OH - Vodní pólo (muži) - Černá Hora - Španělsko -  ONLINE PŘENOS -  14. srpna 2016   17:50

Černá Hora - Španělsko

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek olympijského dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou!

6. Francie – 4 zápasy, 0 bodů, skóre 19:34
Utkání mezi Černou Horou a Španělskem skončilo nerozhodně 9:9. Černohorci tak už jistě obsadí ve skupině 4. místo, Španělé se zřejmě z prvního místa do play off nepodívají. O jejich celkovém umístění rozhodnou pozdější zápasy Itálie a Chorvatska.
Konečný výsledek:

Černá Hora – Španělsko 9:9
(2:2, 3:2, 2:4, 2:1)

Branky: 15. a 24. Janović, 4. a 26. Da. Brguljan, 21. a 31. Radović, 1. Klikovać, 11. Misić, 16. Pašković – 6. a 16. Molina, 1. Sziranyi, 16. Echenique, 17. Munarriz, 20. Tahull, 20. Roca, 22. Espanol, 30. Fernandez.
00:00
Zápas skončil.
00:33
Možná vítěznou ránu Mladana Janoviće zablokoval španělští obránci.
00:51
Guillermo Molina Rios mohl přiblížit španělské vítězství, dalekonosnou střelou trefil ale jen tyč! Následně si Černá Hora bere oddechový čas.
01:30
Černá Hora právě vstřelila branku!
Máme opět srovnáno! Po nedotaženém brejku Saši Misiće se z dorážky prosazuje ALEKSANDAR RADOVIĆ!
02:14
Španělsko právě vstřelilo branku!
Španělé se ujímají vedení, do velké šance se dostal FRANCISCO FERNANDEZ MIRANDA a posílá Španělsko do vedení!
02:45
Černá Hora také nevyužívá početní výhodu, Uroš Cucković nastřelil jen Lopeze!
03:23
Guillermo Molina Rios zakončil situaci při početní výhodě Španělska mimo tři tyče.
04:04
Darko Brguljan mohl zkompletovat hattrick, jeho další ránu ovšem zastavila tyč španělské branky!
05:25
Draško Brguljan mohl vrátit vedení zpátky na stranu Černé Hory, ve slušné pozici ale nastřelil jen Lopeze.
06:17
Černohorci využívají početní výhodu přesně s návratem vyloučeného Echeniqueho do hry. Z dálky se prosazuje DARKO BRGULJAN!
06:56
Španělé se při dalším útoku neprosazují, za vyrovnáním tak mohou postupovat Černohorci.
07:20
Saša Misić na druhé straně nastřeluje tyč španělské branky!
07:32
Marc Minguell vypálil z dálky, jeho střela končí mimo tři tyče.
08:00
Poslední čtvrtina začala.
Stav po třetí čtvrtině:

Černá Hora – Španělsko 7:8

15. a 24. Janović, 1. Klikovać, 4. Da. Brguljan, 11. Misić, 16. Pašković, 21. Radović – 6. a 16. Molina, 1. Sziranyi, 16. Echenique, 17. Munarriz, 20. Tahull, 20. Roca, 22. Espanol
00:00
Třetí čtvrtina skončila.
00:15
Další únik už Černohorci využívají ve velmi důležitou branku, kterou snižují na rozdíl jedné branky! Podruhé v zápase se prosazuje MLADAN JANOVIĆ!
00:56
Darko Brguljan se dostal do úniku, míč ovšem napálil jen do Lopeze!
01:34
Španělský trenér Gabriel Paz Hernandez si před blížícím se koncem třetí části hry bere oddechový čas.
02:07
Daniel Lopez si připisuje další úspěšný zákrok proti střeleckému pokusu Aleksandara Radoviće.
02:33
Španělé si ale berou dvoubrankové vedení zpátky, obrovskou příležitost využil ALBERT ESPANOL LIFANTE!
03:00
Draško Brguljan vypálil z velké dálky, jeho ránu zastavuje Daniel Lopez.
03:50
Konečně se prosazují také vodní pólisté Černé Hory! Z ojedinělé střely za poslední minuty se hned prosazuje ALEKSANDAR RADOVIĆ!
04:08
Španělská dominance ve druhé půli pokračuje! Další chybu v černohorské obraně trestá MARC ROCA BARCELO, který byl nekrytý před brankou.
04:38
Máme tu obrat ve skóre, Španělé poprvé v utkání vedou! Střelou ze středu hřiště se trefuje ROGER TAHULL COMPTE!
05:17
Uroš Cucković mohl vrátit Černé Hoře vedení, jeho rána ovšem skončila na tyči!
05:59
Další střelu Gonzala Echeniqueho, který napřáhl z velké vzdálenosti, zblokovala obrana Černé Hory.
06:27
Španělé vstoupili do druhého poločasu jako vyměnění, dalším střeleckým pokusem se prezentoval Ricard Alarcon, Radić jeho ránu zlikvidoval.
07:22
Španělé v úvodu třetí čtvrtiny srovnávají, při vyloučení Draška Brguljana se v početní výhodě prosazuje ALBERTO MUNARRIZ EGANA!
08:00
Druhý poločas začal.
Stav po prvním poločase

