OH - Stolní tenis - Dvouhra (muži, ženy) - osmifinále -  ONLINE PŘENOS -  27. července 2021   12:30

Dvouhra (muži, ženy) - osmifinále

12:30 Osmifinále - muži

12:30 Osmifinále - ženy

To už je z mé strany vše. Někdy se těším zase na počtenou!

15:41'
Sun Jing-ša postupuje bez ztráty setu! V tom čtvrtém ji Čchen vzdorovala, ale favoritka ho nakonec získala poměrem 12:10.
15:40'
Omar Assar jde dál! V sedmé sadě zvítězil nad Čchuangem Čch'-Jüanem 11:6.
15:33'
Souboj Omara Assara s Čchuangem Čch'-Jüan rozhodne až sedmý set! Ten šestý Tchajwanec vyhrál 11:5.
15:31'
Máme tu další konečný výsledek. Do čtvrtfinále ženského pavouka postupuje Chan Jing. Ta vyhrála pátý set duelu s Feng Tchien-wej 11:8 a celkově vítězí 4:1.
15:28'
Sun Jing-ša plní v duelu s Čchen Szu Jü roli favoritky. Ve třetím setu soupeřku smetla 11:3 a vede 3:0.
15:21'
Dramatická byla druhá sada souboje mezi Sun Jing-ša a Čchen Szu Jü. Číňanka Sun ji nakonec vydřela v poměru 14:12 a vede v zápase 2:0. Feng Tchien-wej naopak zabojovala v souboji s Chan Jing, když snížila na 1:3.
15:19'
Egypťan Omar Assar získal pátou sadu utkání proti Čchuangovi poměrem 11:9 a vede 3:2 na sety.
15:14'
Čchuang Čch'-Jüan srovnal proti Omarovi Assarovi na 2:2. Čtvrtý set vyhrál hráč z Tchaj-wanu 11:7. V pátém ale vede 8:4 Egypťan.
15:13'
Chan Jing zatím drtí Feng Tchien-wej. Německo reprezentující stolní tenistka vede už 3:0 na sety.
15:11'
Dimitrij Ovtcharov ukončil medailový sen domácího Kokiho Niwy. V pátém setu ho udolal 11:9 a celkově vítězí 4:1.
15:05'
A Číňanka Sun první sadu poměrně rychle získala výsledkem 11:6.
15:04'
Zahájen byl i poslední zápas dnešního programu. Osmifinálová dvouhra žen mezi Čchen Szu Jü z Tchaj-wanu a Sun Jing-ša z Číny.
15:01'
Omar Assar zvítězil ve třetím setu nad Čchuangem 11:8 a překlápí tak vedení na svou stranu. Domácí Koki Niwa se nachází nad propastí. S Němcem Ovtcharovem prohrává už 1:3 na sety.
14:59'
Němka Chan Jing získává také druhý set v souboji s Feng Tchien-wej. Vyhrála ho 11:7.
14:52'
Čchuang Čch'-Jüan se zvedl v souboji s Assarem. Druhý set vyhrál 11:6.
14:52'
Dimitrij Ovtcharov si ve třetím setu doslova pohrál s Kokim Niwou! Japoncovi nepovolil jediný získaný míček a vede 2:1.
14:50'
Hugo Calderano slaví postup! Brazilský stolní tenista zvítězil v v sedmém setu nad Jangem 11:6!
14:49'
Zatímco Calderano s Jangem stále hrají zápas předchozího bloku, Koki Niwa získal druhý set v souboji s Ovtcharovem (11:7). Srovnal tak na 1:1.
14:47'
Za námi je také úvodní sada duelu ženského singlu mezi Feng Tchien-wej ze Singapuru a Chan Jing, jenž reprezentuje Německo. Přinesla velké drama a výsledkem 13:11 nakonec sadu získala Chan.
14:46'
První set má zdárně za sebou Omar Assar. Ten v něm zdolal Čchuanga Čch'-Jüana 11:8. Ve druhém ale zatím Egypťan prohrává 2:4.
14:41'
Dimitrij Ovtcharov začal souboj s domácím Kokim Niwou výtečně. První sadu získal výsledkem 11:4.
14:38'
Brazilec Hugo Calderano si vynutil rozhodující sedmý set! V šestém zdolal Korejce Janga 11:5.
14:36'
Už byly rozehrány také oba zbývající zápasy mužského osmifinále. Souboje Omara Assara s Čchuangem Čch'-Jüanem i Kokiho Niwy s Dimitrijem Ovtcharovem jsou teprve na samém začátku.
14:29'
Pátý set dramatu s Calderanem vyhrál Jang Woo-jin poměrně hladce 11:4 a v následující sadě může rozhodnout o postupu!
14:22'
Hugo Calderano srovnal proti Jangovi na 2:2! Momentálně se hraje pátý set, v němž Korejec vede 2:0.
14:21'
Ma Lung si poměrně hladce poradil se Simonem Gauzym. Pátý set získal v poměru 11:5 a celkově vyhrál 4:1.
14:19'
Za námi jsou další dvě utkání ženské dvouhry. Jeon Ji-hee zvítězila 4:1 nad rakouskou reprezentantkou Liou Ťia. Kromě druhé sady, kterou získala Liou, byly všechny ostatní sety naprosto jednoznačné.

