OH - Stolní tenis - Smíšená čtyřhra - o 3. místo a finále -  ONLINE PŘENOS -  26. července 2021   13:05

Smíšená čtyřhra - o 3. místo a finále

13:00 O medaile (O 3. místo)

14:00 O medaile (Finále)
JPN 1. . J. Mizutani, M. Itová
CHN 2. . S. Sü, Š. Liou
TPE 3. . J. Lin, Č. Čcheng

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Finále:

Xin Xu / Shiwen Liuová (CHN) 3:4 Jun Mizutani / Mima Itová (JAP)

Sety: 11:5, 11:7, 8:11, 9:11, 9:11, 11:6, 6:11
Japonský pár Jun Mizutani / Mima Itová získává zlato! V 7. setu porazil čínský pár ve složení Xin Xu / Shiwen Liuová poměrem 11:6 a celkově tak 4:3 na sety!
Konec utkání
Jun Mizutani a Mima Itová mají 5 mečbolů při stavu 10:5 v 7. setu!
Drama ovšem pokračuje a Xin Xu se Shiwen Liuovou stahují náskok. Momentálně ale prohrávají 5:9.
Tak to je neskutečné, protože čínský pár ještě neuhrál v sedmém setu ani míček a Jun Mizutani s Mimou Itovou vedou 8:0!
Jun Mizutani a Mima Itová vedou v rozhodujícím setu o zlato už 5:0!
Lépe do rozhodujícího setu vstoupil japonský pár, který vede 3:0!
Je srovnáno na 3:3 a rozhodne tak až sedmý set! Čínský pár Xin Xu / Shiwen Liuová získal šestý set poměrem 11:6.
8:5 pro čínský pár a vypadá to, že toto finále nakonec rozhodne dramatická sedmá sada!
Xin Xu a Shiwen Liuová si ovšem jdou pro sedmý rozhodující set, jelikož vedou 6:4.
6. sada je zatím velice vyrovnaná, ale čínský pár vede těsně 4:3.
5. set končí 11:9 ve prospěch japonského páru, který tak otáčí zápas z 0:2 na 3:2 a je jeden set od zlata!
Jun Mizutani a Mima Itová vedou v 5. setu 8:6 a jsou blízko k zisku třetí sady!
Začátek 5. setu se lépe vyvíjí pro japonský pár, který vede 3:1 a otáčí tak vývoj celého finále.
Ano! Japonský pár Jun Mizutani a Mima Itová srovnává stav utkání na 2:2, když zvládl 4. set v poměru 11:9! K vidění tak je skvělé finále.
Jun Mizutani a Mima Itová ovšem zaveleli k otočce a ve 4. setu vedou 9:7 a jsou dva míčky od srovnání na 2:2!
Čínský pár si stále drží dvoubodový náskok a momentálně je stav čtvrté sady 5:3.
Čtvrtý set je zatím v režii Xin Xua a Shiwen Liuové, kteří si vypracovali náskok 3:1.
A je tomu opravdu tak! 3. set získává japonský pár Jun Mizutani / Mima Itová poměrem 11:8! Momentální stav tak je 2:1 pro Xin Xu / Shiwen Liuová.
Jun Mizutani a Mima Itová jsou míček od zisku třetího setu, jelikož vedou 10:8 a mohou tak zamíchat kartami tohoto finále.
Úvod třetího setu byl vyrovnaný, ale nyní už si Xin Xu se Shiwen Liuovou tvoří náskok a vedou 4:3.
Xin Xu a Shiwen Liuová vedou 2:0 na sety! Druhou sadu získal čínský pár poměrem 11:7.
Ovšem japonský pár, který tvoří Jun Mizutani a Mima Itová se nevzdává a nyní získal čtyři body po sobě. Stav setu je ale stále skvělý pro soupeře – 8:5.
Tak tohle je rozdíl třídy, protože Shiwen Liuová vede s Xu Xinem už 8:1!
Také do druhého setu vlétl čínský pár velmi dobře a vede už 5:1!
1. set získává Xin Xu se Shiwenou Liuovou poměrem 11:5!
Vypadá to, že první set získají Číňané, neboť vedou už 9:4 a jsou tak dva míčky od zisku první sady.
Čínský pár Xin Xu / Shiwen Liuová si hned na začátku prvního setu vytvořil velký náskok a vede 7:3.
Finále právě začalo!
Za chvíli je tady finále smíšené čtyřhry kde se proti sobě utká čínský pár Xin Xu / Shiwen Liuová proti japonské dvojici Jun Mizutani / Mima Itová. Úvod zápasu je naplánován na 14:10.
Ve 4. setu vítězí Yun-Ju Lin a I-Chingová Chengová 11:5 a získávají bronz.
Yun-Ju Lin a I-Chingová Chengová vedou 9:5 a jsou dva body od zisku bronzu!
Vypadá to na pohodlné vítězství, neboť je to už 7:2 pro tchajwanský pár.
Také do čtvrtého setu vstoupil pár Yun-Ju Lin / I-Chingová Chengová lépe a vede 3:2.
Tchaj-wan je blízko od zisku bronzu! Yun-Ju Lin s I-Chingovou Chengovou totiž získali 3. set v poměru 11:8 a vedou 3:0 na sety!
Tento set je zatím velice vyrovnaný, ale je to Yun-Ju Lin a I-Chingová Chengová, kteří vedou těsně 7:6.
Ovšem Emmanuel Lebesson a Jia Nanová Yuanová otáčejí třetí set a vedou 6:5!
Také třetí set je zatím na straně Tchaj-wanů, kteří vedou 4:2.
Yun-Ju Lin a I-Chingová Chengová vedou 2:0! Ve druhém setu zvítězili poměrem 11:7.
Tchaj-wanský pár si ovšem následně vytvořil náskok a momentálně vede 8:5.
2. set je zatím velice vyrovnaný a momentálně je k vidění nerozhodný stav 5:5.
Do druhé sady ovšem vstoupili Francouzi lépe a vedou 3:1.
Yun-Ju Lin / I-Chingová Chengová zvítězili v 1. setu nad francouzským párem Emmanuel Lebesson / Jia Nanová Yuanová poměrem 11:8.
Yun-Ju Lin s I-Chingovou Chengovou jsou stále vedení a jsou dva míčky od první sady, vedou totiž 9:7!
Francouzi Emmanuel Lebesson / Jia Nanová Yuanová ovšem snižují na 5:6!
Pár Yun-Ju Lin / I-Chingová Chengová se hned na začátku prvního setu dostali do vedení 5:1.
Ještě jednou Vás zdravím u posledních zápasů smíšených čtyřher. Nejprve přijde na řadu utkání o 3. místo a posléze vyvrcholení v podobě finále.