OH - Stolní tenis - Dvouhra (muži) - semifinále -  ONLINE PŘENOS -  29. července 2021   08:00

Dvouhra (muži) - semifinále

08:00 Semifinále - muži

To je dnes momentálně ode mě vše, budu se na Vás těšit při odpoledních bojích žen o 3. místo a finále.
Naprosto fantastické semifinálové zápasy máme za sebou a radují se čínští hráči. Fan Čen-tung se totiž po výhře 4:3 nad Jün Ťü Linem utká ve finále s Ma Lungem, který porazil Dimitrije Ovčarova rovněž 4:3.
Mužské i ženské finále tak bude čistě čínské.
Konec utkání.
7.set'
Je konec! Ma Lung dokázal využít třetí mečbol po fantastické výměně a v sedmém setu tak vítězí 11:9 a celkově 4:3!
7.set'
Dimitrij Ovčarov získává další bod a snižuje na 9:10!
7.set'
Ten první ovšem nevyužívá, ale Ma Lung vede 10:8 a podává!
7.set'
Ma Lung byl v úzkých, ale nakonec dokázal vrátit smeč soupeře na stůl a má tři mečboly!
7.set'
Dimitrij Ovčarov se ale nevzdává a po třech bekhendech do stejné strany poslal Ma Lungovi topspin na druhou stranu a získává bod.
7.set'
Tak tohle je obrovská škoda pro Ovčarova, který měl ve výměně blíž k zisku bodu, ale zahodil bekhend ve velmi dobré pozici a prohrává 6:9.
7.set'
Tentokrát Ma Lung trefil míček hranou pálky a vede už pouze 8:6.
7.set'
Ma Lungovi ale dělá problém příjem a poslal jej do sítě.
7.set'
Ma Lung jde do náskoku 8:4! Dimitrij Ovčarov se opět vyhodil, tentokrát za stůl. Čínský hráč je velice blízko k postupu do finále.
7.set'
Německý hráč nedokázal přijmout servis, který vyhodil do sítě. 7:4 pro Ma Lunga.
7.set'
Ma Lung ale vede 6:4 a je při podání.
7.set'
Neskutečná výměna! Tak tohle byla obrovská paráda, když si hráči minimálně třicetkrát vyměnili míček a bod získává Dimitrij Ovčarov!
7.set'
Dimitrij Ovčarov poslal svůj bekhend za stůl a Ma Lung tak vede 5:3. Nyní si hráči vymění strany.
7.set'
Špatný příjem německého hráče, čehož Ma Lung využil a smečí ukončil míček.
7.set'
Nádherná výměna topspinů a Dimitrij Ovčarov srovnává na 3:3!
7.set'
Ovšem tentokrát Ma Lung nedokázal přijmout podání Dimitrije Ovčarova.
7.set'
Znovu velká paráda od čínského hráče, který jde do vedení 3:1.
7.set'
Ma Lung si podáním hodně pomohl a následným topspinem na tělo nedal německému hráči šanci a vede 2:1.
7.set'
Dimitrij Ovčarov srovnává začátek rozhodujícího setu na 1:1!
6.set'
Dimitrij Ovčarov přejel čínského soupeře 11:5 a srovnává tak stav na 3:3!
6.set'
Dimitrij Ovčarov má pět setbolů!
6.set'
Dimitrij Ovčarov jde do vedení 9:5 a pravděpodobně se bude hrát sedmá sada.
6.set'
Ma Lung se snaží dohnat svého soupeře a nechce se mu jít do sedmé sady, ovšem stále je to 7:4 pro Němce.
6.set'
Fantazie co nyní předvádí německý hráč a vede už 5:0!
6.set'
Dimitrij Ovčarov hned na začátku šesté sady získal náskok 4:0!
5.set'
A Číňan pátý set zvládá poměrem 11:7 a vede 3:2 na sety.
5.set'
Ma Lung má tři setboly a je velice blízko k zisku páté sady.
