OH - Stolní tenis - Dvouhra (muži) - čtvrtfinále -  ONLINE PŘENOS -  28. července 2021   13:00

Dvouhra (muži) - čtvrtfinále

13:00 Čtvrtfinále - muži

Konec utkání.
6.set'
Je hotovo! Dimitrij Ovčarov v 6. sadě naprosto přejel soupeře poměrem 11:2 a celkově vítězí 4:2 a postupuje do semifinále!
6.set'
Dimitrij Ovčarov má 8 mečbolů!
6.set'
Šestou sadu začal Ovčarov velmi dobře a vypracoval si náskok 4:2.
5.set'
Dimitrij Ovčarov nakonec otočil pátý set a vyhrál jej 11:8, čímž se dostal do vedení zápasu 3:2. Brazilec tak podruhé v zápase ztratil obrovský náskok v setu.
5.set'
Dimitrij Ovčarov srovnává průběh pátého setu na 8:8 a je na vlně!
5.set'
Dimitrij Ovčarov ale snižuje stav pátého setu na 5:7! Fantastický zápas, tak jak se očekávalo.
5.set'
Ovšem v páté sadě vede Hugo Calderano už 7:1! To jsou věci.
4.set'
Dimitrij Ovčarov srovnává dramatické utkání na 2:2! 4. set totiž tento Němec zvládl poměrem 11:7.
4.set'
Německý hráč nyní dominuje ve 4. sadě a vede 6:2.
3.set'
Ovšem Dimitrij Ovčarov otočil celý set ze 4:8 na 11:8! Momentálně tak prohrává 1:2 na sety.
3.set'
Dmitrij Ovčarov ale stahuje na 7:8.
3.set'
Nyní je stejný stav jako v předešlém setu, tudíž Hugo Calderano vede 8:4.
3.set'
Začátek třetí sady se vyvíjí opět podle představ egyptského hráče, jenž vede 4:2.
2.set'
Hugo Calderano vede 2:0 na sety! Druhou sadu vyhrál celkem jednoznačně 11:5.
2.set'
Také ve druhé sadě je zatím lepším hráčem Hugo Calderano, jenž má náskok čtyř bodů.
1.set'
Brazilec Hugo Calderano v prvním setu vítězí poměrem 11:7!
1.set'
Hugo Calderano si nyní vypracoval menší náskok a vede 7:5, ovšem na podání je německý soupeř.
1.set'
Začátek utkání je vyrovnaný a momentální stav mají oba borci 3:3.
Utkání právě začalo
Za pár minut se rozehraje poslední čtvrtfinále a to mezi Brazilcem Hugo Calderanem a Němcem Dimitrijem Ovčarovem.
5.set'
Je konec! Ma Lung dotáhl 5. set do vítězného konce, když jej vyhrál 11:6 a celkově tak 4:1 na sety a postupuje do semifinále!
5.set'
Ma Lung hájí vedení 9:6. Stále mu chybí dva míčky k postupu.
5.set'
Egypťan Assar se sice snaží, ale prohrává 4:9.
5.set'
Vypadá to, že tohle bude poslední set zápasu, neboť Ma Lung vede 6:1 a je velmi blízko k postupu.
5.set'
Do pátého setu ale vstoupil Číňan velice dobře a vede už 4:0!
4.set'
Omar Assar ale nakonec urval čtvrtou sadu 13:11 a zápas tak pokračuje! Ve vedení ale je Ma Lung 3:1 na sety.
4.set'
Omar Assar sice měl setbol, ale ten nevyužil a je to 11:11.
4.set'
Momentálně je to 10:10 ve 4.setu!
4.set'
Ovšem Omar Assar dokázal otočit vývoj čtvrtého setu, ve kterém nyní je ve vedení 9:8.
4.set'
Ve čtvrté sadě Ma Lung vede nad Assarem 7:4 a je čtyři míčky od postupu.
3.set'
Ovšem Ma Lung otáčí 3. set ve svůj prospěch a vítězí v něm 11:6! Celkově vede 3:0 na sety a je velice blízko semifinále!
3.set'
Do třetí sady lépe vstoupil Egypťan Omar Assar, který vede 4:2 a podává.
2.set'
Ma Lung nakonec zvládl druhou sadu v poměru 11:9 a vede 2:0 na sety!
2.set'
Ma Lung je nadále ve vedení, ale z obrovského náskoku co měl na začátku setu je to už pouze 8:7!
2.set'
Nyní ovšem Omar Assar stahuje náskok soupeře a Ma Lung vede 7:4.
2.set'
Ma Lung potvrzuje, že je v tomto zápase velkým favoritem a vede už 6:1! Egypťan Omar Assar momentálně vůbec neví co hrát.
2.set'
Do úvodu druhé sady vstoupil opět lépe čínský borec a vede před svým podáním 3:1.