postupuje do semifinále!
4.set'
Nyní je to už 8:3 proč Sun Jing-šan a muselo by se stát něco neskutečného, aby z toho nebyl postup.
4.set'
Čínská hráčka předvádí opravdu pěknou hru a potvrzuje roli favoritky. Ve čtvrté sadě má náskok 4:2.
3.set'
Sun Jing-šan je jeden set od olympijského semifinále! 3. sadu totiž vyhrála v poměru 11:8.
3.set'
Ovšem Číňanka na chvíli přišla o vedení v setu, ale okamžitě si jej vzala zpět a je dva míčky od zisku dalšího setu. 9:7.
3.set'
Chan Jing se ale snaží stahovat náskok a snižuje na 4:5.
3.set'
Rovněž ve 3. setu je to už brzy 5:1 pro Sun Jing-šan.
2.set'
2. set je velice rychle u konce, jelikož Sun Jing-šan vyhrála 11:3.
2.set'
Sun Jing-šan dominuje a ničí svou soupeřku 9:2.
2.set'
Do 2. setu vstoupila čínská hráčka velmi dobře a vytvořila si náskok 4:0.
1.set'
Sun Jing-šan 1. sadu zvládla v poměru 11:8.
1.set'
Začátek zápasu je zatím velice vyrovnaný, což potvrzuje stav 3:3.
Zápas právě začal.
Od 10:00 se nám představí Němka Chan Jing a Číňanka Sun Jing-ša.
Jün Ťü Lin nedal svému soupeři vůbec žádnou šanci a také 4. set ovládl a to 11:6. Celkově tak vítězí hladce 4:0.
Jün Ťü Lin je kousek od semifinále, neboť vede už 3: na sety! Ve třetí sadě dominoval a zvítězil jednoznačně 11:4.
Také 2. set jde za Tchwajvancem, jenž ho získává 11:7!
Jün Ťü Lin získává 1. set hladce v poměru 11:4.
Od 09:00 se můžeme těšit na mužský zápas, ve kterém se proti sobě utká Tchajwanec Jün Ťü Lin a proti němu Slovinec Darko Jorgič.
4.set'
Je konec! Mima Itová zvítězila nad Joen Ji-hee ve 4. setu 11:6 a celkově tak vítězí hladce 4:0 na sety!
Sety: 11:5, 11:1, 12:10, 11:6
4.set'
Pokažené podání korejské hráčky a Mima Itová je ve vedení 9:6!
4.set'
Mima Itová si jde pro vítězství a vede 7:5!
4.set'
Jeon Ji-hee si bere oddechový čas, jelikož momentálně prohrává 4:5.
4.set'
Také úvod 4. setu je vyrovnaný a Jeon Ji-hee vede 3:2.
3.set'
Mima Itová je kousek od olympijského semifinále, protože 3. sadu zvládla v poměru 12:10!
3.set'
Ovšem pozor! Jeon Ji-hee dokázala smazat tři setboly soupeře a je srovnáno na 10:10!
3.set'
Japonská hráčka má tři setboly!
3.set'
Třetí sada je zatím nejvyrovnanější, ale Mima Itová stále vede a to v poměru 8:6.
3.set'
Mima Itová ale otáčí vývoj a je ve vedení 6:4.
3.set'
Začátek třetího setu je zatím vyrovnaný a na tabuli svítí skóre 3:1 pro Korejku.
2.set'
Druhou sadu získává Japonka Mima Itová velice dominantně v poměru 11:1.
2.set'
Jeon Ji-hee ještě nezískala ani míček a Mima Itová vede 10:0! Neskutečné.
2.set'
Mima Itová nyní dominuje, neboť je to už 7:0!
2.set'
Také do druhé části zápasu vstoupila Mima Itová lépe a vede 3:0.
1.set'
V první sadě vítězí Mima Itová poměrem 11:5 a zatím tak potvrzuje roli velké favoritky v tomto čtvrtfinále!
1.set'
Ovšem následně přichází hrana stolu od soupeřky a posléze pokažené podání Itové. 9:5.
1.set'
Tenhle set už vypadá pro Itovou velmi dobře, neboť vede 9:3!
1.set'
Dvě nepříjemné podání Mimy Itové, které znamenají cenné body a stav je 7:3.
1.set'
Stále si japonská hráčka drží odstup a momentálně je při podání soupeřky ve vedení 5:2.
1.set'
Mima Itová si hned na začátku utkání vytvořila velmi dobrý náskok a vede už 4:0.
Ještě jednou Vás zdravím u čtvrtfinálových zápasů stolního tenisu. Už za chvíli se nám proti sobě utká Japonka Mima Itová a proti ní Korejka Jeon Ji-hee. Jednoznačnou favoritkou je domácí hráčka.