OH - Vodní pólo (muži) - Brazílie - Srbsko -  ONLINE PŘENOS -  11. srpna 2016   00:30

Brazílie - Srbsko

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek olympijské noci a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou!

6. Japonsko – 0 bodů, skóre 21:32
Brazilci si připisují třetí výhru na turnaji a stále zůstávají stoprocentní! Naopak Srbové rozhodně nemohou být spokojení, dnes jako velcí favorité prohráli a po třech zápasech mají na svém kontě pouhé dva body za dvě remízy.
Konečný výsledek:

Brazílie – Srbsko 6:5
(0:2, 3:1, 2:0, 1:2)

Branky: 2. Filipović, 7. Randelović, 12. Mandić, 28. S. Mitrović, 29. Nikić – 12. a 24. Vrlic, 14. Perrone, 16. Baches, 19. Gomes, 32. Guimaraes.
00:00
Zápas skončil.
00:27
Necelou půl minutu před koncem přichází ještě brazilský oddechový čas.
00:46
Brazílie právě vstřelila branku!
K penaltovému hodu se postavil sám GUSTAVO GUIMARAES a bezpečně proměňuje a posílá Brazilce do vedení!
00:46
Přichází možná rozhodující moment zápasu! Milan Aleksić fauluje ve střelecké příležitosti Guimaraese a domácí mají možnost penalty!
01:22
Milan Aleksić je v závěru zápasu dost aktivní, jeho další pokus pokryl Soro.
02:31
Z velké vzdálenosti se nyní pokusil prosadit Milan Aleksić, jehož pokus kryje Slobodan Soro.
03:00
Gustavo Guimaraes střílel ze zajímavé pozice, Branislav Mitrović jeho ránu zlikvidoval.
03:42
Srbsko právě vstřelilo branku!
Máme opět srovnáno! Po skončené početní výhodě se střelou ze střední vzdálenosti prosazuje SLOBODAN NIKIĆ!
04:58
V závěru zápasu to bude ještě pěkné drama, jelikož Srbové snižují na rozdíl jediného gólu! V početní výhodě se prosazuje STEFAN MITROVIĆ!
05:26
Paulo Salemi se snad poprvé v dnešním zápase ukázal divákům, jeho střelu ze středu ovšem pokryl Mitrović.
06:23
Na druhé straně se rovněž ke střele z větší vzdálenosti odhodlal Filip Filipović, Soro jeho pokus kryje.
06:48
Dalekonosný pokus Bernarda Oneta Gomese zablokovala srbská obrana.
07:22
Ke střele ze středu hřiště se dostal Jonas Crivella, Branislav Mitrović byl připraven.
08:00
Poslední čtvrtina začala.
Stav po třetí čtvrtině:

Brazílie – Srbsko 5:3

2. Filipović, 7. Randelović, 12. Mandić – 12. a 24. Vrlic, 14. Perrone, 16. Baches, 19. Gomes
00:00
Třetí čtvrtina skončila.
00:24
Brazilci pokračují ve zlepšené hře a nyní to jsou oni, kdo odskakuje na rozdíl dvou branek! Svou druhou branku v zápase si připisuje JOSIP VRLIC!
00:50
Necelou minutu před koncem třetího dějství si vybírá brazilský kouč oddechový čas.
01:07
Da Costa E Silva pro změnu netrefuje prostor mezi třemi tyčemi vůbec.
01:33
Andrija Prlajnović vyloženě touží po brance, ale zatím mu není přáno. Tentokrát jeho další pokus z větší vzdálenosti likviduje Soro.
02:26
Filip Filipović střílel jen do připraveného Slobodana Sora.
02:57
Na druhé straně se ke dvěma střelám během krátké chvíle dostal Ruda Franco, oba pokusy byly zablokované.
03:43
Prlajnovićovi dnes zatím není vůbec přáno, z další slušné pozice nastřeluje tyčku!
04:17
Srby branka poněkud zaskočila a po výborném vstupu do druhého poločasu se nemohou dostat ke střele.
05:02
Brazilci otáčejí stav zápasu a jdou do vedení! Další střelou z velké vzdálenosti se prosazuje BERNARDO ONETO GOMES!
05:43
Oneto Gomes vypálil z velké vzdálenosti, Branislav Mitrović v absolutním klidu zasahuje.
06:11
Srbové vlétli do druhé půle s velkou vervou a Duško Pijetlović nastřeluje tyčku brazilské branky!
06:50
A další střelecký pokus aktivního Živka Gočiće, tentokrát vytasil úspěšný zákrok Slobodan Soro.
07:31
Živko Gočić se dostal už do časového presu a nepřipravenou střelou trefil jen blokujícího hráče před sebou.
Druhý poločas začal.
Stav po prvním poločase:

Brazílie – Srbsko 3:3

2. Filipović, 7. Randelović, 12. Mandić – 12. Vrlic, 14. Perrone, 16. Baches
00:00
00:09
Domácí tým ještě do konce prvního poločasu vyrovnává na 3:3! Z levé strany vypálil ADRIAN BACHES a Mitrović neměl šanci zakročit.
00:40
Srbové se sice ubránili, rázem ale také ztratili míč a Brazilci mají možnost početní výhody v závěru první půle.
01:25
Miloš Čuk vypálil razantně z levé strany, orazítkoval ovšem jen břevno brazilské branky a domácí mohou podniknout akci za vyrovnáním.
02:42
Brazilci opět využívají početní výhodu v samém závěru trestu, střelou přes obránce se trefuje FELIPE PERRONE!
03:27
Konstrukce branky zvoní také na druhé straně, střílel Andrija Prlajnović.
03:47
Adrian Baches mohl opět snížit na rozdíl jediné branky, trefil ale jen tyčku.
04:07
Srbové si ovšem berou dvoubrankové vedení zpátky, střelou o z pravé strany se prosazuje DUŠAN MANDIĆ!
04:31
Brazilci konečně udeřili, s návratem srbského hráče do bazénu se střelou zblízka prosazuje kanonýr JOSIP VRLIC!
04:52
Před nabídnutou přesilovkou si bere brazilský kouč Ratko Rudić oddechový čas.
05:15
Prlajnović se vyžívá ve střelách z velké dálky, jeho další pokus zastavila brazilská obrana.
06:08
Stefan Mitrović zakončil srbskou akci v početní výhodě střelou z dobré pozice jen nad branku.
06:46
Na druhé straně to v početní výhodě z pravé strany zkoušel Felipe Da Costa E Silva, i on ztroskotal na úspěšném zákroku brankáře.
07:33
Andrija Prlajnović vypálil dalekonosnou střelu o vodu, Soro byl ovšem připraven.

00:01
V úplném závěru první čtvrtiny ještě střílel Oneto Gomes, trefil ale jen zatím bezchybného Mitroviće.
00:30
Srbové jsou v prvním dějství jednoznačně aktivnější, další střelu v podání Slobodana Nikiće likviduje jeho jmenovec Soro v brance Brazílie.
01:22
Srbové opět využívají přesilovku, po sérii rychlých přihrávek se ke střele zblízka dostal SAVA RANDELOVIĆ a v klidu svou šanci proměnil!
02:27
Dušan Mandić vypálil ze střední vzdálenosti do tyče brazilské branky.
02:41
Srbský kouč Dejan Savić si vybírá první oddechový čas dnešního utkání.
03:25
Na druhé straně pálil mimo tři tyče Jonas Crivella.
03:52
Miloš Čuk vypálil z levé strany střelu přes obránce, Slobodan Soro připraven.
04:34
Až nyní se k ráně odhodlal jeden z nejlepších domácích střelců Felipe Perrone, Mitrović znovu zasahuje.
05:19
Brazilci se zatím nemohou prosadit k častější střelbě, srbská obrana zatím pracuje perfektně.
06:15
Početní výhodu také Srbové využívají v úvodní branku dnešního utkání! Přesnou střelou se prosazuje FILIP FILIPOVIĆ!
06:24
Srbové mají možnost početní výhody.
06:48
První střelu v zápase si připisuje na své konto Josip Vrlic, trefil však jen dobře připraveného Branislava Mitroviće.
07:08
Utkání začalo hodně opatrně, oba týmy při svých prvních útocích shodně nezakončily.
08:00
Zápas začal.
Start utkání se o malou chvilku zpozdí.

Brazílie: Soro, Antonelli – Crivella, Franco, Alonso, Salemi, Gomes, Baches, Da Costa, Rocha, Perrone, Guimaraes, Vrlic. Trenér: Ratko Rudić.

Srbsko: G. Pijetlović, B. Mitrović – Mandić, Gočić, Randelović, Čuk, D. Pijetlović, Nikić, Aleksić, Jakšić, Filipović, Prlajnović, S. Mitrović. Trenér: Dejan Savić.

Rozhodčí: Benjamin Mercier a Shi Wei Ni.

Průběh turnaje

Domácí reprezentace je zatím jedinou v základní skupině A, která má na svém kontě po dvou zápasech plný počet bodů. Brazilci nejdříve překvapili výhrou 8:7 nad Austrálií a pak deklasovali Japonce 16:8.

Srbové naopak v obou dosavadních zápasech roli favorita nepotvrdili a mají na svém kontě jen dva body za dvě remízy. Nejdříve předvedli divokou přestřelku s Maďarskem 13:13, poté zplichtili i s Řeckem 9:9.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky olympijského sportu! Hry v brazilském Riu jsou v plném proudu, ve vodním póle mužů je dnes na programu třetí hrací den. Pátým zápasem v programu v Maria Lenk Aquatics Centre bude souboj domácí Brazílie proti Srbsku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 00:30.