5.set'
Tentokrát měl Ma Lung štěstí a vede 9:7!
5.set'
Ovšem Dimitrij Ovčarov si podržel podání a srovnává na 7:7! Drama pátého setu tak pomalu vrcholí.
5.set'
Ma Lung se dostal do náskoku 7:5.
5.set'
Po skvělé výměně Dimitrij Ovčarov srovnal na 4:4.
5.set'
Ma Lung ale uhrál svůj servis a srovnává stav na 2:2.
5.set'
Dimitrij Ovčarov je momentálně ve fazóně a na koni a začátek setu zvládá a vede 2:0.
4.set'
Je srovnáno na 2:2! Dimitrij Ovčarov dokázal dotáhnout set do vítězného konce 11:9.
4.set'
Dimitrij Ovčarov vybojoval cenný bod po podání Číňana a vede 10:8 při svém servisu!
4.set'
Dimitrij Ovčarov ale otáčí čtvrtý set a je ve vedení 9:8!
4.set'
Ma Lung vede stále o jeden bod a to 8:7.
4.set'
Dimitrij Ovčarov si ovšem uhrál své podání a snižuje na 4:5.
4.set'
Číňan si ale pomalu buduje náskok a vede 5:2.
4.set'
Začátek čtvrté sady se nese v podobném duchu a Ma Lung vede 3:2.
3.set'
Dimitrij Ovčarov vítězí ve třetím setu 11:9 a snižuje tak vedení soupeře na 1:2!
3.set'
Dimitrij Ovčarov má setbol při stavu 10:9! Na podání je ale čínská jednička.
3.set'
Ma Lung vede velice těsně 9:8 a opět bude rozhodovat koncovka setu.
3.set'
Ma Lung sice měl náskok dvou bodů, ale Němec ho stál a srovnal na 7:7.
3.set'
Velice vyrovnaná sada pokračuje za stavu 5:5.
3.set'
Úvod třetího setu je velice vyrovnaný a na tabuli svítí skóre 3:3.
2.set'
Ma Lung ale nakonec ukořistil také druhý set pro sebe, když jej vyhrál 11:8!
2.set'
Dimitrij Ovčarov ale srovnává na 8:8 a druhá sada bude opět drama!
2.set'
Náskok čínského hráče zůstává stejný a je to 8:5.
2.set'
Ma Lung ovšem posléze získal pět bodů v řadě a vede 6:3.
2.set'
Dimitrij Ovčarov vstoupil do druhého setu lépe a vede v něm 3:1.
1.set'
Ma Lung nakonec už třetí setbol proměnil a v první sadě tak vítězí poměrem 13:11!
1.set'
Ma Lung sice už měl druhý setbol, ale opět jej nevyužil a je to 11:11!
1.set'
Konec první sady vrcholí v pořádné drama, neboť je to 10:10.
1.set'
Momentálně je stav 9:9 a dvě podání má před sebou čínská jednička!
1.set'
Ma Lung ale smazal čtyřbodový náskok německého soupeře a srovnal na 8:8!
1.set'
Dimitrij Ovčarov ale následně získal čtyři body v řadě a je ve vedení 8:4!
1.set'
Do utkání o něco lépe vstoupil Němec Dimitrij Ovčarov, ale nyní už je stav srovnaný 4:4.
Za zhruba deset minut se proti sobě utká druhá semifinálové dvojice Dimitrij Ovčarov (GER) a Ma Lung (CHN).
7.set'
Je konec! Fan Čen-tung nakonec potvrdil roli favorita a v 7. setu zvítězil 11:8 a celkově tak 4:3 a je prvním finalistou!
7.set'
Ovšem Jün Ťü Lin se nevzdává a snižuje na 8:10!
7.set'
Fan Čen-tung má 4 mečboly, jelikož vede 10:6 a je velice blízko finále!
7.set'
Číňan utíká do vedení 8:4 stejně jako v předešlém setu!