Japonka Mima Itoová dokonce neztratila proti Suthasini Sawettabutové ani set. Ten poslední vyhrála 11:7.
14:10'
Jang Woo-jin otáčí duel s Calderanem. Třetí set vyhrál 11:6 a vede 2:1. Dokonce do vedení 3:1 jde v souboji s Francouzem Gauzym Ma Lung.
14:08'
Jeon Ji-hee ve čtvrtém setu vedla nad Liou Ťia už 10:0. Liou pak odvrátila naprostý debakl třemi získanými míči v řadě, ale ztrátě sady už zabránit nemohla. Korejka vede 3:1.
14:05'
Mima Itoová se ve třetím setu se Suthasini Sawettabutovou zatím nejvíce nadřela. Přesto v něm vítězí 11:9 a od postupu ji dělí už jen jediná sada.
14:03'
Korejská hráčka Jeon zvládla třetí set proti Rakousko reprezentující Liou Ťia (11:3) a vede 2:1.
14:00'
Ma Lung byl ve druhé sadě v duelu s Gauzym možná trochu nekoncentrovaný. Ve třetí už opět dominoval, zvítězil v ní 11:4 a vede 2:1. Korejec Jang Woo-jin vyhrál druhý set s Brazilcem Calderanem 11:9 a srovnal skóre utkání.
13:56'
Liou Ťia po hororové první sadě, v níž získala jediný bod, zvedla hlavu! Ve druhém setu udolala Jeon Ji-hee 12:10 a srovnala na 1:1. Mima Itoová získává v souboji se Sawettabutovou i druhé dějství, tentokrát v poměru 11:6.
13:54'
Simon Gauzy ve druhém setu zaskočil Číňana Maa. Vyhrál ho 11:9 a srovnal stav zápasu. Hugo Calderano pak získal úvodní sadu s Korejcem Jangem 11:7 a ve druhé vede 5:4.
13:47'
První sadu má za sebou také domácí naděje Mima Itoová. Ta ji v souboji s Suthasini Sawettabutovou získala 11:7.
13:44'
Hodně rychlá byla Korejka Jeon Ji-hee v první sadě utkání s Rakušankou s čínskými kořeny Liou Ťia. Korejská stolní tenistka set získala poměrem 11:1.
13:43'
Čínský favorit Ma Lung získal první set v duelu s Francouzem Simonem Gauzym v poměru 11:6. Druhý zápas mužské části mezi Hugem Calderanem a Jangem Woo-jinem teprve bude rozehrán.
13:36'
Následují tyto zápasy:

Muži:
Simon Gauzy (FRA) – Ma Lung (CHN)
Hugo Calderano (BRA) – Jang Woo-jin (KOR)