Černá Hora – Španělsko 5:4

1. Klikovać, 4. Da. Brguljan, 11. Misić, 15. Janović, 16. Pašković – 6. a 16. Molina, 1. Sziranyi, 16. Echenique
00:00
00:04
Divoká závěrečná minuta první půle ovšem pokračuje a Španělé znovu snižují. Střelou z dálky se prosazuje GUILLERMO MOLINA RIOS!
00:18
Černohorci si ovšem berou dvoubrankové vedení zpátky ještě do konce prvního poločasu, trefuje se VJEKOSLAV PAŠKOVIĆ!
00:46
Španělsko právě vstřelila branku!
Španělé snižují na rozdíl jedné branky využitou přesilovou hrou, kterou zužitkoval GONZALO ECHENIQUE SAGLIETTI!
01:30
Černohorci jdou do trháku, vedou už o dvě branky! Další střelou z velké dálky se trefuje, dnes zatím celkem nevýrazný, MLADAN JANOVIĆ!
02:25
Černohorci jsou nadále aktivní a další pokus Vjekoslava Paškoviće z dálky likviduje opět Lopez.
02:47
Saša Misić se ve druhé čtvrtině dostává do zajímavých šancí, jeho další střelu kryje Lopez.
03:29
Černohorský trenér Vladimir Gojković si vybírá oddechový čas.
03:46
Antonio Petrović se dostal k další střele, v početní výhodě ovšem minul prostor mezi třemi tyčemi.
04:51
Daniel Lopez zastavil další střelecký pokus Antonio Petroviće, Černá Hora je v druhé části hry zatím o dost aktivnější.
05:50
Černohorci jdou znovu do vedení! Další střelou ze středu pole se tentokrát už prosazuje SAŠA MISIĆ!
06:09
Mallarach Guell vypálil z dálky, jeho pokus zablokovala černohorská obrana.
06:49
Saša Misić střílel ze středu hřiště, Lopez ovšem vytáhl další vynikající zákrok.
07:12
Draško Brguljan se dostal do slibné příležitosti, ztroskotal ale na Lopezovi ve španělské brance.
07:31
Alberto Munarriz málem poslal Španěly do vedení, jeho ránu ovšem zastavil Zdravko Radić.

00:01
V samém závěru prvního dějství vypálil ještě brankář Daniel Lopez, z jehož pokusem samozřejmě neměl jeho kolega na druhé straně žádné problémy.
00:38
Černohorci se znovu při svém útoku nedostali do zakončení.
01:06
Blai Mallarach Guell pálil z velké vzdálenosti, jeho ránu zastavili černohorští hráči ještě před brankou.
01:33
Vjekoslav Pašković se v následném útoku Černé Hory provinil útočným faulem.
02:02
Penaltový hod bez problémů proměňuje GUILLERMO MOLINA RIOS a stav je opět srovnán!
02:02
Penalta pro Španělsko! Draško Brguljan ve vyložené šanci Molinu Riose a rozhodčí nařizují penaltový hod!
02:15
Španělský kouč Gabriel Paz Hernandez si bere oddechový čas.
02:37
Také Predrag Jokić pálil z dálky, jeho pokus pro změnu zblokovala pozorná španělská obrana.
03:13
Černohorci se následně ubránili španělskému útoku a další branku mohl přidat Mladan Janović, jeho rána z velké dálky ale skončila mimo branku.
04:03
Černohorci využívají početní výhodu a znovu se ujímají vedení! Prosazuje se DARKO BRGULJAN!
04:29
Albert Espanol Lifante napřáhl z velké vzdálenosti a nastřelil tyč černohorské branky!
05:12
Útočný faul také na straně Černé Hory, do útoku tak mohou plavat znovu španělští hráči.
05:55
Další momenty nepřinášejí žádné vzrušení ani na jedné straně bazénu, Španělé se provinili útočným faulem.
06:39
Další útok Černé Hory končí na konstrukci branky, v početní výhodě vypálil Draško Brguljan.
07:03
Španělé ale velmi rychle odpovídají, ještě během první minuty utkání se trefuje také BALASZ SZIRANYI SOMOGYI!
07:39
Černohorci otevírají skóre hned z prvního útoku, střelou ze středu hřiště se prosazuje FILIP KLIKOVAĆ!
08:00
Zápas začal.

Černá Hora: Radić, Ščepanović – Dr. Brguljan, Pašković, Petrović, Da. Brguljan, Radović, Janović, Cucković, Ivović, Misić, Klikovać, Jokić. Trenér: Vladimir Gojković.

Španělsko: Aquilar, Lopez – Munarriz, Roca, Alarcon, Molina, Minguell, Sziranyi, Espanol, Tahull, Fernandez, Mallarach, Echenique. Trenér: Gabriel Paz Hernandez.

Rozhodčí: Sergej Naumov a Radoslaw Piotr Koryzna.

ŠPANĚLSKO

Španělé jsou blízko postupu do čtvrtfinále z prvního místa ve skupině, které zatím se šesti body také drží. I přes prohru s Itálií 8:9 totiž mají z vedoucí trojice nejlepší bilanci ve vzájemných zápasech, a tak jim dnešní výhra nad Černou Horou zaručí první místo.
ČERNÁ HORA

Černohorci už nemohou o postup do play off přijít. Mají na svém kontě sice jen čtyři body a aktuálně drží 4. místo ve skupině B, pátí Američani se dvěma body ale prohráli s evropským týmem vzájemný zápas 5:8. Předtím Černá Hora dokázala porazit také poslední Francii.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky olympijského sportu! Hry v brazilském Riu jsou v plném proudu, ve vodním póle mužů jsou dnes na programu poslední skupinové zápasy. V tomto online přenosu budeme sledovat utkání mezi Černou Horou a Španělskem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 17:50.