7.set'
Fan Čen-tung ovšem je ve vedení 6:4! Neskutečné drama tohoto semifinále!
7.set'
Jün Ťü Lin po otočce vstoupil do poslední sady velmi dobře, ale nyní je to už 3:3.
6.set'
Tak to je neskutečný obrat Jün Ťü Lina, který otočil hodně špatný vývoj šesté sady a nakonec jí vyhrál 11:9!
6.set'
Fan Čen-tun si ovšem vytvořil náskok a vede na Tchajwancem 8:4!
6.set'
Také úvod šesté sady je zatím velmi vyrovnaný a Fan Čen-tung hraje s Jün Ťü Linem 3:3.
5.set'
Fan Čen-tung jde do vedení 3:2 na sety! Pátou sadu zvládl v poměru 11:9.
5.set'
Čínská jednička má dva setboly!
5.set'
Fan Čen-tung se odtrhl a vede v páté veledůležité sadě 9:7.
5.set'
Vyrovnané utkání pokračuje a aktuální stav je 6:6 a 2:2 na sety, vše je tak otevřené.
5.set'
Pátá sada je rovněž velmi vyrovnaná a Číňan vede 4:3.
4.set'
Jün Ťü Lin nakonec ukořistil čtvrtou sadu pro sebe a vyhrál ji 15:13! Celkově tak je stav 2:2 na sety.
4.set'
Zatím nejtěsnější sada z celého zápasu. Momentální stav je 13:13.
4.set'
Ovšem Fan Čen-tung stejně jako v předešlém setu otáčí koncovku a vede při svém podání 12:11!
4.set'
Posléze měl Číňan setbol, ale Jün Ťü Lin vede 11:10.
4.set'
Jün Ťü Lin ale také otáčí a nyní on vede 9:8. To je zápas!
4.set'
Fan Čen-tung už ale potvrzuje roli favorita a otáčí čtvrtý set, když vede 8:6.
4.set'
Jün Ťü Lin je stále ve vedení, ale nyní už pouze 5:4.
4.set'
Do začátku čtvrté sady ale vstoupil lépe Jün Ťü Lin, který je před svým podáním u vedení 3:1.
3.set'
Fan Čen-tung nakonec dokázal vyhrát třetí set a to v poměru 14:12!
3.set'
Jün Ťü Lin měl posléze dokonce setbol, ale nyní je stav 11:11.
3.set'
Čínský hráč sice vedl 10:8, ale Tchajwanec dokázal srovnat na 10:10!
3.set'
Nyní už ale je Fan Čen-tung v náskoku 7:4 a Tchajwanec tahá za kratší konec.
3.set'
Jün Ťü Lin sice prohrával ve třetím setu 0:2, ale nyní je stav 3:3 a k vidění je velmi pěkné semifinále.
2.set'
Fan Čen-tung nakonec vítězí ve druhé sadě těsně 11:9 a srovnává stav 1:1 na sety.
2.set'
Fan Čen-tung už vede pouze 9:8 a bere si oddechový čas.
2.set'
Jün Ťü Lin ale nyní dokázal snížit stav druhé sady na 7:9 a bude dvakrát podávat.
2.set'
Čínská jednička pokračuje v dobrém setu, který momentálně vede poměrem 8:5 a je blízko srovnání sad.
2.set'
Ve druhé sadě ale potvrzuje roli favorita Číňan Fan Čen-tung, který vede 6:2.
1.set'
Jün Ťü Lin překvapuje, jelikož získává první set v poměru 11:6!
1.set'
Tchajwanec Jün Ťü Lin pokračuje ve velmi dobré hře a vede už 9:4.
1.set'
Do utkání lépe vstupuje Jün Ťü Lin, který si hned na začátku první sady vypracoval náskok 6:2.
Zápas právě začal.
Ještě jednou Vás vítám u semifinále mužských dvouher. V prvním zápase se utká světová jednička Fan Čen-tung proti světové sedmičce Jün Ťü Lin.