Ženy:
Mima Itoová (JPN) – Suthasini Sawettabutová (THA)
Liou Ťia (AUT) – Jeon Ji-hee (KOR)
13:35'
Dobře rozehraný zápas dotáhla do vítězného konce Mengju Ju. Ta vedla nad Američankou Liuovou už 3:0 na sety. Její soupeřka pak zabojovala, získala dvě sady v řadě, ale tu šestou vyhrála Ju 11:8 a celkově tak zvítězila 4:2.
13:33'
Darko Jorgić prohrával s domácím Tomokazuem Harimotem 2:3 na sety. Ve velkém dramatu ale nakonec vítězí. Rozhodující sedmou sadu vyhrál 11:7 a je ve čtvrtfinále! To je velké překvapení, ze hry totiž poslal nasazenou trojku turnaje a domácího favorita!
13:27'
Doo Hoi Kem si v páté sadě proti Britt Eerlandové rychle vypracovala vedení 7:1. Nizozemka se nevzdala a snižovala stav, ovšem na obrat už neměla. Set prohrála 8:11 a zápas celkově 1:4. Připomínám, že první dějství duelu přitom získala právě ona.
13:25'
Bojuje také Darko Jorgić. Ten si výhrou 11:7 v šesté sadě vynutil proti Japonci Harimotovi rozhodující sedmé dějství!
13:24'
Juan Liuová vítězí i v pátém setu. Tentokrát 11:6 a snižuje stav zápasu s Mengju Ju na 2:3. Té se tedy plány na postup komplikují.
13:17'
Zabojovala Američanka Juan Liuová. Ta získala čtvrtou sadu v souboji s Ju ze Singapuru výsledkem 11:8 a ještě tak nepřipustila konec zápasu. Na pokraji vyřazení je Nizozemka Britt Eerlandová, která prohrává s Doo Hoi Kem už 1:3 na sety.
13:15'
Tomokazu Harimoto urval pátou sadu proti Slovinci Jorgićovi poměrem 11:8 a jediný získaný set ho dělí od postupu.
13:14'
Fan Čen-tungn nějaké drama nepřipustil. Marcose Freitase přehrál v pátém setu 11:3 a celkově zvítězil 4:1.
13:08'
Marcos Freitas se ještě vzepřel osudu a čtvrtý set s Číňanem Fanem získal poměrem 11:5! Utkání tedy pokračuje. Velké drama se odehrává v souboji Darka Jorgiće a Tomokazua Harimota. Tam je to 2:2 na sety a 2:4 v páté sadě.
13:03'
Mengju Ju vede nad Juan Liuovou už 3:0. I třetí sadu vyhrála 11:9. Doo Hoi Kem zase otáčí duel proti Nizozemce Eerlandové. Třetí set získala výsledkem 11:7 a překlápí vedení na svou stranu.
12:58'
Fan Čen-tung proti Freitasovi naprosto dominuje. Ve třetí sadě povolil soupeři jen dva míčky a je set od čtvrtfinále. Darko Jorgić pak jasně opanoval třetí set v duelu s Tomokazu Harimotem. Vyhrál ho 11:3 a v utkání vede 2:1.
12:56'
Doo Hoi Kem srovnala proti Eerlandové na 1:1. Druhý set vyhrála hladce 11:5. Ve druhém probíhajícím duelu ženského singlu získala Mengju Ju výsledkem 11:9 i druhou sadu.
12:54'
Fan Čen-tung vyhrál i druhý set nad Portugalcem Marcosem Freitasem 11:6 a zdá se, že směřuje do čtvrtfinále. To Slovinec Jorgić srovnal duel s Harimotem a ve třetí sadě navíc vede 9:3!
12:46'
Mezi ženami už má za sebou zdárně první set Mengju Ju. Hráčka ze Singapuru ji proti Američance Liuové získala poměrem 11:9. V tuto chvíli dokončila úvodní sadu i Britt Eerlandová. Nizozemka přetlačila 13:11 Doo Hoi Kem z Hongkongu.
12:43'
Číňan Fan Čen-tung zatím plní roli favorita v duelu s Portugalcem Freitasem. První set získal v poměru 11:6. Vyrovnanější byla první sada mezi Slovincem Jorgićem a Japoncem Harimotem. Druhý jmenovaný v ní zvítězil 12:10.
12:31'
Závěrečný blok dnešní blok zápasů byl zahájen. Rozehrány byly tyto osmifinálové duely:

Muži:
Fan Čen-tung (CHN) – Marcos Freitas (POR)
Darko Jorgić (SLO) – Tomokazu Harimoto (JPN)

Ženy:
Britt Eerlandová (NED) – Doo Hoi Kem (HKG)
Juan Liuová (USA) – Mengju Ju (SGP)
12:24'
Program 3. bloku:

12:30 Fan Čen-tung (CHN) – Marcos Freitas (POR)
12:30 Darko Jorgić (SLO) – Tomokazu Harimoto (JPN)
13:30 SImon Gauzy (FRA) – Ma Lung (CHN)
13:30 Hugo Calderano (BRA) – Jang Woo-jin (KOR)
14:30 Omar Assar (EGY) – Čchuang Čch'-Jüan (TPE)
14:30 Koki Niwa (JPN) – Dimitrij Ovtcharov (GER)

12:30 Britt Eerlandová (NED) – Doo Hoi Kem (HKG)
12:30 Juan Liuová (USA) – Mengju Ju (SGP)
13:30 Mima Itoová (JPN) – Suthasini Sawettabutová (THA)
13:30 Liou Ťia (AUT) – Jeon Ji-hee (KOR)
14:30 Feng Tchien-wej (SGP) – Chan Jing (GER)
14:30 Čchen Szu Jü (TPE) – Sun Jing-ša (CHN)
Vítám tu všechny fanoušky olympijského soutěžení a především stolního tenistu. V úterý se dostaneme už k osmifinálovým zápasům ve dvouhrách mužů i žen. Já Vás provedu závěrečným blokem denního programu, který startuje půlhodiny po poledni našeho času.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 12:30.